8968 посетителей онлайн
6 238 32

Кабмин одобрил законопроект о штрафах за нарушение комендантского часа

час,комендантский

Кабинетом Министров одобрен проект Закона "О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях относительно усиления ответственности за нарушение требований особого правового режима - военного положения, которое вводится в Украине или в отдельных ее местностях".

Об этом сообщил представитель Кабмина в Верховной Раде Тарас Мельничук, информирует Цензор.НЕТ.

Законопроектом предлагается дополнить Кодекс Украины об административных правонарушениях новой статьей, в которой предусмотреть административную ответственность за нарушение требований особого правового режима - военного положения, вводимого в Украине или в отдельных ее местностях.

Предполагается установить ответственность за нарушение въезда (входа), пребывания в населенных пунктах, из которых проводится всеобщая обязательная эвакуация, при отсутствии специально выданных пропусков или удостоверений, а также за нарушение гражданами комендантского часа (запрета пребывания в определенный период суток на улицах и в других общественных местах без специально выданных пропусков и удостоверений).

Предлагаются также изменения в статью 262 Кодекса Украины об административных правонарушениях, которыми предусматривается предоставить право органам полиции производить административное задержание в отношении нарушителей.

Топ комментарии
+14
Не минуло і трьох з половиною років... Вчасне рішення. )
показать весь комментарий
13.08.2025 23:34 Ответить
+13
Бежишь такой в убежище, тебя в бусик и в ТЦК. И туда прилетает. Гениально!
показать весь комментарий
13.08.2025 23:38 Ответить
+10
Коли хоч когось ловили при бажанні сховатись у бомбосховища ? Може йде мова про порушників комендантської години ? Про стрітрейсерів, що з прямотоками гоняють після 12-ї ночі у містах ? Про любителів з пляшкою у дворах, що своїми "промовами" після опівночі будять місцевих мешканців ? Але ж у зради очі величезні, усюди страшне ТЦК мариться.
показать весь комментарий
14.08.2025 00:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Не минуло і трьох з половиною років... Вчасне рішення. )
показать весь комментарий
13.08.2025 23:34 Ответить
зєля любіт скорость!
показать весь комментарий
13.08.2025 23:40 Ответить
А причем всё, буквально всё так.Но Набу закрыть,-сутки не проходят.
показать весь комментарий
14.08.2025 11:45 Ответить
Країна мрій!
показать весь комментарий
13.08.2025 23:35 Ответить
Штрафи - наше фсьо! Ще більше штрафів для громадян, всяких та різних! Ура!
показать весь комментарий
14.08.2025 08:34 Ответить
Бежишь такой в убежище, тебя в бусик и в ТЦК. И туда прилетает. Гениально!
показать весь комментарий
13.08.2025 23:38 Ответить
Ага оті потерпілі бухі у драбадан кожну ніч волають.
Мабуть не встигають у сховище.
показать весь комментарий
14.08.2025 01:08 Ответить
Серйозно?

Нічні бухарі не стоять на місці. Вони звідкись повертаються. Поки поліція приїде... Короче, це скоріше візитом до ініціатора виклику закінчиться.

