11151 посетитель онлайн

Российские БПЛА летают над Киевом: тревогу объявили с опозданием

В Киеве летают шахиды, но тревогу не объявили

Над Киевом летают российские беспилотники, однако в Воздушных силах тревогу объявили с опозданием.

Об этом сообщили корреспонденты Суспільного, передает Цензор.НЕТ.

Что известно?

Впоследствии информацию подтвердил глава КГВА.

В то же время тревогу объявили с опозданием.

Воздушные силы заявили об опасности БПЛА для Киева.

Топ комментарии
+23
Це вже антидроновий купол від Федорова і Стерненка?
показать весь комментарий
26.01.2026 14:12 Ответить
+18
Всім похрен! Головне двушки відправляти вчасно
показать весь комментарий
26.01.2026 14:11 Ответить
+17
Я ж кажу, професійних ппошників відправили на нуль штурмовиками, а блатні профани - мажори бухають і пропускають шахеди! Ганьба корумпованому генералітету ЗСУ!
показать весь комментарий
26.01.2026 14:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Всім похрен! Головне двушки відправляти вчасно
показать весь комментарий
26.01.2026 14:11 Ответить
Це вже антидроновий купол від Федорова і Стерненка?
показать весь комментарий
26.01.2026 14:12 Ответить
А він робиться за пару днів? Те, що у вашому розумінні все дуже легко і просто каже про те, що ви у своєму житті нічим подібним ніколи не займалися
показать весь комментарий
26.01.2026 14:22 Ответить
А ви сподіваєтеся, що цей антидроновий купол таки зроблять але за більший проміжок часу? Тоді у вас ума ще менше, ніж у вашого опонента.
показать весь комментарий
26.01.2026 14:30 Ответить
Стерненко займається дронами-перехоплювачами вже рік. Ви - не займаєтесь, а він - так.
І просуває цю тему теж він, а не ви.
І ні, абсолютного захисту не буде ніколи, але так, зроблять. Вже дещо зробили. Покищо дрони-перехоплювачі у межах міст заборонені військовим керівництвом
показать весь комментарий
26.01.2026 14:48 Ответить
Ваш Стерненко займається збиранням грошей і ніякого відношення до виробництва дронів не має, тому що не має навіть технічної освіти. Ракету Фламінго теж на народні гроші робили, та й де вона?
Тепер на черзі антидроновий купол?
показать весь комментарий
26.01.2026 14:52 Ответить
Стерненко займається збором грошей, розміщенням замовленнь у виробників, доставкою дронів на фронт беспосередньо у бойові частини, збором рекламацій щодо цих дронів, передачу фіжбеку виробникам, контролем виправлення недоліків.
Тобто - координацією та логістикою - фактично - саме це все є функціоналом Міністерства Оборони.
І Стерненко поставляє на фронт щодня до 500 дронів, у тому числі - перехоплювачів.
Більше нього не поставляє ніхто.
І так, всі волонтери займаються саме цим, але Стерненко це робить ефективніше за будь-кого.
показать весь комментарий
26.01.2026 15:38 Ответить
А чим займаєтеся ви окрім пи₴діжа?
показать весь комментарий
26.01.2026 16:31 Ответить
Ізраїль за 20 років не може досі побудувати антиракетний купол для себе - а це країна технологічніша за нас кратно.
А ви тут про Стерненка, збирача грошей.
показать весь комментарий
26.01.2026 15:00 Ответить
Стерненко до антиракетного куполу взагалі не має стосунку - він займається дронами - у тч і дронами-перехоплювачами. Це виключно захист проти шахедів. Одразу видно, що ви взагалі не в темі - аби щось гавкнути.
показать весь комментарий
26.01.2026 16:03 Ответить
хупца зайсмається дронами... мабуть вже новий броньований ренж купив
показать весь комментарий
26.01.2026 15:54 Ответить
