6922 посетителя онлайн

Зеленский подарил Чарльзу III планшет iPad, отслеживающий бои на фронте и воздушные атаки РФ

зеленский,чарльз

Президент Владимир Зеленский рассказал, что у него и у военного командования Украины есть планшеты iPad, которые позволяют отслеживать ситуацию на поле боя и российские обстрелы в режиме реального времени. Он подарил такой же планшет королю Великобритании Чарльзу III.

Об этом он сказал во время выступления в парламенте Великобритании, сообщает Цензор.НЕТ.

Что это за планшет?

Зеленский назвал такой планшет "доказательством того, что развитие систем безопасности может происходить быстрее и стоить дешевле, чем старые оборонные системы".

  • По его словам, iPad оснащен программным обеспечением, которое позволяет украинскому руководству контролировать ситуацию с безопасностью на местах, в частности боевые действия, вражеские воздушные и морские удары, а также дальнобойные атаки по территории России.

Такие iPad есть не только у Зеленского, но и у премьер-министра, министра обороны и высшего военного руководства. 

"Это позволяет нам видеть ситуацию на передовой в Украине и даже каждого убитого врага с видеодоказательствами. […] iPad также показывает каждый удар в нашем воздушном пространстве, нашей морской зоне и наши удары большой дальности по России", - рассказал президент.

У Зеленского есть планшет для отслеживания боевых действий на фронте
У Зеленского есть планшет для отслеживания боевых действий на фронте

Анализ ПВО

Зеленский добавил, что развитие таких технологий позволяет перехватывать вражеские цели за пределами Украины при условии надлежащего сотрудничества и инвестиций.

По словам президента, благодаря таким устройствам Украина может детально видеть каждую атаку, места запуска дронов или ракет, траектории полета и вероятные цели, а затем анализировать реакцию противовоздушной обороны - самолеты, перехватчики и мобильные подразделения.

Зеленский добавил, что партнеры на Ближнем Востоке тоже смогут отслеживать атаки Ирана или йеменских хуситов в реальном времени, если вместе с Украиной построят такую же систему слежения.

Топ комментарии
+31
Навіть не знаю що сказати, щоб цензурно...
показать весь комментарий
17.03.2026 20:11 Ответить
+25
Від його тішиння народ кровю вмиваєтся.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:14 Ответить
+23
ото ж !

рівень не те що компетентності, а вменябельності верховного головнокомандуючого ЗСУ -

роздавати військове обладнання з секретним софтом як сувенірні бринзулетки наліво і направо

ти ще трупму подаруй такий планшет щоб він через вітькова передав буйлу

.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Навіть не знаю що сказати, щоб цензурно...
показать весь комментарий
17.03.2026 20:11 Ответить
ото ж !


.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:18 Ответить
Нафіг куйлу два однакові планшети з однаковим софтом?
показать весь комментарий
17.03.2026 20:56 Ответить
Ну він же не установочний ХВайл передав. Мабуть же косультувався з авторами програмного забезпечення. І там скоріш за все частина програми тільки для моніторінгу.
показать весь комментарий
17.03.2026 21:26 Ответить
Це не бранзулєтка. Хоч із установочним, хоч без. Це шоу у виконанні ідіота.
показать весь комментарий
17.03.2026 23:52 Ответить
не ж подарунок, а справжня БІМБА

(де казати не буду, бо Чарльз III той iPad більше в руки не візьме)

А Зе передайте, що
показать весь комментарий
17.03.2026 20:20 Ответить
Король Чарльз ІІІ, як людина розумна, передасть цього ж вечора планшет спецслужбам під розписку, щоб на нього не було ніяких нарікань "в разі чого".
так зробив би кожний, якщо б подібне секретне обладнання попало в його руки - від гріха подалі

.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:32 Ответить
Прикиньте, Черчиль дарує сталіну "Енігму" із словами:
"Дивись, Джо, яку хрєнь наші хлопці з буданівського ГУР у Адольфа вицарапали !"

.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:49 Ответить
показать весь комментарий
17.03.2026 21:54 Ответить
А чи не є це державною зрадою?
показать весь комментарий
17.03.2026 20:12 Ответить
ідіоти поза юриспруденцією...

і воно, курва, це чудово знає, маючи диплом юриста.

.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:19 Ответить
спочатку треба судово-психіатричну експертизу провести, а лише потім Зе можна визнати недієдатною особою, тобто таким, що через стійкий хронічний психічний розлад не здатен усвідомлювати свої дії або керувати ними

але тоді всі Зе безпекові домовленості будуть не дійсними
показать весь комментарий
17.03.2026 20:42 Ответить
Воно сфальсифікувало/не пройшло експертизу на наркозалежність, коли ще не було при владі. Яка вірогідність того, що маючи АБСОЛЮТНУ владу, воно не сфальсіфікує будь-які інші експертизи?
Звісно, що питання - риторичне
показать весь комментарий
17.03.2026 20:46 Ответить
то ж було до 24 лютого,

а тепер Зе починає мріяти про неосудність
показать весь комментарий
17.03.2026 20:51 Ответить
дарма, хай подивиться під себе - білої наполеонівської кобили під ним немає.

.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:53 Ответить
не факт
показать весь комментарий
17.03.2026 21:00 Ответить
Тоді спочатку повинна бути "недієздатність", на мою думку. І ЗАРАЗ!
показать весь комментарий
17.03.2026 21:13 Ответить
Воно вже пройшло народну експертизу з діагнозом "Однозначно ідіот !"

