9252 посетителя онлайн
1 737 45

Ситуация с питьевой водой в России - критическая: каждый девятый россиянин не имеет доступа к чистой воде, - СЗР

Россияне лишились доступа к чистой питьевой воде

Каждый девятый житель РФ не имеет чистой питьевой воды. В прошлом году 11 тыс. человек умерли, 1,4 млн заболели из-за загрязнения воды, самые опасные реки - Волга, Обь, Днепр.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщили в Службе внешней разведки Украины.

Еще 1,4 млн человек заболели: в 35,1% случаев диагностированы болезни органов пищеварения, в 27% - мочеполовой системы, в 13,3% - кожи и подкожной клетчатки.

Статистика высокого и экстремально высокого уровня загрязнения водных объектов в стране-агрессоре значительно возросла: за год выявлены 3095 случаев на не менее чем 334 водоемах.

56% загрязнений зафиксированы в бассейнах рек Волга и Обь. Высокий уровень наблюдается также в Днепре, Енисее (включая приток Ангару), Дону, Амуре, Неве и Урале.

Всего в прошлом году неблагоприятные факторы окружающей среды в РФ стали причиной около 20,3 тысячи смертей и 2,8 млн случаев заболеваний. По сравнению с 2022 годом смертность выросла на 37%, количество заболеваний - на 30%.

Топ комментарии
+15
Млять, так вот чем служба разведки занимается. Куда там Моссад,ми 6,ЦРУ? Зачем ликвидировать предателей и военных врага? Сиди себе в Гугле ,читай новости и получай охранительную зарплату
показать весь комментарий
04.10.2025 11:08 Ответить
+9
Розвідці більше зайнятися нічим?
показать весь комментарий
04.10.2025 11:09 Ответить
+7
за чистою водою хай у тайгу перебираються жити.
показать весь комментарий
04.10.2025 11:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Москалі пийте нафту !
показать весь комментарий
04.10.2025 11:05 Ответить
Млять, так вот чем служба разведки занимается. Куда там Моссад,ми 6,ЦРУ? Зачем ликвидировать предателей и военных врага? Сиди себе в Гугле ,читай новости и получай охранительную зарплату
показать весь комментарий
04.10.2025 11:08 Ответить
АНБ - найпотужніша розвідка світу, НЕ має жодного шпиона-оперативника

