11336 посетителей онлайн

Общие боевые потери РФ с начала войны — около 1 257 880 человек (+970 за сутки), 11 684 танка, 37 387 артсистем, 24 060 ББМ. ИНФОГРАФИКА

Силы обороны Украины с начала полномасштабного вторжения РФ ликвидировали 1 257 880 человек российских оккупантов.

Об этом сообщили в Генштабе ВСУ, передает Цензор.НЕТ.

Потери российской армии

Так, общие боевые потери противника с 24.02.22 по 20.02.26 ориентировочно составляют:

  • личного состава — около 1 257 880 (+970) человек
  • танков — 11 684 (+2) ед.
  • боевых бронированных машин — 24 060 (+6) ед.
  • артиллерийских систем — 37 387 (+3) ед.
  • РСЗО — 1 649 (+0) ед.
  • средства ПВО — 1 303 (+1) ед.
  • самолетов — 435 (+0) ед.
  • вертолетов — 347 (+0) ед.
  • БПЛА оперативно-тактического уровня — 138 881 (+551) ед.
  • крылатые ракеты — 4 314 (+0) ед.
  • корабли / катера — 29 (+0) ед.
  • подводные лодки — 2 (+0) ед.
  • автомобильная техника и автоцистерны — 79 112 (+76) ед.
  • специальная техника — 4 073 (+1) ед.

Более 1,25 млн оккупантов: потери России в войне против Украины

Топ комментарии
+9
Минув 4384 день москальсько-української війни.
89 одиниць знищеної техніки та 970 чумардосів за день.
ППО та спецтехніка файно, все решта просіло.
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 1 257 000 це більше ніж все міське населення такого регіону як Алтайський край.
показать весь комментарий
20.02.2026 08:44 Ответить
+8
Боженько! Бережи вояків ЗСУ!!!
показать весь комментарий
20.02.2026 07:44 Ответить
+6
Так, у ніч на 17 лютого в районі н.п. Камишли (ТОТ Автономної Республіки Крим) українськими воїнами уражено ворожий корабельний багатофункціональний вертоліт Ка-27. Зафіксовано влучання в ціль. Джерело: https://censor.net/ua/n3600999

Думаю просто уразили не сильно, зафіксовано влучання, але нема підтвердження по нанесеним збиткам. Напевно є тільки відео з дрона про підльот і влучання в пєпєлац, але нема підтвердження про детонацію БЧ та результат атаки. Тому напевно і сперичаються, чи вносити його в статистику та проводять дорозвідку результатів )
показать весь комментарий
20.02.2026 08:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Це так виглядає перемир'я?
показать весь комментарий
20.02.2026 07:20 Ответить
Боженько! Бережи вояків ЗСУ!!!
показать весь комментарий
20.02.2026 07:44 Ответить
От сьогодні вже ПИТАННЯ: "Куди подівся "збитий" Ка-27, що був заявлений у новинах, вчора? " Може, нічого не збивали, і журналісти з блогерами, "прибрехали"?
показать весь комментарий
20.02.2026 08:19 Ответить
Колонки "лайно мамонта" в статзвітності немає, напевно тому і не публікують
показать весь комментарий
20.02.2026 08:36 Ответить
Так, у ніч на 17 лютого в районі н.п. Камишли (ТОТ Автономної Республіки Крим) українськими воїнами уражено ворожий корабельний багатофункціональний вертоліт Ка-27. Зафіксовано влучання в ціль. Джерело: https://censor.net/ua/n3600999

Думаю просто уразили не сильно, зафіксовано влучання, але нема підтвердження по нанесеним збиткам. Напевно є тільки відео з дрона про підльот і влучання в пєпєлац, але нема підтвердження про детонацію БЧ та результат атаки. Тому напевно і сперичаються, чи вносити його в статистику та проводять дорозвідку результатів )
показать весь комментарий
20.02.2026 08:54 Ответить
Уточни - БЧ саме НАШОГО **********? Чи тих ***********, які могли буть на борту? Бо він, штатно, озброюється тільки ПРОТЧОВНОВИМИ *********** - бомби, торпеди, ракети... А у нах немає підводних сил...
показать весь комментарий
20.02.2026 09:06 Ответить
Само собою нашого. Дрон влучив в ціль і картинка зникла. Що далі невідомо... Треба підтвердження з іншого джерела.
показать весь комментарий
20.02.2026 09:18 Ответить
Згоден... Чекаємо...
показать весь комментарий
20.02.2026 09:27 Ответить
Минув 4384 день москальсько-української війни.
89 одиниць знищеної техніки та 970 чумардосів за день.
ППО та спецтехніка файно, все решта просіло.
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 1 257 000 це більше ніж все міське населення такого регіону як Алтайський край.
показать весь комментарий
20.02.2026 08:44 Ответить