8941 відвідувач онлайн

Зеленський подарував Чарльзу III планшет iPad, який відстежує бої на фронті та повітряні атаки РФ

зеленський,чарльз

Президент Володимир Зеленський розповів, що він і військове командування України мають планшети iPad, які дають змогу відстежувати ситуацію на полі бою та російські обстріли в режимі реального часу. Він подарував такий самий планшет королю Великої Британії Чарльзу III.

Про це він сказав під час виступу в парламенті Великої Британії, інформує Цензор.НЕТ.

Що за планшет?

Зеленський назвав такий планшет "доказом того, що розвиток систем безпеки може відбуватися швидше і коштувати дешевше, ніж старі оборонні системи".

  • За його словами, iPad має програмним забезпеченням, яке дозволяє українському керівництву контролювати безпекову ситуацію на місцях, зокрема бойові дії, ворожі повітряні та морські удари, а також далекобійні атаки по території Росії.

Такі iPad має не тільки Зеленський, а й прем’єр-міністерка, міністр оборони та вище військове керівництво. 

"Це дозволяє нам бачити ситуацію на передовій в Україні й навіть кожного вбитого ворога з відеодоказами. […] iPad також показує кожен удар у нашому повітряному просторі, нашій морській зоні та наші удари великої дальності по Росії", - розповів президент.

Зеленський має планшет для відстеження бойових дій на фронті
Зеленський має планшет для відстеження бойових дій на фронті

Аналіз ППО

Зеленський додав, що розвиток таких технологій дає змогу перехоплювати ворожі цілі за межами України за умови належної співпраці та інвестицій.

За словами президента, завдяки таким пристроям Україна може детально бачити кожну атаку, місця запуску дронів чи ракет, траєкторії польоту та ймовірні цілі, а потім аналізувати реакцію протиповітряної оборони — літаки, перехоплювачі та мобільні підрозділи.

Зеленський додав, що партнери на Близькому Сході теж зможуть відстежувати атаки Ірану або єменських хуситів в реальному часі, якщо разом з Україною побудують таку саму систему відстеження.

Топ коментарі
+30
Навіть не знаю що сказати, щоб цензурно...
показати весь коментар
17.03.2026 20:11 Відповісти
+22
Від його тішиння народ кровю вмиваєтся.
показати весь коментар
17.03.2026 20:14 Відповісти
+20
ото ж !

рівень не те що компетентності, а вменябельності верховного головнокомандуючого ЗСУ -

роздавати військове обладнання з секретним софтом як сувенірні бринзулетки наліво і направо

ти ще трупму подаруй такий планшет щоб він через вітькова передав буйлу

.
показати весь коментар
17.03.2026 20:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Навіть не знаю що сказати, щоб цензурно...
показати весь коментар
17.03.2026 20:11 Відповісти
ото ж !


.
показати весь коментар
17.03.2026 20:18 Відповісти
Нафіг куйлу два однакові планшети з однаковим софтом?
показати весь коментар
17.03.2026 20:56 Відповісти
Ну він же не установочний ХВайл передав. Мабуть же косультувався з авторами програмного забезпечення. І там скоріш за все частина програми тільки для моніторінгу.
показати весь коментар
17.03.2026 21:26 Відповісти
не ж подарунок, а справжня БІМБА

(де казати не буду, бо Чарльз III той iPad більше в руки не візьме)

А Зе передайте, що
показати весь коментар
17.03.2026 20:20 Відповісти
Король Чарльз ІІІ, як людина розумна, передасть цього ж вечора планшет спецслужбам під розписку, щоб на нього не було ніяких нарікань "в разі чого".
так зробив би кожний, якщо б подібне секретне обладнання попало в його руки - від гріха подалі

.
показати весь коментар
17.03.2026 20:32 Відповісти
Прикиньте, Черчиль дарує сталіну "Енігму" із словами:
"Дивись, Джо, яку хрєнь наші хлопці з буданівського ГУР у Адольфа вицарапали !"

.
показати весь коментар
17.03.2026 20:49 Відповісти
показати весь коментар
17.03.2026 21:54 Відповісти
А чи не є це державною зрадою?
показати весь коментар
17.03.2026 20:12 Відповісти
ідіоти поза юриспруденцією...

і воно, курва, це чудово знає, маючи диплом юриста.

.
показати весь коментар
17.03.2026 20:19 Відповісти
спочатку треба судово-психіатричну експертизу провести, а лише потім Зе можна визнати недієдатною особою, тобто таким, що через стійкий хронічний психічний розлад не здатен усвідомлювати свої дії або керувати ними

але тоді всі Зе безпекові домовленості будуть не дійсними
показати весь коментар
17.03.2026 20:42 Відповісти
Воно сфальсифікувало/не пройшло експертизу на наркозалежність, коли ще не було при владі. Яка вірогідність того, що маючи АБСОЛЮТНУ владу, воно не сфальсіфікує будь-які інші експертизи?
Звісно, що питання - риторичне
показати весь коментар
17.03.2026 20:46 Відповісти
то ж було до 24 лютого,

а тепер Зе починає мріяти про неосудність
показати весь коментар
17.03.2026 20:51 Відповісти
дарма, хай подивиться під себе - білої наполеонівської кобили під ним немає.

.
показати весь коментар
17.03.2026 20:53 Відповісти
не факт
показати весь коментар
17.03.2026 21:00 Відповісти
Тоді спочатку повинна бути "недієздатність", на мою думку. І ЗАРАЗ!
показати весь коментар
17.03.2026 21:13 Відповісти
Воно вже пройшло народну експертизу з діагнозом "Однозначно ідіот !"

