9303 посетителя онлайн
6 677 149

Евровидение под угрозой: 6 стран отказываются участвовать в конкурсе, если не будет дисквалификации Израиля

Евровидение

Евровидение, которое подчеркивает свою политическую нейтральность, в этом году столкнулось со спорами, связанными с войной в Газе. До начала Евровидения-2026 остается более 9 месяцев, однако проведение международного песенного конкурса остается под угрозой. Ряд стран отказывается участвовать, если не дисквалифицируют Израиль.

Так, несколько стран призвали Европейский вещательный союз отстранить от песенного конкурса Израиль из-за военных действий в Газе. Такой ультиматум выдвинули Ирландия, Нидерланды, Словения, Испания, Бельгия и Исландия. Они заявили, что не будут участвовать в песенном конкурсе, если там будет Израиль, сообщает Цензор.НЕТ.

Подобное заявление Испании оказывает большое давление на Европейский вещательный союз, ведь эта страна входит в так называемую "Большую пятерку", которая автоматически попадает в финал конкурса. Ведь именно их взносы существенно влияют на бюджет конкурса.

Однако Италия и Германия поддерживают участие Израиля в конкурсе и категорически против дисквалификации страны. Окончательное решение относительно участия Израиля на песенном конкурсе в Австрии будет принято в декабре. Именно тогда состоится заседание Европейского вещательного союза.

Топ комментарии
+18
Ізраїль в секторі Газа знищує террористичні угруповування. Перед тим як писати - думайте!
показать весь комментарий
17.09.2025 13:35 Ответить
+18
Що ти мелеш, жертва кацапської пропаганди. Де ти бачиш що Ізраїль винищує жінок і дітей? Навпаки я неодноразово бачив відео як палестинці використовують своїх же дітей і жінок як живий щит. Є даже відео як палестинці висипають гуманітарку і продукти які їм привіз Їзраїль і ООН в пісок щоб спровокувати голод в Газі. А потім вербують хлопців в ХАМАС.
показать весь комментарий
17.09.2025 14:07 Ответить
+14
Терористи-палестинці набагато ближче до кацапів чим ізраїльтяни. Ізраїльтяни хоча б не танцювали від радості і не закликали ***** бомбити Україну ще сильніше, як це роблять палестинці.
показать весь комментарий
17.09.2025 13:34 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Транспорант? А нічого що палестинці під час свята в Ізраїлі вбили і згвалтували більше 2500 мирних ізраїльтян в більшості жінок і дітей. Ти придурку тупе як поліно, само кацапсіна смердяча, якщо не хочеш бачити правди перед собою.
показать весь комментарий
17.09.2025 13:54 Ответить
Палестинців не існує. Це хамас і деякі племена.
Власне чи можете ви назвати в тому регіоні безпечнішу за Ізраїль країну для життя і розвитку з гарантованими правами для населення ?
Палестина ? Хе хе...
показать весь комментарий
17.09.2025 15:05 Ответить
Захищають ті країни де велика питома кількість "понаєхавших" мусульман. Хоч є і виключення - Ісландія. Дивно, що Великобританії нема - там вже дійшли до того, що міністри королівського уряду присягу приймають поклавши руку на Коран.
показать весь комментарий
17.09.2025 13:52 Ответить
А чим тобі мусульмани заважають?Ти нацист?Якщо що,то я християнин.❤️🇺🇦❤️
показать весь комментарий
18.09.2025 07:39 Ответить
До речі,українці теж на заході Європи "понаєхі".❤️🇺🇦❤️
показать весь комментарий
18.09.2025 07:40 Ответить
так, квінтесенція зоозахисту.
показать весь комментарий
17.09.2025 15:51 Ответить
А нам пох, правда, ай ми молодці
показать весь комментарий
17.09.2025 13:47 Ответить
или поющие трусы или гей-танцы. А кто организатор этого мирового непотриба интересно
показать весь комментарий
17.09.2025 13:47 Ответить
От противного надо поступить. Вот те 6 стран пусть поют в конкурсе .а остальным отказатся в этом году приезжать. И получится фуфло-конкурс!
показать весь комментарий
17.09.2025 13:50 Ответить
Багато хто лає Євробачення не за конкретно ці рішення, а взагалі. Мовляв, що воно таке та навіщо вони взагалі потрібні?
А для відвіді на це запитання слід згадати історію самого конкурсу.
1955, післявоєнна Європа. Ще не все зруйноване відбудували та не всіх убитих оплакали, ще далеко до передвоєнного достатку у магазинах. Проте новий загальноєвропейський конкурс, конкурс пісні. Так миру, музиці, пісням, любові, красі, радісті. Ні війні, вбивств,ам насильству, політиці, божевільним ідеологіям будь-якого виду та гатунку.
Пройшло 70 років і у що виродилося це починання. Де та музика, пісні, мир, краса? Парад збоченців, виродків і фриків, повна політизація процесу відбору та голосування, національно-державна ворожнеча, що переноситься на сцену. Але це були тільки квіточки, тому що на ******* Євробачення вже можна клеїти лейбли - "judenfrei".
Припливли, коротше, повне спотворення первісної ідеї.
Втім, так само як і після военні ООН, як і НАТО...
показать весь комментарий
17.09.2025 13:53 Ответить
Хвилююсь за "МУДрий нарід". Як же він це переживе?
показать весь комментарий
17.09.2025 13:56 Ответить
Ізраїльтяни, ****** цих чорносраких ******* під нуль, не звертайте на цю ******* лівачню уваги.
показать весь комментарий
17.09.2025 14:25 Ответить
Якщо Ізраїль не задушить Газу, то Газа переїде в Європу. Власне вона вже там.
слам це пошесть, яка руйнкує цивілізацію.
Раніше північна африка була багатою і розвиненою, допоки туди не прийшов шаріатський закон.
показать весь комментарий
17.09.2025 15:02 Ответить
показать весь комментарий
17.09.2025 15:03 Ответить
Абсолютно вірно!
Ось Іран до так званої "революції" і після ...
показать весь комментарий
17.09.2025 15:49 Ответить
Ну і ще одне фото,вже з чоловіками:
показать весь комментарий
17.09.2025 15:50 Ответить
І до,і після в Ірані був іслам.Як цікаво...🤣🤣🤣
показать весь комментарий
18.09.2025 07:43 Ответить
А де я написав, що в Ірані не було релігії Іслам? Я лише навів загальновідомі факти про те, як змінився Іран після революції і приходу до влади аятолли Рухолли Хомейні.
Виходить, що ти сам придумав за мене і сам посміявся зі своєї маячні.
Ось почитай, що про ці події пише вікі ( я для тебе про зміни в суспільстві Ірану виділю жирним шрифтом):

