7879 посетителей онлайн

Если люди не идут воевать – их приходится мобилизовать. "Чудес" от изменений в работе ТЦК не будет, – Буданов

военные тцк

Глава Офиса президента Кирилл Буданов заявил, что нынешний процесс мобилизации в Украине носит хаотичный характер, но пока продолжается российская война, кардинально решить эти проблемы невозможно.

Об этом Кирилл Буданов сообщил на встрече CEO Club Ukraine, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Суспільне".

О мобилизации и ТЦК

"Армии нужен человеческий капитал. Человеческий ресурс из-за того, что война уже длится 12,5 лет и 4 с лишним года полномасштабного вторжения. А люди смотрят телевизор и смотрят интернет, телеграм и так далее — не очень хотят идти воевать. А минимальный план существует: минимальное количество людей, которые должны прийти для того, чтобы поддерживать фронт. Между этими двумя реальностями моста не существует. Абсолютно. Поэтому если люди не идут — их придется мобилизовать", — сказал Буданов.

Руководитель ОПУ подчеркнул, что не стоит ждать "чуда" от изменения названий или формата работы ТЦК, ведь суть процесса останется прежней. Он заявил, что от изменения названия ТЦК ничего не изменится. "Или фронт падет", — подчеркнул Буданов.

Убийство военного ТЦК во Львове

Топ комментарии
+40
Насправді ситуація наступна: мініатюра "Немає кому воювати".
показать весь комментарий
03.04.2026 21:48 Ответить
+30
Буданов я тебе здивую але такі дива будуть що ой ой .Любий тиск на суспільство на 5 рік війни виплеве в протистоянне не виключенно в збройне.Ви на стільки попутали берега що взагалі не розумієте що коїться.Ба більше тобі скажу військові прям тотально готові наваляти по табло.
показать весь комментарий
03.04.2026 21:49 Ответить
+29
Щось мені вже це нагадує... І ще й кавою з Ялти набзділо трохи...
показать весь комментарий
03.04.2026 21:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
ЄДИНИЙ, хто відповідає за мобілізацію! Так записано в законах України. А в Конституції записано, що Президент не може передавати свої повноваження іншим особам (написав без лапок, бо дослівно не пам'ятаю)
показать весь комментарий
03.04.2026 22:03 Ответить
У зриві мобілізації винне занадто мале населення України.
показать весь комментарий
03.04.2026 22:04 Ответить
"...війна вже триває 12,5 року і 4 з гаком роки повномасштабного вторгнення." Джерело: https://censor.net/ua/n3608792

Найвеличнішому про це розкажи! Бо воно ж вважає себе Черчилем, який звільнив Київську, Чернігівську, Сумську, Харківську області і Херсон та не дав захопити Миколаїв та Одесу. Пофіг, що це робили Марчело, Залужний, Наєв та інші, яких воно звільнило, понизило, відкрило кримінальні справи...

Чомусь мені це все нагадує переписування історії московією з 17сторіччя нашої ери. На московії це вдалося: вони вірять навіть в 28 панфілівців, а те що було при Єкатєрінє ІІ і до члєніна - взагалі не сумніваються! Щось подібне намагається зробити і ця корумпована влада - "ми командири-провідники-герої, а решта - статисти". От тільки жертвам Бучі це пояснити буде ну дуже складно...
Але це всього-навсього моє ІМХО....
показать весь комментарий
03.04.2026 22:01 Ответить
Якщо люди не хочуть воювати за свою державу, значить її не буде. Висновки робіть самі, чи готові ви воювати, а примусити не вдастся
показать весь комментарий
03.04.2026 22:03 Ответить
Не будет этой будет другая ,которая в перманентной войне с соседями и далеко за рубежом постоянно .И она заставлять умеет преотлично даже если ты и не хочешь. Так что воевать придеться смирись уже наконец с этим на 12 год войны
показать весь комментарий
03.04.2026 23:04 Ответить
Для початку дали всім своїм і блотним втекти,потім ще частину за таксу випустили,ну і залишили решту рівних перед законом(
показать весь комментарий
03.04.2026 22:03 Ответить
а вы в какой категории?
показать весь комментарий
03.04.2026 22:48 Ответить
26 років емігрант.
показать весь комментарий
03.04.2026 22:52 Ответить
Ну, ховатися в окопах від дронів це не беркутів гурьбою бити ))
показать весь комментарий
03.04.2026 22:06 Ответить
Трошки раніше написав: від зміни місць доданків сума не змінюється. Буданов читає Цензор.👌
показать весь комментарий
03.04.2026 22:08 Ответить
Від "кава у Ялті" до "фронт впаде" - зірковий шлях Буданова. Може треба міняти дурнів які вважають людей ресурсом?
показать весь комментарий
03.04.2026 22:18 Ответить
не на часі
показать весь комментарий
03.04.2026 22:31 Ответить
Вже оприлюднили відео з показаннями вбивці тцкуна у Львові.

