9432 посетителя онлайн

Совместный обед делегаций РФ и США отменили. Трамп и Путин покидают Аляску, - Sky News

путін, трамп

Рабочий обед с участием делегаций США и РФ отменен.

Об этом сообщает Sky News, информирует Цензор.НЕТ.

Ожидалось, что после переговоров состоится рабочий обед с участием Дональда Трампа, Владимира Путина, а также расширенного состава обеих делегаций.

Однако рабочий обед делегаций отменен.

Российский диктатор Путин покидает Аляску.

Также американские СМИ пишут, что Трамп возвращается в Вашингтон.

Напомним, что 15 августа на Аляске прошли переговоры президента США Дональда Трампа с российским диктатором Владимиром Путиным в формате "три на три".

Вместе с Трампом присутствовали государственный секретарь США Марко Рубио и спецпосланник Стив Виткофф, а рядом с Путиным – министр иностранных дел России Сергей Лавров и помощник Юрий Ушаков.

Топ комментарии
+46
@ (в перекладі):
Тож, короткий підсумок: ***** побувало на Алясці, а Тромб побував в дупі.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:28 Ответить
+46
Такої ганьби, певне, Америка ще не мала: військові США стелять перед ногами ***** криваву доріжку:

показать весь комментарий
16.08.2025 03:43 Ответить
+38
це тільки трампом треба бути,
шоби з 18 разу зрозуміти, що тебе за лоха тримають і в вуха сцють.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
@ (в перекладі):
Тож, короткий підсумок: ***** побувало на Алясці, а Тромб побував в дупі.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:28 Ответить
показать весь комментарий
16.08.2025 06:54 Ответить
Цікаво у скільки обійшлась ця зустріч виборцям. Два діда привезли старі дупи почекати язики.
Могли б і по скайпу попиндіти
показать весь комментарий
16.08.2025 07:09 Ответить
Цікаво, а Трамп набье морду Віткофу - той же казав що хутин свій хлопець і все порішають
показать весь комментарий
16.08.2025 07:16 Ответить
так і порішали ж

.
показать весь комментарий
16.08.2025 08:04 Ответить
це тільки трампом треба бути,
шоби з 18 разу зрозуміти, що тебе за лоха тримають і в вуха сцють.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:29 Ответить
Хто сказав, що Трамп щось зрозумів?
показать весь комментарий
16.08.2025 03:39 Ответить
предпосилка...
показать весь комментарий
16.08.2025 03:40 Ответить
так і "раз" ще не 18-тий.

.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:41 Ответить
Точно. Трамп, як залицяльник, котрий отримав "гарбуза", страшенно образився, але це зовсім не те ж саме, що "зрозумів".
показать весь комментарий
16.08.2025 04:46 Ответить
він так любить "друга владіміра", що навіть кушать не може

.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:40 Ответить
таке ми всі вже бачили:

"Пиши: шашлыка, три, выбросила в пропасть..."

.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:46 Ответить
Подивимось як будуть пояснювати 2 діди сенс цієї сходки.....
показать весь комментарий
16.08.2025 04:46 Ответить
а шо такоє? гівна наїлись?
показать весь комментарий
16.08.2025 03:30 Ответить
то просто мабуть ще зустріч не закінчилась. вона за заявою піськова має тривати 6-7 годин.. а пройшло зараз тільки 3-4 години з початку тої стрілки. тож ще рано обідати. )
показать весь комментарий
16.08.2025 03:38 Ответить
Трамп обіцяв через 10 хвилин закінчити ( це якщо без ланча)

.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:42 Ответить
Трамп ніяк не міг відірватися від розповідей ПТНа "пра Кієв, пра турку, пра дікіх звєрєй".
показать весь комментарий
16.08.2025 04:39 Ответить
Но фри ланч тудей
показать весь комментарий
16.08.2025 03:32 Ответить
Коротше ***** як і очікувалося вперся рогом і Трумп залишився ні з чим. А час іде. Зомбонавала триває.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:42 Ответить
Такої ганьби, певне, Америка ще не мала: військові США стелять перед ногами ***** криваву доріжку:

показать весь комментарий
16.08.2025 03:43 Ответить
здається, ці хлопці ще можуть встигнути повоювати проти орди буйла...

