9388 посетителей онлайн

Песков заявил о крахе международного права из-за конфликтов и дестабилизации на Ближнем Востоке

Песков заявил, что нормы международного права фактически перестали действовать

Спикер Кремля Дмитрий Песков заявил, что нормы международного права фактически перестали действовать из-за конфликтов и дестабилизации на Ближнем Востоке.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом Песков заявил в комментарии росСМИ.

Он отметил, что "мы все потеряли то, что мы называем международным правом. Я, честно говоря, сейчас даже не понимаю, как кого-то призывать соблюдать нормы и принципы международного права. Его фактически больше нет. Де-юре оно есть, но де-факто его больше нет. А какое право пришло на место международного - вряд ли кто-то сейчас может сформулировать".

"Идеальный шторм" из-за конфликтов в мире

Спикер Кремля Дмитрий Песков заявил, что нынешнюю международную ситуацию можно охарактеризовать как "идеальный шторм", вызванный накоплением конфликтов и нерешенных проблем в разных регионах мира.

По его словам, дестабилизация формируется из-за кумулятивного эффекта многочисленных кризисов, которые постепенно перерастают в серьезные экономические и политические последствия. Песков отметил, что такая ситуация существенно влияет на международную обстановку.

Акцент на национальных интересах России

На этом фоне спикер Кремля подчеркнул, что президент РФ Владимир Путин якобы правильно поступает, сосредотачиваясь на национальных интересах страны.

"На фоне этого идеального шторма, который сейчас начался, нужно сосредоточиться на себе, на своих интересах, на своем потенциале. Там, где его не хватает, его нужно наращивать. И нужно твердо думать головой и быть собранными", - заявил Песков.

Что предшествовало? 

Министр иностранных дел Ирана Аббас Арагчи заявил, что Россия помогает его стране в различных направлениях. В частности: 