Чиста самооборона вчинена в стані афекту (гобліни напали на людей під час похорону близької людини).

Хлопцю свободу, а всі учасники групи оповіщення (крім покійного) мають отримати тюремні терміни.
показать весь комментарий
03.04.2026 22:20 Ответить
та, зрозуміло. а ти, сцикун, вже повірив)
що там, під спідницею, сельодкою пахне?
показать весь комментарий
04.04.2026 01:53 Ответить
Від творця "Кави в Криму".
показать весь комментарий
03.04.2026 22:25 Ответить
Так а в чому сенс такої насильницької могилізації? Все рівно рано чи пізно він сзч буде, силою вже нікого не загониш воювати в окопах , це вже аксіома,коли інші відправляють кожен день двушки і їздять за кордон в одночас будуючи мутні корупційні схеми , дурних нема.
показать весь комментарий
03.04.2026 22:25 Ответить
смысл в том, что из 90 млрд кредита европы часть осядет на криптокошельках господ у керма Украины.
показать весь комментарий
03.04.2026 22:50 Ответить
Цікаво виходить: силовики під присягою, що живуть за людські податки, гонять в окопи тих самих платників податків, але самі тути не спішать. Це так має фукціювати держава?
показать весь комментарий
03.04.2026 22:28 Ответить
Про них Петлюра ще давно сказав про тих хто гонить (українські гниди)
показать весь комментарий
03.04.2026 23:25 Ответить
Ну відправлять половину поліцейських з кожного міста. А хто буде боротися зі злочинністю в половині міста? Хто буде приїзджати на половину викликів?
Вже зараз поліцейські пропонують стати поліцейськими, але по сути новобранців відправляють на фронт.
показать весь комментарий
03.04.2026 23:29 Ответить
В Україні найбільше у світі корупціонерів. Продажні суди, прокуратура, поліція, освіта, медицина, ТЦК, ВЛК, влада, яка краде та вивозить за кордон награблене. У нас навіть депутати за гроші голосують. Одні гинуть за Україну, а другі наживаються на війні. Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди - С.Петлюра.
показать весь комментарий
03.04.2026 22:28 Ответить
Значить буде більше випадків як у Львові.
Бо як казали в одному кацапському фільмі: "Пружину беспредела нельзя сжимать до бесконечности"
показать весь комментарий
03.04.2026 22:31 Ответить
Буданга подобається тобі чи ні але такими методами мобілізації можна тільки зашкодити, ніяк не те що не вийти на кордони 91 року а взагалі здійснити будь який хоч маленький прорив, потрібна технологічна зброя (ракети, дуже дуже багато дронів і інше) але коли влада діє майже а унісон з кацапами (сирок і ко) то чекай від них тільки м'ясних штурмів, все!
показать весь комментарий
03.04.2026 22:33 Ответить
Дуже сумні висновки-https://www.youtube.com/watch?v=Sso59j54slo
показать весь комментарий
03.04.2026 22:33 Ответить
чого не мобілізовують олігархів, депутатів, міністрів, суддів, прокурорів, інших "илітних" і їх синів? Тих, хто найбільше має в тій державі і від цієї держави, тих не хочуть мобілізовувати і відправляти в окопи. То не справедливо. Неможливо вести справедливу війну несправедливими методами, так війна стає несправедливою.
показать весь комментарий
03.04.2026 22:35 Ответить
Думаю саме тому Зеленський має йти у відставку, а по закону, як і положено, має виконувати обов'язки президента спікер ВР, пора закінчувати цю вакханалію. Керівник офісу ніхто, його ніхто не обирав.
показать весь комментарий
03.04.2026 22:37 Ответить
не, ну говорит он прaвильно. тем не менее, слишком много зaбронировaнных во всяких охрaнных конторaх и гос структурaх, плюс порa принимaть зaкон о мобилизaции женщин и зaпрете им выездa зa кордон. все рaвно от мaникюроэкономики толку нет. не рвутся женщины зaменять мужчин зa стaнком, зa бaрaнкой, в поле нa трaкторе и тaк дaлее. тaк же не рвутся рожaть юнитов, поэтому мобилизaция жынок по чуть-чуть уже перезревший вопрос.
показать весь комментарий
03.04.2026 22:38 Ответить
показать весь комментарий
03.04.2026 22:57 Ответить
Але ж не 55+ дiди !!!
показать весь комментарий
03.04.2026 22:38 Ответить
ВЛК визначає придатність виконання завдань, а не здоров'я. Деякі і в 70 років гарно воюють.
показать весь комментарий
03.04.2026 23:31 Ответить
правильно кажеш, але якось хера в селах повигрібали всіх мужичків, а в Кийові похер на війну.
починайте мобілізацію з Кийова
показать весь комментарий
03.04.2026 22:41 Ответить
