10431 посетитель онлайн

Более 13 тысяч "уклонистов" было задержано в 2025 году: они пытались незаконно пересечь границу

Более 13 тысяч "уклонистов" было задержано в 2025 году

Более 13 тысяч "уклонистов" было задержано в 2025 году. Они пытались незаконно пересечь границу Украины.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом сообщил спикер ГПСУ Андрей Демченко.

Многие из этих лиц повторно хотели пересечь границу.

Пограничники назвали количество украинцев, которые пытались бежать в Беларусь в 2025 году

Также в течение 2025 года было задержано около 1400 граждан, которые пытались незаконно пересечь границу с Беларусью.

В последнее время количество попыток нелегального пересечения границы снизилось, - сообщают в ГПСУ.

Больше всего попыток незаконного пересечения границы остается на границе со странами Европейского Союза. Впрочем, в зимний период количество попыток незаконного пересечения границы снизилось, если сравнивать с теплым временем года.

Топ комментарии
+20
А Міндіч і юзік як просковзнули? А як на рахунок пару сотень тисяч ухилянтів в синій формі? Чому вони досі тил своїми дупами гріють?
показать весь комментарий
02.01.2026 13:01 Ответить
+15
Що там з кордоном на Сумщині? Ворог заходить по сотні орків без супротиву, в на тисі тихо і спокійно, можна ловити ухилянтів як собак і премії отримувати.
показать весь комментарий
02.01.2026 13:02 Ответить
+12
Так вже фактично анархія в Україні і є, ніхто за мобілізацію не відповідає, хапають на вулиці людей , закони не діють..
показать весь комментарий
02.01.2026 13:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А Міндіч і юзік як просковзнули? А як на рахунок пару сотень тисяч ухилянтів в синій формі? Чому вони досі тил своїми дупами гріють?
показать весь комментарий
02.01.2026 13:01 Ответить
А кем их заменить?Или анархия- мать порядка?
показать весь комментарий
02.01.2026 13:27 Ответить
Так вже фактично анархія в Україні і є, ніхто за мобілізацію не відповідає, хапають на вулиці людей , закони не діють..
показать весь комментарий
02.01.2026 13:29 Ответить
Та як їм не соромно!
показать весь комментарий
02.01.2026 13:02 Ответить
Що там з кордоном на Сумщині? Ворог заходить по сотні орків без супротиву, в на тисі тихо і спокійно, можна ловити ухилянтів як собак і премії отримувати.
показать весь комментарий
02.01.2026 13:02 Ответить
Все добре , Сумщина не має стратегічного значення, нічого там охороняти.
показать весь комментарий
02.01.2026 13:40 Ответить
якби собаки пішли захищати Сумщину, а не відтягували резерви на охорону тилових кордонів, то може було б кому захищати і Сумщину
показать весь комментарий
02.01.2026 13:54 Ответить
Там вже є люди повернулися з росії в Грабовське(пенсіонери),хоч воно і окуповане
показать весь комментарий
02.01.2026 14:05 Ответить
Наскільки я пам'ятаю, у нас не тільки придатні не можуть покинути країну, але і величезна кількість непридатних. Вони теж ухилянти, чи ця цифра відображає саме придатних? Чи у нас вже якщо не на фронті, то полюбому ухилянт?
показать весь комментарий
02.01.2026 13:02 Ответить
А скільки ухилянтів намагалося перетнути кордон з рашою?
показать весь комментарий
02.01.2026 13:08 Ответить
А як депутати "непомітно" літають в закордон на відпочинок, це вже ухилянт чи ще ні?
показать весь комментарий
02.01.2026 13:10 Ответить
А 150 тис. віком 18-22 р. які покинули Україну це інше Зеля хоче виграти війну старими інвалідами хоча може такі інваліди як Залужний могли б це зробити, але нажаль їх послами в за кордон висилають ... тут все просто Захід заплатив зелі, щоб той відпустив 18-22 людей, які виїдуть і нормально інтегруються піднімаючи їх економіки... а ви воюйте ким хочете, або доки зможете...
