10543 відвідувача онлайн

Невдовзі Україна матиме морські дрони, здатні діяти в умовах океану, - Зеленський

Індустрія дронів

Дрон Magura V5

Україна незабаром матиме такі морські безпілотні системи, які здатні ефективно діяти навіть в умовах океану.

Про це президент України Володимир Зеленський сказав під час виступу перед британським парламентом, інформує Цензор.НЕТ.

Розробка морських дронів України

"Наші системи морських дронів постійно розвиваються. Ми зосередилися на швидкості цього розвитку і перемогли — завоювали наше море. Ми розробляємо більш стабільні дрони, які зможуть довше та ефективніше діяти на морі. Незабаром і не в далекому майбутньому ми матимемо системи, здатні ефективно діяти навіть в умовах океану", - зазначив президент

Дрони-перехоплювачі

  • Крім того, за його словами, Україна потребує щонайменше 1000 дронів-перехоплювачів на день, але ще стільки ж може продавати партнерам. Деякі країни вже закупили такі дрони, але не можуть їх використовувати без необхідної системи, додав Зеленський.

"Якщо потрібно зупинити "шахед" в Еміратах, Європі чи Великій Британії — ми можемо це зробити. Ключовими умовами для цього є технології, інвестиції та тісна співпраця між країнами", - сказав президент.

Топ коментарі
+15
з Чорного моря вже жодна кацапська шконка не прошмигує ?

знову дешевий ЗЄльоний хайп замість системної роботи!

.
показати весь коментар
17.03.2026 19:47 Відповісти
+14
Але створити власну балістику ми не можемо. Шпігельшнауцер обіціє, но це рівень високорозвинених країн, як от Іран. Як і пробити ППО Москви дронами не можемо, бо там немає океану, що би там не казав цей нацпредатель Касьянов.
показати весь коментар
17.03.2026 19:45 Відповісти
+13
так і до марсіанських морів вже недалеко...
показати весь коментар
17.03.2026 19:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тай добре - візьмем океани під контроль - шоб жодна шконка з нафтою не прошмигнула
показати весь коментар
17.03.2026 19:44 Відповісти
з Чорного моря вже жодна кацапська шконка не прошмигує ?

знову дешевий ЗЄльоний хайп замість системної роботи!

.
показати весь коментар
17.03.2026 19:47 Відповісти
Піар наше все - туман війни - два в одному
показати весь коментар
17.03.2026 19:49 Відповісти
ЗЄлєнський це не туман, ця суцільна темрява У війні

.
показати весь коментар
17.03.2026 19:58 Відповісти
Якшо ти сам не знаєш шо ти робиш - про це ніколи не здогадається твій ворог - Мистецтво війни
показати весь коментар
17.03.2026 20:04 Відповісти
спеціальне видання шедеврального твору для ЗЄльоного боунапарте

.
показати весь коментар
17.03.2026 21:17 Відповісти
А не підкажете, де зараз чорноморський флот орків?
показати весь коментар
17.03.2026 20:29 Відповісти
як вони туди дістануться? на атомних двигунах? судна під чиїми прапорами візьмуть на себе логістику? і за яких погодних умов вони зможуть там працювати?... це лише перші з питаннь
показати весь коментар
17.03.2026 19:48 Відповісти
Десь там турки мали злабудати нам фрегати і Англія за якісь судна заікалась / надіюсь не лікарняні/
показати весь коментар
17.03.2026 19:56 Відповісти
І найголовніше - нафіга??? Що там робити?
Якщо треба вразити світове суспільство - запіздяч спочатку кримський міст...
показати весь коментар
17.03.2026 19:56 Відповісти
нехай спочатку поверне під контроль Чорне та Азовське море, і Крим...
а потім тридить про "ми-мати-мо-океан"

може на вихідні дозволити Зе в кварталі знову виступати
побігає по сцені, зіграє на роялі, подуріє 🤡🤡🤡

і йому легше 😤
і нам не так соромно за нього в британському парламенті буде😰
показати весь коментар
17.03.2026 19:50 Відповісти
Цими океанськими дронами України, керуватимуть виключно баканов, єрмак, татаров, гетьманцев, міндіч, брати шефіри, юзік з приблудами95, шуфрич, більше 100 служок ВРУ з аброхамієм….
Роботи вистачить, а зеленський для них, стане ухилянтом-адміралом….
показати весь коментар
17.03.2026 19:52 Відповісти
Бажано, щоб вищеперечислені персонажі керували тими дронами особисто перебуваючи на борту, як японські камікадзе в свій час керували торпедами.
показати весь коментар
17.03.2026 20:22 Відповісти
так і до марсіанських морів вже недалеко...
показати весь коментар
17.03.2026 19:45 Відповісти
відправити всіх ЗЄльоних першим же марсіянсько-окіянським дроном нах !

