7391 посетитель онлайн

Путин после переговоров с Трампом заявил, что для завершения войны в Украине хочет устранения "первопричин конфликта"

путін, трамп

Российский диктатор Владимир Путин после встречи с президентом США Дональдом Трампом в очередной раз заявил о том, что для окончания войны в Украине нужно "устранить первопричины конфликта".

Об этом он сказал на совместной пресс-конференции с Трампом, информирует Цензор.НЕТ.

Несмотря на протокол, Путин первым взял слово на пресс-конференции.

"Для того чтобы сделать урегулирование длительным и долгосрочным, нам нужно устранить все основные пути, основные первопричины этого конфликта. И мы неоднократно говорили это, чтобы рассмотреть все законные проблемы России и восстановить справедливый баланс безопасности в Европе и мире в целом", - заявил глава Кремля.

"Я согласен с президентом США Дональдом Трампом, что безопасность Украины должна быть гарантирована и, конечно, мы готовы работать над этим... Ситуация в Украине связана с фундаментальными угрозами нашей безопасности", - сказал Путин.

Кроме этого, диктатор заявил, что РФ считает украинский народ "братским" и что якобы заинтересована в прекращении войны.

Он также повторил слова Трампа, что если бы тот был президентом в 2022 году, полномасштабной войны РФ против Украины не было бы.

Топ комментарии
+53
Першопричина конфлікту це існування незалежної України))
показать весь комментарий
16.08.2025 03:09 Ответить
+41
відтепер кожен з них буде нести свою особисту маячню про результати зустрічі, а спічсрайтери задовбаються пояснювати, що саме кожен мав на увазі...
показать весь комментарий
16.08.2025 03:10 Ответить
+39
розходимось, і продовжуємо готуватись до післязавтрішньої масованої ракетно-дронової атаки.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Першопричина конфлікту це існування незалежної України))
показать весь комментарий
16.08.2025 03:09 Ответить
Точнійше - московський імперіалізм і фейкова московська історія, якої не існує без Києва.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:12 Ответить
буйло "бабіну зажував"

.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:51 Ответить
Першопричина це існування росії.Невже таки бомбитимуть Вороніж????
показать весь комментарий
16.08.2025 04:40 Ответить
першопричина то параноя *****
лікаря йому
з пилою Джиглі
показать весь комментарий
16.08.2025 05:35 Ответить
Ні, щоб усунути першопричину, він повинен застрелитися, або попросити когось його пристрелити
показать весь комментарий
16.08.2025 06:39 Ответить
Першопричина -путін і КО, представлена у повному складі на Алясці
показать весь комментарий
16.08.2025 12:37 Ответить
А оскільки першопричиною є власне Україна, то...
показать весь комментарий
16.08.2025 03:09 Ответить
Першопричина це кацапський імперіалізм і його головний носі. Невже ***** оголосив про "планове самовбивство"?
показать весь комментарий
16.08.2025 07:00 Ответить
відтепер кожен з них буде нести свою особисту маячню про результати зустрічі, а спічсрайтери задовбаються пояснювати, що саме кожен мав на увазі...
показать весь комментарий
16.08.2025 03:10 Ответить
Першопричина конфлікту - існування московії.
показать весь комментарий
16.08.2025 09:39 Ответить
та щоб повиздихали всі покотом такі брати! з такими - і ворогів не треба.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:13 Ответить
Для справжнього усунення першопричин конфлікту, доведеться усім, в кого наявний рашизм головного мозку, зробити харакірі. Я звісно це підтримую, одне тільки питання - що ж воно буде, коли 80-90% населення ерефії покінчить з життям самогубством?
Але звісно путлєр мав на увазі протилежне - знищення усіх, хто вважає себе українцем. А потім, про всяк випадок, знищити і тих, хто сидить в Україні і вважає себе росіянином. А потім він буде усувати "першопричини конфлікту" з країнами Балтії, Польщею..........
показать весь комментарий
16.08.2025 03:13 Ответить
буде рай на землі
бо ті підари усіх подбурюють
показать весь комментарий
16.08.2025 05:36 Ответить
воно стільки не проживе, але там посліовників вистачає
показать весь комментарий
16.08.2025 08:31 Ответить
розходимось, і продовжуємо готуватись до післязавтрішньої масованої ракетно-дронової атаки.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:14 Ответить
це точно !

