12269 посетителей онлайн

Убийство военного ТЦК во Львове: Олег Авдеев - экс-спортсмен и участник Олимпийских игр

Гибель Олега Авдеева во Львове: экс-спортсмен и участник Олимпийских игр

Военный ТЦК Олег Авдеев, убитый 2 апреля во Львове, в прошлом представлял Украину на двух зимних Олимпиадах.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишет "Трибуна".

"Олег был участником XVIII зимних Олимпийских игр в Нагано в 1998 году и XIX зимних Олимпийских игр в Солт-Лейк-Сити в 2002 году. На обеих Олимпиадах на санках-двойке в паре с Данилом Панченко они заняли 11-е место", - говорится в сообщении.

Что известно?

Ранее Авдеев работал начальником группы инспекторов пограничного контроля, также некоторое время был заместителем начальника мобильной пограничной заставы "Львів".

С ноября 2025 года Олег был офицером мобилизационного отделения Галицко-Франковского ОРТЦК и СП. А с января стал офицером группы рассмотрения и сопровождения административных правонарушений этого же ТЦК. Участия в боевых действиях не принимал

Что предшествовало?

Топ комментарии
+42
Участі в бойових діях не брав,але ексспортсмен та учасник Олімпійських ігор. Можна "оповіщувати",чому ж ні? Моральні принципи ще ті.
показать весь комментарий
03.04.2026 09:09 Ответить
+33
Ой пахне в цій справі чимось неприємним - і перший і другий працювали на кордоні а що таке кордон відомо всім хто мав з ним хоч один раз якісь ділові стосунки.
показать весь комментарий
03.04.2026 09:11 Ответить
+28
Если говорить по честному и по совести то если кто-то и имеет права служить в ТЦК то это исключительно военные получившие ранения на фронте и не имеющие возможности дальше принимать участие в боевых действиях в связи с состоянием здоровья, может быть тогда и отношение граждан к ним было бы иным а так увы маемо шо маемо..
показать весь комментарий
03.04.2026 09:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Українець на українця
Це те що нам зараз потрібно ? Ворогів навколо мало ?
Не розумію я людей
показать весь комментарий
03.04.2026 09:07 Ответить
Ота потвора, що вбила українця - не українець, а рашнява ждуняра! А якщо воно ще й митник, то 100% барига-корупціонер! На довічне виродка!
показать весь комментарий
03.04.2026 09:23 Ответить
Митник на прикордонника.
показать весь комментарий
03.04.2026 09:34 Ответить
Участі в бойових діях не брав,але ексспортсмен та учасник Олімпійських ігор. Можна "оповіщувати",чому ж ні? Моральні принципи ще ті.
показать весь комментарий
03.04.2026 09:09 Ответить
А ти спирт що можеш за себе сказать,чи ти УБД.Якщо нема чого сказать непиши різну херню.
показать весь комментарий
03.04.2026 09:14 Ответить
Знаєш, особисто я не признаю людей, що відправляють на війну інших, самі при цьому, нічого про цю війну не знають. Це як поліцаї, що оберігають закон в країні без конституції.
показать весь комментарий
03.04.2026 11:55 Ответить
А ви брали? Які ваші моральні принципи?
показать весь комментарий
03.04.2026 09:21 Ответить
краще б показали реальну декларацію цього митника-спортсмена...
показать весь комментарий
03.04.2026 09:34 Ответить
Деякі тцкашні чини навіть не соромлячись показали мільйони в крипті.
"Набізнесували", тварюки.
показать весь комментарий
03.04.2026 09:55 Ответить
Спортсмен добре пристосувався на службі...
показать весь комментарий
03.04.2026 09:37 Ответить
Мутна історія зі всім оцим, дуже мутна, якщо вже й заброньовані працівники митниць таке роблять , то може щось з системою всередині тцк не так?
показать весь комментарий
03.04.2026 11:03 Ответить
Закрий їбало
показать весь комментарий
03.04.2026 12:28 Ответить
Ой пахне в цій справі чимось неприємним - і перший і другий працювали на кордоні а що таке кордон відомо всім хто мав з ним хоч один раз якісь ділові стосунки.
показать весь комментарий
03.04.2026 09:11 Ответить
митник зі львова вбив колишнього прикордонника зі львова. здається тут щось особисте
показать весь комментарий
03.04.2026 09:11 Ответить
Если говорить по честному и по совести то если кто-то и имеет права служить в ТЦК то это исключительно военные получившие ранения на фронте и не имеющие возможности дальше принимать участие в боевых действиях в связи с состоянием здоровья, может быть тогда и отношение граждан к ним было бы иным а так увы маемо шо маемо..
показать весь комментарий
03.04.2026 09:19 Ответить
ніби їх не будуть убивати
уже були і такі випадки
показать весь комментарий
03.04.2026 09:20 Ответить
Возможно, но в целом если люди будут знать что там не мажоры и чьи-то детишки или те кто за эти места заплатил а воины получившие боевые ранение и прошедшие через Ад то в целом отношение безусловно поменяется а так на что бы я обратил внимание сейчас в первую очередь так это на то что в конфликтах с ТЦК простые прохожие принимают сторону именно тех кого ТЦК останавливает и это тенденция хреновая.
показать весь комментарий
03.04.2026 09:25 Ответить
Це ви говорите про людей які клоунів і злочинців у владу обрали ?
Їм тепер не так ? Давати зелі рейтинг і воювати у його війську не одне і те саме ?
