4159 посетителей онлайн

Зеленский предложил правительству выделить почти 4 млрд грн на создание 1000 часов украинского контента, - СМИ

Зеленський

Президент Владимир Зеленский предложил правительству выделить средства на создание 1000 часов украинского контента.

Об этом шла речь на заседании Комитета Верховной Рады по вопросам гуманитарной и информационной политики 29 сентября, пишет "Детектор медиа", сообщает Цензор.НЕТ.

На создание тысячи часов украинского контента планируют выделить средства из дополнительных почти 4 миллиардов гривен, заложенных в проекте государственного бюджета на 2026 год для Министерства культуры и стратегических коммуникаций.

На заседании комитета большинством голосов поддержали предложение по распределению дополнительных средств.

"На культуру добавили почти 4 миллиарда гривен, а именно для реализации инициативы президента Украины по созданию 1000 часов украинского контента. Вы знаете, как Россия массово не только производит свой контент, но и продвигает его за рубежом. Поэтому создание украинского контента в большем объеме - это вопрос национальной безопасности, устойчивости и единства, укрепления украинской идентичности", - сказал в комментарии "Детектору медиа" глава комитета Никита Потураев.

По его словам, предварительное распределение средств предусматривает более миллиарда на Госкино и почти миллиард для Украинского культурного фонда. Дополнительное финансирование получат также Украинский институт, Украинский Институт Книги, Институт национальной памяти, Госэтнополитики и другие институты.

Отмечается, что в обсуждении приняли участие народные депутаты Владимир Вятрович, Павел Сушко, Евгения Кравчук, Николай Княжицкий, София Федина, Юрий Павленко, Ирина Констанкевич. Также министр социальной политики, семьи и единства Денис Улютин, заместитель министра культуры Галина Григоренко, председатель Госкино Андрей Осипов и другие.

Участники договорились об отдельной встрече с и. о. министра культуры Татьяной Бережной, где обсудят реализацию инициативы президента "Производство 1000 часов украинского контента".

Топ комментарии
+63
Не ну а шо. Будемо фігачити контентом по московії замість фламінго
показать весь комментарий
29.09.2025 20:10 Ответить
+54
Контентотворці:
показать весь комментарий
29.09.2025 20:17 Ответить
+42
пдрс...
показать весь комментарий
29.09.2025 20:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Не ну а шо. Будемо фігачити контентом по московії замість фламінго
показать весь комментарий
29.09.2025 20:10 Ответить
Фламінго вже й так достатньо наробили
показать весь комментарий
29.09.2025 20:12 Ответить
а шо я пропустив, що там віртуальні фламінго наробили? вибачте, не маю телевізора, не слідкую за потужними новинами.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:58 Ответить
Якби контент був дійсно нормальним, то чорт би з ним. Але ж знімуть якусь *****, а гроші вкрадуть, як завше
показать весь комментарий
29.09.2025 20:15 Ответить
Зате квартальні другани будуть при роботі.У них чудово вицде освоїьи ці 4 лярди.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:39 Ответить
...підтримали пропозицію щодо розподілу додаткових коштів.

откуда дєньгі, Зін ?
ВПК працює на 50%, а кошти додаткові"

.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:45 Ответить
4 мільярдів гривень це -

100 000 БПЛА по 1000 дол.. або
200 000 БПЛА по 500 дол.

це - тисячі врятованих життів наших Воїнів !!!

