10338 посетителей онлайн

Каждый Виктор, живущий на европейские деньги, заслуживает пощечину, - Зеленский

Зеленський

Президент Украины Владимир Зеленский во время выступления на Всемирном экономическом форуме в Давосе раскритиковал европейских лидеров, которые, по его словам, действуют в интересах России, намекнув на премьер-министра Венгрии Виктора Орбана.

Об этом пишет Цензор.НЕТ со ссылкой на "Европейскую правду".

Во время своей речи Зеленский заявил, что Европа сможет восприниматься как глобальный игрок только тогда, когда ее действия будут сдерживать и пугать противников, в том числе и тех, кто находится внутри Европейского Союза.

В этом контексте президент Украины упомянул премьер-министра Венгрии Виктора Орбана, заявив, что он и его единомышленники "заслуживают пощечину".

"Мы все видим, что силы, которые пытаются уничтожить Европу, не исчезают ни с одним днем, они могут действовать свободно, даже внутри Европы. Каждый Виктор, который живет на европейские деньги, пытаясь продать европейские интересы, заслуживает пощечину.

И если он чувствует себя комфортно в Москве, это не значит, что мы должны позволить европейским столицам превратиться в "маленькую Москву", - сказал Зеленский.

Топ комментарии
+30
Європейський стратерг... Ти з українськими міндічами розберися.
показать весь комментарий
22.01.2026 17:32 Ответить
+20
Ти диви як воно роздухарилося! Баканова з міндічем пригадай!
показать весь комментарий
22.01.2026 17:32 Ответить
+17
Дайте йому скумбрії! Кожного клоуна з ОПи, який мародерить європейську допомогу, треба лупцювати ногами так, щоб у повітрі висів і землі не торкався.
показать весь комментарий
22.01.2026 17:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Містер Потужник, а ну розкажи нам:
Завод Rheinmetall з виробництва снарядів в Україні все ще не почали будувати, тепер названо нові причини.

Пруф: https://defence-ua.com/news/zavod_rheinmetall_z_virobnitstva_snarjadiv_vse_sche_ne_pochali_buduvati_teper_nazvano_novi_prichini-21522.html
показать весь комментарий
22.01.2026 17:29 Ответить
У нас завжди були ну дуже забюрокритизовані процеси отримання землі, зміни цільового, проектної документації по підключенню до мереж, узгодження архітектурної документації.
Починаючи ще з Кравчука.
Зеленський - а що зеленський? Він баран.
Щоб будувати швидко - треба мати толкових українських проектних менеджерів.
Тоді і без хабарів і без черг.
З власного багаторічного досвіду - зустрічав багато схожих ситуацій.
Це так само колись IKEA лоханулася. Потім ARCA.
Проектний менеджмент в виробничих проектах - мільйон скритих каменів і треба знати кожний.
показать весь комментарий
22.01.2026 17:36 Ответить
А два Владимира точно заработали на смертную казнь
показать весь комментарий
22.01.2026 17:29 Ответить
Європейський стратерг... Ти з українськими міндічами розберися.
показать весь комментарий
22.01.2026 17:32 Ответить
Зеленьський мстивий, розумовообмежений карлік. Чи корисні Україні, твої особисті " отвєткі Орбану"? 8автра Урощина буде саботувати пункти пропуску для авто, залізиці і головне- електроенергії. Тобі, клоуну, у піжамі все рівно, тебе не колише, як виживвють люди у холодних квартирах.
Тобі, клоуну, власне ЕГО потішити, Орбана обложити.
Гидота молоросійська.
показать весь комментарий
22.01.2026 18:10 Ответить
Ти диви як воно роздухарилося! Баканова з міндічем пригадай!
показать весь комментарий
22.01.2026 17:32 Ответить
Дайте йому скумбрії! Кожного клоуна з ОПи, який мародерить європейську допомогу, треба лупцювати ногами так, щоб у повітрі висів і землі не торкався.
показать весь комментарий
22.01.2026 17:33 Ответить
А ты, пся крев, за чей счёт живёшь?
показать весь комментарий
22.01.2026 17:36 Ответить
Я б на місці Зеленського принципово дистанціювався зараз від теми Угорщини, бо Орбан буде це використовувати у передвиборчій кампанії, яку він має всі шанси програти.
Зараз у відповідь на це висловлювання Орбан-Сіярто розвоняються, що ось бачите, Президент України дозволяє собі ображати нашу країну, він хоче наших людей на війні, гроші наших пенсіонерів для України . . . Це політична помилка.

