9402 посетителя онлайн

Си заявил о необходимости совместных действий Китая и России для защиты интересов, - Reuters

си,цзиньпин

Председатель КНР Си Цзиньпин во время встречи со спикером российской Госдумы Вячеславом Володиным заявил, что Китай и Россия должны совместно защищать интересы в сфере безопасности и развития, а также способствовать созданию более "справедливого" международного порядка.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Reuters.

Володин находится в Пекине накануне визита президента РФ Владимира Путина, который в эти выходные примет участие в форуме по безопасности. Ожидается, что там соберутся десятки лидеров стран "Глобального юга", среди которых - премьер-министр Индии Нарендра Моди.

Си Цзиньпин также подчеркнул, что Россия и Китай должны "объединить" страны "Глобального юга". Володин, которого называют одним из ключевых союзников Путина, провел переговоры с китайской стороной перед этим мероприятием.

Топ комментарии
+16
Оце воно. Спільно правити світом. А рижий підор... Краще й не писати.
показать весь комментарий
26.08.2025 11:29 Ответить
+14
Мразота кучкується і невідомо від кого намагаються оборонятися !!
показать весь комментарий
26.08.2025 11:30 Ответить
+9
прівєт, Америка !!!!!

націлувались вже с рашкою на Алясці ?
чи ще хочеться бізнеспроектів в сприянні по "створенню більш "справедливого" міжнародного порядку" ?

.
показать весь комментарий
26.08.2025 11:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Оце воно. Спільно правити світом. А рижий підор... Краще й не писати.
показать весь комментарий
26.08.2025 11:29 Ответить
рашка для Піднебесної це Зовнішня Монголія-2 (типу СПГ-2) і не більше

.
показать весь комментарий
26.08.2025 11:37 Ответить
Ви пані, явно недооцінюєте вибачте гандонів, зло цілеспрямовано об'єднується, і у них одні цілі, поставити світ на коліна, а найсумніше, що Захід ніяк не може роздуплитися, а Україна опиниться в епіцентрі всього цього кіпішу.
показать весь комментарий
26.08.2025 13:26 Ответить
Мразота кучкується і невідомо від кого намагаються оборонятися !!
показать весь комментарий
26.08.2025 11:30 Ответить
вони вже не оборонятися..
показать весь комментарий
26.08.2025 11:38 Ответить
Оборонятися вони хочуть? Так як ***** в цілях самооборони напало на Україну. В світі вже підмінили поняття всіх слів. Вже потрібно словник переписувати по-новому. Як казав Орбан, приїхавши з Китаю, світ змінився і вже не буде як раніше.
показать весь комментарий
26.08.2025 11:44 Ответить
прівєт, Америка !!!!!

націлувались вже с рашкою на Алясці ?
чи ще хочеться бізнеспроектів в сприянні по "створенню більш "справедливого" міжнародного порядку" ?

.
показать весь комментарий
26.08.2025 11:36 Ответить
Мудак косомордий.
показать весь комментарий
26.08.2025 11:36 Ответить
А трампа запросять? Є ж бо Південня Америка, отже це має стосунок до трампа.
показать весь комментарий
26.08.2025 11:38 Ответить
А що його запрошувати? Він вже півроку допомагає рашці. Чи ви все ще звертаєте увагу на його обіцянки ввести потужні санкції, та про те як він потужно розгнівався на пуйла?
показать весь комментарий
26.08.2025 11:54 Ответить
Захід ,напрягайте булки ...бо США сьогодні це кремлівське фсб ,в середини Білого дому...китай між строк заявив ,шо війна в Україні ,це початок який сунеться на ЄС ,міняйте зеленського на адекватну людину ,в Україні є такі ,бо 🤡 з дЄрмаком не захистять Україну і вас... будете захищатися тоді від русні та китаю самі...
показать весь комментарий
26.08.2025 11:45 Ответить
ти на зміні ? працюї тихенько ...
показать весь комментарий
26.08.2025 12:04 Ответить
Як вони тобі його поміняють? Україна суверенна держава і тому тільки гормадяни можуть як вибрати так і поміняти. Це черговий раз підтверджує той факт, що Україна не маріонетка заходу, як нам впарюють московитські пропагандони
показать весь комментарий
26.08.2025 17:38 Ответить
є така передвиборча технологія ...демонстрація сприймання маленького члена партії у високих палацах за кордоном , таким чином вони підтримують його ,та імідж політика , показують плебсу з ким вони хочуть мати справу , так от у 18- 19р ,весь Захід відкривав 🤡 свої двері , при тому шо знали ,шо він грязний коломойський корупціонер і наркоман , тоді всі хтіли швиденько злити Україну кремлю і зеленський це ім гарантував ,але з появою китайських інтересів не тільки на Україну а і на теріторію Заходу ,ЄС зрозумів , шо самі себе об'імелі ...тому сьогодні головне переміріє і вибори , в Україні адекватного президента ,який принесе гарантію миру та стабільність на Заході ...
показать весь комментарий
26.08.2025 17:47 Ответить
Вони хотіли закінчення війни не вдаючись у подробиці. Це означає лише те, що західні еліти також здеградовані. І знову якби вони мали вплив вони б не заклики робили через послів а директиви слали. Не здивуюся, що ви і в плоску землю вірите і в рєбтєлоєдов.
показать весь комментарий
26.08.2025 19:32 Ответить
ніт я вірю у Всесвіт... не маніпулюйте реальностью ...
показать весь комментарий
26.08.2025 19:35 Ответить
Ось воно справжнє рило, що там зелене арахамидло скаже на це?
показать весь комментарий
26.08.2025 11:50 Ответить
Нам потрібна ЯЗ і довжичезні ракети, щоб до китаю долетіли.. інакше нам не вижити в цьому бурхливому світі.
показать весь комментарий
26.08.2025 11:51 Ответить
США самі виростили цю потвору.....свого часу надавши гроші та технології до кітайського економичного"чуда"
показать весь комментарий
26.08.2025 11:52 Ответить
Диды вместе воевали?
показать весь комментарий
26.08.2025 11:58 Ответить
Оце ***** перекласти, роздрукувати і повісити Трампові над ліжком. А навпроти фото постер розпрекрасних парубків за версією Трампа, Ина, Сі, пуйла ну і ще аятола, Мадуро + таліби на фоні.
показать весь комментарий
26.08.2025 12:05 Ответить
ГОЛОВНЕ РУСЬКА БАНЬКА САМОГОН ТА ДИВЧИНИ!!!
показать весь комментарий
26.08.2025 12:30 Ответить
ВСЕ ПРАВИТЕДИ КАК ИХ МЫ НАЗЫВАЕМ ПРОСТО ПУСТОТА!А В ПРАВДЕ ГОВНОДРИЛЫ КОТОРЫХ НУЖНО МАССОВО ОПУСТИТЬ НЕ ПЛАТИВШИ НАЛОГИ ВСЕЙ ПЛАНЕТОЙ!!!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
26.08.2025 12:32 Ответить
"Спільні інтереси"? Я смішнішого ще не чув... Особливо після надрукованих у Китаї, державними підприємствами, карт з "Північними територіями" (Сибіром та Далеким Сходом), "Внутрішнім китайським морем (Байкалом), та "Хайшеньвеєм" (Владивостоком)...