.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:53 Ответить
Якого тільки лайна зкацапленого, не пропонував зеленський, з 2019 року, коли у дивний спосіб, опинився в Урядовому кварталі на посаді!?!?!
За це, треба уже нести відповідальність, разом з гончаруком, шмигалем та Свириденко!!
показать весь комментарий
29.09.2025 21:00 Ответить
щоб зе-гнида вдавилася тими кривавими мародерними грошима, назавжди
показать весь комментарий
29.09.2025 22:35 Ответить
Ну так дивись кацапське кіно і козликом станеш... Чи мабуть уже надивився і того ... вже став.
показать весь комментарий
29.09.2025 23:52 Ответить
пдрс...
показать весь комментарий
29.09.2025 20:11 Ответить
показать весь комментарий
29.09.2025 20:23 Ответить
А ви донатьте
показать весь комментарий
29.09.2025 20:13 Ответить
А що? Тепер не треба у бені просити гроші, бо дітям на новорічні подарунки не вистачає
показать весь комментарий
29.09.2025 20:14 Ответить
Година контенту - 4 млн. грн, непоганий такий розпил коштів зєлєбобіками)
показать весь комментарий
29.09.2025 20:14 Ответить
Так це ще нормально. Подивіться, скільки коштують Голівудські стрічки в перерахунку на година/ціна
показать весь комментарий
29.09.2025 20:25 Ответить
Подивіться на те лайно що зараз крутять на телеканалах - наші гімносеріали, висмоктані з пальця аби відчепились, аби гроші розпиляли, отой "юмор" про алкаша - діда, якого постійно б'є по голові жінка а він пердить при цьому. Скільки воно коштує?
Потрібно крутити оркам -військовополоненим. Але можуть притягти в Гаазі за звірства.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:44 Ответить
Я знаю, хоча ТБ не дивлюся. Я просто в контексті вартості хвилини художньої стрічки. А так - згоден. Наче і є бажання підтримати своє, але робіть контент цікавим і люди самі будуть дивитися та шукати. Я вже давно пішов в Ютуб...
показать весь комментарий
29.09.2025 21:00 Ответить
джері хейл, монатіку і дорофеївій?
оце я понімаю, потужна відповідь по москві!
показать весь комментарий
29.09.2025 20:16 Ответить
Ти забув старіну Павла Зіброва
показать весь комментарий
29.09.2025 20:17 Ответить
чорнявий пристаркуватий красень, то фундамент!
то ікона!
показать весь комментарий
29.09.2025 20:19 Ответить
Половина кварталу 95 піде.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:19 Ответить
Замість 4 млрд на дрони і ракети. В такому випадку можна буде назнімати понад 1000 годин прильотів від шахедів і кинджалів по Київу і в добавку нарізкі від Зелупи про неминучю пекельну відповідь по маскве
показать весь комментарий
29.09.2025 20:16 Ответить
1000 годин контенту !!! Це як яйця по 17 ? 4000000 грн :1000год =4 млн одна година?
показать весь комментарий
29.09.2025 20:54 Ответить
О... Зєля вирішив ще грошей підкинути - так приблизно 4 мільярди своїм друзям з 95 кварталу.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:16 Ответить
І правильно. Нехай поржуть над орками та фуйлом. За 4 млрд. Може їх в орді від злості порозриває. Будемо на програмі соловйова крутити.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:19 Ответить
Контентотворці:
показать весь комментарий
29.09.2025 20:17 Ответить
А про Паровознюка серіал так і не зняли, а я хотів би подивитись

«Два талановитих айтишники, Максим та Данило, втікають з фронтового Харкова і, по дорозі на Львів, опиняються на Кіровоградщині в смт Інгулець, де всім керує фермер Олексій Паровоз по кличці Батя. Програмістів записують до місцевої самооборони і призначають чергувати на місцевий блокпост і час від часу працювати на фермі».

