3776 посетителей онлайн
2 291 16

Кабмин одобрил законопроект о штрафах за нарушение комендантского часа

час,комендантский

Кабинетом Министров одобрен проект Закона "О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях относительно усиления ответственности за нарушение требований особого правового режима - военного положения, которое вводится в Украине или в отдельных ее местностях".

Об этом сообщил представитель Кабмина в Верховной Раде Тарас Мельничук, информирует Цензор.НЕТ.

Законопроектом предлагается дополнить Кодекс Украины об административных правонарушениях новой статьей, в которой предусмотреть административную ответственность за нарушение требований особого правового режима - военного положения, вводимого в Украине или в отдельных ее местностях.

Предполагается установить ответственность за нарушение въезда (входа), пребывания в населенных пунктах, из которых проводится всеобщая обязательная эвакуация, при отсутствии специально выданных пропусков или удостоверений, а также за нарушение гражданами комендантского часа (запрета пребывания в определенный период суток на улицах и в других общественных местах без специально выданных пропусков и удостоверений).

Предлагаются также изменения в статью 262 Кодекса Украины об административных правонарушениях, которыми предусматривается предоставить право органам полиции производить административное задержание в отношении нарушителей.

Топ комментарии
+8
Бежишь такой в убежище, тебя в бусик и в ТЦК. И туда прилетает. Гениально!
показать весь комментарий
13.08.2025 23:38 Ответить
+7
Не минуло і трьох з половиною років... Вчасне рішення. )
показать весь комментарий
13.08.2025 23:34 Ответить
+5
зєля любіт скорость!
показать весь комментарий
13.08.2025 23:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Не минуло і трьох з половиною років... Вчасне рішення. )
показать весь комментарий
13.08.2025 23:34 Ответить
зєля любіт скорость!
показать весь комментарий
13.08.2025 23:40 Ответить
Країна мрій!
показать весь комментарий
13.08.2025 23:35 Ответить
Бежишь такой в убежище, тебя в бусик и в ТЦК. И туда прилетает. Гениально!
показать весь комментарий
13.08.2025 23:38 Ответить
Ага оті потерпілі бухі у драбадан кожну ніч волають.
Мабуть не встигають у сховище.
показать весь комментарий
14.08.2025 01:08 Ответить
Так викликайте поліцію, в чому справа? У нас скоро крім ментів взагалі мало хто залишиться. Мені по роботі постійно треба так чи інакше порушувати комендантську годину і не має часу там виписувати якісь перепустки. Бо такі як ви, мабуть. і після війни будете волати про продовження цього маразму і штрафів
показать весь комментарий
14.08.2025 01:34 Ответить
А якщо тривога?
показать весь комментарий
13.08.2025 23:41 Ответить
У разі тривоги ви - вільна людина, навіть серед ночі. Прямуєте в укриття. Поліція не зупиняє і не перевіряє документи.
показать весь комментарий
13.08.2025 23:44 Ответить
Де ви це в цьому законопроєкті побачили про вільну людину?
показать весь комментарий
13.08.2025 23:46 Ответить
А де ви читали цей законопроєкт ??? Правило вільного переміщення громадян зі своїх помешкань у напрямку укриття під час повітряної тривоги діє з першого дня запровадження комендантської години у населених пунктах України. Час доби не має значення. Під час тривоги перебування на вулицях не вважається порушенням комендантської години. Хто ставить недолугі питання, той жодного разу не прямував до бомбосховища.
показать весь комментарий
14.08.2025 00:17 Ответить
Як по писаному, забродило московське лайно щодо ТЦК?!?!?
СтарШой з фсб, дав їм команду, гадити!
показать весь комментарий
13.08.2025 23:44 Ответить
Їх просто муляють люди, які йдуть в бомбосховища. Може і в ТЦК когось їм вдасться видернути з натовпу. Чи просто, щоб люди в бомбосховища не ходили.
показать весь комментарий
13.08.2025 23:45 Ответить
Коли хоч когось ловили при бажанні сховатись у бомбосховища ? Може йде мова про порушників комендантської години ? Про стрітрейсерів, що з прямотоками гоняють після 12-ї ночі у містах ? Про любителів з пляшкою у дворах, що своїми "промовами" після опівночі будять місцевих мешканців ? Але ж у зради очі величезні, усюди страшне ТЦК мариться.
показать весь комментарий
14.08.2025 00:14 Ответить
Перебування в населених пунктах, з яких проводиться загальна обовʼязкова евакуація, за відсутності спеціально виданих перепусток або посвідчень.
Тобто виїзжай і бомжуй! А нето-Передбачається встановити відповідальність. В мене нема слів.
показать весь комментарий
14.08.2025 00:39 Ответить
Нема чого ночами вештається і писать дурню
показать весь комментарий
14.08.2025 01:45 Ответить
Людей з домівок виганяють дурня?
показать весь комментарий
14.08.2025 01:50 Ответить