10315 посетителей онлайн

Украина получила только 600 ракет к Patriot, - советник президента Литвин

Украина vs Ближний Восток: количество ракет Patriot

За все время полномасштабной войны Украина получила около 600 ракет к системам Patriot. На Ближнем Востоке за несколько дней использовали больше, чем Украина имела за все годы войны.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом в комментарии The New York Times сообщил советник президента Владимира Зеленского по вопросам коммуникаций Дмитрий Литвин.

По словам Литвина, в течение всех четырех лет полномасштабной войны в Украине Киев получил только около 600 ракет для систем Patriot.

В начале вторжения Украина иногда применяла дорогие ракеты или еще более дорогие перехватчики Patriot для уничтожения беспилотников "шахед". Однако такая практика быстро оказалась финансово неоправданной: один "шахед" стоит примерно $50 000, тогда как американская ракета к Patriot - более $3 млн.

В связи с этим Украина смогла адаптировать оборону, применяя против "шахедов" тяжелые пулеметы, более дешевые ракеты с F-16, электронные глушилки и собственные беспилотники-перехватчики. Это позволяет эффективно противодействовать атакам без значительных финансовых потерь.

Что предшествовало?

Напомним, европейский комиссар по вопросам обороны и космоса Андрюс Кубилюс накануне заявил, что Украина потратила меньше ракет-перехватчиков Patriot за зимний период, чем было применено США за три дня на Ближнем Востоке.

Топ комментарии
+18
Дякуємо партнерам за 600 ракет до систем ППО. А скільки ракет для ППО за сім років виробив Верховний головнокомандувач?
показать весь комментарий
09.03.2026 10:24 Ответить
+12
литвін, дибіл, краще б подякував. могли нічого не отримати.
показать весь комментарий
09.03.2026 10:22 Ответить
+8
Де ви такі дебіли народились?? Перше--скажи велике спасибі ,що нам хоть щось дали,бо ви своє все знищили.Друге--хто дає такі відомості під час війни? Останнє----потрібно щоб ПРАЦЮВАЛИ дипломати з нашими партнерами,а не екскортниці в дипломатії призначені вами..
показать весь комментарий
09.03.2026 10:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
доповідь резидента....
показать весь комментарий
09.03.2026 10:20 Ответить
литвін, дибіл, краще б подякував. могли нічого не отримати.
показать весь комментарий
09.03.2026 10:22 Ответить
Дякуємо партнерам за 600 ракет до систем ППО. А скільки ракет для ППО за сім років виробив Верховний головнокомандувач?
показать весь комментарий
09.03.2026 10:24 Ответить
Не густо - ше й араби вистріляли їх по Шахедах - тепер ждуть поповнення - США виготовляли таких ракет до Петріот 650 на рік - з якого дива цей чмошник розказує за військові справи
показать весь комментарий
09.03.2026 10:34 Ответить
По шахедах не стріляють.Вони збили під 500 одиниць балістики.
показать весь комментарий
09.03.2026 11:04 Ответить
Де ви такі дебіли народились?? Перше--скажи велике спасибі ,що нам хоть щось дали,бо ви своє все знищили.Друге--хто дає такі відомості під час війни? Останнє----потрібно щоб ПРАЦЮВАЛИ дипломати з нашими партнерами,а не екскортниці в дипломатії призначені вами..
показать весь комментарий
09.03.2026 10:38 Ответить
Хто дає, ледачий агент якому набридло шифрувати свої доповіді фсб, і він, від безкарності доповідає напряму підставляючи і нас і захід
показать весь комментарий
09.03.2026 11:03 Ответить
Підарадник Литвин проінформував кацапів.
показать весь комментарий
09.03.2026 10:38 Ответить
Спасибі треба казати за те що дали 600 штук. Думаю що американці дали (чи продали) ці ракети українському народу, а не зграї зелених хапуг та крадіїв. Тому таким радникам краще мовчати...
показать весь комментарий
09.03.2026 10:39 Ответить
Писар Зеленського уповноважений розповідати про кількість ракет до Patriot?🤔
показать весь комментарий
09.03.2026 10:41 Ответить
Відгукнувся головний "шептун і будівельник" Банкової. Він не просто пише тексти, які діють на владу, як валер'янові краплі, а ще будує стіну між владою і реальністю.Щоб влада не чула критики, а народ не бачив корупції, безглуздого керівництва,та вірив,що в країні все добре.
показать весь комментарий
09.03.2026 10:55 Ответить
Рапорт принят. Работайте. ФСБ.
показать весь комментарий
09.03.2026 10:58 Ответить
Навіщо ця інформація, щоб ху...лу доповісти. Я би ще зрозумів якби сказав що перші 600 ракет отримали, а так не правительство, а суцільні інформатори ху....ла.
показать весь комментарий
09.03.2026 10:58 Ответить
Мабуть, він шепнув "потужному", щоб трохи перемовчав, і вирішив сам вийти в ефір.
показать весь комментарий
09.03.2026 11:12 Ответить
А це падло яким боком має стосунок до питань оборони?
показать весь комментарий
09.03.2026 11:14 Ответить
Ну якщо пуляти цими ракетами по копійчаними шахедам звісно буде не вистачати
показать весь комментарий
09.03.2026 11:29 Ответить
Боже правий, які ідіоти у владі зелено-гнійній. Це жесть. Ханиги безмозкі.🙊🙈🙉
показать весь комментарий
09.03.2026 11:34 Ответить
Зі статті:
"Як повідомляється, минулого тижня країни Близького Сходу витартили на відбиття іранських атак 800 ракет Patriot."

Тобто Україна використала лише у середньому 12,5 ракет На Місяць.
показать весь комментарий
09.03.2026 11:39 Ответить
Якщо мало дають то може купити чи то не кошерно.
показать весь комментарий
09.03.2026 11:42 Ответить
Звісно, вони витрачають більше. Якщо шахеди збивати Петріотами?...
показать весь комментарий
09.03.2026 11:56 Ответить
Зе-бико дипломатія хай обісре партнерів. Що притихли? До тепер хизувались по всім лайно медіа, що вся допомога виключно зусиллями Зеленского. То чого спить?
показать весь комментарий
09.03.2026 12:08 Ответить
Чи вони з під плінтуса лізуть?Ще один статист і віщатєль,радник президента рота відкрив про те скільки чого надав.Порозганяв би цих радників ЗЕленський,бо вони скільки нарадили,що він постійно в якісь скандали як в гівно вляпується.
показать весь комментарий
09.03.2026 13:10 Ответить
Приблизна вартість цих ракет - майже 2 міліарди доларів. Так американці їх продали чи постачали бузкоштовно. Чомусь це зелене лайно про це, а ні слова не сказав. А тіж американці та інші країни купують ці ракети. Мафія зеленского має феномінальні умови для охіренного збагачення на війні та крові українців. До речі, у 20 році, оте велике будівництво шляхів гниди, підтримувало 90% українців - закривали небо, разом - всі презеденти.
показать весь комментарий
09.03.2026 13:10 Ответить