Хуцпа, накшталт тебе, займається тільки навалюванням лайна на форумах проти тих, хто реально займається допомогою СОУ.
показать весь комментарий
26.01.2026 15:57 Ответить
Ага, сиджу дома, чую над будинком ззззииииии падло летить. Дружина з кухні кричить, а зараз є тривога? Кажу немає. Так безпілотник же літає. Кажу, значить по*бали... Коли хвилин через 8 роздуплились...
показать весь комментарий
26.01.2026 15:08 Ответить
то свої
показать весь комментарий
26.01.2026 14:13 Ответить
Там мабуть у повітрі повітряні пробки від дронів, те свої де чужі, хз.
показать весь комментарий
26.01.2026 14:14 Ответить
Я ж кажу, професійних ппошників відправили на нуль штурмовиками, а блатні профани - мажори бухають і пропускають шахеди! Ганьба корумпованому генералітету ЗСУ!
показать весь комментарий
26.01.2026 14:15 Ответить
тобі же повідомили про нього
показать весь комментарий
26.01.2026 14:17 Ответить
Шахеди почали запускати на Старлінках. Це дозволяє йому летіти на наднизьких висотах, на яких його не бачать радари і важко перехопити.
показать весь комментарий
26.01.2026 14:27 Ответить
А щось більш *******, ніж совдепівські радари, можна було вже впровадити? Чи для паркетних генералів і Сирського щось нове це непідйомний тягар для їх мізків?
показать весь комментарий
26.01.2026 14:34 Ответить
Писали недавно в новинах, що найбільша радянська антена для вивчення космосу стоїть заросла бур'янами в лісах Харківщини... Нашій владі ні кордони, ні перемога не ПОТРІБНА.
показать весь комментарий
26.01.2026 14:38 Ответить
Ви дивуєтеся, чому ще ту антену не загнали по спекулятивній ціні ворогу, а гроші собі в кишеню не поклали? Вони це швиденько виправлять, не переживайте...
показать весь комментарий
26.01.2026 14:41 Ответить
Я дивуюсь чому її не перобладнали під військові потреби, щоб менше залежати від перепадів настрою США та їхніх розвід даних.
показать весь комментарий
26.01.2026 14:42 Ответить
А ось це для них "висока матерія", що потребує вкладання коштів, яких жалко!
показать весь комментарий
26.01.2026 15:08 Ответить
Наприклад? Що більш ******* може бути, на що не матиме вплив кривизна Землі і рельєф місцевості? Авакси власні розробити і побудувати чи їх аналог?? Думаєте, таку річ можливо з 0 розробити за пару років?
показать весь комментарий
26.01.2026 14:44 Ответить
І так, генерали не займаються розробками систем ППО. Можливо, це непідйомний тягар для ваших мізків - зрозуміти таку просту річ.
показать весь комментарий
26.01.2026 14:46 Ответить
Генерали мають таким цікавитися! Наприклад, Заслужний навіть писав це у своїй статті, що тільки ноу-хау в зброї допоможе нам виграти війну. Може тому і ЗЕ його звільнив, бо налякався його розуму і рейтигів. А Сирський пофігіст нічим таким не цікавиться тому ЗЕ він влаштовує! І чого це ви так захищаєте цих конформістів і корупціонерів у війську, бо мабуть сам з їх числа, так безсовісний?
показать весь комментарий
26.01.2026 15:18 Ответить
Мені не подобаються такі як ви зрадофіли, які працюють проти України, намагаючись сіяти роздрай і зневіру в українському суспільстві з будь-якого приводу.
показать весь комментарий
26.01.2026 15:44 Ответить
А ви не працюєте проти України, виправдовуючи конформістів і корупціонерів у війську? Ніхто ж не каже, що їх треба без суда і слідства арештовувати, як це зробив сьогодні Сі Дзин Пін в Китаї з очільником ЗСК, бо ми як не як хоч кострубата, але демократія, на відміну від Китаю. Але молитися на тупий і зажертий генералітет те ж не варто, бо це дорога до диктатури! Ось вам підтвердження моєї правоти: https://censor.net/ua/ news/3597312/operatsiya-zsu-v-krynkah-geroyi-********-volynskyyi-zrobyv-zayavu
