4253 посетителя онлайн

Путин сказал Уиткоффу, что готов встретиться с Трампом "в определенный момент", - Fox News

путин,витковфф

Президент РФ Владимир Путин сообщил спецпосланнику Стиву Уиткоффу, что готов встретиться с президентом США Дональдом Трампом "в определенный момент".

Об этом сообщил корреспондент Питер Дуси в эфире Fox News, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

По словам репортера, сегодня во время встречи в Москве Путин сообщил Уиткоффу, что готов встретиться с Трампом "в определенный момент".

После того как Уиткофф передал это сообщение, президент США заявил, что открыт для встречи уже на следующей неделе, если это может привести к прекращению войны в Украине.

Позже Трамп провел телефонный разговор с президентом Украины Владимиром Зеленским и несколькими европейскими лидерами и поделился с ними этой информацией.

Дуси отметил, что пока неизвестно, где именно может происходить встреча. Это может быть где угодно - в Белом доме или в нейтральной стране, например в Катаре или Швейцарии, где обычно проходят подобные мероприятия.

По словам репортера, пресс-секретарь Белого дома Кэролайн Левитт сообщила, что именно россияне выразили желание встретиться с президентом Трампом, и тот открыт для встречи как с Путиным, так и с Зеленским, потому что хочет, чтобы война закончилась.

Журналист подчеркивает, что есть также вероятность того, что такой саммит "никогда не состоится, но это может произойти уже на следующей неделе".

Топ комментарии
+3
морква для віслючка (фаната путіна - трампа)
показать весь комментарий
06.08.2025 23:50 Ответить
+3
домовились домовлятись... знову краснову провели по губам, знову він повірив і застрибав від солоного присмаку у роті... цікаво як швидко до нього дійде, що його знову пошили в дурні і накормили лайном? А тим часом русня знову запустила шахеди...
показать весь комментарий
06.08.2025 23:50 Ответить
+3
Та піпець, як обнадійливо.

А ще ***** точно у певний момент зустрінеться з смертю.
показать весь комментарий
06.08.2025 23:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
морква для віслючка (фаната путіна - трампа)
показать весь комментарий
06.08.2025 23:50 Ответить
домовились домовлятись... знову краснову провели по губам, знову він повірив і застрибав від солоного присмаку у роті... цікаво як швидко до нього дійде, що його знову пошили в дурні і накормили лайном? А тим часом русня знову запустила шахеди...
показать весь комментарий
06.08.2025 23:50 Ответить
тепер "момент зустрічі" встановлює не Гегемон світу, а тварь дрожащая ?

.
показать весь комментарий
07.08.2025 01:26 Ответить
Век живи - век учись. Была опасность шо дураком помру.
Вы то откуда знаете про именно солоний присмак?
показать весь комментарий
07.08.2025 07:54 Ответить
Та піпець, як обнадійливо.

А ще ***** точно у певний момент зустрінеться з смертю.
показать весь комментарий
06.08.2025 23:51 Ответить
показать весь комментарий
06.08.2025 23:56 Ответить
Ні про що. Без перспектив.
Хто ще сидить під жінчиною спідницею та сциться висунути носа на вулицю - мобілізуйтеся.
Ви нам потрібні.
показать весь комментарий
07.08.2025 00:01 Ответить
Хто ще сидить під жінчиною спідницею та сциться висунути носа на вулицю - мобілізуйтеся.
Ви нам потрібні.
*************
Вам потрібні саме сцикуни з-під жіночої спідньої білизни?
Якісь дивні у у вас вимоги. А ви не на Порнхабі працюєте?
показать весь комментарий
07.08.2025 00:20 Ответить
Я знаю. Бо чоловіки - це ми. Хто пішов 24.02.22.
Так ми вже закінчуємося.
izzabaru #594100, ти навіть не уявляєш, скільки я втратив людей, яких знав, бойових побратимів.
Від тих, хто був в 22-му, залишилося пара відсотків. Я в тому числі.
А яка альтернатива?
Ми чоловіки.
Ми втомилися.
Міняємо на полупідорів - полупокерів, синіх наркоманів з-під генделиків.. *****.
показать весь комментарий
07.08.2025 00:24 Ответить
Вибачте, але за всієї до вас поваги, - це глас вопіющего в пустелі.
Ви б ще закликали злодюг-корупціонерів з влади не красти гроші, бо вони необхідні для ЗСУ.
Не псуйте собі нерви...
показать весь комментарий
07.08.2025 00:30 Ответить
Ні. йди до дідька.
показать весь комментарий
07.08.2025 00:23 Ответить
Стасік, те ще не втомився сидіти дома та сцятися вийти на вулицю з-за ТЦК?
показать весь комментарий
07.08.2025 00:26 Ответить
ні.
показать весь комментарий
07.08.2025 00:29 Ответить
Мдяяя,
- ***** хоче з вами зустрітеся пане президент.
- чудово, я готовий з ним зустрітеся на наступному тижні.
- вам скажуть з москви де і коли ця зустрічь відбудеться пане президент.
Трампу знову вішають на вуха, а він жує і задоволений!
показать весь комментарий
07.08.2025 00:01 Ответить
+💯 👍🏿!

час зустрічі встановлює старший.

.
показать весь комментарий
07.08.2025 01:32 Ответить
І так Трамп хоче легалізувати воєного злочинця терориста , а як же з тим що кожен день рашиські варвари свідомо убивають десятки мирних людей в Україні ?
показать весь комментарий
07.08.2025 00:16 Ответить
авжеж! авжеж!

" рашка являє собою надзвичайну загрозу для США"
Президент США Д. Фредович Трамп

підпис, печатка
дата - сьогодні щойно

.
показать весь комментарий
07.08.2025 01:38 Ответить
Тепер НЕДОУМКА трампона ще місяцями ВБИВЦЯ пуйло буде тримати на короткому повідку, заманюючи зустріччю!!!
показать весь комментарий
07.08.2025 07:25 Ответить
Стоїло путлєру трохи поманити Трамп пальчиком і все, Трамп роз'мяк і Ось побачите, що про санкції забуде вже надовго.
показать весь комментарий
07.08.2025 08:19 Ответить