.
показати весь коментар
17.03.2026 19:48 Відповісти
На Марсі немає океанів. Але є на Титані! А ще там багато метану і аміаку. Можна тими дронами тягати і торгувати.
показати весь коментар
17.03.2026 19:57 Відповісти
для СИНЬО-ЗЄльоних організмів найкраще підійде атмосфера Венери із гарячої сірчаної кислоти

.
показати весь коментар
17.03.2026 20:02 Відповісти
Найкраще для них підійде атмосфера Харона - супутника Плутона
показати весь коментар
17.03.2026 20:04 Відповісти
Але створити власну балістику ми не можемо. Шпігельшнауцер обіціє, но це рівень високорозвинених країн, як от Іран. Як і пробити ППО Москви дронами не можемо, бо там немає океану, що би там не казав цей нацпредатель Касьянов.
показати весь коментар
17.03.2026 19:45 Відповісти
"відсталі" перси наробили вже хрєнову кучу балістики як за асортиментом, так і за кількістю

космічєська держава курить бамбук і ліниво спостерігає, спльовуючи крізь зуби

.
показати весь коментар
17.03.2026 19:51 Відповісти
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна вперше позитивно випробувала балістичну ракету вітчизняного виробництва.

Про це він https://www.youtube.com/watch?v=pfYXPOVCuWM сказав під час пресконференції на форумі "Україна 2024. Незалежність" 27 серпня. (с)
показати весь коментар
17.03.2026 20:10 Відповісти
Це полудурошне похизувалось айподом з якого воно бачить події на фронті онлайн. Уявляю які перемоги йому там сирок малює кожного дня. Недарма воно постійно верещить, що ми вже перемогли.
показати весь коментар
17.03.2026 19:49 Відповісти
Може, краще використати ресурси на розробку чогось більш потрібного саме в наших умовах?
показати весь коментар
17.03.2026 19:49 Відповісти
Хоч би інколи тримав своє піддувало закритим. Ще чи буде і коли невідомо, а ворог аже має на увазі. Як це було і з контрнаступом. Виродок зелений.
показати весь коментар
17.03.2026 19:50 Відповісти
Зав'яжіть йому дзюбок...
показати весь коментар
17.03.2026 19:51 Відповісти
показати весь коментар
17.03.2026 19:52 Відповісти
смердить брехнею "зелене лайно", і в цього лайна є батько "зелений"
показати весь коментар
17.03.2026 19:52 Відповісти
Ну балабол Зробіть,а потім покажіть Ну скільки можна баранам і лохам вішати локшину на вуха про наші "досягнення" Кожний день втрачаємо свої території,кожний день гинуть люди,а воно ляпає язиком Я ХОЧУ БАЧИТИ ПРЕЗИДЕНТА ВОЮЮЧОЇ КРАЇНИ,А НЕ АРТИСТА НА СЦЕНІ,!!!!!
показати весь коментар
17.03.2026 19:53 Відповісти
- Ви бачили, що він 10 разів зміг за ніч?
- Ні.
- То ви кажіть, що 15 разів можете.
показати весь коментар
17.03.2026 19:54 Відповісти
здатні діяти в умовах океану

україна відома транс континентальна імперія, що володіє всіма океанами!
350 фламіндічів в день нам замало!
агов, океанські дрони!
допоможемо рудому собрату по розвитку, завоювати кубу!
кончений невиліковний гундосий зелений імбецил!
показати весь коментар
17.03.2026 19:58 Відповісти
Так Зелі Трамп колись по секрету сказав, що Крим - це острів, що омивається океаном. Так що океанські дрони потрібні.
показати весь коментар
17.03.2026 20:25 Відповісти
Ну Трамп же сказав,що Крим з усіх боків омивається прекрасним океаном. Значить і дрони повинні бути окєаніческімі. Наш лідор купив диплом юриста, а не географа.
показати весь коментар
17.03.2026 20:30 Відповісти
За сьогодні я вже від нього втомився(
показати весь коментар
17.03.2026 19:59 Відповісти
Прямо з Космодрому і стартувати будуть. Непомітно прокраючись серед мільярда дерев.
показати весь коментар
17.03.2026 20:05 Відповісти
Точно для Трампа сказано !

Дональд Трамп заявив, що Україна мала "тисячу миль океану", а після російського вторгнення "майже все це втрачено".