.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:49 Ответить
Швидше б уже.
показать весь комментарий
16.08.2025 04:34 Ответить
не мала
показать весь комментарий
16.08.2025 03:55 Ответить
Пророче фото, майбутні покоління його зацінять
показать весь комментарий
16.08.2025 07:03 Ответить
wonderful conversation!
показать весь комментарий
16.08.2025 03:46 Ответить
Пуйло засрало. Боїться щоб його не отравили.
показать весь комментарий
16.08.2025 03:51 Ответить
putin ***** lalalalalalalala
показать весь комментарий
16.08.2025 03:53 Ответить
дуже симптоматично. Як там в Мініно "Такую лишьнюю неприязнь испытываю, кющать нэ могу".
показать весь комментарий
16.08.2025 03:53 Ответить
пуйло обкакалось їсти чужу їжу. все отруєння маряться... хоча може бути для нас добрим знаком
показать весь комментарий
16.08.2025 03:57 Ответить
поводили рижому по губах, підняли імідж куйлу і спаплюжили землю сша коли куйло на неї вступило.
показать весь комментарий
16.08.2025 04:20 Ответить
Количество погибших после взрыва на пороховом заводе в Рязанской области выросло до 9 человек. Еще 120 человек ранены...
Стоило царьку выехать на день из своего грёбаного королевства, как рабы напились и начали буянить...
показать весь комментарий
16.08.2025 04:23 Ответить
показать весь комментарий
16.08.2025 04:27 Ответить
Всьо ? Каклєт по -київські не буде ? Прально , хай щі хлєбають лаптьом
показать весь комментарий
16.08.2025 04:28 Ответить
BBC

З погляду Києва катастрофічного сценарію не сталося: Трамп та путін на "історичній" зустрічі не об'єдналися в прагненні закінчити війну в Україні за рахунок примусу України до капітуляції.

Прориву в мирному процесі теж не сталося: якщо Трамп, як обіцяв, запропонував путіну негайно припинити військові дії та розпочати справжні мирні переговори, то той, зважаючи на все, згодою не відповів. Зустрічі втрьох на горизонті теж не проглядається.
показать весь комментарий
16.08.2025 04:28 Ответить
Зустрічі на вищому рівні проводять, коли все вже домовлено. На якого біса потрібна була ця - нічого не ясно. Або ж натихаря щось *порішали* і дурака валяють.
показать весь комментарий
16.08.2025 04:39 Ответить
В інтерв'ю телеканалу Fox News за підсумками зустрічі з Путіним Трамп заявив, що розпочинається підготовка до зустрічі за участю глав Росії та України. Ймовірність досягнення угоди Трамп назвав "досить високою", зазначивши, що тепер це залежить від Зеленського.
показать весь комментарий
16.08.2025 04:51 Ответить
"Якщо вони захочуть, то я буду на наступній зустрічі. Вони збираються організувати зустріч між президентом Зеленським та путіним та мною", - заявив Трамп в інтерв'ю.

З його слів до кінця не зрозуміло, хто саме організовує зустріч і на якій стадії ця організація.

"Я думаю, ми близькі до угоди. Тепер Україна має погодитися, і, можливо, вони відмовляться", - сказав президент США.

Він додав, що порадить Зеленському укласти угоду, однак не уточнив її деталей. "Тепер все залежить від Зеленського. І від європейських країн, вони також мають бути трохи залучені", - заявив Трамп.
показать весь комментарий
16.08.2025 05:21 Ответить
Трамп заявив, що оскільки сьогоднішня зустріч з президентом Росії "пройшла дуже добре", найближчим часом він не буде думати про введення вторинних санкцій щодо країн, які купують російську нафту.