буйло ракет не пожаліє, цього разу доведеться лізти в бомбосховище

.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:53 Ответить
Neustrius

Мене читають: 1

Я читаю: 0

Реєстрація: 09.07.2025
показать весь комментарий
16.08.2025 05:53 Ответить
Я нічого іншого і не сподівався.Рижий притяг ***а на Аляску,щоб весь світ послухав хворобливу маячню бункерного недофюрера.
При цьому опустив америку нижче плінтуса і виставив себе ***ом#2.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:15 Ответить
Для усунення причин треба ту бомбу що на фордо скинули, скинути на бункер коли там ***** буде проводити стрілку зі своїм кремлівським кодлом
показать весь комментарий
16.08.2025 03:15 Ответить
Невже моль вирішила добровольно отруїтись?
показать весь комментарий
16.08.2025 03:16 Ответить
А як же половцi, пiчiнєгi?
показать весь комментарий
16.08.2025 03:17 Ответить
Так він же про них і мичав! Треба їх усунути. Чи пересунути. Чи засунути. Не розбереш. Там не розбереш.
показать весь комментарий
16.08.2025 05:08 Ответить
Ну тоді хай застрелиться🤦
показать весь комментарий
16.08.2025 03:29 Ответить
Кто нибудь может назвать первопричины этого конфликта?!?! Все о них говорят, но назвать никто в мире не может, даже ***** не называет их!!!!
показать весь комментарий
16.08.2025 03:33 Ответить
"убірайтє ваши манаткі"

.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:55 Ответить
После распада совка, рф не смогла (или не захотела) в демократию и в конкуренцию с западным миром (уж больно им гей парады оказались не по нраву), продолжая терять влияние в своем регионе, видя как несмотря на все усилия из их косолапых рук ускользает Украина (а после могли последовать и другие), не захотела смирится с новыми реалиями и занимаемым местом в мире, о чем еще робко, в 2007 впервые заявила плешивая Моль в мюнхенской речи. Да и просто им не хотелось отпускать то, что было под Москвой без малого 500 лет (никогда не было и вот опять), да еще с теми землями, которые они считают исконно-посконно своими. Возможно еще демографический вопрос есть. Набравшись жирку на высоких ценах на нефть и газ, в кремле снова почувствовали в себе уверенность и после второго майдана решили действовать наверняка.

Короче, первопричины конфликта - рф не смогла в технологическую и культурную конкуренцию, и решила остановить потерю влияния и вернуть часть былого вяличия с помощью старого как мир способа - грубой силой/войной. Но вторая армия мира "маленько" облажалась, переоценив собственные силы и недооценив украинцев, поэтому теперь их требования скукожились до 4 областей и невступления в НАТО, что бы через какое то время иметь возможность еще раз попытаться.
показать весь комментарий
16.08.2025 05:05 Ответить
є закони історії
імперії розпадаються
***** тупий та не вчив нічого
показать весь комментарий
16.08.2025 05:38 Ответить
Я так и не услышал из вашего исторического опуса причины и цели войны, какие первопричины, которые нужно устранить?! Если попроще, чего хочет посол?! Кемску волость?!
показать весь комментарий
16.08.2025 08:18 Ответить
***** як собака, буде на тебе тявкати на відстані довжини твоєї палиці в руках. Тому, щоб ***** тихіше і десь з далені тявкало, треба мати довгу палицю. Але, на привеликий жаль, 5-6 дефективних менеджери Зеленського не змогли дати Україні хоч якусь більш-менш довгу та вагому палицю.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:34 Ответить
он як. а якби Трамп був президентом у 14-му році, кацапи полізли би віджимати Крим чи ні? от би задали таке питання ху йлу публічно.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:36 Ответить
"... Наша пісня гарна й нова, - починаймо її знову...".