Починати мобілізацію треба з тебе. Поки ти не будеш в окопі, ніякої перемоги не буде.
показать весь комментарий
03.04.2026 23:09 Ответить
А де ділася зелена маса яка на свій розум вирішила що державою зможе управляти клоун не відомо якої національності і повний антипод українцю? Хто як не вони мають підтримати свого кумира і записатися добровольцями на фронт? 73 відсотка виборців, навіть якщо відняти жінок, це величезне стадо яке свинособак шапками закидали б.
показать весь комментарий
03.04.2026 22:41 Ответить
За роки великої війни в Україні з'явився досить великий прошарок людей, яким продовження військових дій є надзвичайно вигідним. Починаючи від мародера та його банди, яка узурпувала владу в країні та готова правити ще хоч 20 років, і до бізнесмена, який заробляє надприбутки на військових замовленнях - всі вони сьогодні живуть своє краще життя і хочуть жити його якмога довше. Фундаментальною базою для забезпечення цього є два фактори - бабло, яким Європа оплачує війну, і кріпаки, які ціною свого життя оплачують безтурботне життя вигодонабувачів війни. Гарантом для забезпечення безперебійного надходження на фронт гарматного м'яса є тцк, тож будь-які зміни апріорі будуть спрямовані виключно на розширення та посилення інструментів, які можуть бути застосовані для відлову громадян.
показать весь комментарий
03.04.2026 22:50 Ответить
М'ясо не безкінечне, але хапають як в останній раз.
показать весь комментарий
03.04.2026 23:26 Ответить
Ооо...то так мош і до громадяньської дотягти((((
показать весь комментарий
03.04.2026 22:50 Ответить
Мабуть, внутришні вороги України давно мріють про громодянську війну.
показать весь комментарий
03.04.2026 22:58 Ответить
Читаю коменти, ї розумію: - цій країни таки настане повний п...ць.
показать весь комментарий
03.04.2026 23:11 Ответить
Когда в 2019 ржал на выборах наверное так не думал?
показать весь комментарий
03.04.2026 23:15 Ответить
На відміну від тебе, по результату голосування 2019-го року я це передбачав.
показать весь комментарий
03.04.2026 23:28 Ответить
А такі, як ти, мені казали: та ти шо! ра він роботяга! він все зробить!
показать весь комментарий
03.04.2026 23:29 Ответить
Боже, невже ж досі не зрозуміло, що єдиний вибір, який убезпечив би від війни - це був вибір Януковича. Ну чи Медведчука. Так що всі проголосували неправильно! ))
показать весь комментарий
03.04.2026 23:33 Ответить
Щодо намірів ***** напасти на Україну - згоден. Щодо спроможності України чинити супротив - категорично ні.
показать весь комментарий
03.04.2026 23:51 Ответить
Щоб оцінити спроможність чинити спротив - достатньо знати арифметику і порівняти 1) військовий бюджет РФ та України. 2) військовий бюджет України 2014-2021 та допомогу союзників. За БУДЬ ЯКИХ умов, при будь якій владі - Україна не могла б встояти при відсутності підтримки Заходу. Тому одна з головних заслуг діючої влади - що а) змогли мобілізувати суспілство на спротив (привіт 72%, вже не можна було сказати - що це війна Порошенка та меншості) і встояти при першому ударі, зберегти керованість військом та державою, б) змогли переконати Захід надати допомогу. Так, це не виключно їхня заслуга - але принаймні вони не всрали єдиний шанс. Щодо легенд нашого містечка про згортання військових програм після приходу Зеленського - більшою мірою це таки легенди згенеровані опозиційними технологами і лоббістами, які після зміни влади втрачали можливості дерибану. На щастя - не все так було і є погано, як дехто хоче зобразити в процесі собачої політичної гризні.
показать весь комментарий
04.04.2026 01:19 Ответить
Тут більшість професійна ботня. Як і скрізь в соцмережах. Хоча немало й сцикунів-істеричок, що радісно підхопили тему, шукаючи способів якось виправдати себе хоча б у власних очах. Але більшість пасивно йдуть без опору. Дуже бояться БЗВП, а там - готові на все що завгодно, принижуватися, платити, аби якось залишитися в тилу.
показать весь комментарий
03.04.2026 23:30 Ответить
Ну раз изменений (в методах мотивации идти на фронт) не будет - значит изменений (в количестве СОЧ) не будет.
Не совсем понимаю, к чему эта реплика Буданова.
Мог бы ещё рассказать, мол, а вот в рф...
показать весь комментарий
03.04.2026 23:12 Ответить
Anjey #620571

