9595 посетителей онлайн

29 марта в 3:00 ночи Украина перешла на летнее время

Украина сегодня ночью переходит на летнее время

В ночь на воскресенье, 29 марта, Украина перешла на летнее время - часы переводят на час вперед.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

В три часа ночи по киевскому времени часовую стрелку необходимо было перевести на один час вперед (на 4:00).

Современные электронные устройства, такие как смартфоны, ноутбуки, планшеты, обычно обновляют время автоматически через сетевые настройки.

Тогда как механические часы и будильники придется переводить вручную.

  • Практика перевода часов на зимнее и летнее время регулируется постановлением Кабинета Министров от 13 мая 1996 года № 509 "О порядке исчисления времени на территории Украины".
Топ комментарии
+8
Дурість та анахронізм
показать весь комментарий
29.03.2026 00:49 Ответить
+6
Задрали !
показать весь комментарий
29.03.2026 00:53 Ответить
+4
а сенс?
показать весь комментарий
29.03.2026 00:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а сенс?
показать весь комментарий
29.03.2026 00:47 Ответить
Людям голову морочити
показать весь комментарий
29.03.2026 02:50 Ответить
Дурість та анахронізм
показать весь комментарий
29.03.2026 00:49 Ответить
Задрали !
показать весь комментарий
29.03.2026 00:53 Ответить
Задовбало вже це крутіння стрілками!
Щроку одне й теж! Совкізм процвітає та рулить! Може ми вже скасуємо цей прежиток совка нарешті, й перестаненмо жити всілякими міфами про економію, оптимізацію та всіляку іншу фігню, якою громадян у свій час годував совок!
Ні, Україна не в Європі, бо в Європі таким маразмом ніхто не марить!
показать весь комментарий
29.03.2026 05:44 Ответить
рососія скасувала цей пережиток совка ще в 2011 році. а Європа (окрім Ісландії) робить це і надалі. а ми за нею, і будемо переводити, допоки не скасує саме Європа...
показать весь комментарий
29.03.2026 07:18 Ответить
Не зрозуміла? Що "Європа"?! Європа досі переймається оцим крутінням стрілок, бо ніяк не може домовитися - залишати астрономічний час (зимовий), чи жити годиною раніше. І кожні півроку, як дурні, граємося годинниками на власними нервами!
ЗА-ДОВ-БА-ЛИ!!!!!!!
показать весь комментарий
29.03.2026 12:15 Ответить
пів дня ходиш як варений а потім ще тиждень перелаштовуешься
показать весь комментарий
29.03.2026 09:53 Ответить
О, а я вважала, що Україна вже закінчила ті іграшки з часом! Навіть злегка позаздрила, мовляв, розумні люди, не те, що європейці, що досі не змогли домовитися!
Прикро...
показать весь комментарий
29.03.2026 12:11 Ответить
Перевели то добре. А ше краще було б лишитися на літньому часі.
показать весь комментарий
29.03.2026 15:10 Ответить