7557 посетителей онлайн

Дроны массированно атаковали Волгоград, в ряде аэропортов РФ объявлен план "Ковер". ВИДЕО

В ночь на 11 октября Волгоград атаковали беспилотники. В городе работала ПВО.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на российские СМИ.

По словам местных на окраинах Волгограда прозвучало от 5 до 7 мощных взрывов, а также был слышен характерный гул беспилотников.

Впоследствии губернатор Волгоградской области Андрей Бочаров сообщил, что силы ПВО отражают массированную атаку БпЛА. По его словам, в результате падения обломков БпЛА в трех многоквартирных домах, а также зданиях школы и детского сада частично выбиты стекла. Ранения осколками оконного стекла получил мужчина пенсионного возраста, врачи оказывают ему медицинскую помощь.

В результате атаки беспилотников в аэропорту Волгограда были введены временные ограничения. Рейсы задерживались или перенаправлялись в другие города.

Также план "Ковер" был объявлен в аэропортах Казани, Самары, Саратова, Ульяновска и Нижнекамска (республика Татарстан).

.

Топ комментарии
+29
Добре б було влучити в диспетчерську вежу аеродрому. Тоді "ковьор" перетвориться у "довгиииий палас".
показать весь комментарий
11.10.2025 07:50 Ответить
+28
Палати та вибухати має вся Моськовія, від Кенігсберга до Анадиря !!))
показать весь комментарий
11.10.2025 07:35 Ответить
+26
Частково вибиті шибки це потужна відповідь на удари рашистів по нашій енергетиці!
показать весь комментарий
11.10.2025 07:57 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Палати та вибухати має вся Моськовія, від Кенігсберга до Анадиря !!))
показать весь комментарий
11.10.2025 07:35 Ответить
І що ти для цього зробив?
показать весь комментарий
11.10.2025 10:39 Ответить
А які в нього владні повноваження,чи виробничі потужножності для цього? Ми ж вибираєм владу якій даємо такі ресурси-владні повноваження,розпоряджання нашими податками на свій розсуд(не Дмитра Черних)силовий примус руками МВС,СБУ,Прокуратури,ЗСУ,і саме головне-це ВПК.Тепер опиши можливості Дмитра Черних зробити блекаут в РФ.
показать весь комментарий
11.10.2025 10:50 Ответить
А чого ж тоді Дмитро Черних тявкає невпопад? "Глянь Моська, знать она сильна, что лает на слона".
показать весь комментарий
11.10.2025 13:38 Ответить
Не тільки податки. Ще і допомога партнерів. Ще і зовнішні запозичення . Ще і надра , що колись належали народу.
показать весь комментарий
11.10.2025 14:08 Ответить
Кожен свідомий українець робить все в міру своїх спроможностей!!))
показать весь комментарий
11.10.2025 11:21 Ответить
Скільки це буде коштувати? Може відслюнявиш для цього пару мільярдів доларів?
показать весь комментарий
11.10.2025 13:36 Ответить
Ти вже відслинів??))
показать весь комментарий
11.10.2025 13:43 Ответить
Я не висуваю такі м'яко кажучи нерозумні пропозиції, бо думаю перед тим, як натиснути клавіші компа, чого й тобі бажаю.
показать весь комментарий
11.10.2025 13:54 Ответить
Де ти побачив пропозицію?? Це лише бажання,мрія!! А бажати не шкідливо,шкідливо не бажати !!))
показать весь комментарий
11.10.2025 14:18 Ответить
Діма, ми живемо не не в країні рожевих поні, а в жорстокому реальному світі, тому і пропозиції повинні бути реальні.
показать весь комментарий
11.10.2025 14:58 Ответить
Я добре усвідомлюю в якому світі я живу,нажаль в усі часи наши бажання не завжди співпадали з нашими можливостями,але це не є підставою відмовлятися від прагнення здійснити ,принаймні висловити власну мрію !! Нажаль моєї пенсіі мабуть вистачить хіба що на пару пропелерів до дрона !!))