показать весь комментарий
29.09.2025 20:22 Ответить
это сироты, тяжелое наследие царского режима.
показать весь комментарий
29.09.2025 22:05 Ответить
А чи не розʼяснить президент виборцям слово content? Що у нас вже слів бракує? Чи освіченості в урядовців?
показать весь комментарий
29.09.2025 20:17 Ответить
"Он никому ничего не должен",і тим паче пояснювати,він же не лох якийсь.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:46 Ответить
Може ж під вибори знову якийсь фільмец забабахають про слугу народу?
показать весь комментарий
29.09.2025 22:45 Ответить
Так, на жаль до суржика російського додався суржик англійський (до речі теж мабуть запозичений не напряму, а з російських джерел). Так, технічні, комп'ютерні терміни - це нормально, але коли чуєш всюди "булінг", "хейтинг", "хайпи", "вайби", "кейси", будь-які різноманітні події - "івенти", ну і звичайно "Wow!!!" - де треба і не треба. Дратує, що ці люди, нібито освічені, не розуміють, що англійська мова - контекстна, одне слово може мати багато значень, але ні, крім всього починають ще й спотворювати це слово, створюючи безліч відмінків. В англійській мові ці слова звучать природньо, але тим же "bullying" і іншим "модним" слівцям є багато відповідників в українській, до того ж з різними відтінками.
показать весь комментарий
29.09.2025 21:08 Ответить
Таке враження, що наш гарант дИбіл ! Якщо його назвати дебілом, це всерівно що похвалити.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:17 Ответить
Ідея то правильна, це давно треба було робити, бо фронт не лише там, де стріляють. Але я впевнений, що хорошій ідеї зелена влада зробить ганебну реалізацію.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:18 Ответить
ага.
захисникам в окопи браковані міни, а в нічні клюби контент!
показать весь комментарий
29.09.2025 20:21 Ответить
Саме так. Відверто кажучи не так і багато у нас дійсно класних фільмів знімають. При всій повазі, але дивитися суто військові фільми якось не те... Із останнього, що сподобалося "Я працюю на цвинтарі", ходив на фільм в кінотеатр. Але мене дійсно радує україномовний Ютуб, який розвивається шаленими темпами
показать весь комментарий
29.09.2025 20:28 Ответить
Вдаримо контентом по ворожим об"єктам... Всіх ворогів цим контентом повбиваємо.... Цей зелений виродок за можливість нахапати грошей готовий повністю здати Україну....
показать весь комментарий
29.09.2025 20:50 Ответить
и в каждый окоп - по телевизору. наверное агенция закупивель уже все нужное закупила и "законтрактовала" на "рынке". осталось только втыкать кино и телемарафет.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:18 Ответить
І чому content міряють годинами…
показать весь комментарий
29.09.2025 20:19 Ответить
Яке воно кончене..кожен день дно пробиває..то дебільну свою нєтлєнку видає, то на хню гроші виділяє..країна в руїнах, а воно відосики знімає..
показать весь комментарий
29.09.2025 20:19 Ответить
От кожен раз ми собі думаємо, що то вже все, то вже зелене квартальне дно... але ж ні! Знизу знову стукають...
показать весь комментарий
29.09.2025 20:23 Ответить
Так переможемо!!!
показать весь комментарий
29.09.2025 20:25 Ответить
сколько жизней можно спасти на эти деньги и сколько убить кацапов на фронте? ох и мразота зеленая!
пусть монатики и кварталы снимают за свои деньги контент и зарабатывают на рекламе и так далее! с какого хера им деньги платить? тогда пусть дает бабки каждому бизнесу,для его поддержки.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:25 Ответить
Жахи війни легко маскують дурість, кричущу технічну безграмотність, шахрайство і відверте мародерство. Розбираємо чергову порцію безсовісних заяв керівництва компанії Fire Point.

Бойового застосування крилатої ракети FP-5 «Фламінго» досі не було. Злив через інтернет-бачки і «Мілітарний» з посиланням на нібито якісь «військові кола» про атаку «Фламінго» по базі російських прикордонників під Армянськом не відповідає дійсності.

Запуск трьох ракет підряд у бік Чорного моря, який представляють як свідчення атаки, був просто запуском у бік Чорного моря, без бойових частин і без застосування по бойових цілях.

Супутникові знімки демонструють якісь пошкодження будівель на базі, але характер пошкоджень не відповідає заявленій потужності ********** в більш ніж 1 тонну. Пошкодження характерні для ********** вагою до 50 кг.

Якби були бойові застосування ракети «Фламінго», про них би неодмінно повідомили Генштаб, міністр оборони і сам президент. Ніхто б не пропустив такої новини.

У всьому світі не так багато заводів, що виробляють реактивні авіаційні двигуни, і всього 5 країн, що виробляють такі складні інженерні вироби - США, Великобританія, Франція, росія і Китай.

Україна втратила можливість виробляти реактивні двигуни на заводі «Мотор-Січ», де раніше вироблялися мотори АІ-25, які встановлює на свої «Фламінго» компанія Fire Point.

Вартість заводу з виробництва реактивних двигунів оцінюється від 200 млн (збірка) до 1 млрд доларів; вартість індустріального комплексу повного циклу, з урахуванням суміжних виробництв - 1,5 млрд доларів. Це тільки вартість цехів, обладнання, верстатів і оснащення.

