5634 посетителя онлайн

В Венгрии собирают подписи против "военных планов" Евросоюза, - Орбан

Орбан о военных планах ЕС

Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан заявил, что в стране продолжается сбор подписей против "военных планов" Евросоюза.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом Орбан написал на своей фейсбук-странице.

"Нас ждет жаркая осень. Европа приближается к войне. Несколько недель назад в Копенгагене презентовали военный план Брюсселя: Европа платит, украинцы воюют, а Россия будет истощена", - написал Орбан.

Он отметил, что на саммите ЕС в Дании он четко дал понять: "Мы об этом не просили".

По его словам, с тех пор против Венгрии была развернута кампания, содержащая обвинения в шпионаже, скандалы с фальшивыми новостями и юридические манипуляции.

"Мы не можем просто бездействовать! Мы должны еще раз продемонстрировать, что венгерский народ не хочет войны. Именно поэтому сегодня мы начинаем сбор подписей против военных планов Брюсселя. Мы будем там в каждом городе и в каждом селе, потому что сейчас нам нужны все миролюбивые венгры", - заявил Орбан.

Также позже он опубликовал несколько фотографий с рынка Пештержебет, где продолжается сбор подписей "против военных планов Брюсселя".

Орбан о военных планах ЕС

Топ комментарии
+30
*****, так виходь з ЄС, чого ти там мучишся?
показать весь комментарий
11.10.2025 19:00 Ответить
+19
Він не мучиться, він у ху...ла гроші заробляє, а ЄС, в цей час кормить його країну
показать весь комментарий
11.10.2025 19:16 Ответить
+17
Шансы Орбана повторить судьбу Чаушеску стремительно растут...
показать весь комментарий
11.10.2025 19:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
*****, так виходь з ЄС, чого ти там мучишся?
показать весь комментарий
11.10.2025 19:00 Ответить
Він не мучиться, він у ху...ла гроші заробляє, а ЄС, в цей час кормить його країну
показать весь комментарий
11.10.2025 19:16 Ответить
Просто дивно шо цей підАр вже скільки гадить в ЄС і вони це терплять.
показать весь комментарий
11.10.2025 19:48 Ответить
ЄС - мазохисти..отримали свою гаспажу..
показать весь комментарий
11.10.2025 19:59 Ответить
Свиня від корита сама не відійде.
показать весь комментарий
11.10.2025 20:29 Ответить
Європа в самім серці виплекала собі виродка.
показать весь комментарий
11.10.2025 19:00 Ответить
Коли вже цього уйобка переізберуть!!!
показать весь комментарий
11.10.2025 19:01 Ответить
Або ліквідують..
показать весь комментарий
11.10.2025 20:00 Ответить
Шансы Орбана повторить судьбу Чаушеску стремительно растут...
показать весь комментарий
11.10.2025 19:01 Ответить
Ну то виходь зі складу ЕС.
показать весь комментарий
11.10.2025 19:01 Ответить
сколько можно этого клоуна кгбшного пиарить? шума больше чем нашего нелоха
показать весь комментарий
11.10.2025 19:06 Ответить
Когось у Европі турбуе шо там збирають МУДЬЯрськи щури?
показать весь комментарий
11.10.2025 19:08 Ответить
А що робити коли ху....ло за це лично йому гроші дає. Відпрацьовувати треба.
показать весь комментарий
11.10.2025 19:13 Ответить
Безугла
показать весь комментарий
11.10.2025 19:13 Ответить
підписи куди, в спортлото?
показать весь комментарий
11.10.2025 19:15 Ответить
Угри можуть не хотіти війни, але Україна не має вибору. Для нас це питання виживання. Для ЄС та НАТО - питання військової та політичної ваги і честі як базису демократичного світу. Чорти не мають занурити планету у морок диктатури і насилля.
показать весь комментарий
11.10.2025 19:17 Ответить
З такою політикою вже міг би збирати підписи про вихід з ЄС
показать весь комментарий
11.10.2025 19:18 Ответить
І скажіть, що той підар орбан не проти ЄС
показать весь комментарий
11.10.2025 19:20 Ответить
Він за ЄС як дійну корову, але проти ЄС як захисника справедливості та демократії, бо у цій борні доведеться взяти участь, кусаючи кацапську лапу, яка орбана годувала багато років.
показать весь комментарий
11.10.2025 19:28 Ответить
Как они задолбали эти байстрюки.
показать весь комментарий
11.10.2025 19:28 Ответить
У Орбана є єдиний примарний шанс утриматися при владі і він діє за старою накатаною схемою "кошмарити населення". Щоб населення настільки боялося війни, що не звертало увагу на корупцію, і низький рівень життя, відносно інших країн Євросоюзу. Подивіться його стрічку у фейсбуці, там все чітко спрямовано на залякування людей.
показать весь комментарий
11.10.2025 19:37 Ответить
Це точно, "Ліш би нє било вайни!" Московською так, не знаю як угорською!
показать весь комментарий
11.10.2025 20:09 Ответить
Ну так и во 2МВ они были пособниками нацистов. Сейчас пособники рашистов
показать весь комментарий
11.10.2025 19:43 Ответить
бідося Орбан. Як же нестерпно йому бути в ЄС. Чому б не подати заявку на вихід? Можна ж референдум в Угорщині провести. Чи сциться?
показать весь комментарий
11.10.2025 19:57 Ответить
Вугорська жаба Орбан чекає щоб в Вугорщину прийшов ***** на танках і посадив Орбана вічно царювати
показать весь комментарий
11.10.2025 20:11 Ответить
За великим рахунком Орбан хоче, щоб між Угорщиною та московією завжди був хтось, у даному випадку Україна. Орбан зовсім не хоче межувати з московією, бо пам'ятає 57-й рік. То йому велико байдуже чи Україна відвоює свої територія, чи залишиться урізаною. Аби була. Якщо завтра Україна заявить, що повністю входить до складу російської федерації, Орбан першим побіжить з вимогами дати нам зброю, і побільше.
показать весь комментарий
11.10.2025 20:43 Ответить
© мрась
показать весь комментарий
11.10.2025 21:04 Ответить
хвіст хоче віляти собаком
показать весь комментарий
11.10.2025 21:18 Ответить
Підписи угорців будуть передані диппоштою з мацковського кремля?
показать весь комментарий
11.10.2025 22:03 Ответить
Чумадан, вокзал, Урал. Цигель