9997 посетителей онлайн

Россияне продвинулись на Донетчине и Запорожье, - DeepState. КАРТЫ

Российские войска имеют продвижение в Донецкой и Запорожской областях.

Об этом сообщили аналитики DeepState, информирует Цензор.НЕТ.

"Враг продвинулся в Заречном, Котлино, вблизи Колодязей и Ольговского", - отметили там.

Продвижение врага 27 августа Что известно рассказали в DeepState
Продвижение врага 27 августа Что известно рассказали в DeepState
Продвижение врага 27 августа Что известно рассказали в DeepState

Топ комментарии
+20
Ну ми теж не сидимо без діла і випускаємо за кордон здорових мужиків.
показать весь комментарий
27.08.2025 11:06 Ответить
+16
Війна надовго. У єврейського клоуна не вийшло здати за "трі дня". Тепер Сирський здає щодня по селу. Московитів це влаштовує.
показать весь комментарий
27.08.2025 11:27 Ответить
+6
Воювати нікому...
показать весь комментарий
27.08.2025 11:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ну ми теж не сидимо без діла і випускаємо за кордон здорових мужиків.
показать весь комментарий
27.08.2025 11:06 Ответить
ЗЄлєнський вибирає площадку для перемовин з буйлом...

мабуть та "площадка" ще не окупована кацапами.

.
показать весь комментарий
28.08.2025 00:11 Ответить
Воювати нікому...
показать весь комментарий
27.08.2025 11:11 Ответить
Для чого ти цитуєш кацапські методички?
показать весь комментарий
27.08.2025 11:21 Ответить
Вони не навчені. Дай ім покерувати дроном з бімбою - побачиш що з цього вийде. Там більшість - розумово відсталі.
показать весь комментарий
27.08.2025 11:29 Ответить
Війна надовго. У єврейського клоуна не вийшло здати за "трі дня". Тепер Сирський здає щодня по селу. Московитів це влаштовує.
показать весь комментарий
27.08.2025 11:27 Ответить
Такими темпами кацапи воюватимуть сто років
показать весь комментарий
27.08.2025 18:36 Ответить
дійсно, перевернись на дивані на другий бік

кацапи воюють, ми кофє пьємо

.
показать весь комментарий
28.08.2025 00:09 Ответить
"после долгих кровопролитных боев наши войска оставили... "

.
показать весь комментарий
28.08.2025 00:07 Ответить
Тож вчора Потужноносець сказав,що наступаємо та б'ємо по всім фронтам.
показать весь комментарий
27.08.2025 12:01 Ответить
Якщо всі такі погані офіцери, що тільки сидіти на дивані, нехай або йдуть офіцерами, а не вічно чекають воса, або, як за 4 роки так і не спромоглись прийняти якусь участь у війні, нехай ідуть простими піхотинцями, треба розжалувати, як і тих, що втекли закордон, розжалувати і позбавити ранніх пенсій, якщо такі отримують.
Навіщо нам таксисти на кожному кроці? Всі заброньовані? Отой уклон. Війна, то можеш і на автобусі проїхатись. Ну, совість де. Це все в той час, коли хапають шизиків-алкашів, сердечників, артрозників, от чувака з пороком черця, який важить 48 кг, схопили, запхали як собаку і нан аступний день на полігоні. Жінка на пошті розказувала, намагалась відправити посилку. Таких прикладів маса. От стаття була:
Пункт збору. Як працюють "розподільники" ТЦК і чому в армію потрапляють непридатні
Також силовики, вони якогось біса заброньовані на 90-100%, молоді відставники, я яких воюж тільки кожен 40-й, охоронці під кожним деревом, гумористи, центри дослідженя всесвіту, крадії, братки, 100 000 прикордонців, що більше охороняють західний кордон, ніж східний! Хто ж буде воювати? Одні непридатні!
показать весь комментарий
27.08.2025 20:05 Ответить
Зєля вже уявив себе х.з. ким, он поставив в Деснянську РДА свого представника, який напав на жінку і кричав, що він представник президнта. Ким вони себе уявили? Безкарність таких як міндич породжує чудовисько!
показать весь комментарий
27.08.2025 20:06 Ответить
А всіх визнавати придатними і ганяти сердечників по спеці із великим вантажем я вважаю вбивством. За таку формальну комісію, якщо вона призвела до чиєгось інфаркту чи інсульту або смерті, має бути тюрма, а не індульгенція на свавілля проти беззахисних, доки ті, що давали присягу, відкрито на неї плюють! От чого не сказали всім офіцерам прийти в ТЦК до якогось числа, інакше штраф, а сказали тільки обмежено придатним, що це за політика, хто таке вигадав? До такого більше б ніде ніхто не додумався!
показать весь комментарий
27.08.2025 20:29 Ответить
Кріпак Кріпацький

