10245 посетителей онлайн

Буданов: Командиры должны быть рядом со своими людьми, а не за 30-50 км

Буданов призвал командиров находиться на передовой вместе с бойцами

Руководитель Офиса президента Кирилл Буданов заявил, что эффективность подразделений Сил обороны напрямую зависит от присутствия командира рядом с военными на фронте.

Об этом он сказал в интервью для "Мы - Украина", сообщает Цензор.НЕТ.

Командир должен быть с бойцами 

По словам Буданова, попытки управлять подразделениями "через экран" на расстоянии не дают нужного результата на фронте.

"Когда командира нет со своими бойцами, они не могут эффективно воевать. И это огромная проблема... Я еще раз говорю, есть огромная проблема в том, что командный состав отсутствует на позициях с бойцами. Это наша общая такая проблема", - заявил руководитель ОП.

Чиновник отметил, что в настоящее время в Силах обороны серьезной проблемой остается ситуация, когда командный состав находится в 30-50 км от передовой, в то время как бойцы выполняют боевые задачи без присутствия руководства.

"Как человек, который раньше довольно периодически бывал на фронте, я много встречал пехотинцев, которые в принципе видели своего командира один раз. И все. Это ненормально", - подчеркнул Буданов.

Топ комментарии
+31
Заточуй олівці, сонцеликому.
показать весь комментарий
01.03.2026 00:50 Ответить
+22
кожна курва з ОПи лізе в солдатські популісти !

нехай краще розскаже скільки він, сидячи на "Острові", поклав еліти спецназу в своїх дурних абсолютно непідготовлених операціях - від о-ва Зміїного, до Тархаткута, Тендри і штурму Запорізької АЕС силами батальону морпехів (знайдіть інтервью Арті Гріна про це).
показать весь комментарий
01.03.2026 01:48 Ответить
+21
+ 100 !

що воно несе ?
зараз "кіл-зона", в якій будь-яка ротація смертельна завширшки до 20 км!

Як людина, яка раніше досить таки періодично бувала на фронті,

на відміну від тебе, буданга, командири весь час на фронті і вміло керують своїми підрозділами саме "через плазму", бо це найефективніший спосіб обізнаності ситуації-прийняття рішень -нанесення удару.

саме "Ця послідовність - «Обізнаність про ситуацію → Прийняття рішення → Нанесення удару» - є фундаментом ******** військової тактики та оперативного мистецтва. Вона описує цикл управління боєм, де швидкість і точність проходження кожного етапу визначають перемогу (ШІ).

урод, хоча б ШІ дивився, якщо в військовій академії нічому не навчився
показать весь комментарий
01.03.2026 01:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Заточуй олівці, сонцеликому.
показать весь комментарий
01.03.2026 00:50 Ответить
+ 100 !

що воно несе ?
показать весь комментарий
01.03.2026 01:48 Ответить
нехай розскаже скільки хлопців залишилось в живих з тих двох гелікоптерів в Покровську ?

КРИВОНОС
: ПОКРОВСЬКИЙ ДЕСАНТ В БІДІ! Росіяни СПАЛИЛИ ВЕРТОЛЬОТИ ГУР. Ось хто здав ПОЗИЦІЇ НАШИХ...
https://www.youtube.com/watch?v=zQ7FBjmbLcw

мій друг відвозив речі загиблого американського добровольця - його знайомого, в американське посольство.
ці речі лежали поруч зі мною в автівці - ми їхали мовчки, паскудні були почуття коли везеш речі людини, яка кілька днів тому ще торкалась їх !

.
показать весь комментарий
01.03.2026 02:01 Ответить
Брєдятина, загиблі були але не батальйон, навіть не рота. Тендера то взагалі ССО в не ГУР працювало. Черговий бабський вкид в стилі гончаренка
показать весь комментарий
01.03.2026 14:21 Ответить
Ок. Так яка це лінія коло монітору? Тоді премії не 100к. мають бути, а не більше 50. Пише собі маніторщик 100 к. так будь добрий устанавлюй свій монітор у сусідньому бліндажі. Заодно не по відсіку і фоточці побачиш облаштування, а сам своїми очима і своїми ніжками. Заодно покажеш як треба фпв збивати з автомата чи з помпи. Кілзона закінчується і все сідай у бліндаж, в не в хаті у райцентрі. Ха ха ха.
показать весь комментарий
01.03.2026 01:57 Ответить
перепив ?

