8185 посетителей онлайн

Рашисты атаковали беспилотниками объект ГТС Украины, - Минэнерго

Удар России по ГТС Украины Что известно об обстреле

Российские войска в ночь на 21 августа атаковали газотранспортную инфраструктуру Украины.

Об этом сообщила пресс-служба Минэнерго, информирует Цензор.НЕТ.

Так, оккупанты ударили беспилотниками по одному из объектов газотранспортной системы Украины.

"Продолжается оценка нанесенного ущерба. Благодаря действиям персонала место повреждения локализовано", - отметили там.

Комментировать
Сортировать:
Хтось тут розказував що нам ніззя бити по рашистським ТЕС бо в нас енергетичне перемир'я. Походу перемир'я тільки зі сторони України
показать весь комментарий
21.08.2025 12:35 Ответить
Ваші дані застарілі місяці на 4.
показать весь комментарий
21.08.2025 12:40 Ответить
Де "Фламінго" і інші надії на відплату росії, що серійно виробляються?
показать весь комментарий
21.08.2025 12:46 Ответить
"Фламінго" буде в серійному виробництві грудні-лютому як сказав Лідор - тобто його не буде взагалі, але до того часу публіку вже відволікатимуть іншими темами, наприклад графіками відключень світла і газу зимою.
показать весь комментарий
21.08.2025 12:49 Ответить
В грудні те фламінго буде не актуальне ..до того часу запустять лазерні пушки ..кизда кацапам
показать весь комментарий
21.08.2025 12:53 Ответить
Там же де й "Паляниця"...
показать весь комментарий
21.08.2025 13:40 Ответить
ЗЕскот продовжує качати тереторією України кацапську нафту мадярам! ЗЕмразота грає на стороні ворога!
показать весь комментарий
21.08.2025 13:03 Ответить
Подякуйте гундосому клопу, який похерив енерго-договорняк і почав бити по НПЗ.
показать весь комментарий
21.08.2025 13:14 Ответить
Вчора газопровід "Союз", сьогодня газопровід на Балкани. Хтось ще вірить в те, що після перемир'я вони збираються торгувати з Європою, тощо. Одне тішить - вся інфраструктура з російського боку при таких розкладах - теж йде курсом крейсера Москва. Обслуговуючий персонал, підрядні організації, постачальники егергії та обладнання. Сфера обслуговування у місцях проживання персоналу. Так що російську економіку теж чекає "покращення".....