10170 посетителей онлайн

Массированная атака РФ на Киев: пятеро пострадавших, среди - них ребенок, повреждены дома (обновлено)

взрывы, дым

В ночь на субботу, 29 ноября, в результате атаки российских дронов в Киеве зафиксировано повреждение жилого дома.

Об этом сообщил в телеграме глава КГВА Тимур Ткаченко, информирует Цензор.НЕТ.

Последствия атаки

"На данный момент имеем последствия российской атаки в двух локациях - в Дарницком и Шевченковском районах. Среди прочего, есть повреждения жилого многоэтажного дома. Детали уточняем", - говорится в сообщении.

Ткаченко призвал жителей столицы не покидать укрытия до отбоя воздушной тревоги.

Враг атакует ракетами

В 00:59 ВС сообщили о скоростной цели на Киев.

"Враг в очередной раз устроил комбинированную атаку на столицу, работает ПВО", - сообщил Ткаченко в 01:00.

Мэр столицы Виталий Кличко сообщил о вызовах медиков в Шевченковский и Дарницкий районы Киева.

Обновленная информация

В 01:21 Ткаченко сообщил:

"Поступает информация, что в результате атаки в Шевченковском районе травмирован ребенок. Уточняем. Также в результате атаки поврежден жилой дом и автомобили киевлян в Соломенском районе".

"В Соломенском районе, в результате падения обломков, возгорание на первом-втором этажах 25-этажного жилого дома", - сообщил Кличко в 01:23.

Также в Соломенском районе горит частный дом.

"Есть вызов медиков еще на одну локацию в этом районе", – сообщил Кличко в 01:28.

"Вызов медиков еще по одному адресу в Шевченковском районе столицы, а также в Святошинском районе.
Бригады следуют", - сообщил Кличко в 01:38.

"В результате атаки у нас есть информация о, по меньшей мере, 6 локациях с повреждениями в разных районах города. Это жилая инфраструктура – ​​многоэтажные дома и частный сектор. Есть пострадавшие", – сообщил Ткаченко в 01:40.

Обновление

В 01:50 Кличко сообщил:

  • В Святошинском районе - попадание обломков в подъезд трехэтажного жилого дома.
  • В Дарницком районе обломки упали на кровлю двухэтажного здания.
  • В Шевченковском районе, в результате падения обломков на 14-этажный дом, горят квартиры на уровне 4-5 этажей. Пожар локализовали.
  • В Соломенском районе, в результате падения обломков на 25-этажный жилой дом, произошло возгорание утеплителя и частичное разрушение фасада с 1 по 3 этажа. Повреждены машины во дворе. Также в Соломенском районе обломки упали на крышу 17-этажного дома. Предварительно - без пожара. Пылает дом в частном секторе. Экстренные службы работают на местах.

"Уже четверо пострадавших в столице. Одного из них медики госпитализировали. Другим оказали помощь на месте", – сообщил он в 01:54.

Обновление

В 02:14 Кличко сообщил, что в результате вражеской атакты уже пятеро пострадавших в столице. Двоих из них, в частности, одного ребенка, медики госпитализировали.

Атака дронов

Напомним, что вечером 28 ноября продолжалась российская атака беспилотниками на территорию Украины.

