9116 посетителей онлайн

РФ вечером 6 февраля атаковала территорию Украины (обновлено)

Атака Шахедов 6 февраля

Вечером 6 февраля российская армия осуществила воздушную атаку по территории Украины.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом сообщили Воздушные силы Вооруженных сил Украины.

В ВСУ отметили, что силы обороны проводят необходимые меры для отражения атаки. Также продолжается работа по защите воздушного пространства государства.

Атака на Украину

В 19:28 - БПЛА мимо н.п.Голобы в направлении Турийска.

В 19:29 - БПЛА в направлении Сум с востока.

В 19:38 - БПЛА на Волыни курсом на Владимир и БПЛА курсом на Запорожье.

В 19:52 - БПЛА на Волыни курсом на Нововолынск.

Обновленная информация

В 20:02 – группа БПЛА с Черниговщины на Киевщину (Вышгородский район).

В 20:12 – Воздушные цели на Киевщине:

  • БПЛА - курсом на Чернобыль,
  • БПЛА - в направлении Иванков/Красятичи.

В 20:27 – БПЛА на востоке Черниговщины, курс - западный/северо-западный (вектор – н.п.Малая Дивица).

В 20:33 – Воздушные силы ВСУ сообщают о движении беспилотников:

  • Днепропетровщина: БПЛА на юге Авиаторского, курс – юго-западный и на юге Соленого, курс – северо-восточный.
  • БПЛА на юге Харьковщины, курс – Днепропетровщина (вектор – Юрьевка/Павлоград).

В 20:44 – БПЛА на западных окраинах Днепра, курс – юго-восточный.

В 20:46 – Черниговщина: БПЛА в направлении Мены, Бобровицы, Лосиновки с востока.

В 20:47 – БПЛА в направлении Нежина с юго-востока.

В 20:48 – БПЛА курсом на г.Днепр с западного направления.

В 21:12 - пуски КАБ на Донетчину.

В 21:20 – Воздушные силы зафиксировали движение вражеских беспилотников:

  • по Черниговщине - курсом на север Киевщины;
  • на Житомирщине - мимо Олевска курсом на Ривненщину;
  • на Днепропетровщине на восточных окраинах Днепра, курс – южный, на востоке Солоного, курс – южный;
  • на Харьковщине - в направлении Близнюков с востока.

Обновленная информация

В 21:26 – пуски КАБ к востоку Днепропетровщины.

В 21:39 сообщается о вражеских БпЛА:

  • Днепропетровщина:
    - над областным центром, курс – южный,
    - на/мимо Томаковки южным курсом;
  • Ривненщина: БПЛА на/мимо Сарны - в западном направлении.

В 21:55 - БПЛА на Днепр с юго-запада.

В 21:56 - пуски КАБ на Донетчину.

В 22:12 – вражеские дроны зафиксированы на следующих направлениях:

  • на севере Херсона, направление движения меняется;
  • на Ривненщине курсом на Сарны с севера;
  • на востоке Днепропетровщины в направлении Петропавловки, Васильковки, Чаплино.

В 22:13 – БПЛА на северо-востоке Черниговщины, курс – юго-западный (вектор – Холмы).

В 22:14 – пуски КАБ на Сумщину.

Берегите себя и находитесь в безопасных местах!