Ісламська революція

Ця обставина створила можливість для повернення імама Хомейні до Ірану. 31 січня 1979 року після довгих років вигнання разом із групою своїх прихильників імам повернувся на батьківщину. Приїзд імама сильно вплинув на становище в країні: шахський режим не протримався й 10 днів, 11 лютого 1979 року впали всі його опори й усі органи державної влади перейшли в руки революційних ісламських сил.

Після перемоги Ісламської революції почався новий етап у керівній ролі імама Хомейні для іранського народу.

Було проведено загальний референдум про створення Ісламської Республіки Іран (Джомхурі-є Ісламі-є Іран). Створювано комісії та комітети з різних, важливих питань керівництва державою. За указом Хомейні було створено https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%BF%D1%83%D1%81_%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%85_%D0%86%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97_%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D1%8E%D1%86%D1%96%D1%97 «Корпус вартових Ісламської революції».

Аятола Хомейні став першим духовним лідером Ісламської Республіки Іран (ІРІ). Його резиденція містилася в шиїтському центрі Ірану - місті Кумі. Проте 1980 року, після перенесеного інфаркту, він переїхав у передмістя Тегерана.

Було прийнято розроблену від Хомейні нову Конституцію республіки, що надала йому найвищу владу як «найвищому духовному авторитетові». У країні було введено ісламські закони, повну ісламізацію всіх сторін суспільного життя - політики, економіки й культури. Головними ставали морально-етичні закони https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%B0%D1%80%D1%96%D0%B0%D1%82 шаріату: жінкам заборонили носити неприписаний мусульманкам одяг, заборонено https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%80%D1%82%D0%BD%D1%96_%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D1%97 спиртні напої та більшість західних https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%96%D0%BD%D0%BE%D1%84%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BC фільмів. Під заборону підпали навіть https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%B0%D1%85%D0%B8 шахи, які визнано «азартною та шкідливою» грою.https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D1%83%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BB%D0%B0_%D0%9C%D1%83%D1%81%D0%B0%D0%B2%D1%96_%D0%A5%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D1%96#cite_note-5 [5] Було введено систему ісламського судочинства, що ґрунтується на засадах https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BD Корану й https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%B0%D1%80%D1%96%D0%B0%D1%82 шаріату. Почалася боротьба з придушення лівої опозиції та організацій національних меншин.
показать весь комментарий
18.09.2025 08:47 Ответить
Я і не писав,що ти писав що ісламу не було і про хомейні я не писав і про революцію теж.Може малось на увазі,що іслам має різні обличчя?І ці фото зовсім недоречні до статті про відношення країн Європи до знищення ізраїлем мирного мусульманського населення в секторі Гази.🧟🇮🇱🧟
показать весь комментарий
18.09.2025 09:06 Ответить
Я все це вже проходив в 79ому році.Я дорослий хлопчик🤣🤣🤣
показать весь комментарий
18.09.2025 09:08 Ответить