https://24tv.ua/geopolitics/tramp-skazav-********-bula-tisyacha-mil-okeanu-shho-mav-uvazi_n2891743
показати весь коментар
17.03.2026 20:07 Відповісти
Примітиви - Хайпуючи , блюючи ви не свідомо чи спеціально применшуєте титанічну і геніальну (по ефекту і ефективності) роботу десятків тисяч УКРАЇНСЬКИХ науковців, інженерів, іт-шників, бізнесових людей (не бариг) і т.д. котру ви навіть не можете збагнути, виходячи із вашої дешевої писанини...
показати весь коментар
17.03.2026 20:09 Відповісти
Ти вчасно пакушав майські шашлики?!
показати весь коментар
17.03.2026 20:14 Відповісти
У нас травень, на відміну від кацапів і ми їмо а не кушАємо як кацапи від слова КУШ..
показати весь коментар
17.03.2026 20:20 Відповісти
Тормоз...йди в сраку, як казав твій зелений *********!
показати весь коментар
17.03.2026 20:24 Відповісти
Гальма мають інше призначення, вони не ходять. І тут випирає примітивізм.. шо візьмеш з такого.
показати весь коментар
17.03.2026 20:40 Відповісти
Пане! Закон Кулона буде діяти і в морі, і в океані однаково (як і решта законів фізики). Різниця між морем та океаном - відстані. А це всього навсього реалізація рішення зв'язку/управління дроном і запасу палива. Такі рішення існують: для палива - то збільшення баку/ємності АКБ або зменшення споживання палива/енергії, а для керування - збільшення потужності приймально-передавальної системи дрона, наявність ретранслятора для передачі сигналів управління (космос/БПЛА/корабель супроводу), автономна або запрограмована заздалегідь робота без втручання оператора. Можливі комбінації. Це не біном Н'ютона.
показати весь коментар
17.03.2026 20:19 Відповісти
1. ОДЯГ. Ким Чен Ин але у чорному. Де краватка, ідіоте? "Дрескод" - це не тільки на вході до борделю чи "кварталу 95".
2. ДУРІСТЬ. Якщо ти вже лижеш дупу трампону, то повинен знати, що морські безпілотники - то витвір ШІ, а океанічні - науково необґрунтована фантастика.
3. ДУРІСТЬ. Який вихід до океану має Україна? Де вона проведе випробування, які підтвердять ефективність застосування "морських" дронів в умовах океану?
4. ДУРІСТЬ. Чим відрізняється "морський" дрон від "океанічного" окрім відстаней в морі і океані?
5. НЕКОМПЕТЕНЦІЯ. Воно хоча б розуміє, що літаючі безпілотники та надводні (тим більш підводні) безпілотники (як і наземні безпілотні системи) - це різні речі! Різне оснащення, різні системи керування, різні системи зв'язку, різна реалізація...

Звісно, що пункти 2-4 можна об'єднати в один. А для пустої голови янєлоха і всі 6 пунктів - то одне і не варте уваги. Головне - гроші, хайп та овації! А ще ВЛАДА, втрата якої для боневтіка - то втрата грошей, хайпу та овацій, що є для нього те саме, що втрата життя
ІМХО
показати весь коментар
17.03.2026 20:09 Відповісти
Ще скажи де випускатимуть,хто фінансуватиме,які фірми прийматимуть участь в розробці...(((
показати весь коментар
17.03.2026 20:10 Відповісти
Ідіот бліат...
показати весь коментар
17.03.2026 20:12 Відповісти
Воно то ідіот, а от ті, які цього дегенерата за ниточки смикають, зовсім ні. Поки чмошник бороздить у своїх наркоманських промовах простори всесвіту, Константинівка, наприклад, перетворюється на руїни. А там недалеко й до Краматорська зі Слов'янськом. А "народ" повинен, пускаючи слину, мліти від речей найпаскуднішого і не дивитися вгору.
показати весь коментар
17.03.2026 20:32 Відповісти
(((
показати весь коментар
17.03.2026 20:34 Відповісти
Будемо кацапів з Сахаліну захоплювати
показати весь коментар
17.03.2026 20:14 Відповісти
Ага, другий фронт відкриємо, в потім третій з півночі. Треба тільки лєдокол побудувати.
показати весь коментар
17.03.2026 20:34 Відповісти
Океанські дрони будуть разом із 3000 ракетами фламінго
показати весь коментар
17.03.2026 20:24 Відповісти
От ви смієтеся, а напрасно. Ті фламінги чому не робили? Тому, що їх причепити нікуди. А от як тільки зроблять стопіццот океанських дронів, щоб було на чому доставити ті фламінги десь до берегів Камчатки чи Владивостока, зайти з тилу, так би мовити, тоді й фламінги почнуть випускати. Бо порохоботи вже чутки розпускають, що гроші друзі найвеличнішого спи@дили і няких фламінгів випускати й не планували. Аби зайвий раз Бубочку обісрати.
показати весь коментар
17.03.2026 20:38 Відповісти
Геть зеленого довбойоба!
показати весь коментар
17.03.2026 20:36 Відповісти
Міндіч уже с тобою нафламіндічав бреше кожен день і мародере
показати весь коментар
17.03.2026 20:58 Відповісти
коли ми вже почнемо будувати "зірку смерті"?
показати весь коментар
17.03.2026 21:03 Відповісти
Слиш, ти, анонсатор, спочатку зроби а потім вже рекламуй. Бо все що зараня рекламували виявилось пшиком. Бо ти ще не зробив а рашисти зараз завиють і піднімуть всіх на вуха що Україні заборонять даже перднути не те що підривати танкери в океані