9567 посетителей онлайн

Началась встреча Трампа с Путиным в формате "три на три". ФОТО

зустріч

На Аляске стартовали переговоры президента США Дональда Трампа с российским диктатором Владимиром Путиным в формате "три на три".

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Рядом с Трампом сидят государственный секретарь США Марко Рубио и спецпосланник Стив Уиткофф, а рядом с Путиным – министр иностранных дел России Сергей Лавров и помощник Юрий Ушаков.

зустріч

Журналистов попросили покинуть комнату для переговоров.

трамп

трамп, путін

Ранее сообщалось, что формат встречи президента США Дональда Трампа с российским диктатром Владимиром Путиным изменен – вместо разговора тет-а-тет переговоры пройдут в составе трех представителей с каждой стороны.

Дополняется...

Топ комментарии
+21
показать весь комментарий
15.08.2025 22:55 Ответить
+16
Цікаво. Перший терорист світу і президент найпотужнішої держави світу. Зустріч...
Люди, світ остаточно Збожеволів!
показать весь комментарий
15.08.2025 22:50 Ответить
+15
Саміт гнид та опаришів або пародія на Мюнхенську угоду.
показать весь комментарий
15.08.2025 22:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Геть Усi!
показать весь комментарий
15.08.2025 22:46 Ответить
Була дуже гарна розмова... Потін обіцяв подумати.
показать весь комментарий
15.08.2025 22:47 Ответить
кінь всіх переп"є
показать весь комментарий
15.08.2025 22:47 Ответить
***** має вираз морди,як Члєнін присметі)А Трампон чомусь невеселий.
показать весь комментарий
15.08.2025 22:48 Ответить
Може скоро здохне.
показать весь комментарий
15.08.2025 23:00 Ответить
буйло кричить "буйло!".
а потім всі разом сміються
показать весь комментарий
15.08.2025 23:24 Ответить
Кремлёвская гей-вечеринка. У всех незастёгнутая ширинка!
показать весь комментарий
15.08.2025 22:48 Ответить
Немного эмоций - ну что ж, вот он момент, пусть небольшого но все же триумфа Зла, чем бы все это не закончилось
показать весь комментарий
15.08.2025 22:49 Ответить
Канспірологи пишуть, що сьодні теж 68 (сума 15, 8, 20 і 25), так само, як і в дні, коли починалися світові війни 🤔
показать весь комментарий
15.08.2025 22:53 Ответить
На нормальні крісла з юска грошей нема, поставили якісь стільці, як з актового залу вкрали.
показать весь комментарий
15.08.2025 22:49 Ответить
Саміт гнид та опаришів або пародія на Мюнхенську угоду.
показать весь комментарий
15.08.2025 22:49 Ответить
Цікаво. Перший терорист світу і президент найпотужнішої держави світу. Зустріч...
Люди, світ остаточно Збожеволів!
показать весь комментарий
15.08.2025 22:50 Ответить
путлєр на радостях дуркує - склав рупором долоні - шось кричить
показать весь комментарий
15.08.2025 22:50 Ответить
навіть не думайте від цієї зустрічі двох підарів чекати щось гарного для України...
показать весь комментарий
15.08.2025 22:51 Ответить
Яка морда у хутина задоволена - ДОБИВСЯ
показать весь комментарий
15.08.2025 22:53 Ответить
І ось цей кривавій сволоті американська влада тисне руку???
показать весь комментарий
15.08.2025 22:54 Ответить
Трамп всю жизнь был нравственным идиотом от рождения: этот моральный урод вообще не способен различать добро и зло.

Рыжий ублюдок устроил сегодня Триумф Зла:

никогда за всю историю человечества убийца и кровавый подонок не получал такие высшие почести, какие трамп устроил путину...
показать весь комментарий
16.08.2025 00:26 Ответить
Трамп не просто легалізує путіна, такою теплою зустріччю він навіть героїзує міль.
показать весь комментарий
15.08.2025 22:55 Ответить
показать весь комментарий
15.08.2025 22:55 Ответить
Кремлядь боїться, що в окремій кімнаті путлєра підмінять на американську ляльку.
показать весь комментарий
15.08.2025 22:55 Ответить
показать весь комментарий
15.08.2025 22:58 Ответить
Короче з одного боку три КГБіста зубатих а з іншого три клоуна і міннєтчика. Це даже смішно називати переговорами
показать весь комментарий
15.08.2025 22:59 Ответить
Не "три на три" а "чотири на чотири", як мінімум... Групповуха!
показать весь комментарий
15.08.2025 22:59 Ответить
то перекладачі.
показать весь комментарий
15.08.2025 23:04 Ответить
Два гнойних...
показать весь комментарий
15.08.2025 23:02 Ответить
Нога кацапського підераста нарешті запідерастила АЛЯСуКУ.
показать весь комментарий
15.08.2025 23:03 Ответить
Одна делегація розкута і спокійна, інша не розуміє навіщо вона тут...
показать весь комментарий
15.08.2025 23:04 Ответить
https://x.com/FranzMaser