Вони поаинні патрулювати вночі. І десь да зустріли б цих мандрівників, якби замалися своєю справою. У перші місяці 2022 так і було.
показать весь комментарий
14.08.2025 08:23 Ответить
Поліція ні на що не впливає. Ось вам типовий суботній вечір, 10.00...02.00:
П'яний гвалт у дворі / виклик поліції / приїхали через годину / поспілкувалися з алкашами (вони нікуди й не тікають) / поїхали назад. І так майже щотижня. Іноді бійка, крики до часу-двох ночі. Поліція або взагалі не приїздить, або так як написано вище. І нахіба нам така поліція? Поскаржитися можна хіба що в "спортлото".
показать весь комментарий
14.08.2025 08:52 Ответить
А якщо тривога?
показать весь комментарий
13.08.2025 23:41 Ответить
У разі тривоги ви - вільна людина, навіть серед ночі. Прямуєте в укриття. Поліція не зупиняє і не перевіряє документи.
показать весь комментарий
13.08.2025 23:44 Ответить
Де ви це в цьому законопроєкті побачили про вільну людину?
показать весь комментарий
13.08.2025 23:46 Ответить
А де ви читали цей законопроєкт ??? Правило вільного переміщення громадян зі своїх помешкань у напрямку укриття під час повітряної тривоги діє з першого дня запровадження комендантської години у населених пунктах України. Час доби не має значення. Під час тривоги перебування на вулицях не вважається порушенням комендантської години. Хто ставить недолугі питання, той жодного разу не прямував до бомбосховища.
показать весь комментарий
14.08.2025 00:17 Ответить
А як повертатися після закінчення тривоги , дебіл ти зелений.
показать весь комментарий
14.08.2025 04:04 Ответить
да *** там
показать весь комментарий
14.08.2025 10:43 Ответить
Як по писаному, забродило московське лайно щодо ТЦК?!?!?
СтарШой з фсб, дав їм команду, гадити!
показать весь комментарий
13.08.2025 23:44 Ответить
Їх просто муляють люди, які йдуть в бомбосховища. Може і в ТЦК когось їм вдасться видернути з натовпу. Чи просто, щоб люди в бомбосховища не ходили.
показать весь комментарий
13.08.2025 23:45 Ответить
Коли хоч когось ловили при бажанні сховатись у бомбосховища ? Може йде мова про порушників комендантської години ? Про стрітрейсерів, що з прямотоками гоняють після 12-ї ночі у містах ? Про любителів з пляшкою у дворах, що своїми "промовами" після опівночі будять місцевих мешканців ? Але ж у зради очі величезні, усюди страшне ТЦК мариться.
показать весь комментарий
14.08.2025 00:14 Ответить
Перебування в населених пунктах, з яких проводиться загальна обовʼязкова евакуація, за відсутності спеціально виданих перепусток або посвідчень.
Тобто виїзжай і бомжуй! А нето-Передбачається встановити відповідальність. В мене нема слів.
показать весь комментарий
14.08.2025 00:39 Ответить
Нема чого ночами вештається і писать дурню
показать весь комментарий
14.08.2025 01:45 Ответить
Людей з домівок виганяють дурня?
показать весь комментарий
14.08.2025 01:50 Ответить
Дуже гарно. Пів Києва пересувається після 00 годин по вулицях пішки та більшість на авто...майже забили на той коменданський
показать весь комментарий
14.08.2025 06:33 Ответить
Типово.
Як людям донести інфу про бажання і далі обмежувати їх? - Звісно, повідомити про кару того, чого не планують відміняти.
Держава не може митницю без Китаю обладнати, чи не встановлювати на вулицях міст камери з ворожим світом, оба домовитись з сервісами (супутникові дані) які на комерційній основі пропонують послуги перегляду місцевості, не може позбутись закону про набій, не має закону для цивільних зброї.
Кара, кара, кара. Вже марлю треба закуповувать
показать весь комментарий
14.08.2025 06:35 Ответить
Хто скаже мені навіщо блокпости і комендантські години?
Яка мета?
показать весь комментарий
14.08.2025 06:50 Ответить
Блокпо́ст (БП) - дорожній укріплений контрольно-пропускний пункт (КПП) із озброєною охороною, здатний самостійно тримати кругову оборону. Блокпост встановлюється на в'їзді/виїзді (вході/виході) на територію/з території, де введено воєнний стан та запроваджено комендантську годину.
Тобто всі БП всередині країни - просто годівниця для заброньованих ухилянтів.
показать весь комментарий
14.08.2025 08:57 Ответить
Я так розумію - комендантська година - щоб ворожих парашутистів можна було б відстрілювати і не заважали цивільні. Ловити дрг, які пройшли в тил та роблять диверсії.
Для того і блокпости, ловити та знешкоджувати орків, які хочуть непомітно проїхати в тил для диверсій.
Скільки за час війни зловили дрг ворога на блокпостах чи в тилу в комендантську годину?
показать весь комментарий
14.08.2025 09:06 Ответить
Гундосне с мусорами як нехоче відповідати тому і далі закручує гайки
показать весь комментарий
14.08.2025 07:50 Ответить
невже нарешті будуть штрафувати непридатних мажорів-інвалідів що влаштовують автогонки на київських вулицях після 24-00????
показать весь комментарий
14.08.2025 09:00 Ответить