Топ комментарии
+17
Окупанти *********** самі гадять Українцям та ще і КабМіндічі зеленського, перед своєю смертю!!!
Армія! Мова! Віра!
Слава Україні!!
показать весь комментарий
29.11.2025 01:21 Ответить
+12
Я ці розмови про "криза на наступний рік" читаю вже років з 10 і вона ніяк не настає.
показать весь комментарий
29.11.2025 01:34 Ответить
+10
Щось за регулярністю атак на Київ не дуже схоже щоб у кацапів були якісь економічні проблеми, і вони економили дуже недешеву далекобійну зброю.
показать весь комментарий
29.11.2025 01:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Окупанти *********** самі гадять Українцям та ще і КабМіндічі зеленського, перед своєю смертю!!!
Армія! Мова! Віра!
Слава Україні!!
показать весь комментарий
29.11.2025 01:21 Ответить
Єрмак! Міндічь! Хламідія!
показать весь комментарий
29.11.2025 02:44 Ответить
Сша наш вічний боржник за будапештський меморандум. А я в Україні, маня
показать весь комментарий
29.11.2025 05:54 Ответить
Героям слава!!
показать весь комментарий
29.11.2025 01:24 Ответить
Щось за регулярністю атак на Київ не дуже схоже щоб у кацапів були якісь економічні проблеми, і вони економили дуже недешеву далекобійну зброю.
показать весь комментарий
29.11.2025 01:24 Ответить
екноміка - штука дуже інерційна, рецессія там тільки почалась, криза неплатежів накриє їх тільки у наступному році.
З онкологією теж можно деякий час ходити, і навіть бігти.
показать весь комментарий
29.11.2025 01:32 Ответить
Я ці розмови про "криза на наступний рік" читаю вже років з 10 і вона ніяк не настає.
показать весь комментарий
29.11.2025 01:34 Ответить
міньдіч перелогінся
показать весь комментарий
29.11.2025 05:40 Ответить
криза вже давно, а конкретні явища в економиці рф будуть проявлятись поступово і у певному порядку (про це більш докладно мають уявлення люди з економічною освітою). У совку кризу у 70-х роках теж майже ніхто не бачив, а вона вже була, і срср вже десяток років жив з цією "онкологією", аж поки вже у 80-х більшість розумних людей побачили всі "метастази" у совєцькій системи, вже на кінцевій "онкологічній" стадії. От саме зараз рф знаходиться на тій стадії срср яка називається "війна в афганістані", і якщо недолугі американці не сциконуть і знов не почнуть рятувати расєю, то це утворення знов частково підрозвалиться в черговий раз. Такі історичні процеси по своїм термінам співмірні із середньою тривалістю людського життя, і якщо ви народились ще у совку, то вам випала за ваше життя рідкісна удача двічі побачити чергову дезінтеграцію найбільшої континентальної імперії.
Тому треба розуміти, що не те що історичні, а навіть екномічні процеси у такій великій по розміру країні як рф, яка має ще і зовнішню підримку, аж ніяк не співмірні з тривалістю свідомого життя людини. Це тільки одноденні гупі тіпа артьомки уявляють собі побудову української державності як "прастиє рєшєнія на стадіонє".
показать весь комментарий
29.11.2025 03:54 Ответить
А в цій економічній науці, яка порівнює планову економіку СССР і ринкову російську - не вказано як близько Україна нагадуватиме Афганістан після повномасштабної війни тривалістю в свідоме життя людини?
показать весь комментарий
29.11.2025 06:05 Ответить
так, частина окупованої теріторії України вже виглядає гірше Афганістана. Ви просто цього не помітили. І там вже подорослішало покоління, у якого половина свідомого життя точно пройде у тому "афганістані".
показать весь комментарий
29.11.2025 06:11 Ответить
Якщо наслідки війни для України помітні вже тут і зараз, в той час як видимі наслідки війни для Росії треба чекати все свідоме життя - то мимоволі згадується прислів'я про худого і товстого, які разом худнуть.
показать весь комментарий
29.11.2025 06:29 Ответить
наслідки війни однаково погані для обидвох сторін, як економічні, так і демографічні, але у нас є дві важливі відмінності від рф - ми не дезінтегруємось, бо ми унітарна держава, і ми приречені бути довгий іторичний період фронтіром демократичної Європи, яка буде вимушена заради свого виживання нас підтримувати.
А наслідки будь чого можуть мати довготривалий вплив на життя не тільки ваше, а навіть і на життя ваших онуків. Навіть наслідки того, що хтось https://www.youtube.com/shorts/n9aEMH-Lp6A не там галочку поставив.
показать весь комментарий
29.11.2025 06:43 Ответить