.
показати весь коментар
17.03.2026 20:51 Відповісти
Мати диплом юриста в бути юристом, як кажуть в Одесі, це дві великі різниці. Я досі дивуюсь, як воно ще дисертацію не захистило
показати весь коментар
17.03.2026 22:46 Відповісти
Чим би дитя не тішилось - лиш би не плакало
показати весь коментар
17.03.2026 20:12 Відповісти
Від його тішиння народ кровю вмиваєтся.
показати весь коментар
17.03.2026 20:14 Відповісти
Шо маємо то маємо - як казав колись один розумник
показати весь коментар
17.03.2026 20:16 Відповісти
для ЗЄлєнського цей гаджет - іграшка !!!, в якій можна спостерігати за смертями українців, і яку можна подарувати приятелю

це й є його відношення до смертей і страждань Українців.

.
показати весь коментар
17.03.2026 20:42 Відповісти
Дурне поїхало в турне.
показати весь коментар
17.03.2026 20:14 Відповісти
Його розіб'ють і викинуть . Краще би який сувенір подарував.
показати весь коментар
17.03.2026 20:13 Відповісти
Хєр там. Якби ці німці так гроші тринькали вже давно би британський престол втратили. Вони його на аукціоні Крістіс продадуть. За мільйон фунтів стерлінгів. Разом ПО і паролями.
показати весь коментар
17.03.2026 20:21 Відповісти
ви поганої думки про МІ-6

.
показати весь коментар
17.03.2026 20:33 Відповісти
Чхати Коле 3 https://en.wikipedia.org/wiki/House_of_Oldenburg романову на якесь MI-6. Як і на MI-5, яке цим повинно займатися. Це його особистий подарунок. Що хоче то і зробить.
показати весь коментар
17.03.2026 20:42 Відповісти
кацап ?

.
показати весь коментар
17.03.2026 20:44 Відповісти
Німці вони. Я ж посилання дав.
показати весь коментар
17.03.2026 20:45 Відповісти
про родовід Вінзорської династії я обізнаний.

мова про тебе, "міл чєловєк"

.
показати весь коментар
17.03.2026 20:56 Відповісти
З яких пуйлов такі підозри?
показати весь коментар
17.03.2026 20:58 Відповісти
Які паролі, шо ти мелиш?
показати весь коментар
17.03.2026 21:29 Відповісти
А телеграм там встановлений? Ну щоб король міг дивитися щоденні відеозвернення "лідера світу"...
показати весь коментар
17.03.2026 20:14 Відповісти
....і в кремлі останню інформацію ЗСУ з фронту

.
показати весь коментар
17.03.2026 20:21 Відповісти
Там телемарафон встановлений.
показати весь коментар
17.03.2026 20:33 Відповісти
Зарядку додав чи діду доведеться за свої докуповувати?
показати весь коментар
17.03.2026 20:14 Відповісти
Щовечора буде підзаряджатся потужними відосіками найвеличнішого.
показати весь коментар
17.03.2026 20:17 Відповісти
Нахіба це дарити і показувати?(((
показати весь коментар
17.03.2026 20:15 Відповісти
бо кретин, сер !

.
показати весь коментар
17.03.2026 20:22 Відповісти
Секрети розбазарює😡😡зовсім довбанувся, краще би голову свою загубив десь..
показати весь коментар
17.03.2026 20:17 Відповісти
З такими крутими планшетами і такі руйнівні наслідки для нашої країни!
Боюсь, що ці планшети зеленського є і у рашистів! Можливо разом з "двушечкой на москву" передали!
показати весь коментар
17.03.2026 20:17 Відповісти
^%!$%^#!%@$@%#*&^&^*&!^*@%$%!@$%*&%$//
показати весь коментар
17.03.2026 20:20 Відповісти
нє виражайтєсь !

.
показати весь коментар
17.03.2026 20:23 Відповісти
Старому маразматику цікава іграшка.
показати весь коментар
17.03.2026 20:21 Відповісти
хвалити Богу, що ця "іграшка", яка цивільній людині до сраки, попала в руки англійського Короля, з подальшою передачею компетентним британським спецслужбам.
а не рудому чму, який би передав планшет другу валадіміру через тутсі хабарт

.
показати весь коментар
17.03.2026 20:27 Відповісти
показати весь коментар
17.03.2026 20:23 Відповісти
Дебіл!
показати весь коментар
17.03.2026 20:25 Відповісти
Підарас!! Це секретний гаджет! А якщо він дістанеться в руки ворогу (агенту)? Ну курво!
показати весь коментар
17.03.2026 20:26 Відповісти
скоро на Петрiвцi..
показати весь коментар
17.03.2026 20:32 Відповісти
не цей екземпляр, але з таким відношенням до військової державної таємниці, безсумнівно на Петрівці !

.
показати весь коментар
17.03.2026 20:35 Відповісти
Безтолкове чмо вештається світом за народний кошт.
показати весь коментар
17.03.2026 20:34 Відповісти
ст.111 ккУ шкоду суверенітету, територіальній цілісності, обороноздатності або державній безпеці
показати весь коментар
17.03.2026 20:34 Відповісти
Раді піара Зеля і матусю продасть, а нас так нефіг делать.
показати весь коментар
17.03.2026 20:52 Відповісти
За шмат гнилої ковбаси
У вас хоч мати попроси,
То віддасте...
показати весь коментар
17.03.2026 21:21 Відповісти
Молодець! Ще й похвалився всьому світу. І через кілька днів, якийсь дворецький, або прибиральниця, перекуплені кацапами , прихватить той iPad?
показати весь коментар
17.03.2026 21:08 Відповісти
Король віддасть онукам. Гратимуть у рольову гру.
показати весь коментар
17.03.2026 21:19 Відповісти
Тепер король зі своєю королицею будуть вечорами розглядати, що там в Україні відбувається.
показати весь коментар
17.03.2026 22:33 Відповісти