6835 посетителей онлайн

Что будет с электричеством - сегодня сложно сказать. Поставлена задача иметь деньги, чтобы обеспечить импорт газа, - Зеленский

енергетика

Россия и в дальнейшем будет продолжать атаковать энергетическую инфраструктуру Украины.

Об этом сообщил президент Украины Владимир Зеленский, информирует Цензор.НЕТ.

"Энергетика, безусловно, ко всему надо готовиться. Россия будет делать все, чтобы мы не могли заниматься добычей собственного газа. Они будут делать все. Все защитить будет сложно. Поставлена задача параллельно иметь деньги, чтобы обеспечить импорт газа. Что будет с электричеством - мне сегодня сложно сказать...Будем защищать, будем бороться. Русские должны знать: мы шаг за шагом будем увеличивать производство всего того, чтобы они чувствовали все то, что и мы", - отметил глава государства.

Топ комментарии
+17
Ну це реально прикол! Поставлена задача мати гроші! ГРОШІ мати!!! Задача така! Це дійсно вирок нашій державі
показать весь комментарий
06.10.2025 15:21 Ответить
+13
Закономірний результат правління недієздатного імбецила-самодура. Іншого і годі було чекати.
показать весь комментарий
06.10.2025 15:36 Ответить
+9
Обіцяв блекаут в Москві та попереджав щоб бомбосховище підшукували.Коли за базар навчишся відповідати?
показать весь комментарий
06.10.2025 15:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Забувся сказати, що все будемо робити "потужно"
показать весь комментарий
06.10.2025 15:17 Ответить
За фейки треба КАРАТИ на ділі, а за невиконання посадовими особами з Урядового кварталу, з 2019 року, норм ЗАКОНУ УКРАЇНИ
«Про функціонування паливно-енергетичного комплексу в особливий період»
(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2006, № 52, ст.526){Із змінами, внесеними згідно із Законами
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5460-17#n1109 № 5460-VI від 16.10.2012, ВВР, 2014, № 2-3, ст.41
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1089-20#n2359 № 1089-IX від 16.12.2020
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1357-20#n369 № 1357-IX від 30.03.2021, ВВР, 2021, № 29, ст.234}
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/307-16#Text
слідчі з ГПУ СБУ НАБУ САП БЕБ …., мають уже і якийсь підсумок своєї робити за 4 роки, час надати її результати, з 2019 року, у ВРУ та Українцям!! Гроші на посадах, вони ж регулярно отримують від Українців???
Закони треба виконувати посадовим особам з Урядового кварталу, тоді й наслідки будуть для України не такими!! Держсекретарів з КМУ та ЦОВВ, можна спитати, так і Регламентом КМУ це передбачено, експертними висновками!!! Як воно було на ділі з 2014 року,…???
показать весь комментарий
06.10.2025 15:52 Ответить
Ну це реально прикол! Поставлена задача мати гроші! ГРОШІ мати!!! Задача така! Це дійсно вирок нашій державі
показать весь комментарий
06.10.2025 15:21 Ответить
недавно обещал блэкеаут в Москве
показать весь комментарий
06.10.2025 15:21 Ответить
він переплутав з Белгородом
показать весь комментарий
06.10.2025 15:24 Ответить
Почекай трохи, не квапся. Буде вам і білочка, буде і свисток.
показать весь комментарий
06.10.2025 15:29 Ответить
не білочка , а Пісец
показать весь комментарий
06.10.2025 15:31 Ответить
Так "білочка" давно вже є, чекаємо коли останній свисток свисне.
показать весь комментарий
06.10.2025 15:39 Ответить
12 черв. 2024 р. - Україна має "чіткий план", як збудувати до 1 ГВт потужності газової генерації вже цього року, заявив президент
показать весь комментарий
06.10.2025 15:22 Ответить
Україна запустила мережу акумуляторних батарей для уникнення тривалих відключень електроенергії в разі російських атак на енергетичні об'єкти і розмістила їх у секретних місцях.

Про це https://www.wsj.com/world/ukraines-new-strategy-for-keeping-the-lights-on-through-a-winter-of-war-4fce790a?mod=hp_lead_pos9 пише Wall Street Journal.

Акумуляторні батареї, які Україні постачає американська компанія Fluence, знатні певний час підтримувати енергомережу у разі ушкоджень внаслідок російських атак, розповіло видання.
показать весь комментарий
06.10.2025 15:23 Ответить
показать весь комментарий
06.10.2025 15:36 Ответить
Обіцяв блекаут в Москві та попереджав щоб бомбосховище підшукували.Коли за базар навчишся відповідати?
показать весь комментарий
06.10.2025 15:30 Ответить
дав час на пошук підвалів
показать весь комментарий
06.10.2025 15:32 Ответить
Дибил *****
показать весь комментарий
06.10.2025 15:32 Ответить
Алчевськ в кубі(
показать весь комментарий
06.10.2025 15:35 Ответить
Закономірний результат правління недієздатного імбецила-самодура. Іншого і годі було чекати.
показать весь комментарий
06.10.2025 15:36 Ответить
А куди пішло потужне гундосіння "Ми знайшли цікаве рішення, яке дозволить нам збивати все"?
показать весь комментарий
06.10.2025 15:44 Ответить
Врадіївка відпочиває??
показать весь комментарий
06.10.2025 15:53 Ответить
"Поставлено завдання мати гроші" - ???
показать весь комментарий
06.10.2025 15:53 Ответить
гроші замінили їм мати та батька
показать весь комментарий
06.10.2025 15:57 Ответить
"Що буде з електрикою - мені сьогодні складно сказати" - то не корч з себе ідіота, а запитай у тих, хто вже витратив купу грошей на захист об'єктів енергетики! На що пішли державні кошти?
показать весь комментарий
06.10.2025 16:00 Ответить
Зєля!!!
А ти спробуй не КРАСТИ...
Ти спробуй - може в тебе вийде..?
показать весь комментарий
06.10.2025 16:10 Ответить
Чяво, чяво?!
показать весь комментарий
06.10.2025 16:45 Ответить
"Поставлено завдання мати гроші" - він хоч розуміє що каже? Чи текст забули написати?
показать весь комментарий
06.10.2025 16:14 Ответить
Грошам бути! Раз.два...)))
показать весь комментарий
06.10.2025 18:11 Ответить
Будьте людьми!
Не глузуйте над убогим!
показать весь комментарий
06.10.2025 18:51 Ответить
Геть ішака!