Та ні, не однакові. Країна яка багатша, має кращу зброю, більше населення, вищий коефіцієнт народжуваності, є більш привабливою для мігрантів, а головне - веде війну на чужій території, а не на своїй - війну переживає краще. І чим довше йде війна - тим більш помітною стає ця різниця.
Інша країна в кращому випадку перетворюється на аналог Афганістану або Палестини - і тільки якщо місцеве населення здатне плодитись на руїнах.
показать весь комментарий
29.11.2025 07:09 Ответить
щодо народжуваності, то вам https://www.youtube.com/watch?v=OsW0O8ZLycU сюди, тут докладно про російську демографію. а про однакові наслідки - так це я ще і помякшив ситуацію по відношення до рф. Чи вас вже наші чиновники почали попереджати про введення навесні продовольчих карток? Чи може в уряді України обговорюють введення влітку відрахувань у ПЦУ десятини з кожного громадянина незалежно від його віросповідання. або навіть якщо він атеіст?
І перестаньте дивитись усіляку ***** у тєлєграмі, бо від вашої депресії просто тхне свіжелакованими матрьошками. Побережіть своє психологічне здоров'я.
показать весь комментарий
29.11.2025 07:22 Ответить
Всі вищеперераховані наслідки стагнації російської економіки - це просто дитячі забави у порівнянні з тим, що переживає Україна.
А найцікавіше що це знову лише прогнози на майбутнє в стилі "2-3 тижні", які закінчуються чим - правильно, новими позитивними прогнозами.
показать весь комментарий
29.11.2025 08:11 Ответить
я не штатний психолог форуму Цензора, і у нас все ж таки яка-ніяка демократія, тому кожний має право падати у свою безодню депресії, утримувати вас від цього ніхто не повинен, і не буде. Ви маєте повне право слухати арєстовічєй про 2-3 тижні, і використовувати це ще років три як аргумент, бо по цих пір (можливо) не можете змиритись з розчаруванням щодо нездійснення цього недолугого прогнозу. Краще вже читайте статистику ЦНАКПа, там більше правди.
показать весь комментарий
29.11.2025 08:29 Ответить
Urs
У совку в 70-ті був тотальний дефіцит практично на все. То хіба не криза?
показать весь комментарий
29.11.2025 06:09 Ответить
читаємо мій кометар вище ще раз повільніше - "У совку кризу у 70-х роках теж майже ніхто не бачив, а вона вже була"
показать весь комментарий
29.11.2025 06:17 Ответить
показать весь комментарий
29.11.2025 09:11 Ответить
Проси рають всі свої запаси, включаючи золотовалютні і залазять в борги.
показать весь комментарий
29.11.2025 01:33 Ответить
Международные резервы больше 700 млрд. Золото - 300 млрд. Фнб ликвидная часть просела аж на 50 млрд....за три года.
показать весь комментарий
29.11.2025 02:20 Ответить
Центральний банк Росії змушений продавати золоті резерви, щоб покрити бюджет і підтримати рубль.
До 2025 року ЦБР ніколи не продавав своє золото комерційним учасникам ринку, отримуючи його лише через Міністерство фінансів для збільшення резервів. Але оскільки Національний фонд добробуту країни побачив зменшення своїх ліквідних активів з 113,5 мільярда доларів у 2022 році до 51,6 мільярда доларів у 2025 році - а золоті запаси фонду впали на 57% з 405,7 тонн до 173,1 тонни - центральний банк не має іншого виходу, як продавати свої резерви.
Загальні золото-і валютні резерви Росії станом на 14 листопада становили 734,1 мільярда доларів.
показать весь комментарий
29.11.2025 04:32 Ответить
Загальні золото-і валютні резерви Росії - 734,1 млрд длр 🙃
показать весь комментарий
29.11.2025 04:52 Ответить
У них на депозитах в банках лежит почти 80 трлн. рублей. Просто они не государственные. Все что ***** нужно, это экспроприировать все это дело в законный способ. Или иными словами типа заморозить. Старый советский трюк, который они могут провернуть в любой момент. Они этого очень не хотят делать, но кто и помешает. На эти деньги можно не один год войну вести, плюс Китай помогает. Так что деньги там есть.
показать весь комментарий
29.11.2025 02:15 Ответить
Коли небуде що жерти - болотяне почнуть гавкати..
показать весь комментарий
29.11.2025 02:37 Ответить
Уявляю курс ****** після таких мувів 😆
показать весь комментарий
29.11.2025 02:45 Ответить
Я чекаю, коли вони почнуть жерти лебеду, бересту..мій дідусь родичів цих тварюк вивозив через Ладогу на полуторці..зараз на тому світі фігіє й проклинає.
показать весь комментарий
29.11.2025 02:36 Ответить