5179 посетителей онлайн

Никарагуа признает оккупированные территории Украины частью России, - президент Ортега

Президент Никарагуа Даниэль Ортега заявил, что его правительство признает аннексию Россией территорий Украины.

Президент Никарагуа Даниэль Ортега заявил, что правительство страны признает украинские оккупированные территории Луганской, Донецкой, Запорожской и Херсонской областей частью России.

Об этом он 30 июля написал в письме Путину, передает местная газета El 19 digital, информирует Цензор.НЕТ.

Ортега в письме выразил поддержку "героической борьбе, которую Россия ведет против украинского неонацизма, поддерживаемого НАТО".

Также Никарагуа выразила солидарность с российскими военными и публично поддержала цели так называемой "спецоперации" РФ против Украины.

"Мы уверены в победе России над этими силами зла, над гегемонистскими государствами, над фашизмом. Победа России - это победа человечества. От имени правительства и народа Никарагуа мы выражаем нашу полную поддержку и полное признание Донецкой, Херсонской, Луганской и Запорожской областей как неотъемлемой части территории Российской Федерации", - говорится в письме Ортеги к Путину.

Если это заявление Ортеги примет официальный характер, Никарагуа может стать первой страной, которая официально признает аннексию Россией четырех украинских областей в 2022 году.

В МИД Украины заявление президента Никарагуа пока не комментировали.

Топ комментарии
+14
Украина в ответ должна отказатся от того что признает Никарагуа отдельной страной.
показать весь комментарий
31.07.2025 17:09 Ответить
+12
Ортега вообще коммуняка безбашенный.В принципе,насрать ему в глотку и не искать на карте,где юто его никарагуа.
показать весь комментарий
31.07.2025 16:58 Ответить
+11
Напевно велику партію наркоти закупили рашисти в Нікарагуа, тому бонусом визнання окупованих територій.
показать весь комментарий
31.07.2025 16:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
От нагуя воно йому? - а Гондурас шо каже?
показать весь комментарий
31.07.2025 16:53 Ответить
Хоче бабла. Або перенаправлення танкерів тіньового флоту. Тільки у кацапів з баблом не так райдужно. А танкери можуть і не доплисти. Тому Ви праві - нафіга воно йому? 🤔
показать весь комментарий
31.07.2025 16:58 Ответить
А в Нікарагуа є нафта?
показать весь комментарий
31.07.2025 18:12 Ответить
У Венесуелі є нафта. Багато нафти. А бензину нема. 😊
показать весь комментарий
31.07.2025 18:28 Ответить
Я про Нікарагуа запитував. Про Венесуелу з її першими запасами в світі я знаю.
показать весь комментарий
31.07.2025 18:40 Ответить
Ви вмієте задавати запитання у Гуглі? Схоже, ні. Тому я зробив це спеціально для вас і отримав відповідь: "

Огляд від ШІ


+2

Так, у Нікарагуа є незначні родовища нафти, але вона не є основним джерелом енергії для країни. Нікарагуа імпортує нафту для задоволення своїх енергетичних потреб, згідно з інформацією на Вікіпедії. "
показать весь комментарий
31.07.2025 18:59 Ответить
Я вмію користуватись Вікі. Мова йшла безпосередньо про Нікарагуа і Ортегу. Ви сказали, що Ортезі вигідно перенаправлення танкерів. На що я запитав-зауважив чи є нафта в Нікарагуа (для цих перенаправлених танкерів). Ви ж розпочали про Венесуелу. І я так і не зрозумів до чого вона тут, у цій новині про Ортегу та його країну.
показать весь комментарий
31.07.2025 19:06 Ответить
перенаправлені танкери - це мова тут про перенаправлені танкери з цапською нафтою з Індії до Нікарагуа. та і не про це навіть мова. Нікарагуа - це бандитська країна з бандитським режимом, який вже багато років на прикормці у кацапів. і той написаний лист точно був не безплатний. відсипали кацапи за це їм бабла, ну чи наркоти закупили велику партію з Нікарагуа.
показать весь комментарий
31.07.2025 22:08 Ответить
За все платят расейские пенсионеры, они будут жрать говно - но главное чтобы никарахуа признала дамбас!
показать весь комментарий
31.07.2025 16:58 Ответить
Мабуть ***** обіцяв дати відсмоктати
показать весь комментарий
31.07.2025 17:00 Ответить
Напевно велику партію наркоти закупили рашисти в Нікарагуа, тому бонусом визнання окупованих територій.
показать весь комментарий
31.07.2025 16:54 Ответить
А пингвинов, коренным населением Антарктиды! Только когда пингвины доплывут до никарагуи, а Антарктиду захватят кацапы, не плачте!
показать весь комментарий
31.07.2025 16:55 Ответить
Треба йому самокат подарувати.
показать весь комментарий
31.07.2025 16:55 Ответить
Угу, білет на кобзона.
показать весь комментарий
31.07.2025 17:43 Ответить
Ортега вообще коммуняка безбашенный.В принципе,насрать ему в глотку и не искать на карте,где юто его никарагуа.
показать весь комментарий
31.07.2025 16:58 Ответить
Та он оно рядом з Гондурасом.
показать весь комментарий
31.07.2025 19:56 Ответить
там нормальних країн не так багато : Аргентина, Парагвай, Колумбія, ну ще Перу та Чилі.