"Можливо, мені доведеться подумати про це через два-три тижні, але зараз цього робити не потрібно", - сказав Трамп в інтерв'ю Fox News.
показать весь комментарий
16.08.2025 05:27 Ответить
Було б смішно, якби не було так сумно
показать весь комментарий
16.08.2025 07:09 Ответить
пожруть окремо - не схуднуть.
показать весь комментарий
16.08.2025 04:33 Ответить
Клоуни залишились без обіда.
показать весь комментарий
16.08.2025 04:36 Ответить
Тільки останній бовдур та невіглас міг чекати щось від цього цирку.
показать весь комментарий
16.08.2025 04:48 Ответить
Цікаво, а є в оточені Трампа хтось, хто "розшифрує" йому (Трампу) всі знущальні натяки з промови ПТНа, на кшталт того що він (ПТН) "радий бачити Трмпа живим", чи про "досвід спільної боротьби проти спільного ворога" ?
показать весь комментарий
16.08.2025 04:52 Ответить
То вже два *****.?
показать весь комментарий
16.08.2025 04:52 Ответить
3 - не зневажайте бубу
показать весь комментарий
16.08.2025 04:56 Ответить
Два кривавих вбивці, два безбожника, два абсолютних покидька закоханих увладу. Два мстивих старця, яким конче потрібно доказати, що вони не гірше молодих покидьків можуть знищувати людей не переймаючись моральним боком цієї справи.
Два іуди, що спаплюжили і підступно зрадили все заради чого Господь пішов на страшні муки аби врятувати людство від загибелі.
Боже, люди які заради влади і грошей готові вбивати і далі, насилуючі цей світ, мають відчути весь твій гнів, як ті, що свого часу розіп'яли Тебе, бо робоять це вже вкотре знов і знов. Це два нових іуди, два нових гітлера, два маніяка вбивці.
Трамп робив і робить все аби Україна захлиналась в крові.
показать весь комментарий
16.08.2025 04:53 Ответить
В тебе мозок з заднього проходу випав і парує, підніми негайно, застудиш
показать весь комментарий
16.08.2025 06:16 Ответить
😂
показать весь комментарий
16.08.2025 06:22 Ответить
Я думаю, що реально хоче, але я також думаю, що він не з того починає
показать весь комментарий
16.08.2025 07:01 Ответить
Це гєноцид!
показать весь комментарий
16.08.2025 04:56 Ответить
Тільки завдяки Трампу війна тривая до цього часу.
Завдяки Трампу вона може тривати доки цей ... при владі.
Трамп це СОРОМ Америки
показать весь комментарий
16.08.2025 04:59 Ответить
А продукты теперь что, собакам отдать?🤧
показать весь комментарий
16.08.2025 05:08 Ответить
Вигнав ***** зі сніданку - теж не вгодив. Навіть якщо б на голову на*рав як той голуб, і то б були незадоволені.
Почекайте дій перед тим як кіпишувати.
зі - крім кацапської ботні - ви кіпішуйте вже зараз.
показать весь комментарий
16.08.2025 05:10 Ответить
Уя. Санкции.
показать весь комментарий
16.08.2025 05:21 Ответить
Насмотрел два очка
показать весь комментарий
16.08.2025 05:30 Ответить
Скасовале? Вшйье товарищ опуй?
показать весь комментарий
16.08.2025 05:34 Ответить
Американська сторона не змогла знайти брюкву і бормотуху )
показать весь комментарий
16.08.2025 05:51 Ответить
Ай яй яй яй знов підтерлось ***** рудим чубом!
Ай яй яй яй ні за шо ні про шо знов підтерлось воно рудим чубом!
показать весь комментарий
16.08.2025 05:55 Ответить
Навіщо взагалі була ця зустріч ? Трамп витягує орків з лайна і вважає, що цього ніхто не бачить ? Сраний рудий покидьок
показать весь комментарий
16.08.2025 06:06 Ответить
Ну, рижий гандон не може відкрито робити мінєт *****, приходиться хоть щось вигадувати
показать весь комментарий
16.08.2025 06:18 Ответить
Тріумф, провал, сором.

Зустрічі Трампа і Путіна не були тет-а-тет.
Зустріч Трампа і Путіна "трьох" (президента, мініндель, помічника) зайняла 6-7 годин, але 3,5 години, не оголошених Пєсковим.
Зустрічей делегацій у повному форматі не відбулось.
Робочого сніданку (обід) не було.

Прес-конференція Путіна і Трампа (за пропозицією Трампа вони говорили саме в такому порядку) була короткою.
Ні Путін, ні Трамп не сказали нічого суттєвого про це.
Питання від журналістів не вирішували.

У своїй промові Трамп сказав, що сподівається скоро побачити Путіна.
Путін негайно відреагував: у Москві.
Трамп відповів, що це цікава пропозиція. Але він одразу помітив, що там йому може бути трохи спекотно.
Жодних зустрічей за участю Зеленського не оголошено - ні на двох, ні на трьох.

Ось чим завершився саміт.

Моє перше враження від побаченого і почутого:

Путін, звичайно, отримав ТРІУМФ.
Супровід літака Путіна з американськими винищувачами F-22, червона доріжка після прибуття, зустріч біля гелікоптера Трампа, рукостискання, вшанування американських військових, повітряний парад, порушення дипломатичної ізоляції, легіти

Це ПРОВАЛ для Трампа.
Схоже, він нічого не отримав.
НІЧОГО, що могло б представляти американську та світову громадськість
Йому знадобилося не 2 хвилини, а 3,5 години, щоб зрозуміти це.