Топ комментарии
+11
Не вистачає мобільних груп? Зате ботів провладних повно...
показать весь комментарий
06.02.2026 21:29 Ответить
+8
Обрати дебіла-нарка презом під час війни потрібно мати неабиякий розум
показать весь комментарий
07.02.2026 00:36 Ответить
+5
З цим ідіотом вже давно все ясно і зрозуміло, але є ще ті, хто не розуміє... Як кажуть в рожевих окулярах, це застарілий шлягер, бути на пульсі сьогодні це застебнуті на повну в гермаку... Ця Тварюка ***** віддає накази, не важливо цілі досягнення, як вони кричали бандерівці, дикоїди, людожери, фашисти. Чисто на знищення України наказ один знищувати все і вся діти не діти мирні не мирні... Тварюка, яка не визнає переговори пропозиції, і нарешті святе Мир... Важелі санкції це слабо 4-роки слабоо.... Кричить ядер, так у союзників теж є ядер. Тисніть на кощієве яйце лещатами і не промацуйте пальчиками.... За 4 роки санкцій у цієї Твари виробився імуніт...
показать весь комментарий
06.02.2026 21:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"..19:38 - БпЛА на Волині курсом на Володимир..." - невже із бульбостану залетіли чи десь ппошники чернігівщини або сумщини пропустили?
показать весь комментарий
06.02.2026 20:08 Ответить
Нажаль летіло через весь півноч України
показать весь комментарий
06.02.2026 20:12 Ответить
Не вистачає мобільних груп? Зате ботів провладних повно...
показать весь комментарий
06.02.2026 21:29 Ответить
https://ua.korrespondent.net/ukraine/4853233-rf-pidniala-stratehichnu-aviatsiui-koly-chekaty-raket
показать весь комментарий
07.02.2026 02:53 Ответить
З цим ідіотом вже давно все ясно і зрозуміло, але є ще ті, хто не розуміє... Як кажуть в рожевих окулярах, це застарілий шлягер, бути на пульсі сьогодні це застебнуті на повну в гермаку... Ця Тварюка ***** віддає накази, не важливо цілі досягнення, як вони кричали бандерівці, дикоїди, людожери, фашисти. Чисто на знищення України наказ один знищувати все і вся діти не діти мирні не мирні... Тварюка, яка не визнає переговори пропозиції, і нарешті святе Мир... Важелі санкції це слабо 4-роки слабоо.... Кричить ядер, так у союзників теж є ядер. Тисніть на кощієве яйце лещатами і не промацуйте пальчиками.... За 4 роки санкцій у цієї Твари виробився імуніт...
показать весь комментарий
06.02.2026 21:29 Ответить
"Здрастуйтемоїбатькисвиніяківипривезлиздохлиоставсяодинкабанвашсиніван".
показать весь комментарий
07.02.2026 06:05 Ответить
Ворог нищить Україну цілодобово, сотні тисяч людей без світла і тепла в Києві ,Харкові ,Дніпрі ,Одесі та інших містах, жодної відповіді по ворогу . Рашиські чорти творят геноцид холодомор і ні тобі звернення президента до світової спільноти ,ні Верховної рада якама малаб звеонутись до парламентів світу ,немає звернення мерів до міст побратимів, ні звернення різних релігійних конфесій до світових церков ,21 столітт і ворог творить геноцид влада як в рот води набрали.
показать весь комментарий
06.02.2026 21:42 Ответить
Наріт мудрий сам обрав такий тяжкий шлях.Аналізуючи події наріт лише мудрішає
показать весь комментарий
07.02.2026 00:32 Ответить
Не мудрішє,61% йому довіряють. Може після морозу до деяких дійде але не думаю.
показать весь комментарий
07.02.2026 02:49 Ответить
Обрати дебіла-нарка презом під час війни потрібно мати неабиякий розум
показать весь комментарий
07.02.2026 00:36 Ответить
Звернулися, і далі що? Вони все чудово знають без звернень. І продовжують торгувати, покупати, запрошують кацапів на Олімпіади, конференції, концерти, стрелять червоні доріжки, вішають портрети.
Вам ще не дійшло, що парламентам світу начхати на цей геноцид і Україну?!
Чи аби повітря посотрясать?
показать весь комментарий
07.02.2026 02:19 Ответить
Так і Є.
показать весь комментарий
07.02.2026 02:50 Ответить
Хто це з кацапів на Олімпіаду запршував? немає там рф, хіба ті хто прийняв інше громадяннство ,хто купує кацапську нафту в ЄС це дві маріонетки орбан і фіцо ,а 90% закупівль рашиської сировини припадають на Китай і Індію.Якщо нічого не робити то ворог буде знищуватим Україну.
показать весь комментарий
07.02.2026 09:11 Ответить
То не влада то під@ри кінчені....
показать весь комментарий
07.02.2026 05:39 Ответить
Саме час " помсти" розбити сарай в Якутії 🤬🤬🤬. І тиждень розганяти цю потужність по всім ЗМІ 🤬. А крутіше по степу "полігону".
показать весь комментарий
07.02.2026 05:44 Ответить
Масове застосування дронів перехоплювачів -ВІДСУТНЄ!!! Строчать з кулеметів і шахеди летять далі. Масштабування зенітних дронів хтось таки завалив. В ОВА сидять люди, які не знають як готуватись до нападів ворога, а думають про зовсім інше( велика кількість справ це підтверджує). Де оснащенні зенітними дронами группи ТРО, які захищають важливі об'єкти, та і самі міста в кожної області? Чому дрони(і не тільки), як через прохідний двір залітають через Чернігівську та Сумську області кожен раз і нічого не змінюється?
показать весь комментарий
07.02.2026 07:10 Ответить
Я так розумію відключення старлінків кацапам це черговий піар влади, який реально на масові обстріли в тилу аж ніяк не вплинув?
показать весь комментарий
07.02.2026 07:34 Ответить