всі решта хтознащо, ні честі ні совісті
показать весь комментарий
31.07.2025 17:00 Ответить
А Перу з Парагваєм навіщо ви включили в низку нормальних країн?
показать весь комментарий
31.07.2025 18:13 Ответить
я спілкувався з інками (Перу) - нормальні люди, порівняно з ацтеками (Мексика)

в Парагваї багато емігрантів з Європи (як і в Аргентині), і персонально мені європейські звичаї ближчі ніж не-європейські
показать весь комментарий
31.07.2025 18:27 Ответить
З інками я не просто спілувався, а працював. Конкретно в Перу. В Аргентині був декілька раз. Це реально європейська країна. Якраз таки не Перу.
показать весь комментарий
31.07.2025 18:44 Ответить
Що воно прицюцьковате меле!!!???
показать весь комментарий
31.07.2025 17:00 Ответить
Що скажеть те і меле
хіба він відомий якимось досягненнями? Тому й підставляє зад путіну бо розумом нічого ніколи не отримає
показать весь комментарий
31.07.2025 17:27 Ответить
,,ВЕЛИКИЙ ПУП" цей ортега , аж страшно .
показать весь комментарий
31.07.2025 17:05 Ответить
3,14 -дарас здається вже старий, я ще в дитинстві чув про цих сандіністів, бо весь час про них торочили по ЦТ-1, і воно ж здохне, мабуть, через кілька років. Як в таких 3,14-дарах формується ненависть до країн, про які вони навіть не чули, допоки їхня сатанинська Московщина не вирішила їх знищити і поглинути.
показать весь комментарий
31.07.2025 17:06 Ответить
Це Йухло-ортега, как и ВВХ 25 лет на президентской табуретке.
Саупадение?
показать весь комментарий
31.07.2025 17:08 Ответить
шо таке взагалі нікарагуа? я не знав шо це країна навіть, думав просто жопа якась на планеті земля. Але здивований шо там живуть настільки дешеві шалави )
показать весь комментарий
31.07.2025 17:08 Ответить
Нікарагуа придумав Кастро.
показать весь комментарий
31.07.2025 17:34 Ответить
Це там, де столиця Манагуа 😂
показать весь комментарий
31.07.2025 18:24 Ответить
Т.я.за застійного Совка в телеящику ця країна була часто присутня,то і запам*яталася.
показать весь комментарий
31.07.2025 19:35 Ответить
Поки великі демократії думають,як не образити путіна....Нікарагуа,як північні корейці почне присилати своїх військових вбивати українців...Дуже не смішно....
показать весь комментарий
31.07.2025 17:08 Ответить
для начала они у них есть?)))вы еще за рембо с наруту в 1к населения переживайте)
показать весь комментарий
31.07.2025 18:34 Ответить
Украина в ответ должна отказатся от того что признает Никарагуа отдельной страной.
показать весь комментарий
31.07.2025 17:09 Ответить
Підарагуа
показать весь комментарий
31.07.2025 17:09 Ответить
Скільки ***** обіцяв за це і чого? А взагалі то добре, Чим більше отримають метиси від *****, тим меньше залишиться зайвехромосомним
Валовий внутрішній продукт (ВВП) Нікарагуа у 2024 році становив 17,843 мільярда доларів США, що ставить країну на 127 місце у світі. ВВП на душу населення у 2024 році склав 2673 долари США, що відповідає 134-му місцю у світі.
показать весь комментарий
31.07.2025 17:09 Ответить
Ортега мабуть дозу перевищив,тепер має допуск до тіла *****,до очка.
показать весь комментарий
31.07.2025 17:14 Ответить
Цей пі..р ще живий? хай іде в ср..у.
показать весь комментарий
31.07.2025 17:17 Ответить
показать весь комментарий
31.07.2025 17:17 Ответить
Хосе Данієль Ортега Сааведра - прокомуністичний політичний і державний діяч Нікарагуа, один з лідерів Сандиністського перевороту 1979 року, що скинув режим президента Анастасіо Сомоси і встановив режим хунти, на чолі якої став сам Ортега разом зі своїми братами Каміло та Умберто. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%94%D0%BB%D1%8C_%D0%9E%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%B0_%D0%A1%D0%B0%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D1%80%D0%B0 Вікіпедія