Ігаль Левін - ізраільський офіцер запасу та аналітик каже що в нас зараз крутезні командні пункти з плазмами ситуації поля бою такі як колись в НАСА в Хьюстоні були

і це основа оборони !!!

.
показать весь комментарий
01.03.2026 02:05 Ответить
Основа оборони на землі. Навідник який небудь чого небудь. Не монітор наносить ураження і не триндьож в месенджерах. Небуде ким і чим стріляти штаби не поможуть. Ха ха ха.
показать весь комментарий
01.03.2026 02:12 Ответить
проспись !

"ахвіцер"....

.
показать весь комментарий
01.03.2026 02:28 Ответить
Тобто ніяких аргументів проти вашої штабної корупції. Не бачить тебе солдат, то ніякої тобі сотки. Чому? Тому що ти моніторщик нічим не ризикуєш. Ні здоров'ям, ні життям. А любиш оперативне мистецтво, то це чиста 2 лінія. Тобто 50 к. у місяць. І тоді побачиш як будеш мистикувати з половиною машиною, без бензину і без кави з віскарьом. Пробіжиш одразу домовлятися про лєві відрядження на передок. Так чи ні? Ха ха ха.
показать весь комментарий
01.03.2026 07:28 Ответить
Оперативного мистецтва? Нанесення удару? А хто той удар виконує? Моніторщик і митець оперативний? Немає нормального озброєння. Все озброєння зараз у кілзоні. Тобто малоефективне. Техніка і озброєння уражене і перепоремонтоване сто разів. Заряди і бк браковані. Яке то має бути мистецтво? Кропива сама порахувала, а дельта показала. Командир максимум може в радєйку прокричали цифри з планшету. Якщо ще не п'яний. От і все мистецтво. Мистецтво це коли твоє озброєння завдає враження на 50 км і більше. Без втрат ос. Якщо ні. То в окопи показувати оперативне мистецтво. Нєхєр кафешки переповнювати. Ха ха ха.
показать весь комментарий
01.03.2026 02:10 Ответить
60 відсотків військових не булу на 0 а ктось місяцями харкае кровью Може комусь сподобалось як командири обісрались в Гуляйполі і збігли кинувши штаб Правільно каже Буданов
показать весь комментарий
01.03.2026 07:40 Ответить
Так саме нахабство те, що особисто штабісти всіх мастей ставлять собі по 25 діб тіпа за ноль. Усі штаби. А вищі штаби покривають це. Бо в долі. Занесли чемодан грошей, а ті далі занесли. А потім процент комбригу. Комбриг підписує усім штабістам по сотці. Отаке мистецтво оперативного командування. Ха ха ха.
показать весь комментарий
01.03.2026 07:58 Ответить
Ти диви кого нам ************! Командира диверсійної групи хочуть президентом впарити! Зелепутало не може заспокоїтись - бо чує тюрму за обіцяні шашлички(((
показать весь комментарий
01.03.2026 08:22 Ответить
Він пам'ятає, що тепер командує секретарками та прибиральницями в ОП?

Жабеняті своїй хай тепер роповідає, як треба командувати.
Проміняла Буданга свою "героїчну" кар'єру на місце канцелярського щура у кишені ЗЄ. 😁
показать весь комментарий
01.03.2026 01:00 Ответить
на жаль, кожна потвора з ОПи лізе в стратеги і шкодить ЗСУ.

перевірено ЗЄлєю, дьЄрмаком, безуглою і т.д.

.
показать весь комментарий
01.03.2026 01:41 Ответить
"героїчний буданов" ?
а як вам оце заходить ?
"Засудили полоненого спецпризначенця ГУР за спробу висадки у Криму: чотирьом російським суддям оголосили підозри.
https://graty.me/news/zasudili-polonenogo-speczpriznachenczya-gur-za-sprobu-visadki-u-krimu-chotirom-rosijskim-suddyam-ogolosili-pidozri/
Бій поблизу Тарханкуту. Рано-вранці 4 жовтня 2023 року російське міноборони https://t.me/mod_russia/31121 повідомило про сутичку у Чорному морі поблизу кримського узбережжя з українською десантною групою, яка прямувала до мису Тарханкут, розташованому на заході окупованого півострова, на гідроциклах та військовому катері. Чиновники https://tass.ru/armiya-i-opk/18931027 відзвітували про залучення морської авіації та знищення 13 «диверсантів ЗСУ» та двох плавзасобів.
Пізніше цього ж дня ФСБ заявила, що одного диверсанта під час цієї сутички захопили у полон.