Ціну підготовленого кваліфікованого персоналу взагалі важко порахувати - у нас в країні такого персоналу практично не залишилося, а ті, хто на старих радянських заготовках щось збирав у Запоріжжі і займався ремонтом - це, переважно, старі радянські кадри.

Тому бравурні заяви архітекторки бетонних меблів про те, що Fire Point побудує завод з виробництва «ліцензійної копії» двигуна АІ-25 - це повний блеф.

А тепер трохи цифр:

З 1967 по 1998 рік було вироблено 6300 двигунів АІ-25. Тобто темпи виробництва двигуна АІ-25 при високому попиті другої половини ХХ століття становили 203 штуки на рік, або 17 штук на місяць.

Всього 17 штук на місяць, Карл!

Дуже хотілося б подивитися на завод, який може виробляти двигуни АІ-25 з темпом 7 штук на добу, як обіцяє керівництво компанії Fire Point, яке не знає навіть елементарної математики і не знайоме з двигунобудуванням.

Йдемо далі, компанія Fire Point заявляє, що викупила «тисячі» старих двигунів АІ-25 для початку виробництва ракет «Фламінго» з темпом 50 ракет на місяць, а з наступного місяця - 200 ракет на місяць, при тому що вже близько 80 ракет вироблено.

Давайте порахуємо.

Тож, всього було вироблено 6300 штук двигунів АІ-25. Більша частина цих двигунів давно вичерпала свій ресурс і була відправлена на металобрухт. Якась частина загинула разом з літаками в ході експлуатації.

Цими двигунами масово комплектували навчально-тренувальні літаки Л-39 і пасажирські Як-40.

Літаків Л-39 було вироблено 2900 штук, більша частина з яких була направлена... упс! - до росії. Туди ж була направлена деяка частина запасних двигунів АІ-25. Орієнтовно - не менше 300 штук. Тобто, всього 3200 моторів, з яких 80% опинилися на території ворожої держави - приблизно 2500 штук.

Літаків Як-40 було вироблено 1012 штук. На кожен літак ставилося 3 двигуни АІ-25. Всього двигунів 3036. Невідома кількість запасних двигунів, поставлених Аерофлоту, але відомо, що понад 120 літаків було продано в інші країни, а в росії експлуатувалося понад 700 бортів, тобто ще 2100 двигунів, які компанія Fire Point не зможе купити.

Тобто, не менше ніж 2500+2100=4600 двигунів АІ-25 недоступні, тому що вони знаходяться на території росії, або давно утилізовані на території росії.

Залишається 6300-4600=1700 двигунів, які могуть бути за межами росії. Не менше 80% цих двигунів утилізовано, оскільки утилізовано вже понад 95% літаків, на яких вони встановлювалися.

Наприклад, літаків ЯК-40 експлуатується в світі всього близько 40 одиниць, і більша частина в росії. Літаків Л-39 знаходиться в експлуатації не більше 250 штук у всьому світі. І всі ці літаки також потребують запасних двигунів.

Тобто, компанії Fire Point може бути доступно для покупки (якщо продадуть) не більше 250 старих двигунів АІ-25.

А щоб побудувати завод, потрібно мінімум 1,0 млрд доларів, близько 2 тисяч висококваліфікованих працівників і не менше 2 років.

Про яке серійне виробництво по 50 або навіть 200 штук ракет «Фламінго» вони говорять, якщо з 250 теоретично доступних для покупки двигунів АІ-25 вони вже мінімум 80 (за заявами компанії) використали?..

Залишилося всього 170 двигунів, або менше...

Дуже смішно.

Олександр Кршемінській
показать весь комментарий
29.09.2025 21:01 Ответить
Ну как эта новость вяжется со вчерашним заявлением ?

"Україна розгорнула виробництво дронів-перехоплювачів, але фінансування недостатньо, - Зеленський" ссылка
показать весь комментарий
29.09.2025 20:26 Ответить
позвольтє, а як же.... "пропозицію щодо розподілу додаткових коштів."