А Трамп на шару лайна наївся.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:36 Ответить
***** сказало, шо первопричина войны это Байден, потому шо при Тампе, этого не случилось, то нужно устранить Байдена?! 😆🥳🤗🤣🤪🤡 Ничего не понимаю!!!
показать весь комментарий
16.08.2025 03:45 Ответить
Першопричина це сам Пуйло і його здичавілі раби.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:48 Ответить
У деяких країнах досі нормою вважається, що основна причина згвалтування - коротка спідниця жертви. Або темне місце і відсутність свідків. Або зорі так зійшлися. Або ще щось, тільки не збочені думки та дії самого гвалтівника...
показать весь комментарий
16.08.2025 08:22 Ответить
першопричина конфлікту - паранойяльна психопатія в голові уйла і це лікується тільки усуненням голови від тіла уйла.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:49 Ответить
параноїдна буває шизофренія
психопатія то не діагноз
це відсутність емпатії
таки люди осудні
показать весь комментарий
16.08.2025 05:40 Ответить
гуглимо паранояльну психопатію і знаходимо.
показать весь комментарий
16.08.2025 06:21 Ответить
гугли гугліст
я 4 рази на дурці лежав, ******* мені тут ще за психиатрію 😁
показать весь комментарий
16.08.2025 07:28 Ответить
Трампон, на жаль, в чергове довів, що нічого не довів... Шапіто по амерікенс...
показать весь комментарий
16.08.2025 03:52 Ответить
Хтось казав якщо не буде домовленості то будуть серйозні наслідки.Покажи чи здатний ти поставити в стойло скотобази ту скотину.
показать весь комментарий
16.08.2025 05:00 Ответить
Хтось вже багато чого наговорив за останні пів року. Але важливо знати та пам'ятати, що цей хтось https://www.clayandbuck.com/trump-on-ukraine-what-putin-did-was-genius-biden-response-sad сказав ще в 22-му році: "Це найсильніша миротворча сила, яку я коли-небудь бачив. Армійських танків було більше, ніж я коли-небудь бачив. Вони збираються зберігати мир у порядку. Ні, але подумайте про це. Ось хлопець, який дуже кмітливий... Я його дуже добре знаю. Дуже-дуже добре. Доречі, з нами такого б ніколи не сталося. Якби я був на посаді, навіть не мислимо. Цього б ніколи не сталося. Але ось один хлопець, який каже: «Я збираюся оголосити велику частину України незалежною, - він використав слово «незалежна», - «і ми вийдемо, і ми зайдемо, і ми допоможемо зберегти мир»".
Ось воно, справжнє ставлення Трампа до ху#ла. Чому хтось досі думає, що воно змінилося за ці роки?
показать весь комментарий
16.08.2025 08:30 Ответить
Коротше, пєчєнєги і рюриковичі. ***** як ***** - маразматик і посміховисько.,
показать весь комментарий
16.08.2025 05:01 Ответить
Стати расєєю?
показать весь комментарий
16.08.2025 05:11 Ответить
Українці геть з України, бо Україна для рускіх, бо Україна то расєя, так?
показать весь комментарий
16.08.2025 06:05 Ответить
І вмєстє на прібалтіку, бо то тоже расєя
показать весь комментарий
16.08.2025 06:06 Ответить
животи порозпорюють тільки! тим, хто не хоче стати расєєю, в так всьо же хорошо, ну чого ви
показать весь комментарий
16.08.2025 06:10 Ответить
щезни просто с землі підар ти кінчений
показать весь комментарий
16.08.2025 07:36 Ответить
Путєн - на коні. Розумний, веселий, грайливий, юморний, - зірка!
показать весь комментарий
16.08.2025 05:08 Ответить
але смертний...
показать весь комментарий
16.08.2025 07:35 Ответить
нет, даже если убьют - это будет двойник
показать весь комментарий
16.08.2025 19:45 Ответить
ссср - ось головна мета війни.назад в бидлорезервацію работать на імперіалізм.
показать весь комментарий
16.08.2025 05:36 Ответить
Воно хоче усунення "першопричин конфлікту"? То хто йому заважає спочатку розпустити Парашу на декілько частин та повісится?
показать весь комментарий
16.08.2025 05:50 Ответить