Ти вліз в мою розмову з пані Ксенією, де я підтримав її тези цими фотками.
Д"Дорослий хлопчик" кажеш? Ну-ну. А то я було подумав, що ти старий буркотливий маразматик, которому захотілося при*баться до кого небудь.
Думаю, що все таки я не помилився, бо ті недоречні смайлики багато про що говорять.
Взагалі то в мене принцип, з неадекватами не спілкуватись.
Прощавай.
показать весь комментарий
18.09.2025 09:27 Ответить
Дійсно,зробити іслам поганим під статтею про ізраїль "дуже доречно".Не про мою адекватність мова,а про твою ксенофобію і виправдання воєнних злочинів.Ти нічим не відрізняєшся від москалів у своїй риториці.🧟🇷🇺🧟🤣🤣🤣
показать весь комментарий
18.09.2025 10:35 Ответить
І якось з принципами у тебе не того...🤣🤣🤣
показать весь комментарий
18.09.2025 10:38 Ответить
Твої тези до її фоток некоректні зовсім.Вона така ж ксенофобка,як і ти.Це єдине співпадіння.🤣🤣🤣
показать весь комментарий
18.09.2025 10:44 Ответить
І головне:ображаючи іслам і мусульман,ви,разом з "пані ксенією",ображаєте киримли,які є корінним населенням України,вояків нохчі які є патріотами України і боронять нас від москальської навали.❤️🇺🇦❤️
показать весь комментарий
18.09.2025 10:50 Ответить
Хотів було тебе послать, як дешевого провокатора срачу і хайпожера, але бачу, що ти вже там. Тобі там тепло і головне злі сіоністи не достануть.
Надалі в ігнор. Тьфу і піду помиюсь, бо після спілківання з такими, як ти, виникає відчуття, що наче вивалявся в бруді.
В ігнор!!!
показать весь комментарий
18.09.2025 11:26 Ответить
Москалику,де твої принципи?А нема.Як всі москалі ти переходиш на особистості,коли не маєш аргументів,а потім зливаєшся.🧟🇷🇺🧟
показать весь комментарий
18.09.2025 12:23 Ответить
Як усіх вкурвило - яка там війна? Головне посрачитись про євробачення, ви серйозно?
показать весь комментарий
17.09.2025 15:22 Ответить
Согласна
Надо вместо Израиля пригласить ИГИЛ!!!
ХАМАС И ХЕЗБОЛЛУ
Желательно, чтобы на сцене в реальном времени
Радикальный мусульманин отрезал бы в конце песни
Кому- нибудь голову
Вот это будет ШОУ!!!!!!!!!
показать весь комментарий
17.09.2025 15:35 Ответить
Ізраїль зробив більший геноцид з арабами ніж Гітлер з євреями
показать весь комментарий
17.09.2025 15:47 Ответить
Самий дурний комент в цій гілці
показать весь комментарий
17.09.2025 16:09 Ответить
А чого араби на "геноцид" напрошувалися? Практично ВСІ боєзіткнення, з моменту створення держави Ізраїль, були спровоковані арабами - Ізраїль лише оборонявся...
показать весь комментарий
17.09.2025 16:26 Ответить
брешеш, наче кацап.. тото, євреїв геноцидіти можна, а вони опиратись не мають права?
якби ті араби не лізли вбивати євреїв, не робили терактів постійно, не тримали б заручників - то й їх ніхто б не чіпав. подивись та почитай, що ті араби "нещсні" творили 7.10.2023 - ось сме після цього євреї і не витримали, і почали діяти.
показать весь комментарий
17.09.2025 17:36 Ответить
Художник схвалює:
показать весь комментарий
17.09.2025 19:42 Ответить
Правильна вимога.Ізраїль нищить мирне населення,а його керівництво є воєнними злочинцями🐷🇮🇱🐷
показать весь комментарий
18.09.2025 07:35 Ответить
Потужно вас телевізором контузило.
показать весь комментарий
18.09.2025 11:36 Ответить
А де ти тут телевізор побачив?Блаблабла твоє?🤣🤣🤣
показать весь комментарий
18.09.2025 12:27 Ответить
Страница 2 из 2