10787 відвідувачів онлайн

Винищувачі НАТО шість разів перехоплювали російські літаки біля кордонів країн Балтії минулого тижня

винищувачі НАТО

Минулого тижня в Балтії винищувачі місії повітряної поліції НАТО шість разів реагували на порушення повітряного простору Росією.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на  LRT, про це повідомило Міністерство оборони Литви.

Винищувачі НАТО кілька разів піднімалися для патрулювання повітряного простору над Балтійським морем та кордонами Естонії, Латвії і Литви з Росією та Білоруссю.

17-18 вересня літаки Альянсу піднімалися для виявлення розвідувального Іл-20, що рухався з Калінінграда на материкову частину Росії у міжнародному повітряному просторі без транспондера та плану польоту.

18 вересня винищувачі місії повітряної поліції НАТО ідентифікували дві групи літаків з Росії до Калінінграда. У першій групі були Су-30 та Су-35, у другій - ймовірно два Су-35С. Винищувач Су-30 ідентифікували, другий літак встановити не вдалося.

19 вересня НАТО піднімало винищувачі для ідентифікації трьох МіГ-31, які летіли з материкової частини Росії до Калінінграда в міжнародному повітряному просторі.

Топ коментарі
+3
Його ніхто не зупинитьт крім нас? Це Вам сказали на шмарафоні ті, що і дня не служили? А зупиняти будемо саперними лопатами Кулєби чи асфальтоукладчиками Боневтіка? Якби не США і країни ЄС, то Україна давно, ще у 2022 році була у складі кацапії. Боневтік Потужно-Брехливий з 2019 року діяв на користь ворога: розміновував наші мінні поля, відводив наші війська і знищував ракетні програми. І якби він і єлдак не полізли керувати військом, то народ України і їх ЗСУ на чолі Залужного і дієвого Генштабу, який було звільнено Боневтіком (на догоду кацапам), то ми б ще тоді перемогли ворога.
показати весь коментар
23.09.2025 10:20 Відповісти
+3
Такі самі провокації були нормою за часів холодної війни. Зараз для країн Заходу та сама холодна війна і провокації будуть і надалі. Доречі літаки НАТО чітко відпрацьовують дії та заходи, які передбачені в таких випадках. Всі, хто кричить "та збивайте вже!" навряд думають головою. Бо якщо розпочнеться конфлікт між НАТО та рашкою, то в перший же день цього конфлвкту (навіть якщо він сьане обмеженим) поставки НАТОвської зброї в Україну припиняться, фінансування України припинеться, бо НАТО буде вже не до України і ми лишимося сам на сам з ордою. Це мета всіх цих провокацій - зменшити або взагалі припинити поставки європейської зброї в Україну. АнтиНАТОвська та анти Штатівська пропаганда зепідорів вже набула таких обертів, що іноді не знаєш чи читаєш українські пабліки чи москальські, переведені українською. Коли вже почнете думати головою, а не дупою, панове???
показати весь коментар
23.09.2025 10:32 Відповісти
+1
Може вже час тупих перехоплень минув?( Збивайте вже.
показати весь коментар
23.09.2025 10:11 Відповісти

Завантаження...