показать весь комментарий
26.01.2026 15:54 Ответить
❗️🔄Увага, кияни! Цей Шахед проводить розвідку для подальшого удару по Києву. Він керується в режимі онлайн і має камеру.
показать весь комментарий
26.01.2026 14:15 Ответить
Це тільки ти розумний, а я так - погуляти вийшов.
показать весь комментарий
26.01.2026 14:22 Ответить
дістати ружо і шмаляти
показать весь комментарий
26.01.2026 14:29 Ответить
Знов Кличко винний? А що робить Голова КМВА Ткаченко ( в дівоцтві - Мамєдов), якого на посаду призначив ЛІДОР, який вчора гарно відзначив свій день народження в Литві?
показать весь комментарий
26.01.2026 14:20 Ответить
Так у мобільних вогневих групах вже більше половини тих хто забашляв за ці посади, гроші є а навичок збивати нема (от чому така велика кількість влучань в порівнянні з 23 роками) це саме стосується і тилових частин, ппо в штурмовики чи піхоту, геніальні гівноплани сирського дають свої плоди.
показать весь комментарий
26.01.2026 14:23 Ответить
Можливо проблема у скороченні цих груп і неналежне озброєння?Ні?
показать весь комментарий
26.01.2026 14:25 Ответить
в 2023 в середньому з добу прилітало 20 шахедів, в 2025 156 - ото і вся причина, а не те що підкацапники на ППО гонять. 100% збиття то "неймовірне везіння", непробивної ППО не існує і достатньо нарощувати кількість засобів ураження щоб все більше і більше проривалось ... але завжди знайдеться урод який обгадить ППО-шників назвавши їх тими "хто забашляв за ці посади" . 🤬
показать весь комментарий
26.01.2026 14:33 Ответить
А що не так ? Чи ти сліпий? Зараз всі хто не хоче бути м'ясом або купляють різні посади в тилах і в таких групах , знаю безпосередньо таких людей, але тобі з дивану мабуть краще видно..
показать весь комментарий
26.01.2026 14:49 Ответить
https://t.me/voynareal/130046 Відео
показать весь комментарий
26.01.2026 14:33 Ответить
Не сваряться в коментарях шановні. Тут взагалі деякі телеграм канали пишуть що з'явилися невідомо звідки, і що запущені були мало не з підконтрольної території.
Взагалі особисто моя думка що розвідки повинні збиватися любими засобами, вибачте, незважаючи на уламки. Бо потім ще гірше, а в нас розвідники з камерами годинами літають.
показать весь комментарий
26.01.2026 14:35 Ответить
треба стежити за його маршрутом і прийняти мери , над містом збивати небезпечно
показать весь комментарий
26.01.2026 14:38 Ответить
Ну як за ним прилетить балістика буде ще небезпечніше. На днях же так працював дрон навідник по Харкові
показать весь комментарий
26.01.2026 14:40 Ответить
Балістична загроза з Брянська❗❗❗❗
Ну от і відповідь, збивати чи не збивати над містом 😿🤬
показать весь комментарий
26.01.2026 14:46 Ответить
А ми наростили 900+ дронів на добу для рівнозначної відповіді по кацапам? Так? Наростили? Кацапи наростили з 22 року а ми?
показать весь комментарий
26.01.2026 14:51 Ответить
А ми " сталевий дикобраз" 🤢
показать весь комментарий
26.01.2026 14:55 Ответить
а скільки гундсів хрипате зняло, невже вам мало?
показать весь комментарий
26.01.2026 15:57 Ответить
я так розумію, росіяни переходять на новий рівень, щоб кошмарити столицю.
показать весь комментарий
26.01.2026 16:43 Ответить
Да это нормально явление для Киева. Уже и тревогу особо не объявляют потому что знают разведка а не ударный.
показать весь комментарий
26.01.2026 16:48 Ответить