показать весь комментарий
02.01.2026 13:12 Ответить
Дійсно спочатку закриває кордони збільшуючи корупцію до небачених плказників. При цьому пани обох статей катаються коли хочуть офіційно і ніхто їм не каже ні слова. І як вінець потужного лідорства "з царського плеча вольная" для молоді. Я ж не кажу про відношення до тих, хто не побоявся піти воювати. Корінь проблеми, зазначеної у статті у цьому.
показать весь комментарий
02.01.2026 13:22 Ответить
якщо це було б системно і лиходії сиділи, то і борщ був би з варениками
показать весь комментарий
02.01.2026 13:43 Ответить
Зеля хоче виграти війну?...
показать весь комментарий
02.01.2026 13:28 Ответить
Зеля хоче виграти війну?...ВИКОНАТИ ОМАНСьКИЙ ПЛАН.....
показать весь комментарий
02.01.2026 17:21 Ответить
Интересно сколько таки отвалились, они ведь уже вряд-ли вернутся...
показать весь комментарий
02.01.2026 13:14 Ответить
А які причини цього явища? Хіба винуваті в цьому тільки громадяни, що втікають?
показать весь комментарий
02.01.2026 13:18 Ответить
Ні , це просто цілеспрямоване винищення або утилізація українців за допомогою зелених паскуд.
показать весь комментарий
02.01.2026 13:25 Ответить
А 13000 не було затримано, бо показник десь 50 на 50. «Борітеся - поборете, вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!»
показать весь комментарий
02.01.2026 13:27 Ответить
13 тис. солдат в рік - це дуже добре поповнення до ЗСУ. Спіймані ухилянти мають направлятись виключно у штрафні-штурмові батальони під постійною охороною НГ.
показать весь комментарий
02.01.2026 13:43 Ответить
Твої поради так потрібні! Особливо з Німеччини! Приїджай будеш першим гауляйтером в рядах, видамо нагайку і вперед!
показать весь комментарий
02.01.2026 13:46 Ответить
Просто вони тікають з потужньої "вільної" смарагдової країни вмрій, скільки ще українців буде винищено цією злочинною владою клоунів?
показать весь комментарий
02.01.2026 13:45 Ответить
а синки иліт в Європі - то не ухилянти?
показать весь комментарий
02.01.2026 13:53 Ответить
то переміщені особи
показать весь комментарий
02.01.2026 14:37 Ответить
А МОЖЕ КРАЩЕ СТАТИСТИКУ СКІЛЬКИ ПЕРЕБІГЛО КОРДОН?МІНЄДІНДІЧ,ЦУКЕРПУКЕР,ДУПОКОРЯВЧЕНКО(ЮБЗДІК)
показать весь комментарий
02.01.2026 14:00 Ответить
Бедных ухилесов ловят, богатых выводят.
показать весь комментарий
02.01.2026 14:18 Ответить
Так ця статистика це і є той самий лакмусовий папірець який показує весь безлад який коїться в зсу , коли на початку війни мінімум сиділо в тилах і мінімум було сзч , зараз навпаки чим більше в тилах ти більше і в сзч (народ дивиться що там коїться і приймає для себе рішення)
показать весь комментарий
02.01.2026 14:21 Ответить
Я от думаю - може, на базі прикордонних комендатур, чи прикордонних загонів, розвернуть "польові ТЦК"? Якщо тікає - значить, вважає себе придатним до служби... Так відразу з "камери тимчасово затриманих " - у навчальний центр...
показать весь комментарий
02.01.2026 16:02 Ответить
"ухилянти" це ж ті хто отримав повістку? А якщо вони наприклад у віці 23 років, то чому вони ухилянти? А якщо і старше, але повістку не отримували, чому вони ухілянти?
показать весь комментарий
02.01.2026 16:38 Ответить
З якого це переляку цивільні - "ухилянти"? І в правовому полі щось я не бачив такого терміну. А ось про кого можна сказати, що це ухилянт:
https://m.youtube.com/shorts/YYG6k4mZkVs