3323 посетителя онлайн

Встреча Зеленского и Трампа началась во Флориде. ПРЯМАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ

В воскресенье, 28 декабря, во Флориде началась встреча президента Украины Владимира Зеленского и главы США Дональда Трампа.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на прямую трансляцию встречи лидеров.

Президент Владимир Зеленский прибыл в частную резиденцию Дональда Трампа Мар-а-Лаго в штате Флорида. Американский лидер лично встретил его у входа в резиденцию.

В начале встречи лидеры сделали краткие заявления для печати.

Трамп подчеркнул, что ожидает замечательной встречи.

"Должны подписать соглашение", - сказал глава Белого дома.

После кратких заявлений для СМИ президенты продолжили встречу в расширенном составе.

В состав украинской делегации, возглавляемой Владимиром Зеленским, вошли:

  • Ольга Стефанишина - посол Украины в США;
  • Сергей Кислица – первый заместитель министра иностранных дел Украины;
  • Рустем Умеров – секретарь СНБО;
  • Андрей Гнатов – председатель Генштаба ВСУ;
  • Александр Бевз – советник Офиса президента;
  • Алексей Соболев – министр экономики, окружающей среды и сельского хозяйства.

С американской стороны во главе с президентом Дональдом Трампом в переговорах, по информации "Суспільного", участвуют:

  • Марко Рубио – госсекретарь США;
  • Стивен Уиткофф – спецпосланник Дональда Трампа;
  • Пит Хегсет – министр обороны;
  • Дэн Кейн – генерал, председатель Объединенного комитета начальников штабов США;
  • Стивен Миллер - заместитель председателя аппарата Белого дома и советник президента по внутренней безопасности;
  • Сьюзи Уайлс – глава аппарата Белого дома;
  • Джаред Кушнер - зять Дональда Трампа;
  • Джош Грюнбаум – комиссар Федеральной службы по закупкам.

В то же время, вице-президент США Джей Ди Венс на переговорах отсутствует.

Встреча президентов США и Украины 

  • Ранее сообщалось, что встреча лидеров будет посвящена гарантиям безопасности, которые США готовы предоставить Украине. Кроме того, Трамп и Зеленский должны обсудить управление Запорожской АЭС и вопросы территорий.
  • Перед встречей с Зеленским Трамп провел телефонный разговор с диктатором РФ Владимиром Путиным.
Топ комментарии
+15
Це яке терпіння треба, щоб вислухати старого, напівдементного, купленого моск@.. ю бабуїна і не в'....и в його мерзенне сурло!
показать весь комментарий
28.12.2025 20:37 Ответить
+13
Про підтримку нашої держави гарно сказав, а лизати сраку другу міндічів-чернишових було зовсім не обовʼязково!
показать весь комментарий
28.12.2025 20:41 Ответить
+11
🇺🇦Сотні американців з прапорами України вишикувалися на мосту до Мар-а-Лаго для підтримки нашої держави та Зеленського - саме туди президент України прибуде на перемовини з Трампом

кацапи фас ....
показать весь комментарий
28.12.2025 20:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Зеленський:

Я сподіваюся, що Трамп принесе мир якомога швидше.
показать весь комментарий
28.12.2025 20:32 Ответить
Трамп: Україна отримає величезну користь від цього. Благо.
показать весь комментарий
28.12.2025 20:34 Ответить
Трамп:

Ми на фінальному етапі. Це або зупиниться або буде дуже довго тривати.
показать весь комментарий
28.12.2025 20:38 Ответить
Здодагадайтесь шо вибере гарант корупції.
показать весь комментарий
28.12.2025 20:57 Ответить
Дай Боже щоб телятко Трамп з'їв обох вовків, зєлємскава та путьку!
показать весь комментарий
28.12.2025 21:21 Ответить
шо не съем то понадкусываю!
показать весь комментарий
28.12.2025 21:01 Ответить
...угу о аш двічи
пу вимагає доньбас, а як з Хер і Зап областями, які включив пу у сваю канстритуцію?
На які конкретно поступки згоден пу?
Припинити війну в разі капітуляції України?
чи погодився пу на безпекові гарантії для України і озброєння ЗСУ до зубів за допомогою друзів України?
Тобто, чи не станеться так, що ЗСУ подарують пу донбас, а потім пу викатить ще купу ультимативних вимог?
Як без припинення вогню можна до чогось домовитися?
А яка вілповідь тр на абсурдну пропозицію пу лише на день голосування припинити обстріли вглубь території України... на один день?!
А як зможуть в такому разі проголосувати військові? Де час на підрахунок голосів і передачу бюллетенів в ЦВК?
пу ...дурить тр, чи 47й це ще не второпав?
Ох(
показать весь комментарий
28.12.2025 22:09 Ответить
Трамп-
краснов може принести тільки руський мир в Україну. Трампон - агент Кремля, який навіть негативного слова в бік Путіна боїться вимовити. Педофіл з кримінальним вироком.
показать весь комментарий
28.12.2025 20:39 Ответить
🇺🇦Сотні американців з прапорами України вишикувалися на мосту до Мар-а-Лаго для підтримки нашої держави та Зеленського - саме туди президент України прибуде на перемовини з Трампом

