5975 посетителей онлайн

Взрыв в ТЦК в Одессе: взорвался предмет в личных вещах посетителя

ТЦК

В Одесском областном территориальном центре комплектования и социальной поддержки прокомментировали взрыв, произошедший 21 ноября в Пересыпском районном ТЦК.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

По предварительным данным, во время общения сотрудников ТЦК с гражданином взорвался неизвестный предмет, который находился в его личных вещах. Вследствие детонации мужчина погиб на месте.

Ранения также получил военнослужащий ТЦК. Ему оказали домедицинскую помощь и госпитализировали. Состояние пострадавшего уточняется.

На месте работают следственно-оперативные группы полиции, СБУ и представители ГСЧС. Правоохранители устанавливают обстоятельства инцидента и происхождение взрывного предмета.

Топ комментарии
+18
Коню зрозуміло, що в ТЦК прийшов заробітчанин, а роботодавець його підірвав.
показать весь комментарий
21.11.2025 18:41 Ответить
+15
кацапи підіслали. Не в перше..
показать весь комментарий
21.11.2025 18:41 Ответить
+12
Я гадаю, патріоти в Польщі пану полуницю збирають.
показать весь комментарий
21.11.2025 19:02 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Брати Грімм в гробу перевертаються
показать весь комментарий
21.11.2025 18:38 Ответить
ТЦК вже ловлять смертників з поясом шахида?
показать весь комментарий
21.11.2025 18:40 Ответить
кацапи підіслали. Не в перше..
показать весь комментарий
21.11.2025 18:41 Ответить
Не вперше?
Тобто це було і буде постійно?
А як же рота охорони при кожному ТЦК?
У нас в тцк охорона з автоматами ходить, перевіряє відвідувачів.
показать весь комментарий
21.11.2025 18:44 Ответить
П'ять тисяч доларів за спалення ТЦК. Як російські спецслужби вербують потенційних терористів

https://texty.org.ua/articles/114399/pyat-tysyach-dolariv-za-spalennya-tck-yak-rosijski-specsluzhby-verbuyut-**********
показать весь комментарий
21.11.2025 18:46 Ответить
ну, може й перевірили, тому і постраждав один працівник.
показать весь комментарий
21.11.2025 18:48 Ответить
Біжав щось мінувати, й випадково потрапив на добровільне оповіщення з одночасним влк та призовом до лав.
показать весь комментарий
21.11.2025 22:11 Ответить
Коню зрозуміло, що в ТЦК прийшов заробітчанин, а роботодавець його підірвав.
показать весь комментарий
21.11.2025 18:41 Ответить
след кремля однозначно!
показать весь комментарий
21.11.2025 18:44 Ответить
заробив..
в телеграмі...
дєнєх навалом..
показать весь комментарий
21.11.2025 18:45 Ответить
Колись саакашвилі так хотіли підірвати. Знайшли довбня, якому вручили сумку з дротами і перемикачем. Сказали що дадуть йому 3000 долярів, якщо він з сумкою підійде до саакашвілі і натисне кнопку (дурню сказали, що в сумці пролунає якийсь звук). . А потім пообіцяли за це заплатити. Дурень підійшов до трибуни на мітінгу, але кнопка чомусь не спрацювала. Він почав з нею возитися і дурня помітила охорона.
показать весь комментарий
21.11.2025 18:48 Ответить
херня... слабо...
Насправді:
найвеличного спробували більш як 51 раз.
1. намастили клавіши ройяля спідом;
2. намастили лисину другана сіфілісом;
3. вся ціна на скумбрію була змінена аби підірвати реноме ленки-скумбрії;
показать весь комментарий
21.11.2025 19:19 Ответить
Та да от якби вдома цього вишкрібка спрацювало щоб вся родина полягла а воно було паралізоване щоб бачило все розуміло а нічого не могло зробить
показать весь комментарий
22.11.2025 17:54 Ответить
Невже , хтось думає , що в ТЦК одні патріоти працюють ?
показать весь комментарий
21.11.2025 19:00 Ответить
Я гадаю, патріоти в Польщі пану полуницю збирають.
показать весь комментарий
21.11.2025 19:02 Ответить
показать весь комментарий
21.11.2025 19:12 Ответить
Трускавкі,проше пана.
показать весь комментарий
21.11.2025 20:21 Ответить
Польської не знаю. А на румунській- капшуніка.
показать весь комментарий
21.11.2025 20:31 Ответить
А твої патріоти в Україну "родинузащищать"а сибір китайці освоюють а москву і крупні міста мусульмани з усього світу заселяють поки цих баранять ЗСУ
показать весь комментарий
22.11.2025 17:57 Ответить
Добре, шо сам загинув і нікого з собою не забрав.
показать весь комментарий
21.11.2025 19:00 Ответить
Ну в тцк ті що робітники оповіщення, вони бувають навідуються в зону бойових дій для отримання убд і цуплять з собою сувеніри (шматок пластиду , тощо)
показать весь комментарий
21.11.2025 19:12 Ответить
то ти мені скажи,мобілізація потрібна?
показать весь комментарий
21.11.2025 19:14 Ответить
В такому вигляді яка вона зараз, звісно ні.
показать весь комментарий
21.11.2025 19:22 Ответить
згоден. а в якому вигляді потрібна? бригади без тцк пропонують їм йти до них. які ппроблеми?
показать весь комментарий
21.11.2025 19:24 Ответить
Навіть роки знайшли спосіб набирати людей за бабло, в українці додумались тільки до бусифікації
показать весь комментарий
21.11.2025 20:22 Ответить
Орки*
показать весь комментарий
21.11.2025 20:24 Ответить
Так в них ресурсів до сраки вони продають, штампують рублі і завалюють грошима (санкції, які санкції?) а натовп йде і йде наче зомбі а в нас сотні міндичей обкрадало країну всі ці роки
показать весь комментарий
22.11.2025 01:04 Ответить
Шматок гамніду.Без детонаторів і навичок пластид не вибухає.Якщо вибухнули особисті речі,то тільки дебілу не ясно що це не шахід з аль каїди,а дурня використали в темну.Тупі ухилянти видумують всяку хєрню разом з кацапами.
показать весь комментарий
21.11.2025 20:29 Ответить
пластид без детонатора можна навіть жерти
нічого не буде
там потрібен високобризантий детонатор шоб реакція пішла