.
показать весь комментарий
04.10.2025 11:28 Ответить
Не мели дурниць... Знать треба ВСЕ... ЦІ це - також... Військова розвідка - це не стрільба з двох рук, і гнки "ДжеймсБондовські", на автомобілях... Це, в першу чергу, АНАЛІТИКА... Наприклад, знаючи, скільки пального бере танк, і побачивши колону танкових заправників, можна вирахувать, де саме, і скільки техніки зосереджено на тій чи іншій ділянці фронту... А це - інформація про місце наступу... І так далі... Тут - те саме... Знаючи рівень захворюваності на ШКЗ, від поганої води, можна зробить висновок, куди нанести удар, щоб спричинить проблеми у забезпеченні питною водою, військ... Бо солдат, який дрище - небоєздатний...
показать весь комментарий
04.10.2025 11:29 Ответить
Щось я не бачу тут аналітики. Коли ми в 23 році почали штурм в сторону токмака і мелітополя,те що підори зарилися по самі помідори до всіх розвідок це було охрініти яким сюрпризом. З нашого батальйону залишилася половина за неділю,а то що кацапи сруть там де живуть то це не новина і не аналітика.
показать весь комментарий
04.10.2025 11:57 Ответить
В 23 році зіграй фактор янєлоха оманського з його агентом козирьом: роз рубили по зєлємарафону про контрнаступ, здали всі плани пуйлу, а потім звалили всі невдачі на Залужного.
показать весь комментарий
04.10.2025 12:09 Ответить
Я согласен что зеля с Ермаком должны висеть на столбе, только вот не они планировали наступление,и погнали бригады ровными колонами на пидоров.,на минные поля и укрепраены. Там сожгли самых мотивированных,и все что сейчас происходит заслуга того контрнаступления.
показать весь комментарий
04.10.2025 13:05 Ответить
Вони не плану вали контрнаступ - вонипланували його навмисний провал.
показать весь комментарий
04.10.2025 13:59 Ответить
Є багато літератури, яка присвячена цьому питанню. У мене в бібліотеці є одна така (науково-популярна). "Военная хитрость в истории войн". Автор - В. Н. Лобов. Там багато інформації - хоч вона і ще "радянська". Однак, "культура військового мислення" формується не за "один день"... І навіть не за кілька років...
Ти вийдеш на берег річки, і милуватимешся краєвидом, а людина з "військовим способом мисленння" побачить, як організувать його оборону, і наскільки він придатний, у випадку "форсування водної перепони" як противником, так і нашими військами...
показать весь комментарий
04.10.2025 12:16 Ответить
Я уважаю ваше мнение и всегда с интересом вас читаю,но сколько лет вашей литературе? Первым комбатом в 22 году у нас был дед который уже 15 лет был на пенсии и работал сторожем в автосалоне. Он был очень грамотный в военной науке,так как когда был военным командовал учебными ротами и батальонами в учебке,только вот на практике все его знания в современной войне привели к большим потерям,а потом когда комбатом поставили молодого капитана прошедшего ато и не имевшего военного образования,я думаю вы в курсе что их в армии называют пиджаками,стало полегче нам и похуже *******.
показать весь комментарий
04.10.2025 13:40 Ответить
Основою будь-якої науки є "основні принципи"... Вони незмінні... Просто міняються типи озброєння та способи ведення бойових дій... Була "фаланга" - стала "караколе"... (це, як приклад). Тут списи, у щільному строю, змінилися на аркебузи... Колісниці древнього світу змінилися на кулеметні тачанки... Ти цю книжку і в руках не тримав - а вже її критикуєш...
показать весь комментарий
04.10.2025 13:48 Ответить
Вы правы
Для разведки нет мелочей
Иногда именно мелочь
Может навести на что-то очень важное
показать весь комментарий
04.10.2025 12:15 Ответить
Є тут така "мадама", на прізвище Берлінська... Довго писала на Цензорі, чого потребує той чи інший підрозділ, не розуміючи, що своєю "писаниною" розкриває стан його боєздатності... Практично, на ворога працювала!!! Мусив трохи не "матюками" рота затикать!
показать весь комментарий
04.10.2025 12:20 Ответить
Самими тільки коментарями можна зашифровано передавати будь що.І не потрібно ніяких телефонів,ніяких "радісток Кет" тощо...Просто,зручно і швидко...
показать весь комментарий
04.10.2025 13:55 Ответить
І я про це...
показать весь комментарий
04.10.2025 13:58 Ответить
Розвідці більше зайнятися нічим?
показать весь комментарий
04.10.2025 11:09 Ответить
Тебе дратують погані новини з росіі?
показать весь комментарий
04.10.2025 11:22 Ответить
Мене дратує що гур хернею мається
показать весь комментарий
04.10.2025 11:23 Ответить
Дратує що СЗР стала схожа на телеграм канал.
показать весь комментарий
04.10.2025 11:25 Ответить
Схоже більше ні на що не здатні.
показать весь комментарий
04.10.2025 11:26 Ответить
Завдання розвідки шукати слабкі місця противника, у всьому, - в нестачі солдат та озброєнь, в падінні добитку нафти, в поганій якості води....

і робити відповідні прогнози та рекомендації для вищого політичного та військового керівництва.
показать весь комментарий
04.10.2025 11:33 Ответить
наприклад, чому хутін так хоче завоювати решту Донецької обл. ?

тому через Слов'нсько-Краматорську агломерацію йде канал водопостачання з Сіверського Дінця в Донецьк і далі в Маріуполь.

вот тобі й вода !
да ?