Реєстрація: 03.04.2026
О, дивіться, воно тільки вилізло з свого підмосковного болота, обтрусило ряску з вух івже вирішило, що його ,,експертна думка'' тут комусь цікава. Слухай, лапотне, ти коли цей текст через гугл-транслейт проганяв, копита не заплуталися? Твій висер про ,,выхода нет'' залиш для черги за безкоштовним супом під Сизранню. Це в тебе виходу немає, крім як здохнути в посадці за амбіції старого маразматика, поки твоя самка купує собі на твої ,,гробові'' нову мікрохвильовку.
Тебе лапотного видає абсолютно все: від твоєї недорозвиненої свинособачої щелепи, яка кришиться об українську фонетику, до смороду бояришника, який не перебиває навіть запах твоїх немитих тижнями онуч. Ти сюди приволік свій ,,пєрєгар'' і намагаєшся щось белькотіти про мотивацію? Наша мотивація проста - щоб ви, членоголові, нарешті стали добривом і перестали псувати повітря на планеті. Порівняння зі Сталіним та Гітлером - це взагалі бінго'' від дегенерата. У вас там у підмосков'ї це єдині дві книжки, які дозволяють читати в перервах між чисткою чобіт пану майору? Збирай свої смердючі манатки, закручуй роги і вали на свою рідну помийку .ru. Там якраз ******* таких безперспективних скигліїв. Тут тобі не ,,Вконтактє'', тут за кожне слово тебе будуть множити на нуль, поки ти не заповзеш назад у свою твань придуркувате.....
показать весь комментарий
04.04.2026 00:28 Ответить
Заява Буданова про те, що ,,дива'' не буде і без мобілізації нам не вистояти - це не просто слова, це жорстка математика війни. Так, ми всі розуміємо: втрати треба поповнювати, а мільйонну армію не втримати на одних лише добровольцях 22-го року. Але питання в іншому: як ми це робимо? Бо сьогоднішній акцент на примусі та ,,бусифікації'' замість системних змін - це шлях до створення армії немотивованих людей, з якими війну не виграти. Це шлях в нікуди ! Ми не маємо права копіювати методи рашки, бо в гонці репресій ми програємо ресурсно. Замість того, щоб ,,закручувати гайки'' і заганяти людей у підпілля, держава нарешті має змінити сам підхід. Нам потрібен реальний рекрутинг, де людина йде на конкретну посаду за фахом, а не ,,лотерея'', де айтішника - ,,ботаніка'' в окулярах чи крутого механіка с ,,золотими руками'' кидають у штурмову піхоту просто для звіту. Нам потрібна чесна цифровізація та чіткі терміни служби, щоб армія перестала бути ,,квитком в один кінець''. Людина повинна знати: вона йде виконувати обов'язок на конкретний час, після якого повернеться додому. Додайте сюди гарантовані місяці якісного навчання та, що не менш важливо, реальні соціальні гарантії. Це не пусті слова ! Людина має бути впевнена, що держава не викине її на узбіччя після поранення чи хвороби. Сьогодні страх залишитися ,,на сам на сам'' зі своїм каліцтвом, непотрібним нікому, крім родини, з копійчаними виплатами, на які неможливо навіть купити ліки, - це потужний стопор для мобілізації.!!! Держава повинна гарантувати гідне страхування та реальну підтримку сім'ї, щоб боєць знав: якщо з ним щось станеться, його близькі не будуть принижуватися в чергах за мізерною допомогою, а він стоятиме у підземних переходах або біля супермакетів просячи милостиню. а отримають належний захист. І саме головне : жодні реформи не спрацюють без елементарної справедливості.!! Важко закликати до ..громадянського обов'язку'' звичайного роботягу, коли він щодня бачить прірву між собою та ..обраними''. Поки країна збирає по гривні на дрони, наближені до влади особи на кшталт Михайла Міндіча фігурують у новинах про розкішне життя, а друзі президента, як-от Євген Кошовий, дозволяють собі пости з елітних відпочинків під пальмами, нарікаючи на ,,дощик'', що заважає йому засмагати.....