  • между Ираном и Россией уже длительное время существует стратегическое партнерство, охватывающее различные сферы, в том числе и военную.
Топ комментарии
+42
І хто це каже? Чумна свиня яка підтерлась цім межнародним правом ще в 2008 році.
показать весь комментарий
09.03.2026 06:57 Ответить
+19
Кацапи на право насрали коли знищили 300000 чеченців і зрівняли Грозний з землею. В потім нове право і нове.
показать весь комментарий
09.03.2026 07:17 Ответить
+13
Ти подивись на себе в дзеркало.Підведи до нього міль бункерну.Ви,кремлівські упирі,поклали з прибором на міжнародне право,а тепер щось розказуєш,звинувачуючи когось.Ви,******** расєйскіє,тикаєте,вказуючи на "занозу" в когось,а бревна в своєму оці не замічпєте.
показать весь комментарий
09.03.2026 07:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
на человеческом языке это звучит так : мир пошел по пиз...е !!!(((
показать весь комментарий
09.03.2026 06:57 Ответить
І хто це каже? Чумна свиня яка підтерлась цім межнародним правом ще в 2008 році.
показать весь комментарий
09.03.2026 06:57 Ответить
Кацапи на право насрали коли знищили 300000 чеченців і зрівняли Грозний з землею. В потім нове право і нове.
показать весь комментарий
09.03.2026 07:17 Ответить
Кацапам страшно не подобається, коли їх годують стравами, завареними за їх власними рецептами...
Не в 2008 році це почалося... "Глибше" не полізу - достатньо згадать положення Кючук-Кайнарджийського миру, коли було встановлено ПРОТЕКТОРАТ Російської імперії, над Кримом... Через деякий час, під надуманим приводом, Катерина ІІ відступила від цих положень, скасувала незалежність Криму, і включила Крим у новостворену Таврійську губернію... Більш "ближче" - відмова від договорів між УНР та РФССР.
А коли СРСР набрався сил, то взагалі перестав звертать увагу на ті договори... І верещать про "нарушение международнава права" кацапня починає виключно тоді, коли це суперечить їх інтересам...
показать весь комментарий
09.03.2026 07:48 Ответить
Їх споконвічні інтереси: підкорювати сусідні народи і вони завжди клали довгий болт на міжнародне право.
показать весь комментарий
09.03.2026 09:35 Ответить
та ні, треба лізти ще глибше, аж до моменту становлення державності лаптєстану.... Саме звідти воно почали ігнорувати всі договори, укладені з-зі їхньої же участі...
показать весь комментарий
09.03.2026 10:25 Ответить
Ну - для цього треба лізти в історичні документи... Я, наприклад, вивчав саме Кючук-Кайнарджійський договір (писав, по ньому, курсову, в курсі "Історії держави і права"). Тому, трохи розбираюся...
Ну, і "ближчу" історію - вивчав документи УНР, в курсі "Історії держави і права України).
показать весь комментарий
09.03.2026 10:34 Ответить
Це почалося в 1993 році, коли з танків по парламенту гатили.
показать весь комментарий
09.03.2026 08:35 Ответить
🔥🔥🔥
показать весь комментарий
09.03.2026 08:52 Ответить
Їй дали це зробити "гуманісти" і тому апетит у тваринки зріс, а якби відрубали ратицю "на холодець" ситуація напевно була б іншою.
показать весь комментарий
09.03.2026 09:31 Ответить
Ти подивись на себе в дзеркало.Підведи до нього міль бункерну.Ви,кремлівські упирі,поклали з прибором на міжнародне право,а тепер щось розказуєш,звинувачуючи когось.Ви,******** расєйскіє,тикаєте,вказуючи на "занозу" в когось,а бревна в своєму оці не замічпєте.
показать весь комментарий
09.03.2026 07:13 Ответить
Який цинізм варвар говорить про міжнародне право ,так хто порушив всі світові порядки як не кривавий рашиський терорист путін ? який ніяк не здохне. Йому допомогли в цьому американський клоун який привів до енергетичної кризу і горе резидент України який не готував країну до війни.
показать весь комментарий
09.03.2026 07:16 Ответить
«Так как они сеяли ветер, то и пожнут бурю»
показать весь комментарий
09.03.2026 07:20 Ответить
показать весь комментарий
09.03.2026 07:35 Ответить
І головна причина цьому плєшивий підАр шо сидить в крємльовськом бункері та сере в чумадан.
показать весь комментарий
09.03.2026 07:38 Ответить
Він не головна - а одна з причин . Бе підтримки він ніхто і звати його ніяк - ось коли би він був як пухляк то ді так а так ніт (отримав необмежену владу в спадок) . Не він тоді хтось інший би подібне зробив - але він винуватий все одно , бо отримавши владу він міг поступити інакше але але . Анекдот дня - чи не анекдот " Джо ти точно змінився і більше не будеш відриавати людям кінцівки і гвалтувати їх - Ні шерифе зуб даю мамою клянусь - Ну тоді гаразд на тобі сто долярів і курочку , бо ти в нас охляв візьми і підкріпись " .
показать весь комментарий
09.03.2026 08:03 Ответить
Трамп-лін рятує х..йла від Гааги.. і також Вітаміна Безнатяку..Дух Анкоріджа тримає Епштейн..тьфу трамп
показать весь комментарий
09.03.2026 07:49 Ответить
Старі пердуни поклали свої кволі пісюни на міжнародне право, вони навіть через пів години не згадають що розповідали маразматичні казки.
показать весь комментарий
09.03.2026 07:56 Ответить
Вбивати мирних людей, які вийшли на демонстрацію проти кріміналу це право росії і і її друзів в ірані
показать весь комментарий
09.03.2026 07:57 Ответить
Коли Московія захопила Крим, то ніякого краха не було.
показать весь комментарий
09.03.2026 08:01 Ответить
Злые люди не разумеют справедливости. Читайте Библию.
Не убей, не укради, не ПЕРЕДВИГАЙ межи - основа сосуществования народов. Иначе хаос и возмездие за него
показать весь комментарий
09.03.2026 08:07 Ответить
Цікаво, це йому валіза ху...ла доповіла. Не знаю тільки, такими тварюкам народжуються або стають коли йдуть прислугою до ху...ла
показать весь комментарий
09.03.2026 08:09 Ответить
Просто унікальний пи₴дун.
показать весь комментарий
09.03.2026 08:09 Ответить
ВО ДЫБИЛ!!!
показать весь комментарий
09.03.2026 08:11 Ответить
Цинізм вищого гатунку. ZасРашка давно підтерла свою дупу міжнародним правом.
показать весь комментарий
09.03.2026 08:27 Ответить
Заварили кацапы кашу а теперь не знают что делать ...жрать её суки будете пока не подавитесь...
показать весь комментарий
09.03.2026 08:29 Ответить
чія б корова мичала
показать весь комментарий
09.03.2026 08:31 Ответить
Нууу, спочатку крах міжнародного права відбувся в Україні. Це сталося вже досить давно - в україеському Криму лютому 2014-го. На Близькому Сході цей тренд продовжився. І сзоже, у піськіва або амнезія, або довжелезний 12-тирічний запій, раз він начисто забув про цей факт.
показать весь комментарий
09.03.2026 08:35 Ответить
Цей фуфел, або дуркує, або відбитий на всю голову амнезійщик? Швидше за все перше - його господар гебнява моль, друкування зробив стилем політичного діалогу.
показать весь комментарий
09.03.2026 08:35 Ответить
... дуркування
показать весь комментарий
09.03.2026 08:37 Ответить
Лаптєголовий, він же і дебіл...
показать весь комментарий
09.03.2026 08:57 Ответить
Всім цивілізованим країнам світу треба визначити хто є хто і не загравати з росією, китаєм, іраном і іншими державами - відходами.
показать весь комментарий
09.03.2026 08:59 Ответить
Як тільки кацапи отримують по морді, відразу згадують про міжнародне право!
показать весь комментарий
09.03.2026 09:12 Ответить
Циничная ****!
показать весь комментарий
09.03.2026 09:43 Ответить
от молодці москалі, живуть у свойому світі, і друга світова у них почалася не в вересні 39-го а в червні 41-го, і міжнародне право порушили у лютому 26-го а не в лютому 22-го
показать весь комментарий
09.03.2026 10:04 Ответить
а в лютому 2014-го що було? За Крим і Донбас забули?
показать весь комментарий
09.03.2026 10:21 Ответить
Ідеальній шторм буде в рашці, піськов.
показать весь комментарий
09.03.2026 10:11 Ответить
Серйозно коментувати подібну касапську брехню - себе не поважати.
Втім, навіть в White House і на United States Capitol знайдуться особи, які це прокоментують, не згадавши за самих касапів...
показать весь комментарий
09.03.2026 10:19 Ответить