9297 посетителей онлайн

Истребители НАТО шесть раз перехватывали российские самолеты у границ стран Балтии на прошлой неделе

истребители НАТО

На прошлой неделе в Балтии истребители миссии воздушной полиции НАТО шесть раз реагировали на нарушение воздушного пространства Россией.

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на LRT, об этом сообщило Министерство обороны Литвы.

Истребители НАТО несколько раз поднимались для патрулирования воздушного пространства над Балтийским морем и границами Эстонии, Латвии и Литвы с Россией и Беларусью.

17-18 сентября самолеты Альянса поднимались для обнаружения разведывательного Ил-20, который двигался из Калининграда на материковую часть России в международном воздушном пространстве без транспондера и плана полета.

18 сентября истребители миссии воздушной полиции НАТО идентифицировали две группы самолетов из России в Калининград. В первой группе были Су-30 и Су-35, во второй - вероятно два Су-35С. Истребитель Су-30 идентифицировали, второй самолет установить не удалось.

19 сентября НАТО поднимало истребители для идентификации трех МиГ-31, которые летели с материковой части России в Калининград в международном воздушном пространстве.

Топ комментарии
+3
Його ніхто не зупинитьт крім нас? Це Вам сказали на шмарафоні ті, що і дня не служили? А зупиняти будемо саперними лопатами Кулєби чи асфальтоукладчиками Боневтіка? Якби не США і країни ЄС, то Україна давно, ще у 2022 році була у складі кацапії. Боневтік Потужно-Брехливий з 2019 року діяв на користь ворога: розміновував наші мінні поля, відводив наші війська і знищував ракетні програми. І якби він і єлдак не полізли керувати військом, то народ України і їх ЗСУ на чолі Залужного і дієвого Генштабу, який було звільнено Боневтіком (на догоду кацапам), то ми б ще тоді перемогли ворога.
показать весь комментарий
23.09.2025 10:20 Ответить
+3
Такі самі провокації були нормою за часів холодної війни. Зараз для країн Заходу та сама холодна війна і провокації будуть і надалі. Доречі літаки НАТО чітко відпрацьовують дії та заходи, які передбачені в таких випадках. Всі, хто кричить "та збивайте вже!" навряд думають головою. Бо якщо розпочнеться конфлікт між НАТО та рашкою, то в перший же день цього конфлвкту (навіть якщо він сьане обмеженим) поставки НАТОвської зброї в Україну припиняться, фінансування України припинеться, бо НАТО буде вже не до України і ми лишимося сам на сам з ордою. Це мета всіх цих провокацій - зменшити або взагалі припинити поставки європейської зброї в Україну. АнтиНАТОвська та анти Штатівська пропаганда зепідорів вже набула таких обертів, що іноді не знаєш чи читаєш українські пабліки чи москальські, переведені українською. Коли вже почнете думати головою, а не дупою, панове???
показать весь комментарий
23.09.2025 10:32 Ответить
+1
Може вже час тупих перехоплень минув?( Збивайте вже.
показать весь комментарий
23.09.2025 10:11 Ответить

Загрузка...