показать весь комментарий
11.10.2025 15:12 Ответить
Добре б було влучити в диспетчерську вежу аеродрому. Тоді "ковьор" перетвориться у "довгиииий палас".
показать весь комментарий
11.10.2025 07:50 Ответить
Сталінград бомбили ,лаптям об'явили шо почалася війна
показать весь комментарий
11.10.2025 07:55 Ответить
Частково вибиті шибки це потужна відповідь на удари рашистів по нашій енергетиці!
показать весь комментарий
11.10.2025 07:57 Ответить
Ви головне того не кажіть Свідкам Потужності Найвеличнішого Олександра сонцесяйного
показать весь комментарий
11.10.2025 08:22 Ответить
Ще один потужний підорок виліз. Навіщо ти свою орієнтацію оприлюднюєшь
показать весь комментарий
11.10.2025 08:33 Ответить
показать весь комментарий
11.10.2025 08:45 Ответить
Цікаво, скільки коштувала операція по вибиванню шибок. Може дешевше найняти місцеву алкашню.
показать весь комментарий
11.10.2025 10:56 Ответить
Ви дивитесь прямо у корінь... Але виникає логічне питання, як і хто на тому зможе вкрасти. Дешевше зняти чергову муйню фентезі на зеленому фоні як потужний руйнує Кремль голими руками в Малюк і Татарова вби...ють чеченців
показать весь комментарий
11.10.2025 12:50 Ответить
Хто хоч раз в житті бачив (нехай по інтернету) морду лиця ВасіДвамагазина, абсолютно не спотворену роботою думки, той з сумом розуміє, що на глибокі і запутані операції спецслужби проти лаптєногих він не здатний.
показать весь комментарий
11.10.2025 13:44 Ответить
Зусилля спецслужб треба спрямувати на фізичну ліквідацію Пуйла і його оточення. Але таке ссикло, як Вова *********, ніколи не віддасть на подібне наказ. Йому й так непогано: в бункері -безпечно, папеле Саша і мамеле Рима вже переправлені в Іпшон, що в Ізраїловці, "гаманець" Міндич, як і сам "общак" вже за кордоном, можна скривити морду лиця і зіграти скорботу, коли роздає нагороди вдовам і дітям загиблих воїнів. .. Будете знати, як маланців вибирати президентами України.
показать весь комментарий
11.10.2025 13:52 Ответить
а чому саме маланців а не марамойців? ви досконало знаєтє класифікацію?
показать весь комментарий
11.10.2025 18:03 Ответить
От ці уламки, які шкодливі... Може треба кацапню уламками атакувати, а не дронами?
показать весь комментарий
11.10.2025 08:12 Ответить
це така страшна відповідь за київ без світла та води?
зе!гніда кончене брехло та мародер!
показать весь комментарий
11.10.2025 08:25 Ответить
та, як?
ти всі дірки зайняв!
не відтягнеш!
показать весь комментарий
11.10.2025 08:33 Ответить
З секти зеленого виродка, яка привела своїм вибором велику війну?
показать весь комментарий
11.10.2025 08:35 Ответить
Вони по електростанціях луплять а ви по аеропортах. НА-ХРЕ-НА?!
показать весь комментарий
11.10.2025 08:32 Ответить
щоб носії ракет вибити, дурєнь!
показать весь комментарий
11.10.2025 18:05 Ответить
Те що рашисти роблять в Україні в жодне порівняння не йде з цими атакими, це капля в морі.
показать весь комментарий
11.10.2025 08:53 Ответить
Зелька в долі з продавцями генераторів. А російські йому не платили, ось і є світло в Москві.
показать весь комментарий
11.10.2025 09:45 Ответить
Оманський ухилянт виконує свої задачі!
показать весь комментарий
11.10.2025 10:35 Ответить
це все куйня в порівнянні з тим, як орки гатять по Україні, як вбивають людей та руйнують все навколо. оті дрони з хлопушками, нам це впарюють як відповідь, але це лише імітація!
показать весь комментарий
11.10.2025 10:39 Ответить
Слабка відповідь, ось вам потужно масовано і відєб...ться