https://x.com/FranzMaser

tZE inform@FranzMaser



https://x.com/FranzMaser/status/1956412746448175410

Келлога не включили до складу делегації США на Алясці, бо РФ вважає, що він симпатизує Україні, - CNN https://t.co/rbAdlmYUcU https://edition.cnn.com/politics/live-news/trump-putin-meeting-news-08-15-25#cmeczulne00543b740nraude7

Трамп докерувався, що склад його делегації визначає "Путін" ...
показать весь комментарий
15.08.2025 23:07 Ответить
На хвилинку
показать весь комментарий
15.08.2025 23:14 Ответить
Імпотентаріум
показать весь комментарий
15.08.2025 23:13 Ответить
Три на три краще, ніж тет а тет. Будемо знати і ми, про що йшлось
показать весь комментарий
15.08.2025 23:13 Ответить
Для допуску до тіла ху.й.ла аналізи американці здавали, якщо ні то привезли з рф двійника - "електроніка".
показать весь комментарий
15.08.2025 23:18 Ответить
всі в костюмах і у всіх є карти, от так- то, така вона буває Гаага
показать весь комментарий
15.08.2025 23:21 Ответить
Зараз би вдарити автопробігом з піснею хутин ***** по вокруг американської бази
показать весь комментарий
15.08.2025 23:21 Ответить
Блін, не вистачає креативу у той посольський кухарки
показать весь комментарий
15.08.2025 23:23 Ответить
Я зрозумів цей саміт - це Brazzers знімає свій шедевр: трійня на трійню.
показать весь комментарий
15.08.2025 23:24 Ответить
покидьки
**********-трампонський шабаш
показать весь комментарий
15.08.2025 23:26 Ответить
Зустріч один на один скасували, буде три на три, московіти боїться, щоб двійник ху.й.ла- "електронік", щось не ляпнув не те і не видав себе. Окрім того, в рф і москві не залишилось нікого з керівництва, когось хто веде війну. Прем'єра Мішустіна відправили в Іран (щоб не захопив владу), а міністр оборони рф зараз знаходиться в КНДР. Хто веде війну з Україною ?
показать весь комментарий
15.08.2025 23:59 Ответить
Саме на часі обезголовити кацапстан впровадженням рішень Міжнародного кримінального суду.
показать весь комментарий
16.08.2025 00:19 Ответить
ув.Игорь предложил очень креативный вариант, причём абсолютно законный.
показать весь комментарий
16.08.2025 00:29 Ответить
Ты серьезно? Тоесть, ты считаешь, что войну ведут министр обороны и премьер? Ну кроме дегенератов, что сейчас на Аляске?
показать весь комментарий
16.08.2025 01:10 Ответить
рф у війні, в її в вище керівництво у роз'їздах? Коли таке було, і в якій країні ? Коли на Москву йшли вагнера пригожина, то олігархів рф і вище керівництво Московії вже через три години на літаках покинули свою "сталицу".
показать весь комментарий
16.08.2025 01:37 Ответить
четкие пацики на сходняке все порешают
показать весь комментарий
16.08.2025 01:08 Ответить
...після такої преамбули зустрічи можливий тільки медовий місяць коштом крові українців...
оно і зрозуміло: якщо Україна погодиться на капітуляцію...то тр отримає вожделєнного Нобеля, а якщо ні... то...тр почне продавати зброю пу і вже з сьогодні вести з ним бізнес as usial і аплодувати back to the ussr
показать весь комментарий
16.08.2025 01:13 Ответить
...за дві секунди пу зрозумів, що результат стрелки буде для нього чудовим і він повернеться до кремля переможцем
чи чекає на трампа імпичмент?!
показать весь комментарий
16.08.2025 01:29 Ответить