.
показать весь комментарий
29.09.2025 21:04 Ответить
тися,міліони,мільярди---це вже не смішно Марафон закрити--нехай олігархи самі підтримують свої канали,а розвивати мовлення на ЄВРОПУ.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:26 Ответить
додатково...
показать весь комментарий
29.09.2025 20:28 Ответить
МАРАФОН в бюджеті ЗАКРИЙ або з олігархів на КОНТЕНТ ВІЗМИ БЛД!!!

Оце тема для для ************-зброю клянчать, гроші бюджету крадуть , й Європа їм буде платит за український контент ... Вони Умєрова вілли крутили місяць , а тепер будуть показувати російськомовних героїв воїнів в ЗСУ й розказувати їм на що Вовка грабує в них гроші ...
показать весь комментарий
29.09.2025 20:29 Ответить
А з коломойського слабо стрясти чи з кварталу
показать весь комментарий
29.09.2025 20:30 Ответить
ну з таким президентом д...... який з'являється раз на 100 років у ***** просто небуло зовсім аргументів що б не розпочати вторгнення..
показать весь комментарий
29.09.2025 20:33 Ответить
Нада зразу організовувати якихось вертухаїв, для забезпечення примусового споживання цього контенту
показать весь комментарий
29.09.2025 20:33 Ответить
ду-май-тє ха-вай-тє !!!