1
показать весь комментарий
01.03.2026 02:19 Ответить
На питання, якою була мета спецоперації 4 жовтня, буданов розповів, що розвідники перевіряли пляжі для висадки «більш-менш серйозних груп» (це 4 жовтня 2023 року, вже після закінчення невдалого контрнаступу !!!) а також мали супутні завдання - які, він не уточнив. Це, як сказав Буданов, було одним з епізодів підготовки до звільнення окупованого Росією півострова.
а насправді "супутні" основне завдання ось це - флаговтик ! курва !

показать весь комментарий
01.03.2026 02:26 Ответить
фото із:

https://graty.me/news/zasudili-polonenogo-speczpriznachenczya-gur-za-sprobu-visadki-u-krimu-chotirom-rosijskim-suddyam-ogolosili-pidozri/
показать весь комментарий
01.03.2026 02:40 Ответить
Цікаво, ким він збирається інтенсивно оновлювати командний склад у такому варіанті? Чи то його зєля покусав, в котрого кожен може бути президентом? Чи надивився кацапських фільмів про батянь/камбатів?
показать весь комментарий
01.03.2026 01:03 Ответить
Просто після потрапляння в ОП у піздюлятора Буданова зламався вимикач.
Він тепер буде все коментувати і всім давати поради. 😁

Коли за 6 років стають з ноунейма на шостих номерах головою розвідки, а потім правицею найвеличнішого геополітика всіх часів, то з'являється комплекс месії.
показать весь комментарий
01.03.2026 01:09 Ответить
біда у тому, що буданга годиться, як каже Ю.Швець, максимум на командира ДРГ.

принаймі військової академії, що необхідно для вищого офіцера, він НЕ закінчував.
У вересні 2023 року вступив до аспірантури https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%83%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%82_%C2%AB%D0%9E%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D1%96%D1%8F%C2%BB «Острозької академії»https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%83%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2_%D0%9A%D0%B8%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%BE_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-9 [9]. У 2024 році закінчив https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE-%D0%9C%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%B1%D1%96%D0%B7%D0%BD%D0%B5%D1%81-%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0 Києво-Могилянську бізнес-школу, курс «Стратегічна архітектура».

курва, генерал-лейтенант із бізнес-шкільною освітою - ЗЄліна кадра плоть від плоті !

.
показать весь комментарий
01.03.2026 02:37 Ответить
Командармів у нас на відміну від рядових військовослужбовців хоч греблю гати. Коли при наповнені бригад в 30-50 відсотків штаби аж тріщать.
показать весь комментарий
01.03.2026 08:40 Ответить
Це дещо інша проблема. Бо не все, що у штабі, здатне бути командиром. З одного боку погано що все воно не у піхоті, а з іншого добре, що хоч не командує
показать весь комментарий
01.03.2026 11:01 Ответить
тупий нарцис росписдівся.
показать весь комментарий
01.03.2026 01:05 Ответить
А мені подобається! Адже Найвеличніший Лідор за Конституцвєю не аросто командир, а цялий Командирище! Верховний!!! За Будановим він має бути не просто з бійцями, а попереду них - як Чапай! 😁 Ох! Нарветься Буданов на опалу!
показать весь комментарий
01.03.2026 10:43 Ответить
90% СЗЧ якраз від цього, коли солдати говорять командиру давай з нами на позиції куди ти нас хочеш відправити, а командири на морозі..., що їм і так не погано... люди розвертаються і йдуть...
показать весь комментарий
01.03.2026 01:05 Ответить
Та ні сзч від того що антитцкунілінгуси не навчені для війни не йдуть на заміну за 4 роки
показать весь комментарий
01.03.2026 01:32 Ответить
Цікаво, у випадку Буданова та гогілашвілі хто був бійцем, а хто командиром?
показать весь комментарий
01.03.2026 01:10 Ответить
А куди полковничків і майорчики подінуть свої геймерські крісла? Небуде коли пити кавусік і віскарик. Як бухати тоді бідним командирчикам? Так собі бухнув коло екрана і відправив смс або голосовуху. І вся війна. А після бодуна треба бігти виклянчувати або давати хабаря за богдана. Сидиш собі на хаті в капцях і солдати навіть лиця твого ніколи не бачили і імені не знають. Лише собачу кличку. А так треба буде берці вдягти і гівно месити ними. Нафіг воно кому треба. Ха ха ха.
показать весь комментарий
01.03.2026 01:18 Ответить
вслід за відважним ,,генералом,, з гідністю пронесуть чи проїдуть у посольства через влк,згідно діагнозів
показать весь комментарий
01.03.2026 10:11 Ответить
Невже сирський і тричіухилянт ?? А ще ж дєрьмак не збрехав і в зсу ??
показать весь комментарий
01.03.2026 01:30 Ответить
раз з охороною виїде , і все Батько солдатам
показать весь комментарий
01.03.2026 01:39 Ответить
"Умивальніков начальнік і мочалок комадір..."
показать весь комментарий
01.03.2026 02:03 Ответить
Щось забагато буданова в змі Це що "новий" глашаталь? Перевіряй наявність туалетного папіру.
показать весь комментарий
01.03.2026 04:21 Ответить
Що ти мелеш кацапе?
показать весь комментарий
01.03.2026 09:12 Ответить
100% калоцап. І підтримали його, зверніть увагу, Міхаіли с Єґорамі.
показать весь комментарий
01.03.2026 10:28 Ответить
Командири сидять за 30-50 км від нуля? Це щось нове для мене.
То нехай покажуть статистику загиблих і поранених в розрізі військових звань: рядвих, сержантів, лейтенантів, капітанів-майорів и далі до генралів усіх рангів.
показать весь комментарий
01.03.2026 05:55 Ответить
та нащо воно треба, майор з підполковником приїдуть, шикування на нулі організують, тож не за 50 км мохіто в капцях пити
показать весь комментарий
01.03.2026 06:11 Ответить
показать весь комментарий
01.03.2026 06:42 Ответить
Добрий ранок, махновці, петлюрівці з бандерівцями та інши порядні люди вільного народу.

