9884 посетителя онлайн

Под контролем Украины остаются 32,8% территории Донетчины, - ОВА

прилеты в оккупированном Донецке

По состоянию на 24 июля 2025 года под контролем украинской власти находятся 32,8% территории Донецкой области.

Об этом сообщил начальник Донецкой ОВА Вадим Филашкин в интервью Укрінформ, передает Цензор.НЕТ.

По его словам, общая площадь области составляет 26,5 тыс. кв. км, из которых временно оккупировано 17 804 кв. км или 67,2%. Из 1298 населенных пунктов 847 находятся под оккупацией, в том числе 447 - с 2014 года. Деоккупировано сейчас 42 населенных пункта.

Глава области отметил, что российские войска ежедневно осуществляют около 3000 ударов по территории Донецкой области. В зоне активных боевых действий находится 18 громад, где проживает около 23 тысяч человек, среди которых более 110 детей.

Филашкин призвал жителей эвакуироваться из опасных районов.

Комментировать
Сортировать:
Такими темпами парашинці за 10 років захоплять весь Донбас, Скоти,
показать весь комментарий
31.07.2025 10:55 Ответить
згодний!
потужна робота донецької ова!!!
головне, гроші поступають регулярно на розвиток донецької області!
показать весь комментарий
31.07.2025 10:59 Ответить
Скільки залишається під контролем територій Луганської області і скільки обсяг фінансування ЛОВЦА (Луганської обласної військово-цивільної адміністрації)?
показать весь комментарий
31.07.2025 11:05 Ответить
покажіть тому бовдуру мапу DEEP STATE. звиздун зеленодупий!
показать весь комментарий
31.07.2025 11:13 Ответить
Так ти і сам можеш https://deepstatemap.live/en#8/47.9108193/38.1802368 відкрити. А паралельно-мапу https://infoportal.ua/karta-donetskoyi-oblasti/ адмінкордонів Донецької області. Порівняй скільки захоплено.
показать весь комментарий
31.07.2025 11:43 Ответить
Цікаво, це хтось один вираховує ці відсотки, чи в ОВА створена для цього ціла робоча група?
Неважливо скільки точно відсотків ми контролюємо, важливо - чому хоч щось контролюють рашисти. І чому ми чуємо про повільну, але окупацію, а не деокупацію.
І це ніби банальщина, але вказує на підходи та настрої у владі.
показать весь комментарий
31.07.2025 11:40 Ответить
Так вони ще з 2014 контролювали частину Донецької та Луганської областей, ти не знав ? А щодо повільної окупації-в них банально набагато більше живої сили та зброї-хіба це треба пояснювати ? Але в цій повільній окупації орки втрачають набагато більше ресурсу аніж ми, тому що наступають. Інакше було б навпаки. Окупують вони випалену землю-на ній вже немає нічого. ЗСУ виснажують живу силу ворога, тому що поки що інших варіантів немає. Орки дохнуть та калічаться пачками. От тільки безмозкових тарганів там на болотах, що підписують контракти у надії розрахуватися з боргами, ще вистачає, нажаль. Чепушилін 24.02.2022 казав що вийти до адмінмежі Донбасу їм треба декілька днів. 3,5 роки пройшло, а досі не вийшли.
показать весь комментарий
31.07.2025 12:15 Ответить
Я звісно згоден з написаного Вами, але все таки Ви не зрозуміли суть мого коментаря. Він в тому, що чиновники (і не лише вони) відірвані від реальності. Вони з завзяттям рахують відсотки. Щось там закликають. Створюють безкінечні робочі групи..... І все ніби і ОК. Робота робиться, лозунги проголошуються, звіти подаються.
А інші сторона цього життя, це, вибачте - жо*а. Та яка на фронті. Пекло в якому знаходяться українські військові. Я навесні був пару днів під ********* у відрядженні. 12км. до 0. І це була повна, безпросвітна жо*а, з якої ми ледве вибрались живими. Я уяви не маю, як там зараз, тим більше на 0. Як там взагалі можна вижити.
Мені плювати скільки дохне рашистів. Мене турбує, що поки чиновники демонструють всю свою прихильність до бюрократизму з відсоточками, на фронті не вистачає (і це м'яко кажучи) тих же дронів, снарядів.... Скільки їх можна купити замість утримання безтолкової Донецької ОВА. Яка рахує відсотки за цілком реальні і величезні гроші. А кожен дрон чи снаряд в ЗСУ це збережене життя українця.
показать весь комментарий
31.07.2025 13:11 Ответить
Я відповідав більше не про статистів з ова, а про окупацію та деокупацію. Про те як "друга армія світу" обіцяла взяти Київ за декілька днів, а через 3,5 роки повномасштабки досі не змогла захопити усю Донецьку область. А статисти з ова-що з них взяти ? Нарахували тільки, що ми досі контролюємо третину тієї області. Ну, судячи з мап станом на зараз-десь так і є.
показать весь комментарий
31.07.2025 13:19 Ответить