10096 посетителей онлайн

Зеленский готов вынести мирный план на референдум, если РФ согласится на перемирие, – Axios

Зеленський

Президент Владимир Зеленский заявил, что готов вынести на референдум мирный план, предложенный США, если Россия согласится на прекращение огня как минимум на 60 дней.

Об этом глава государства сказал в комментарии для Axios, сообщает Цензор.НЕТ.

Зеленский отметил, что рассчитывает договориться во время встречи 28 декабря с президентом США Дональдом Трампом о рамочной основе прекращения войны.

В то же время, как отмечает издание, план Трампа все еще требует от Украины территориальных уступок на востоке. Поэтому Зеленский намерен заручиться одобрением украинского народа, прежде чем заключать соглашение.

Глава государства пояснил, что проведение такого референдума будет связано с серьезными политическими, логистическими и безопасностными рисками. Именно поэтому, по его мнению, 60-дневное прекращение огня является минимально необходимым сроком для подготовки и проведения голосования, пишет Axios.

Дополняется... 

Топ комментарии
+46
гарант Конституції України ніколи ніколи Конституцію України не читав
і не цікавиться?
якийсь зелено-кацапнявий капут Україну накрив....
показать весь комментарий
26.12.2025 20:16 Ответить
+41
Шахрай, хоче всю відповідальність перекласти на нарід. Ось так 73%, ''мінська3'' не буде,та буде ганьба. А хіба при воєнному стані можна проводити референдуми?
показать весь комментарий
26.12.2025 20:17 Ответить
+20
погодилась на тимчасове припинення вогню для проведення референдуму щодо входження України у склад росіі
показать весь комментарий
26.12.2025 20:20 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Хай втносить, тільки голосування по кожному пункту має бути окремим.
показать весь комментарий
26.12.2025 22:38 Ответить
Так а нафіга цей прострочений ніпрічьомиш Україні потрібний? Ну, крім мародерства?
показать весь комментарий
26.12.2025 23:19 Ответить
Всі офіцери, що повтікали, за війну до останнього. Нас в 5 разів менше, тому зрозуміло, до кого останнього. А в вашому розумінні це війна за вашу соціалку.
показать весь комментарий
27.12.2025 00:32 Ответить
****** лішнєхромосомний! Кацапів було 86 млн ще в 2010-му, після чого статистику засекретили. Задовго до вторгнення расєйська академія наук порахувала, що у 2030-му кацапів залишиться 46 (!) млн., і це без війни. Плюс втрати на фронті в середньому 1:7 в нашу пользу. Не дивно шо тебе кожна медсестра нагинає, якщо ти таку пургу розносиш
показать весь комментарий
27.12.2025 13:14 Ответить
Та зеля самц УКраїну виніс би , не те що х**ловий "мирний план капітуляції" ....Власне, він її вже 6 років виносить по офшорам... Й тут в нього гарніше йдуть справі ніж захист УКраїни
показать весь комментарий
26.12.2025 23:37 Ответить
поясніт мені, а що буде коли люди на референдумі не підтримают Зе разом з його планом, що далі буде? ну крім того що кацапи підсилятся і попрут вперед. а наша влада ********* і ще гроші покраде.
показать весь комментарий
27.12.2025 00:00 Ответить
це легко - референдум на паузу!
показать весь комментарий
27.12.2025 00:31 Ответить
Якщо винесуть на референдум, буду голосувати проти.
показать весь комментарий
27.12.2025 00:23 Ответить
Йди нах, сволота!!!
показать весь комментарий
27.12.2025 00:29 Ответить
Оля в чём дело? Вы так радовались когда Европа замутила правильные выборы в Румынии и Молдове, вот и получите с зелёной жопой, свободные и демократические.
показать весь комментарий
27.12.2025 03:48 Ответить
Кацап, ты заблудился
показать весь комментарий
27.12.2025 12:46 Ответить
ч.2.ст.3, "Конуституції України": "Не можуть бути предметом всеукраїнського референдуму питання, спрямовані на ліквідацію незалежності України, порушення державного суверенітиту, територіальної цілісності України..."
Рішення про мирну угоду не може прийматися на референдумі!!!
Єдина людина яка має право примайти рішення та зобов`язана підписувати мирні угоди від імені України - це Верховний головнокомандувач ЗСУ, президент Україні! Після цього, згідно міжнародного права договір має ратифікувати Верховна Рада. Все. Ніяких референдумів!! Відповідальність перекласти ("пропетляти") на Народ "зеленський", як президент України, немає Права!
показать весь комментарий
27.12.2025 05:56 Ответить
Яке хитре створіння....як гроші мішками носити по Києву то ми,в як відповідальність то нехай бидло......зевиродок зовсім з глузду з'їхав.......
показать весь комментарий
27.12.2025 07:53 Ответить
Все що зміг, він уже виніс !!!
показать весь комментарий
27.12.2025 08:10 Ответить
Сцикля продажна. Гарант Міндіча, Чернишова та іншої злодійської наволочі...
показать весь комментарий
27.12.2025 09:53 Ответить
Краще внеси до ВР заяву про складання повноважень за станом здоров'я.
показать весь комментарий
27.12.2025 09:55 Ответить
Цікаво, що йому за це все обіцяють? Там же розмови ведуться вкрай відверті.
показать весь комментарий
27.12.2025 10:05 Ответить
От **** хітрожопа!
показать весь комментарий
27.12.2025 10:40 Ответить
Страница 2 из 2