Зараз (до квітня) Орбана треба принципово НЕ ПОМІЧАТИ. Бо людям властиво гуртуватися навколо прапору, а мадяри - народ гоноровий. Якщо їх залишити самим собі, вони його сожруть. Якщо на нього гнати зараз, вони через національний гонор його підтримають.

Так само, як рейтинги Зеленського зросли, коли Трамп в його бік почав пургу гнати - ніхто ж не вслуховувався у звинувачення в корупції і т. п. - всі українці одразу сказали "сам дурак" (і мабуть правильно).

Тому, пане Президенте, хочете, аби Орбан впав нарешті - не згадуйте це прізвище до виборів взагалі. Це - найкраща стратегія.
показать весь комментарий
22.01.2026 17:43 Ответить
Все просто - прямо зараз кацапи "раптово наносять удар" в якийсь вузол нафтопроводу Дружба . Трранспортування припиняється і в розпал зими мадяри залишаються без нафти - і на весну вони САМІ того Орбана викинуть !
показать весь комментарий
22.01.2026 17:54 Ответить
А Орбан к цей час, зеявляє про "аварію на підстанціях" для передачі електрики в Україну. І найбільша питома вага електрики в Україні просто зникає. І так до кінця зими. Ви цього у ведмедчука добиваєтеся?
показать весь комментарий
22.01.2026 18:14 Ответить
Не заявить - на мадярів ракети не падають .
показать весь комментарий
22.01.2026 18:19 Ответить
Ага, а що, вам у ведмедчука не розказали, що інколи " коротке замикання" буває.?
показать весь комментарий
22.01.2026 18:25 Ответить
А я думаю, навпаки, треба жабу постійно макати в лайно. І кожного разу наголошувати, що орбан то одне, а угорці - зовсім інше. Мадяр, інші повинні нагадувати, що Угорщина - наш союзник, обіцяти золоті гори, покращення логістики. 56-й рік нагадувати і дякувати, дякувати, де треба і не треба (Трамп падло навчив)
показать весь комментарий
22.01.2026 17:57 Ответить
Вітя , тобі плохо !? Дєржись друг ..
..
показать весь комментарий
22.01.2026 17:43 Ответить
Нафту йому припини постачати !
Скільки ж можна ганьбитися ...?
показать весь комментарий
22.01.2026 17:51 Ответить
А кожен міндіч чи баканов, що вкрали українські, американські і європейські гроші заслуговують на ордена?
показать весь комментарий
22.01.2026 17:51 Ответить
А кожен Володимир який в долі з міндічами нащо заслуговує?
показать весь комментарий
22.01.2026 18:01 Ответить
тупе бидло дорвалось до трибуни.
показать весь комментарий
22.01.2026 18:07 Ответить
А два вовочки один тут другий в рашці домовилися в омані утилізувати українців, що ти на це скажеш? І це я думаю не фантастика.
показать весь комментарий
22.01.2026 18:09 Ответить
Який ляпас???? Добрий ******* з відвідинами моргу.
показать весь комментарий
22.01.2026 18:14 Ответить
Кожен Віктор, який живе на європейські гроші, намагаючись продати європейські інтереси, заслуговує на ляпас. Джерело: https://censor.net/ua/n3596769

Кожен Володимир, який живе на європейські гроші, щоденно розкрадаючи їх, тим самим продаючи життя тисяч українців кацапам, заслуговує на добрячий шмат мила та надійний зашморг
показать весь комментарий
22.01.2026 18:49 Ответить
Приехал . ********. Уехал. Потрясающий результат!
показать весь комментарий
22.01.2026 19:20 Ответить
Безтолковим чмом було, ним і залишилось.
показать весь комментарий
22.01.2026 19:32 Ответить
Згодна, Вітя скотиняка, сподіваюсь він програє вибори
показать весь комментарий
23.01.2026 01:21 Ответить
ТРЕБА ЩЕ В 2019 ДАТИ ТОБІ ХЙЛУ ЛЯПАСА !!!
показать весь комментарий
23.01.2026 01:27 Ответить