Першопричина конфлікту, це Путін. Усунути його і війна закінчиться. Хоч раз Путін правду сказав.
показать весь комментарий
16.08.2025 05:51 Ответить
Після Путіна в москалів прийде Распутін, після Распутіна Двапутін, а потім іще Тріпутін…
показать весь комментарий
16.08.2025 10:58 Ответить
)) Потужний пук вийшов з цих переговорів що і очікувалось
показать весь комментарий
16.08.2025 05:51 Ответить
Пук? Президент Америки аплодував кривавому злочинцеві! Тричі аплодував!
показать весь комментарий
16.08.2025 06:16 Ответить
Це не новина. Це не перший злочинець якому він аплодує
показать весь комментарий
16.08.2025 06:34 Ответить
Прям самогубець якийсь.
показать весь комментарий
16.08.2025 06:16 Ответить
то есть он хочет себя устранить?
показать весь комментарий
16.08.2025 06:18 Ответить
Трампа цікавить тільки нобелівська премія миру і все
показать весь комментарий
16.08.2025 06:20 Ответить
***** непогано пропіарився за рахунок рудого чмошника. Таке відчуття, що нобелівську премію миру вони вирішили взяти на двоїх. Війна продовжується.
показать весь комментарий
16.08.2025 06:21 Ответить
показать весь комментарий
16.08.2025 06:43 Ответить
Комунякам не хватає зееемеельки
показать весь комментарий
16.08.2025 07:15 Ответить
Та ми в курсі і знаємо що першопричина для х@йла - це існування українців як націі і України як держави, а Трамп дибіл
показать весь комментарий
16.08.2025 07:25 Ответить
І для чого був потрібний цей цирк Трампа ? звісно що б легалізувати міжнародного злочинця в цивілізованому світі і ненакладання санкцій. А першопричини це існування рашиського людоненависницького режиму з його ідеологією печерного шовінізму, ці варвари живуть імперськими амбіціями ,ганьба тобі Трамп.
показать весь комментарий
16.08.2025 07:32 Ответить
Це ж було вже.
показать весь комментарий
16.08.2025 08:28 Ответить
Хто там розповідав що пуйло згодне на якісь там поступки?
показать весь комментарий
16.08.2025 08:46 Ответить
Тільки "фізична зачистка" пУйла спасе Україну
показать весь комментарий
16.08.2025 08:55 Ответить
Першопричини для кацапів й пуйла особисто: денаціоналізація, реукраїнізація, демілітарізація та деіснування самої України!
Цього кремлівсько-вашингтонські мерзотники, не буде!
показать весь комментарий
16.08.2025 10:09 Ответить
Окей, давайте усунемо першопричину: росію
показать весь комментарий
16.08.2025 10:27 Ответить
ці дві потвори просто знущаються над всіма нормальними людьми світу, але чому цю всю 3,14здоту зхиблену всі терплять? Це не фюрер моськьвський , і не трампушка невіглас винуваті в теперішньому світовому безглузді, винуваті, ті, звильовані терпіли, що дозволяють цим двом покидькам творити все, що їм заманеться! Це дуже ***** закінчиться для всіх!!!!
показать весь комментарий
16.08.2025 10:58 Ответить
Да аднасрачна. Мардва далшна шить на мастосрани у приделах мехесрань мудяни. 🤣🤣🤣
показать весь комментарий
16.08.2025 12:29 Ответить
Першопричина - масова зросійщеність і московський патріархат, які складають рускій мір як гуманітарну концепцію і спорідненість з Росією. Зросійщений московського патріархату з українським паспортом по-суті не відрізняється від росіянина з українським паспортом і становлять аромат, одну спільноту соотечественніков, на який іде хижак - московський імперіалізм. Чєлюсті аргументом про рускоязичних в окопах підтверджують, що вони становлять цю окрему спільноту неукраїнської України, діаспори.
показать весь комментарий
16.08.2025 18:25 Ответить
Для відновлення балансу в Європі та світі потрібна Україна яка повертає собі статус ядерної держави, все одно до цього рішення прийдемо, але якщо не поквапитися то країна може зникнути. Тому, що якщо ворогу вдасться поглинути Україну цього разу москва доведе справу до кінця.
показать весь комментарий
16.08.2025 23:15 Ответить