9225 посетителей онлайн
5 937 13

Украинцы поддерживают ограничение на комиссию риелторов, - петиция набрала 25 тысяч подписей

Украинцы поддерживают ограничения на комиссию риелторов

В Украине петиция, которая предлагает запретить риелторам брать комиссию без фактического обращения клиента, собрала уже 25 тысяч подписей.

Об этом указано на портале петиций Кабмина, сообщает Цензор.НЕТ.

Среди основных требований инициаторов:

  • обязательная регистрация риэлторов как ФОП или юридических лиц;

  • введение минимальных стандартов образования, квалификации и сертификации для специалистов;

  • заключение письменного договора или предоставление другого подтверждения сотрудничества с клиентом;

  • запрет взыскания комиссии без фактического обращения клиента;

  • административная ответственность за нарушение этих правил.

Петиция набирает поддержку среди граждан, которые стремятся к большей прозрачности и защите от несправедливых комиссий в сфере недвижимости.

Топ комментарии
+12
Назвіть, будь ласка, більш непотрібну для суспільства професію, ніж ріелтор!
Хіба- що помічник ріелтора......
З цими "кровосісями" потрібно боротися, як з шулєрами-разводілами.....
показать весь комментарий
16.09.2025 13:01 Ответить
+3
Яким чином?Прийняти який закон красівий?Так знайдуть можливість обійти.Популізм це все совковий
показать весь комментарий
16.09.2025 12:57 Ответить
+3
Давно пора закрити цих бариг!
показать весь комментарий
16.09.2025 13:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
16.09.2025 13:01 Ответить
Є попит-є пропозиція.Дають -буруть.Так ринок відкритий працює.Треба не обмеження в відсотках вводити а спростити процедуру аренди.Можливо податок.
показать весь комментарий
16.09.2025 13:11 Ответить
А як ви дивитесь на те, що ці шулера фактично не дають самому щось купити чи продати без їх участі?
показать весь комментарий
16.09.2025 13:38 Ответить
Як це рієлтор не дає вам щось купити??? Не звертайтеся до нього, знаходьте і домовляйтеся з продавцем/орендодавцем особисто. Хто заважає??? Сядьте за комп і моніторте пропозиції від власників нерухомості, телефонуйте їм, домовляйтеся щодо перегляду приміщень. Так це займає певний час, але не потрібно платити посереднику.
показать весь комментарий
16.09.2025 15:01 Ответить
І як обмеження комісії це виправить?
показать весь комментарий
16.09.2025 15:27 Ответить
Давно пора закрити цих бариг!
показать весь комментарий
16.09.2025 13:03 Ответить
Дії паразитів - ріелторів прирівняти до шахрайства, якщо вони вимагають гроші від тих хто їхні послуги не потребує.
Якщо платить той хто їх наймає тоді будь ласка
показать весь комментарий
16.09.2025 13:20 Ответить
Це якийсь цирк . В Україні війна. Краще відмінить розмитнення європейських авто , щоб українці захотіли повернутись в Україну
показать весь комментарий
16.09.2025 13:38 Ответить
Краще відмінити виплати трутням біженцям, що не працюють!!!
показать весь комментарий
16.09.2025 21:56 Ответить
Українці практично усі працюють . Не працюють москалі що по українським паспортам приїхали до ЕС.
показать весь комментарий
16.09.2025 22:21 Ответить
Розмитненя,оцінку,і налог 10,і люди потянуця сюди
показать весь комментарий
16.09.2025 13:47 Ответить
Добрий закон про нульове розмитнення европейських авто підготував СААКАШВИЛІ .
Я іноді думаю що це українські автобариги його спровадили до Грузії, щоб знищіти
показать весь комментарий
16.09.2025 22:24 Ответить