.
показать весь комментарий
04.10.2025 11:38 Ответить
До чого тут факт що в річках кацапстану забруднена вода і кацапи нею труяться? Тому що ***** хоче завоювати решту Донецької області через канал водопостачання?
показать весь комментарий
04.10.2025 11:46 Ответить
На підставі даної конкретної інформації що СЗР може порекомендувати вищому політичному та військовому керівництва? Поаплодувати?
показать весь комментарий
04.10.2025 11:41 Ответить
за чистою водою хай у тайгу перебираються жити.
показать весь комментарий
04.10.2025 11:11 Ответить
А Об, хіба не через тайгу тече?
показать весь комментарий
04.10.2025 11:30 Ответить
Обь починають засирати ще від самого Салєхарда, тому на траверзі Новосібірська її вживати неможливо, а за чистою треба лізти у тайгу на притоки тіпа Югана, Чулима, Кєті...
показать весь комментарий
04.10.2025 12:08 Ответить
"Северный гектар" - это популярное неофициальное название государственной программы «Арктический гектар», по которой любой гражданин России может бесплатно получить земельный участок площадью до 1 гектара на территории Арктической зоны Российской Федерации для строительства дома, ведения бизнеса или других законных целей.
показать весь комментарий
04.10.2025 12:35 Ответить
кацапу той "сєвєрний гєктар" нахєр не цікавий, бо там з нуля треба освоювать, а в Україні вже на готові унітази можно прийти. Тому у них сама популярна програма - "Кримскій гєктар".
показать весь комментарий
04.10.2025 12:42 Ответить
болотним тварям чиста вода не треба ,вони звикли
показать весь комментарий
04.10.2025 11:11 Ответить
Нах вода, ДАЕШЬ ВОДКУ !!!! Пили, пьют и пить будут ! Это, как дышать.
показать весь комментарий
04.10.2025 11:49 Ответить
Чому критична. Хороша ситуація.
показать весь комментарий
04.10.2025 11:23 Ответить
Ну судячи зі статті, то і річка Дніпро забруднене навідь у них, а що тоді казати про забруднення річки у нас? Моє місто споживає воду з Дніпра, і це не радує! 🤬
показать весь комментарий
04.10.2025 12:23 Ответить
***** має виконати такі завдання
1. Продати якнайбільше нафти та газу Китаю за зниженими цінами
2. Напоїти китайців чистою водою з Байкалу
3. Очистити территорію росії і окуповані території України від населення для Китаю.

Так що і війна і хрінова вода для рабсіян і її відсутність на окупованих територіях - все вписується у виконання цих завдань.
показать весь комментарий
04.10.2025 11:23 Ответить
предки з болота пили
показать весь комментарий
04.10.2025 11:26 Ответить
Це їх не турбує. Головне, щоб доступ до бояри був.
показать весь комментарий
04.10.2025 11:28 Ответить
Пофіг що там на росії з водою хай вони всі виздихають, до цього біосміття яке підтримує кривавий фашиський режим терориста путіна жодного жалю.
показать весь комментарий
04.10.2025 11:30 Ответить
Ми залюбки із цим допоможемо. Після знищення всіх НПЗ та МНП вода і повітря на балалайні стануть чистіше, а лопатоїди пересуватимуся лише пішки та на свинях і собаках - ЗОЖ, бляха-муха.
показать весь комментарий
04.10.2025 11:33 Ответить
найнебезпечніші річки - Волга, Об, Дніпро. Тобто росіяни зверху зливають в Дніпро навмисно величезну кількість відходів?
показать весь комментарий
04.10.2025 11:46 Ответить
У струмок багато не зіллєш...
показать весь комментарий
04.10.2025 14:59 Ответить
Геніяльно!! Тисячі співробітників,хмара джеймсівбондів з полковничими погонами і генеральськими зарплатами, за 3 рок і 7 місяців в результаті цілодобової розвідки на Росії....встановили і доповіли Зеленському інформацію стратегічної ваги!!! Слава хвацьким розвідникам України на віки віків!! Це генії розвідки! Правда,в цій великій бочці води є й маленька ложечка гівна....до 5-00 24.02.22 ці бонди ,чомусь,не мали жодного уявлення про підготовку Раші до нападу на Україну,видно бонди з СЗР вже тоді всі сили кинули на вивчення водних проблем Раші...
показать весь комментарий
04.10.2025 12:16 Ответить
хай черпають глибше
показать весь комментарий
04.10.2025 12:21 Ответить
А навіщо кацапським свиням вода? Головне, щоб калюжі не пересихали, в яких козломорді купаються.
показать весь комментарий
04.10.2025 12:27 Ответить
на байкал ***** , на байкал