Для США це національна ГАНЬБА.
https://aillarionov.livejournal.com/1485532.html
показать весь комментарий
16.08.2025 06:16 Ответить
Червона доріжка,Канни Аляска....*****,немає слів..
показать весь комментарий
16.08.2025 06:20 Ответить
Залишилися без обіду. Це погано.
Харчуватися треба за режимом!
показать весь комментарий
16.08.2025 06:25 Ответить
Якщо коротко, то Трамп на цій зустрічі відмивав путіна від української крові перед світовою спільнотою.
показать весь комментарий
16.08.2025 06:34 Ответить
Ну шоооо??? Посмотрел в глаза дьяволу??? Арестовал бы- стал бы героем, а так.. мочалка рыжая…
показать весь комментарий
16.08.2025 06:39 Ответить
показать весь комментарий
16.08.2025 06:44 Ответить
Трамп капіталіст та демократ. Він народився в демократії та капіталізмі і при такому устрої його поховають. А путлєр - цар. Трамп повинен хоча би робити вигляд, що переживає про майбутнє його виборців. А путлєру на підданих начхати. катя к0н€л0жица знищила державу татар, провела геноцид татар і в книжках історії написали "приєднала Крим до імперії". Як тоді 250 років тому жили піддані каті в книжках не написано. І через 200 років в книжках не напишуть як жив русскій Іван, але "великий лідер, цар, приєднав Україну до імперії" написати можуть. Чхав путлєр на всі домовленості і на рівень життя Івана. І Трамп цього не розуміє.
показать весь комментарий
16.08.2025 06:59 Ответить
Ішингер: Путін переміг на переговорах з Трампом
показать весь комментарий
16.08.2025 07:00 Ответить
Ну який в дідька обід з піндосами? ***** завжди, коли його іноді, дуже рідко пускають в зарубіжну країну, бере з собою кацапське сало, цибулю, самогон і жере це тільки в кацапському посольстві сам, шоб нікому не досталось. А жерти з американцями виходить якось не скрепно, можуть і траванути.
показать весь комментарий
16.08.2025 07:04 Ответить
і стакан свій с собою таскає
показать весь комментарий
16.08.2025 07:07 Ответить
Зря ти Дональд червону доріжку стелив цьому ОКУРКУ . Він вбивав чеченців, сирійців, українців і далі буде вбивати , якщо ви його не знищіти як Бен Ладена
показать весь комментарий
16.08.2025 07:13 Ответить
Хтось надзюрив в приготовлений обід і виклав на салаті Трамп - ШНобелівський лауреат..
показать весь комментарий
16.08.2025 07:16 Ответить
А за що годувати дармоїдів)Ніфуя не вирішили : одні обісралися на увесь світ,інші побували у цьому світі)
показать весь комментарий
16.08.2025 07:27 Ответить
Америка ляги і просять
показать весь комментарий
16.08.2025 07:29 Ответить
❤️‍🩹 Меланія Трамп передала путіну листа про викрадених дітей в Україні, - Reuters пише, що президент США особисто передав його диктатору під час переговорів.
показать весь комментарий
16.08.2025 07:31 Ответить
Триумф окурка
показать весь комментарий
16.08.2025 07:32 Ответить
показать весь комментарий
16.08.2025 07:33 Ответить
https://ua.korrespondent.net/world/4807973-putin-yavnyi-peremozhets-zustrichi-eksradnyk-trampa Путін явний переможець зустрічі - ексрадник Трампа

https://ua.korrespondent.net/world/4807973-putin-yavnyi-peremozhets-zustrichi-eksradnyk-trampa
показать весь комментарий
16.08.2025 07:36 Ответить
А як же прекрасний обід після такої прекрасної зустрічі.. трамп політично себе поховав цією зустріччю.. Китай тупо рже з Америки, скоро буде війна на Тайвані, такого довбойоба при владі в США не було і не буде, Китай не пропустить цей шанс
показать весь комментарий
16.08.2025 07:57 Ответить
Писец, там же спільний обід мав бути...
Де ж те дно вже...
показать весь комментарий
16.08.2025 08:10 Ответить
Накуй в Магадан!
показать весь комментарий
16.08.2025 09:09 Ответить
Пропав наготований хавчик!
показать весь комментарий
16.08.2025 09:15 Ответить
Пуйло здрефив, що спецслужби його просто отруять!
показать весь комментарий
16.08.2025 10:20 Ответить
БУТАФОРІЯ.