11184 посетителя онлайн
1 545 29

В Харькове планируют потратить 1,87 млн грн на ремонт тротуаров в Центральном парке, - ХАЦ

Центральный парк

Харьковский Центральный парк объявил новые торги на 1,87 млн грн — на ремонт тротуаров в зоне неработающих аттракционов.

Об этом сообщает Харьковский антикоррупционный центр, информирует Цензор.НЕТ.

"Планируют уложить около 850 м² тротуарной плитки (из которых почти 765 м² — б/у плитка), а также установить 325 метров бордюров", — говорится в сообщении.

В сентябре ХАЦ сообщал, что Центральный парк уже ремонтировал пешеходную сеть — и делал это по завышенным ценам на плитку.

В Харьковском антикоррупционном центре отмечают, что во время большой войны расходы на ремонт и строительство должны быть минимизированы, а высвобожденные средства должны быть направлены на нужды Сил обороны Украины. Сейчас подобные работы не актуальны.

ремонт в Центральном парке Харькова

Топ комментарии
+13
колись у Покровську висаджували квіти коли кацапи були за 30 км
показать весь комментарий
20.11.2025 21:25 Ответить
+11
Харківські владні ждуни дбають, щоб кацапські штурмовики на порепаних тротуарах міського парку ноги не повиламували ??? Якесь до болі знайоме слово "поребрики".
показать весь комментарий
20.11.2025 21:27 Ответить
+9
2200 грн./кв.м - золотий тротуар. А який відсоток відкатів?
показать весь комментарий
20.11.2025 21:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
колись у Покровську висаджували квіти коли кацапи були за 30 км
показать весь комментарий
20.11.2025 21:25 Ответить
2200 грн./кв.м - золотий тротуар. А який відсоток відкатів?
показать весь комментарий
20.11.2025 21:27 Ответить
Половина - моя, половина - наша. )
показать весь комментарий
20.11.2025 21:57 Ответить
Это тебе, это мне, это опять тебе, это обратно тебе, это всё время тебе!
показать весь комментарий
20.11.2025 22:13 Ответить
Харківські владні ждуни дбають, щоб кацапські штурмовики на порепаних тротуарах міського парку ноги не повиламували ??? Якесь до болі знайоме слово "поребрики".
показать весь комментарий
20.11.2025 21:27 Ответить
Краще безпілотники купували, а так откати по кішеням позапхїають
показать весь комментарий
20.11.2025 21:28 Ответить
Для параду асвабадітєлєй?****"ги((((
показать весь комментарий
20.11.2025 21:28 Ответить
саме час
показать весь комментарий
20.11.2025 21:29 Ответить
якщо в Києві будують та ремонтують парки, перекладають плитку і т.д. то чим гірші Харків чи той же Покровськ ?

люди хотять пожить красіво... перед смертю.

.
показать весь комментарий
20.11.2025 21:31 Ответить
В Києві активно капіталять шляхопроводи і мости
показать весь комментарий
20.11.2025 21:41 Ответить
Оте, кому Ви відповіли, й тіло нижче - походу ботяри..
показать весь комментарий
21.11.2025 02:11 Ответить
Тим, що в Києва й так зелені бюджет віджимають. І Київ з бюджету постійно на фронт щось закуповує. А мерія Харкова що для фронту робить?
показать весь комментарий
20.11.2025 22:06 Ответить
ще раз !
в Києві будують та ремонтують парки, перекладають плитку.

для розуміння: гітлер в 43-44 рр. зупиняв всі проєкти по зброї, які не можна було реалізувати протягом року

а у нас - гуляй рваніна!
Харківське шосе в Києві переробляємо за міліарди гривен !!!!,
тисчі роздаємо

ви реально сподіваєтесь вціліти в Україні ?

.
показать весь комментарий
21.11.2025 00:47 Ответить
Я неясно сказала? Відвали від мене! Чи ти, ботяра між аккаунтів заблукало й не з того відповіло? Бо пишеш 1 в 1 з отією Наталією Михайловою, якій я відповіла.
показать весь комментарий
21.11.2025 02:10 Ответить
У кожного свій енергоатом, хто як може, так і заробляє (вірніше деребанить).
показать весь комментарий
20.11.2025 21:36 Ответить
Зе через його тупість, жадібність, невміння керувати таки підпіше капітуляцію нажаль.

А все це завдяки 73 % кочених дебилів
показать весь комментарий
20.11.2025 21:40 Ответить
Як це мило під час війни. До речи, здается шо у Харькові є свій Міндіч. Ну хочаб Цукерман.
показать весь комментарий
20.11.2025 21:41 Ответить
Яка краса.Війна війною а бюджетік сам себе не розпиляє.
показать весь комментарий
20.11.2025 21:43 Ответить
"ука нічого не міняється.І за це я маю гнити на сході,
показать весь комментарий
20.11.2025 21:46 Ответить
У Харкові централізоване гаряче водопостачання поновлюють на другий день після масованих обстрілів. Так що мають право!
показать весь комментарий
20.11.2025 21:49 Ответить
"325 метрів поребриків" - яких **** "прорєбріків"? з якого часу в нас "порєбрікі"?
показать весь комментарий
20.11.2025 21:55 Ответить
Випередили ...))
Теж подумав - невже так і написали ?
показать весь комментарий
20.11.2025 22:20 Ответить
Хіба могло бути інакше?
показать весь комментарий
20.11.2025 21:59 Ответить
Після війни ,- за півтора роки Харків буде не впізнати , - а що ви зараз робите , якась пошесть наших клерків косить і лишає розсудку.
показать весь комментарий
20.11.2025 22:15 Ответить
Опять миньдичь? Или это по инерции?
показать весь комментарий
20.11.2025 22:37 Ответить
Повірьте - то все дитячі забавки, порівняно з ремонтом тротуарів в Дніпрі
показать весь комментарий
20.11.2025 23:31 Ответить
Опа, а у Покровську теж розарії робили перед приходом кацапні. Дерибанять останнє бабло перед шухером?
показать весь комментарий
20.11.2025 23:53 Ответить
В таких випадках мають працювати карпатські хлопці. Вони Сінєгубову і тротуарчик положать і лавочкі пакрасят.
показать весь комментарий
21.11.2025 00:42 Ответить