Народження: 11 листопада 1945 р. (79 років), https://www.google.com/search?sca_esv=b729f3036b67240b&sxsrf=AE3TifMbg7MAp1q8SVFczI5GzXDHPx_8jw:1753977610083&q=%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%94%D0%BB%D1%8C+%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%B0+%D1%81%D0%B0%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D1%80%D0%B0+la+libertad,+%D0%BD%D1%96%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B0%D2%91%D1%83%D0%B0&si=AMgyJEveiRpRWbYSNPkEPxCUbItHSvun4xkRgDDPLmrOjDx35Axop1xfYHPPkUtgYpr8RquAQR8nDcHggPikPl1x94EvKz9c2iRTcOwHp-6ngvP6j1CA_BKeR4VRg88KjHqgEyYrLUGfeK0LC7ktQm-*******************************************************************************************************************************************%3D%3D&sa=X&ved=2ahUKEwjdkZLju-eOAxUbKxAIHXTsEacQmxN6BAgfEAI La Libertad, Нікараґуа
показать весь комментарий
31.07.2025 19:01 Ответить
Я так розумію, що Україна має у відповідь як мінімум - негайно розірвати всі дипломатичні зв'язки з Нікарагуа і ввести проти Нікарагує всі можливі санкції.
показать весь комментарий
31.07.2025 17:26 Ответить
та в нас і так з ними немає нічого спільного.
показать весь комментарий
31.07.2025 17:58 Ответить
БОЖЕ шо ж тепер нам робити!
НІКАРАГУА визнала КАРАУЛ!
Де купити кордоба!?
До речи, хто заважає ВРУ визнати Нікарагуа частиною Гондураса?
показать весь комментарий
31.07.2025 17:30 Ответить
!!!!!!!!!!!!! СУПЕР!!!
показать весь комментарий
31.07.2025 17:44 Ответить
Це центрально американське непорозуміння входить до світових ізгоїв вісі зла ,добрі в кацапів друзі : нікарагуа, кндр, іран , білорусь теророристи і маргінали ,жаль що над цієї зграєю кінчених відморозків стоїть комуністичний Китай.
показать весь комментарий
31.07.2025 17:34 Ответить
Питання у тому, що вони таки член ООН і перші, хто визнав території України кацапськими. Це прецедент. Досі навіть Білорусь такого не робила...
показать весь комментарий
31.07.2025 17:44 Ответить
І скільки ця падла заробила у ху...ла. Мабуть фсб йому почесний псевдонім дало. А ху...до призначило його своєю любимою жінкою. Бульбафюрер в ах....є. Медведєв як заспокійливе вручили відро стекломою. Дерьмо воно і в Нікарагуа дерьмо
показать весь комментарий
31.07.2025 17:36 Ответить
Когда-то в школах вымогали "на помощь Никарагуа". И правит там все тот же Даниэль Ортега.
показать весь комментарий
31.07.2025 17:39 Ответить
З розуму з'їхати можна. Цей хрєн там керує ще з часів "розвиненого" срср.
показать весь комментарий
31.07.2025 17:43 Ответить
Так він же за рахунок кацапні тільки й існує.
показать весь комментарий
31.07.2025 18:13 Ответить
а я визнаю нікарагуа гандурасом. крапка
показать весь комментарий
31.07.2025 17:57 Ответить
Насрать на те Ніка -ра -гуа разом з тим придурком. Непотріб.
показать весь комментарий
31.07.2025 18:07 Ответить
Да !!!
Свободу Луїсу Корвалолу Корвалану !!!
показать весь комментарий
31.07.2025 18:11 Ответить
Безстрашний.
показать весь комментарий
31.07.2025 18:32 Ответить
Потужно!!!
Спи Путін, все добре. Бач який авторитет за тебе вписався?!
Не у кожного такі "дружбани". Тільки кредит перешли а то сандиністська революція не має що жерти.
показать весь комментарий
31.07.2025 19:14 Ответить
..
показать весь комментарий
31.07.2025 19:22 Ответить
Про цього ****** на політінформаціях іще з кінця 70-х долдонили. Жива скотина.
показать весь комментарий
31.07.2025 19:33 Ответить
Настанет день и Украина вместе со всем цивилизованным миром признает независимость области Мискито, Сумо и т. д. А всякие людоедо-коммунистические режимы ждет крах и уничтожение!
показать весь комментарий
31.07.2025 19:46 Ответить
Ну все. У москалів свято.
показать весь комментарий
31.07.2025 19:50 Ответить
Нікарагуа - це всесвітньо відомий центр геополітики
показать весь комментарий
31.07.2025 20:42 Ответить
На скільки я пам'ятаю це тіло більше 20 років при владі.Все таки влада людей розкладає(імбіцил))
показать весь комментарий
31.07.2025 22:23 Ответить
Украина признает шо *************** ортега феерический *******!..........................................
показать весь комментарий
31.07.2025 22:35 Ответить
Ни карагуа себе!
показать весь комментарий
01.08.2025 13:00 Ответить