.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:51 Ответить
Мати диплом юриста в бути юристом, як кажуть в Одесі, це дві великі різниці. Я досі дивуюсь, як воно ще дисертацію не захистило
показать весь комментарий
17.03.2026 22:46 Ответить
Чим би дитя не тішилось - лиш би не плакало
показать весь комментарий
17.03.2026 20:12 Ответить
Від його тішиння народ кровю вмиваєтся.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:14 Ответить
Шо маємо то маємо - як казав колись один розумник
показать весь комментарий
17.03.2026 20:16 Ответить
для ЗЄлєнського цей гаджет - іграшка !!!, в якій можна спостерігати за смертями українців, і яку можна подарувати приятелю

це й є його відношення до смертей і страждань Українців.

.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:42 Ответить
Дурне поїхало в турне.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:14 Ответить
Його розіб'ють і викинуть . Краще би який сувенір подарував.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:13 Ответить
Хєр там. Якби ці німці так гроші тринькали вже давно би британський престол втратили. Вони його на аукціоні Крістіс продадуть. За мільйон фунтів стерлінгів. Разом ПО і паролями.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:21 Ответить
ви поганої думки про МІ-6

.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:33 Ответить
Чхати Коле 3 https://en.wikipedia.org/wiki/House_of_Oldenburg романову на якесь MI-6. Як і на MI-5, яке цим повинно займатися. Це його особистий подарунок. Що хоче то і зробить.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:42 Ответить
кацап ?

.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:44 Ответить
Німці вони. Я ж посилання дав.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:45 Ответить
про родовід Вінзорської династії я обізнаний.

мова про тебе, "міл чєловєк"

.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:56 Ответить
З яких пуйлов такі підозри?
показать весь комментарий
17.03.2026 20:58 Ответить
Які паролі, шо ти мелиш?
показать весь комментарий
17.03.2026 21:29 Ответить
А телеграм там встановлений? Ну щоб король міг дивитися щоденні відеозвернення "лідера світу"...
показать весь комментарий
17.03.2026 20:14 Ответить
....і в кремлі останню інформацію ЗСУ з фронту

.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:21 Ответить
Там телемарафон встановлений.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:33 Ответить
Зарядку додав чи діду доведеться за свої докуповувати?
показать весь комментарий
17.03.2026 20:14 Ответить
Щовечора буде підзаряджатся потужними відосіками найвеличнішого.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:17 Ответить
Нахіба це дарити і показувати?(((
показать весь комментарий
17.03.2026 20:15 Ответить
бо кретин, сер !

.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:22 Ответить
Секрети розбазарює😡😡зовсім довбанувся, краще би голову свою загубив десь..
показать весь комментарий
17.03.2026 20:17 Ответить
З такими крутими планшетами і такі руйнівні наслідки для нашої країни!
Боюсь, що ці планшети зеленського є і у рашистів! Можливо разом з "двушечкой на москву" передали!
показать весь комментарий
17.03.2026 20:17 Ответить
^%!$%^#!%@$@%#*&^&^*&!^*@%$%!@$%*&%$//
показать весь комментарий
17.03.2026 20:20 Ответить
нє виражайтєсь !

.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:23 Ответить
Старому маразматику цікава іграшка.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:21 Ответить
хвалити Богу, що ця "іграшка", яка цивільній людині до сраки, попала в руки англійського Короля, з подальшою передачею компетентним британським спецслужбам.
а не рудому чму, який би передав планшет другу валадіміру через тутсі хабарт

.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:27 Ответить
показать весь комментарий
17.03.2026 20:23 Ответить
Дебіл!
показать весь комментарий
17.03.2026 20:25 Ответить
Підарас!! Це секретний гаджет! А якщо він дістанеться в руки ворогу (агенту)? Ну курво!
показать весь комментарий
17.03.2026 20:26 Ответить
скоро на Петрiвцi..
показать весь комментарий
17.03.2026 20:32 Ответить
не цей екземпляр, але з таким відношенням до військової державної таємниці, безсумнівно на Петрівці !

.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:35 Ответить
Безтолкове чмо вештається світом за народний кошт.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:34 Ответить
ст.111 ккУ шкоду суверенітету, територіальній цілісності, обороноздатності або державній безпеці
показать весь комментарий
17.03.2026 20:34 Ответить
Раді піара Зеля і матусю продасть, а нас так нефіг делать.
показать весь комментарий
17.03.2026 20:52 Ответить
За шмат гнилої ковбаси
У вас хоч мати попроси,
То віддасте...
показать весь комментарий
17.03.2026 21:21 Ответить
Молодець! Ще й похвалився всьому світу. І через кілька днів, якийсь дворецький, або прибиральниця, перекуплені кацапами , прихватить той iPad?
показать весь комментарий
17.03.2026 21:08 Ответить
Король віддасть онукам. Гратимуть у рольову гру.
показать весь комментарий
17.03.2026 21:19 Ответить
Тепер король зі своєю королицею будуть вечорами розглядати, що там в Україні відбувається.
показать весь комментарий
17.03.2026 22:33 Ответить
Якийсь брєд. І 201 спеціаліст по дронам на Близькому і оце. Наче грається. Як Трамп. А все серйозно. І є така річ як війна і військова таємниця, чи нє?
показать весь комментарий
17.03.2026 23:14 Ответить
Подаруй щось військовим!!
Хоч шини, хоч мавіки!!
Його величність шемпанЗЕ
показать весь комментарий
18.03.2026 00:15 Ответить