показать весь комментарий
03.04.2026 09:37 Ответить
Про рейтинги розповідаю тим хто радіє вбивсту військового , але каже що зеля святой
Поняв, ****?
показать весь комментарий
03.04.2026 11:47 Ответить
Зеля святой ?????
Так тим більше ! Йдіть під його командування. Не вибивайте ТЦК. Не ховайтесь по кущах
Самі йдіть, щоб вас не вилавлювали
показать весь комментарий
03.04.2026 10:03 Ответить
І що тоді? Всі ухилянти з поваги до ветеранів відразу з"являться в ТЦК і з гордістю підуть воювати?
показать весь комментарий
03.04.2026 09:22 Ответить
Конечно же нет, но избежать волны ненависти от населения по отношению к ТЦК можно будет если и не полностью избежать то значительно снизить совершенно точно.
показать весь комментарий
03.04.2026 09:28 Ответить
Шо за муйня? Тоді бичари ухилєси будуть ще легше докалічувати фронтовиків... Чи вони одразу переймуться повагою до УБД і побіжуть до військоматів? Ні! І ти це знаєш! Потім почнуть нити, що всю поліцію на фронт! Коли вся поліція буде на фронті, то і дерржави не стане, а залишаться одні ухилєси, які ніколи не підуть на фронт добровільно!
показать весь комментарий
03.04.2026 09:29 Ответить
І яким чином участь у бойових діях та поранення роблять з людини СПЕЦІАЛІСТА з мобілізаційної роботи??? Чи може на тижневих курсах у Львові її всьому навчать??? Хоча, будьмо чесними, ніхто там нічому не вчиться, навіть тих що є недалеких за змістом методичок не читає, лише сертифікати отримують...
До речі, за часів совка таких спецалістів готували 5 РОКІВ у ВНЗ, при чому критерії відбору на дану спеціальність були одними з найсуварійших!!
показать весь комментарий
03.04.2026 10:05 Ответить
Якщо говорити по чесному, то чоловіки якщо вони чоловіки отримавши повістку повинні самі прийти в ТЦК.
показать весь комментарий
03.04.2026 12:29 Ответить
Митар вбив прикордонника. Мотив? Мета?
показать весь комментарий
03.04.2026 09:19 Ответить
Щось пов'язане з саме з митницею...хтось комусь перейшов дорогу
показать весь комментарий
03.04.2026 09:24 Ответить
,, Дєло пахнєт керосіном".
показать весь комментарий
03.04.2026 09:27 Ответить
синок маминої подруги, в тебе насрано в голові..
показать весь комментарий
03.04.2026 09:43 Ответить
Спортсмен чомусь працював у військовій структурі ще й приймав участь в бусифікації,але не був на Фронті...як таке сталося.?!
показать весь комментарий
03.04.2026 09:38 Ответить
Дочекались? Спочатки жінки блокували, потім драчки, потім нанесення травм, тепер вбивство. Наступним що - групові засідки на тцкашників? До цього катимось? На публіку кричать "Слава Україні", а як що щось, то вбивають?
показать весь комментарий
03.04.2026 09:41 Ответить
Задумайтеся, чому під час мобілізації 2014-2015 такого не було...
показать весь комментарий
03.04.2026 09:44 Ответить
У 2014-2015 був абсолютно інший мобілізаційний ресурс + значно нижчий рівень інформованості. На сьогоднішній же день, коли триває 5й рік війни,перелякані від того ресурсу лишилися в більшості своїй добре прошарені хітруни та пройдисвіти, а також перелякані доходяги та ідеалісти з позитивним мисленням. Що б хоч якось забрити даний контенгент навіть у часи до формування суспільства споживацтва, доводилося проводити просто епічну роботу по створення у даного контенгента необхідних державі поглядів на життя. Тепер ж враховуючи рівень інформованості це буде в сотні разів складніше.
показать весь комментарий
03.04.2026 12:50 Ответить
Слы...не неси херню, покажи Нам тцкашников в вышиванках!Где прыгали? Пруфы, иначе ты фуфлогон!
показать весь комментарий
03.04.2026 10:51 Ответить
ЗЕ-необільшовики запустили громадянську війну в Україні!
показать весь комментарий
03.04.2026 09:47 Ответить
риба псується із Говнокомандувача (звісно, - Верховного) недієздатного нарциса-уклоніста.. в усьому (ізначально) винен він (якщо він - таки през) та жлоби, які досі його підтримують ..
показать весь комментарий
03.04.2026 10:06 Ответить
Ждунів - бздунів ухилянтів, треба замість ТЦК доставлять відразу в спец суди.
показать весь комментарий
03.04.2026 10:27 Ответить
4 разового намагалися вручити повістку але марно, не змогли вичепити
показать весь комментарий
03.04.2026 12:23 Ответить
Смерть Олега Авдєєва на совісті Верховного Головнокомандувача, який своєчасно у 2022 році не провів мобілізацію, піклуючись про свої рейтинги і поспіхом створили ТЦК, щоб ганебним, безкоштовним способом поповнювати ряди ЗСУ.
показать весь комментарий
03.04.2026 10:50 Ответить
Закон би змусив, який справедливий і один для всіх.
показать весь комментарий
03.04.2026 11:16 Ответить
Верховна Рада відсторонилась від виправлення та прийняття нових законів, які б гарантували законну мобілізацію громадян.
Оце що зараз відбувається - цілком влаштовує слуг наріду. В цьому бардаку дуже вдобно сховатись, натягнувши балаклаву.
А потім барбершопні воїни невидимого фронту в тилу розказують які погані в нас люди, не хочуть добровільно бездумно йти на заклики захищати їхнє майно.
показать весь комментарий
03.04.2026 11:15 Ответить