Тобто, він був поруч з хлопцями, як їз командир, коли послав їх у Крим для флаговтика?
Шпрехшталмейстер рвется в полководці?
показать весь комментарий
01.03.2026 07:03 Ответить
Будвангу понесло
показать весь комментарий
01.03.2026 07:03 Ответить
А де має бути генерал, який командує армією, яка розташована в радіусі кількадесят км? І лячно подумати: а де має бути Верховний головнокомандувач, щоб поруч ко всім?
показать весь комментарий
01.03.2026 07:05 Ответить
в окопі з тими кого відправив на смерть а не на врученні нагород
показать весь комментарий
01.03.2026 10:13 Ответить
Окопи від Херсону до Сум, і всюди його раді бачити.
показать весь комментарий
01.03.2026 11:38 Ответить
Не гоже, коли боєць місяцями знаходиться у постійному стресі, холоді, багнюці, в антисанітарних умовах під обстрілами, а охвіцер їздить на крутих пікапах по банях, барбершопах, кафешках, качалках та іноді покричить в рацію своїм камандірскім голоском.
показать весь комментарий
01.03.2026 07:07 Ответить
І це каже той, хто крім кабінетних відосиків та патужних вангувань, нічим більше не займався.
показать весь комментарий
01.03.2026 07:36 Ответить
Буданов каже правільно 60 відсотків військових навіть ні разу не були на 0 Може комусь сподобалось як наші командири обісрались і здали штаб в Гуляйполі зі всіма докуметами і картами Бутусов каже Брехня і безвідповідальність командирів ЗСУ це і головна проблема ціеї війни
показать весь комментарий
01.03.2026 07:43 Ответить
Тогда армия начнет воевать нормально и пострадают путинские ушлепки,а это противоречит целям квартала и шашлычника.
показать весь комментарий
01.03.2026 07:54 Ответить
ОПівські улюбленці не вилізають зі телестудій і отримують Героів, тому пошлють Буданова далеко з такими пропозиціями
показать весь комментарий
01.03.2026 08:23 Ответить
буданга торгує лицем у приближенні можливих виборів як і інші ,,генерали,,,...
показать весь комментарий
01.03.2026 10:15 Ответить
Хай покаже особистий приклад. В то коли був військовим, то з Києва не вилазив.
показать весь комментарий
01.03.2026 10:37 Ответить
Одним з таких " командирів " є Юрій Федоренко , який не вилазить з телестудій і за рік зробив кар'єру від комбата до комбригада і ще на додаток до цього отримав героя ,напевно за цілодобове вилизування дупи янєлоха боневтіковича,ось такі в нас героїчні воїни ".
показать весь комментарий
01.03.2026 10:50 Ответить
А секрет його стрімкої кар'єри в тому ,що він одружений на нардепці від" слуги урода " Мєзєнцевой . І таких кар'єристів ,як він в ЗСУ більшість , а до бусифікованих вони ставлять як до гарматного м'яса.
показать весь комментарий
01.03.2026 10:54 Ответить