4672 посетителя онлайн

РФ "готова к компромиссам" в отношении Украины, если будут гарантированы наши законные интересы, - Лавров

Лавров выступил с требованиями по Украине для перемирия

Министр иностранных дел РФ Сергей Лавров заявил, что Москва якобы "готова искать компромиссы" по завершению войны против Украины и обсуждать это с США, но при одном условии.

Его заявление цитируют росСМИ, передает Цензор.НЕТ.

"Мы же пониманием, и Путин не раз это говорил, - все равно, в конце концов устойчивые договоренности - это компромисс. И мы готовы их искать, при условии, что наши законные интересы в сфере безопасности, законные интересы российских людей в Украине будут обеспечены так же, как будут обеспечены и законные интересы других участников такой договоренности", - сказал российский министр.

Лавров добавил, что в любой договоренности "нужны обязательно результаты референдумов".

Также, по его словам, президент США Дональд Трамп после саммита на Аляске и встречи с диктатором Путиным начал "выступать не с ультиматумом о перемирии, а за долгосрочное урегулирование", а США якобы от этого не отходят.

Топ комментарии
+26
І це тільки 20% нпз зупинилось. Головне наносити чутливі удари по рф, вони заскулять по іншому.
показать весь комментарий
18.09.2025 16:01 Ответить
+19
Російські люди у росії, так що ідіть на йух
показать весь комментарий
18.09.2025 15:59 Ответить
+15
Ваші законні інтереси це шоб вірьовка була намилена. Інших законних інтересів в вас нема і не може бути.
показать весь комментарий
18.09.2025 16:02 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ну може лох трамп і повірить цій коняці
показать весь комментарий
18.09.2025 15:59 Ответить
Російські люди у росії, так що ідіть на йух
показать весь комментарий
18.09.2025 15:59 Ответить
І це тільки 20% нпз зупинилось. Головне наносити чутливі удари по рф, вони заскулять по іншому.
показать весь комментарий
18.09.2025 16:01 Ответить
щодо завершення війни проти України та обговорювати це зі США, Джерело: https://censor.net/ua/n3574841
- от у чому , а у послідовності кацам не відмовиш ! Ще 3-4 роки тому їх пропаганда казала те саме - майбутнє України раша буде вирішувати разом із США ...
показать весь комментарий
18.09.2025 16:01 Ответить
Мало чого ваша пропаганда там казала..
показать весь комментарий
18.09.2025 19:50 Ответить
Ваші законні інтереси це шоб вірьовка була намилена. Інших законних інтересів в вас нема і не може бути.
показать весь комментарий
18.09.2025 16:02 Ответить
"расейські люди" з їхніми інтересами повинні перебувати виключно на расєє
показать весь комментарий
18.09.2025 16:02 Ответить
Ну гайда, організуймо рехферендум про росязик, про кількість росіянців, про кількість говяжеєзичних , про секту упц і таке подібне - любий каприз із явкою 100%.
показать весь комментарий
18.09.2025 16:02 Ответить
Хер вам в рот, чтобы голова не качалась от и все ваши интересы...
показать весь комментарий
18.09.2025 16:04 Ответить
Хай Лаврюха уточнить - на які саме "закони" він посилається?... На міжнародні вони "висралися", і у законодавчому порядку визначили, що, у випадку суперечності між міжнародним законодавством, та російським, перевага ними буде визнаватися за російським... Тільки от проблема - цього порядку не визнає світова спільнота...
показать весь комментарий
18.09.2025 16:05 Ответить
млять, де ж та крапля нікотину?!
показать весь комментарий
18.09.2025 16:10 Ответить
От мені цікаво, що таке "законні інтереси" Кацапії в розумінні кінських голів вірменського походження?
показать весь комментарий
18.09.2025 16:14 Ответить
пнх пдрс
показать весь комментарий
18.09.2025 16:17 Ответить
Вівсянка лошадці на сніданок, ці законні умови?
показать весь комментарий
18.09.2025 16:17 Ответить
Товариш Сі тупнув ногою на ***** - мовляв "шукай компроміс".
Бо китайські потужності в порту Гданськ та транспортний коридор залізничних контейнерних перевезень з Китаю через територію пітьми простоюють.
показать весь комментарий
18.09.2025 16:17 Ответить
" РФ "готова до компромісів" щодо України, якщо будуть гарантовані наші законні інтереси" -- "єслі всє целі сво будут випалнєни"
показать весь комментарий
18.09.2025 16:18 Ответить
"гарантовані законні інтереси росії" - це повна капітуляція України
показать весь комментарий
18.09.2025 16:19 Ответить
А може він взагалі не Лошадь?
показать весь комментарий
18.09.2025 16:19 Ответить
Та воно навідь на козла не схоже, типовий ************ без роду та племені! 😁
показать весь комментарий
18.09.2025 16:24 Ответить
тобто, манкурт...
показать весь комментарий
18.09.2025 16:35 Ответить
За однієї умови, і далі - цілих три умови, то де ж та одна головна?
показать весь комментарий
18.09.2025 16:20 Ответить
"законные интересы российских людей в Украине"

Это што такое, интересно?
показать весь комментарий
18.09.2025 16:20 Ответить
Навіть коментувати немає шо. Кацапи роз*уярили міста і села на бамбасі де проживало прокацаплене та на 80 відсотків російськомовне населення і тепер патякають як треба Україні гарантувати права цьому населенню?
показать весь комментарий
18.09.2025 16:21 Ответить
У нас за Конституцiею - нiяких референдумiв по вiдокремленню територiй не передбачено. Ба бiльше, пыня коли окупував Крим, та провiв там псевдонедореферендум по вiдокремлення вiд Украiни, з переляку в себе видав указ, що любi референдуми-движухи на каазалабадi, по вiдокремленню територiй, прирiвнюються до тероризму. Так шо баш-на баш. Нехай iспочатку в себе проводить референдуми в Тувi, Башкортостанi , у карякiв та iнших до 200 народностей цапостану... А як всi пiдуть вiд кацапiв, то кацапи позбудуться держави i гайда циганвою у свiт. Бо у тувинцiв при федерацii е Тува-краiна, у карякiв КАО(КНО). У москалiв при федерацii немае свого державного утворення. Ось тодi ми й подумаемо, чи проводити всебе референдум, чи продовжити дiяти, згiдно з нашою Конституцiею.
показать весь комментарий
18.09.2025 16:50 Ответить
Законні інтереси кацапів в Україні - і шо ти їм - тільки гарна зброя наверне їх "на путь істінний"
показать весь комментарий
18.09.2025 16:34 Ответить
Та вже навертае , якщо навiть так почали базiкати. Далi буде.
показать весь комментарий
18.09.2025 16:51 Ответить
за проребник нах ...!!!тварьйо кацапське !!!!! ...
показать весь комментарий
18.09.2025 16:37 Ответить
Найкращі переговорники від України - це далекобійні дрони,які зносять кацапські НПЗ,як-би ще фламінго зупинили морські порти кацапщіни,кацапи запросили б миру відкритим тєкстом!
показать весь комментарий
18.09.2025 16:56 Ответить
Правда у тому, що інтереси кацапії цілком НЕЗАКОННІ.
москалі порушили десятки, як не сотні, угод і законів.
показать весь комментарий
18.09.2025 17:30 Ответить
знову за рибу гроші.
показать весь комментарий
18.09.2025 17:57 Ответить