кацапи фас ....
показать весь комментарий
28.12.2025 20:33 Ответить
Про підтримку нашої держави гарно сказав, а лизати сраку другу міндічів-чернишових було зовсім не обовʼязково!
показать весь комментарий
28.12.2025 20:41 Ответить
А воно написало "кацапи фас ",думає, що саме розумне 😃
показать весь комментарий
28.12.2025 20:46 Ответить
Кацап дав своїм наказ
показать весь комментарий
28.12.2025 20:52 Ответить
Так це стиль такий у зелєбнутих називати кацапами всіх, хто не сприймає їхню злочинну діяльність!
показать весь комментарий
28.12.2025 20:54 Ответить
нiхто не лiже сраку другу мiндiча, але цей друг, в очах американцiв, представляє Україну, тому й жовто-блакитни прапори на шляху його кортежу.
показать весь комментарий
28.12.2025 21:39 Ответить
показать весь комментарий
28.12.2025 22:55 Ответить
показать весь комментарий
28.12.2025 22:58 Ответить
показать весь комментарий
28.12.2025 22:59 Ответить
Дай Бог нашому теляті вовка з"їсти
показать весь комментарий
28.12.2025 20:33 Ответить
Ви мали на увазі «нашому»?
показать весь комментарий
28.12.2025 21:01 Ответить
Йому
показать весь комментарий
28.12.2025 21:05 Ответить
Щось у лідора вигляд пом'ятий
показать весь комментарий
28.12.2025 20:34 Ответить
Ти свого ***** дивався чи бульбафюрера?
показать весь комментарий
28.12.2025 20:38 Ответить
Це зєля, він і ***** і булюбофюрер, як і хотіли в 2019 році!
показать весь комментарий
28.12.2025 20:52 Ответить
У мене преидент Порошенко а не зелений гундос за якого ти голосував
показать весь комментарий
28.12.2025 20:53 Ответить
бо то не лидор, поменяйте первую букву на п
показать весь комментарий
28.12.2025 20:54 Ответить
Маразматик ляпнув, що х&йло хоче миру! Можна далі не слухати!
показать весь комментарий
28.12.2025 20:36 Ответить
ну сщас другой лидор выступит с планом пабеды
показать весь комментарий
28.12.2025 20:55 Ответить
Це яке терпіння треба, щоб вислухати старого, напівдементного, купленого моск@.. ю бабуїна і не в'....и в його мерзенне сурло!
показать весь комментарий
28.12.2025 20:37 Ответить
плюс
показать весь комментарий
28.12.2025 21:41 Ответить
Да, во Флориде сейчас классно почему то вспоминается фильм, В джазе только девушки, а кто там будет кем, то мы посмотрим...
показать весь комментарий
28.12.2025 20:40 Ответить
В Україні скрізь піzдєц, а зєлєнскій маладєц! Це так зЕбіли думають!
показать весь комментарий
28.12.2025 20:43 Ответить
показать весь комментарий
28.12.2025 20:46 Ответить
Нічого доброго нам чекати не слід,коли за справи ведуть кровавий маніяк,старий барига та брехливий клоун...
показать весь комментарий
28.12.2025 20:47 Ответить
Гарант знову у всьому чорному.
Переграє, як завжди. Ходяча "жалоба".
Дарма вгоняє себе у депресняк, він від детоксу не врятує.
показать весь комментарий
28.12.2025 20:50 Ответить
"Маємо підписати угоду.." А що,і ***** приїхало? Про що рудий уї@ан торочить?
показать весь комментарий
28.12.2025 20:53 Ответить
Товкти воду в ступі. Це все на що здатний ішак, і це в його особистих інтересах.
показать весь комментарий
28.12.2025 21:06 Ответить
Якби Трамп з кицями зустрічався, я б подивився. 😁 Він писав, що прутень у нього, як гриб.

А дивитися зустріч з нашим злодійкуватим довбойобом, місце якому давно у тюрмі або на каштані...
показать весь комментарий
28.12.2025 21:07 Ответить
що прутень у нього, як гриб.
===
ядерний?
показать весь комментарий
28.12.2025 21:15 Ответить
Твій презедент .Що ти хочеш
показать весь комментарий
28.12.2025 21:20 Ответить
Маю інсайдерську інформацію - домовляться далі домовлятись
показать весь комментарий
28.12.2025 21:59 Ответить
Ok, до Пiсяграя у светрi вже всi звикли, але ж Гнатов мiг одягнути парадний однострiй?! Чому вiн у польовому якщо американськi вiйсковi у параднiй?
показать весь комментарий
28.12.2025 22:14 Ответить
" "Маємо підписати угоду",- сказав глава Білого дому. " Яку угоду ?? Що вони підписують без нашої згоди ? Капець...((
показать весь комментарий
28.12.2025 22:51 Ответить
Без чiєї "вашої"? Без згоди Тати Парасольки? Там презiдент України поруч з Трампом. Хорошiй вiн чi поганий, то вже друга исторiя, але ж вiн презiдент та має дiяти вiд iменi народу України.
показать весь комментарий
28.12.2025 23:59 Ответить
Угоду про що?
показать весь комментарий
28.12.2025 23:04 Ответить
Зеленский договаривался с трампом о мире....
А трамп точно воюет с Украиной??
На стороне мордора...
Ращминировпл чонгар....
Убрал Залужного.
Мородерит со своей бандой...миллиарды крадёт..
Фламинго ...
Или кто то другой.... все это ...
Трамп точно враг????
Или дебилы избравшие главнокомандующим мерзавца....
показать весь комментарий
28.12.2025 23:14 Ответить
Zelensky is the russian, putin's rat from the very beginning.... He was Holoborodko before.... Now zelensky is assigned to play the role of the Ukrainian president by putin...