Реєстрація: 27.08.2025

допекло ?
не втримався ?

.
показать весь комментарий
28.08.2025 00:14 Ответить
Саме так.
показать весь комментарий
28.08.2025 00:20 Ответить
Ставлення до людей як до собак, коли хапають, тягнуть і лупцюють, відбиває в людей мотивацію, теж пишу, що до людей треба ставитись по-людськи, без побоїв і знущань, а комісія має бути справедливою, а не формальною, але ж знаходяться узилянти-ахвіцери, які і з цим сперечаються. Підтримують навіть вбивства - он чого ви не пишете про того ж Сахарука, на тілі якого нема живого місця? Де стаття про це? Чи Белецького, захопили за те, що оприлюднили відео і змусили вибачатись!
Починайте ставитись до людей по-людськи, бо буде біда!
показать весь комментарий
27.08.2025 20:16 Ответить
Он кацапи якраз виходять з конвенції проти тортур. Вирішили повторювати їх подвиги чи що? Таке враження, що деякі ТЦКшники на них і працюють, ніхто цього не перевіряє, вони отримують гроші від ФСБ, он у Львові мент просто так почав лупцювати хлопця, в Чернігові схопив за ногу і вдарив об землю, в Одеси вчетвером лупили лежачого. Хто поніс відповідальність? Це треба закінчувати, боротись з отаким свавіллям і з корупцією, а не давати на це індульгенцію, свавілля погано закінчиться, цим скористається ворог.
показать весь комментарий
27.08.2025 20:20 Ответить
Ми - люди, а не бидло!
показать весь комментарий
27.08.2025 23:34 Ответить
Ці кляті покидьки не мають права такого з нами робити! зєля, будь ти прклятий за це!
покидьок, що покалічив мою маму, на свободі, "суд" триває 6 років, а суд той очолює клятий головачов, що має маєток на Ларнаці, мільярдер, що на 5 років пересидів свй термін, будь він проклятий як і вся ця система, скільки вона буде знущатись із літнбої людини з поламаними ногами і руками? Мого тата виписали з лікарні на Запорожця 26 за 1 день, із пневмонією, ковідом і жахливою кардіограмою, сказали шкандибати в такому стані до сімейного лікаря, який теж звільнився! А мотім на медмістечку забрали телефон, нікого не пускали і за тиждень замордували, в морзі вимагали грощі, на кладовищі 16 тис. за якусь плиту вигадали і навіть поп відкрито вимагав ще, коли все заплачено агенству.
Що це все таке і як це називається?
Де наші права, на справедливий суд і доступну медицину? Всі наші права в дупі цих прав в нас не було і нема, решту прав в нас забрали вже зараз, на зараз в мене жодного права в цій країні! Жодного! Так хто я? В кращому випадку кріпак!
показать весь комментарий
28.08.2025 00:23 Ответить
Чому той головачов з КАСУ досі не знятий і такі як вони, бо все згнило, а риба гниє з голови! А голоборобько виявився черговим покидьком, який з такими темпами просто знищить нас всіх.
показать весь комментарий
28.08.2025 00:27 Ответить
і х.з. яка в нього мета, може, так ж як і у путлера
показать весь комментарий
28.08.2025 00:29 Ответить
Он, на фупі Прома з артрозом з січня тягають навіщось по частинам, витратили на це купу ресурсів, автобус доходяг, вчора он що писав про свій ТЦК.
"О, до наркєта приїхала швидка. Він на метадоновій програмі, сидить тут три дні. Відкачують, кардіограму роблять"
Отаких вояків гребуть!
показать весь комментарий
27.08.2025 23:13 Ответить