5438 посетителей онлайн

Зеленский и Карни обсудили защиту энергосистемы Украины от атак РФ, инициативу PURL и "Коалицию желающих"

Зеленский поговорил с Карни

Президент Владимир Зеленский провел разговор с премьер-министром Канады Марком Карни.

Об этом Зеленский сообщил в телеграм-канале, передает Цензор.НЕТ.

"Поделились деталями наших контактов с президентом Трампом. Проинформировал о ситуации на поле боя. Рассказал о подлых ударах России по нашей энергетике и людям. Мы обсудили четкие шаги, которые могут помочь от этого защититься и усилить устойчивость энергосистемы", - говорится в сообщении.

Также отдельно стороны коснулись инициативы PURL.

Зеленский отметил, что Канада уже сделала весомый вклад, и есть потенциал для расширения ее участия в программе.

"Обсудили также нашу совместную с партнерами работу в коалиции желающих. Усилим практическую часть этого формата. Скоординировали наши дальнейшие шаги.

Спасибо, Марк, за разговор и за готовность содержательно работать по всем направлениям", - добавил президент.

Топ комментарии
+5
А шо, товстий шар асфальту не допомогає? Може треба ще одним шаром покрити? Ви як думаєтє, ********? Хоча ви і думати це антоганізми.
показать весь комментарий
11.10.2025 18:12 Ответить
+4
а шо її обговорювати ,її треба захищати прямо зараз
показать весь комментарий
11.10.2025 18:11 Ответить
+3
скажи мені хто твій друг і я скажу хто ти
показать весь комментарий
11.10.2025 18:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а шо її обговорювати ,її треба захищати прямо зараз
показать весь комментарий
11.10.2025 18:11 Ответить
скажи мені хто твій друг і я скажу хто ти
показать весь комментарий
11.10.2025 18:12 Ответить
Не свезло. В мене таких й не було, не має і не буде.
показать весь комментарий
11.10.2025 18:13 Ответить
В мене таки стійки підозри на совдеповськосросійські НЛП технології...бо зазомбувались в більшості люди, що під теликом сидять+махлювання з голосами.
показать весь комментарий
11.10.2025 19:49 Ответить
Так,віслюки ніколи не зможуть збагнути.
показать весь комментарий
11.10.2025 21:10 Ответить
А шо, товстий шар асфальту не допомогає? Може треба ще одним шаром покрити? Ви як думаєтє, ********? Хоча ви і думати це антоганізми.
показать весь комментарий
11.10.2025 18:12 Ответить
кругом світло є . шо ти репетуєш
показать весь комментарий
11.10.2025 18:13 Ответить
Е, е, 15 годин не було а зараз е. Питання - надовно? Не, я розумію шо у Янелоха з міндичамі постійно е, там такий шар бабла з асфальту шо мабуть і ядерний заряд на 100 кт не прошибе.
показать весь комментарий
11.10.2025 19:04 Ответить
Не розводьте паніку, шановний. Ви ж завжди спокійний. Все буде Україна.
показать весь комментарий
11.10.2025 19:57 Ответить
Нема паніки, шановна, звичайна констатація факта.
показать весь комментарий
11.10.2025 20:45 Ответить
Ну то й добре
показать весь комментарий
11.10.2025 21:04 Ответить
Угу, свет есть. А вот мощности хрен там. Во многих домах проблемы с лифтами и прочими приборами. Про горячую воду на ближайшие пару недель вообще можно забыть, а про отопление... тут уже как про мертвых или хорошо или ничего. Мощности касапы выбили прилично. И это только один заход. Вся зима впереди
показать весь комментарий
11.10.2025 19:36 Ответить
Ну то купуйте продукти довгого зберігання й не скіглить. Зараз не літо, можна й на балконі тримати. А опалення й вода - вони й раніш хрінові було. Різниці не відчуєте.

На початку повномаштабного по 2-3 доби ЕЕ не було. Вижили ж. До мене он нова лампа на акумуляторі їде, ще один павербанк думаю купити.

Тоді вижили й зараз виживемо.
показать весь комментарий
11.10.2025 19:56 Ответить
"Ми обговорили чіткі кроки, які можуть допомогти від цього захиститися та посилити стійкість енергосистеми" Джерело: https://censor.net/ua/n3579176

Кроки такі:
1. Канада повинна дати побільше грошей
2. Передати ці гроші Міндічу
показать весь комментарий
11.10.2025 18:13 Ответить
Шось зе! пробило на поп@здіти..знову колумбійська гуманітарка..
показать весь комментарий
11.10.2025 18:14 Ответить
4-й рік війни.
ЗЄ ******** про захист енергосистеми і ***** не зробив.

Сенсація!!! Шок!!! Ви цього не знали!!!
показать весь комментарий
11.10.2025 18:32 Ответить
У данилова з умеровим, разом з РНБОУ, потужних СРАТЬєхав з опу, служок з опозажопними та майбахів з ВРУ, страх, переляк, занепокоєння, за свою майбутню долю, дивлячись на наслідки їх розкрадання України, з 2019 року????
показать весь комментарий
11.10.2025 20:01 Ответить
Партнери зрозуміли це лайно пора зливати нах...