.
показать весь комментарий
29.09.2025 21:06 Ответить
Ну, кажите пожалуйста что, это юмор.
Да?
показать весь комментарий
29.09.2025 20:35 Ответить
Вже не знають, що придумати, який схематоз запровадити, щоб з бюджету не на Перемогу витрачати, а "прібаравхліться пака вайна".
показать весь комментарий
29.09.2025 20:37 Ответить
Зеленського на нари падлюку
показать весь комментарий
29.09.2025 20:39 Ответить
На дрони грошей немає, а на контент бери скільки хочеш. Будемо без України в вигнанні українських пісень співати? Я і моя сім'я ніякого контенту крім як дрони Мадяра і Стерненка їбашать русню зараз і не дивимось.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:41 Ответить
Лучше Вова на эти огромные деньги дроны ВСУ купить. Каждый дрон это одна дохлая свинособака. Неужели тебе это не понятно президент7??
показать весь комментарий
29.09.2025 20:42 Ответить
Где-то рядом будет просьба Юсуповой скинуться на "контент" для военных... Но все збс.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:42 Ответить
Це зеленський для своїх сиріток по бізнесу, що втратили свої москальські доходи старається. Нормальний український контент і сам може добре гроші заробляти. Та і не на часі це ніби, після виборів вже мабуть можна буде зайнятися "контентом".
показать весь комментарий
29.09.2025 20:42 Ответить
У бюджеті велика діра і не вистачає грошей навіть на зарплати військовим, а тут 4 лярди хабаря з бюджету у бездонну пащу кварталу... Таки наступного року влада хоче виборів...
показать весь комментарий
29.09.2025 20:42 Ответить
Онуча а ти можеш так же тільки в промисловість? Наприклад не 1000 годин гівномарафону, а наприклад 1000 токарних чи фрезерних верстатів? Он кацапи спокійно закупляють тисячі з чпк в ти?
показать весь комментарий
29.09.2025 20:42 Ответить
..здєц...
показать весь комментарий
29.09.2025 20:53 Ответить
Мабуть кварталівська наволоч зовсім засиділась без бабла і тепер буде знімати продовження говносеріалу Слуга народу. Впевнений, всі 4 мільярди будуть освоєні, а не вистачить, то говнодерутати ще підкинуть.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:55 Ответить
марахфону треба ще?
показать весь комментарий
29.09.2025 21:00 Ответить
на дебильство вроде марахвона?
показать весь комментарий
29.09.2025 21:03 Ответить
Лучше бы вернули авто на евро -5
тогда можно брать новое авто за 12-13 тысяч баксов ..
а евро 6 начинается от 17000 ......
я буду вынужден брать 10 летнее убитое авто вместо нового...
показать весь комментарий
29.09.2025 21:06 Ответить
Про що твоя маячня?
показать весь комментарий
29.09.2025 21:48 Ответить
Чергова лазівка для розкраданя коштів для свого оточення ,адже ніхто не дивится вже того кварталу ,це в той час коли для військових на дрони і автомобілі кошти збирають волонтери ,а дифіцит бюджету до кінця року складе понад 300 мільярдів.
показать весь комментарий
29.09.2025 21:14 Ответить
От цим хлопцям - https://www.youtube.com/shorts/ECpjVB3Jt9E
нічого не потрібно. Кого ви захищаєте - людину котра вас кинула на смерть, а сама розкрадає міліарди.
показать весь комментарий
29.09.2025 21:15 Ответить
Ну і найвеличніший потужник у головній ролі має бути
показать весь комментарий
29.09.2025 21:28 Ответить
Цей клоун ніколи ненажреться с своїм кварталом кошерним
показать весь комментарий
29.09.2025 21:28 Ответить
одни расходы
попкорн покупать
показать весь комментарий
29.09.2025 21:29 Ответить
Тобто 1 година пропаганди буде вартувати 4 мільйони гривень. Ніхєрово відосік за мільйон долярів. Та за такі гроші там повинні зніматись Анжеліна Джолі і Антоніо Бандаерас і притом голими, а будуть Юрій Горбунов, Стас Боклан і Римма Зюбіна на фонах сгенерованих нейромережею забезкоштовно. Бюджети освоять як завжди телеканал Дім, Квартал-95, КіноКіт і режисер Кірющенко. Але той самий результат "сидимо в студії триндимо за патріотизм" у блогерів Ютубу можна замовити за тисячу долярів.
Для роздумів: за 24 роки так званої Незалежності жодна українська кінокомпанія не екранізувала ні Миколи Гоголя, ні Івана Котляревського, ні Всеволода Нестайка.
7 мільйонів переселенців-бомжів з Донбасу, для яких житло не будується, з нетерпінням чекають вашого контенту.
показать весь комментарий
29.09.2025 21:47 Ответить
отмывание денег, через своих дружбанов.
показать весь комментарий
29.09.2025 21:48 Ответить
свое окружение ж надо обогатить.
показать весь комментарий
29.09.2025 21:50 Ответить
Народ України собирає для ЗСУ по гривні; а ця "зелена мразота" хоче для одурманення на каналах своїх "телелохотрона" викинуть чотири ярда- будь ти проклят скоро за все "прийде відповідь"
показать весь комментарий
29.09.2025 21:53 Ответить
Ці мразі знають що це не вони повертатимуть:Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом на кінець серпня досягла 192,71 млрд дол. США, збільшившись за місяць на 6,58 млрд дол. Про це повідомляє Міністерство фінансів України, передає Укрінформ.
показать весь комментарий
29.09.2025 21:56 Ответить
Якщо через своїх, дев'яносто п'ятих, то буде малоросійський,
ніяк інакше. Там українством і не пахне.
показать весь комментарий
29.09.2025 21:57 Ответить
Можна вважати "обурювання" , на форумі , завершеним ...? Але , на вулицю , все одно ніхто не вийде ... Так що - взагалі пофігу на ваше "обурення" !
показать весь комментарий
29.09.2025 22:01 Ответить
А не "жирно" буде?
Хто буде дивитись те "кіно" зняте бездарями ?

"Культурний фронт", відкрити "банки" для збору коштів на свій непотріб не хочете????
показать весь комментарий
29.09.2025 22:04 Ответить
Коли вже ця зелена плесєнь нажереться?
Міліардів на телемарафет йому замало.
показать весь комментарий
29.09.2025 22:25 Ответить
Потужно!
показать весь комментарий
29.09.2025 22:34 Ответить
********** зєлєнь 🤬 бойовим бригадам грошей дайте у повному обсязі, ***** ви *****
показать весь комментарий
29.09.2025 22:35 Ответить
Це 100 мільйонів доларів на секунду... Величезні гроші
показать весь комментарий
29.09.2025 23:12 Ответить
У нього якась нездорова гігантоманія. Мільярд дерев, мільйон гігават, мільйон дронів, тисяча годин контенту і т.д. Викликайте лікаря.
показать весь комментарий
30.09.2025 02:28 Ответить
Отже, ж зелена паскуда, жере людські гроші в три горла.
показать весь комментарий
30.09.2025 02:52 Ответить