Ця зухвала демонстрація привілейованості - поки солдати гниють в окопах під крижаним дощем по коліна у холодній воді - б'є по мобілізації сильніше за будь-яку ворожу ІПСО. Безкарність ,,своїх'', відсутність посадок за мародерство на оборонці та дика соціальна нерівність просто випалюють мотивацію начисто. Людина має бачити, що закон один для всіх: і для хлопця з села, і для мажорів, і для ,,Кварталу''. Захист країни має бути спільною справою, а не тягарем лише для тих, у кого немає грошей чи зв'язків відкупитися. Тільки через відновлення поваги до солдата та реальну рівність перед законом ми зможемо змінити страх і агресію на свідому готовність захищати свій дім. Це ж базові речі, без яких великі нації не перемагають.....І нашим можновладцям це треба вже зрозуміти і треба знінювати підїід до проблеми а не намагатися силою ламати іі через коліно'...
показать весь комментарий
03.04.2026 23:24 Ответить
В якому окопі ти оцю простиню намалював?
показать весь комментарий
03.04.2026 23:28 Ответить
Ти дивись , ще один ,,свідок окопу'' прокинувся в коментарях. Дивись, як воно збудилося! Мабуть, у калюжі, де ти сидиш, хвиля пішла від мого попереднього поста? Спеціально для тебе, ,,штурмовика диванного фронту'': якщо в тебе, крім цього заїждженого питання про окоп, є якісь ділові пропозиції або ти реально маєш що сказати по суті - викладай. Я весь в увазі. Чи в методичці наступна сторінка склеїлася від перегару? Якщо ж ти просто зайшов сюди аби щось ,,булькнути'' в надіі, що тебе помітять - розчарую. Твій коментар несе стільки ж сенсу, скільки інструкція до порожньої пляшки ,,Бояришника''. Тож давай так: або пиши щось конструктивне, або не корч із себе дорослого дядю і вали далі дивитися свої улюблені мультики. Там якраз для твого рівня розвитку серія про Лунтіка вийшла, він теж ,,звалився з місяця'' і не розуміє, що відбувається.Що, аргументи закінчилися на першому реченні, чи підеш покличеш старшого по болоту на допомогу?
показать весь комментарий
04.04.2026 00:38 Ответить
Парагвай, Парагвай кого хочеш вибирай. Під час війни в Парагваї було знищено 90 процентів чоловічого населення і на тому війна закінчилась
показать весь комментарий
03.04.2026 23:37 Ответить
В зелених покидьків у запасі ще жінки є та пенсіонери до 65-ти, так що будуть воювати поки Європа буде оплачувати цю війну
показать весь комментарий
03.04.2026 23:57 Ответить
Карати командирів, що не бережуть військових та використовують піхоту замість дронів?
Ні, треба більше бусифікувати! У нас же необмежена кількість людей, що хоче безкоштовно померти на фронті, на відміну від рашки!
показать весь комментарий
03.04.2026 23:40 Ответить
"Дива" від змін у роботі ТЦК не буде, - Буданов,,, тоді "дива" будуть від народу
показать весь комментарий
03.04.2026 23:47 Ответить
Знищити мобілізацію, перетворивши на бусифікацію оскаженілою тітушнею в балаклавах, недобитою беркутнею, яка ховає свої сраки за цивільними? Done. То ж не *******, падлюки, ви , зелены ********, зробили це разом! Вівд черг до військоматів у 22 до громадянськоъ війни з тцкшниками-беркутнею у 26. Горіть ви, тварі в пеклі, за геноцид українськгого народу і вбивство України!
показать весь комментарий
04.04.2026 00:50 Ответить
сцикунцям не до війни) вони серуть на цензорі)
показать весь комментарий
04.04.2026 01:54 Ответить
Якщо "ялтинський кавоман" буданов виявився нездарою та балаболом на посаді очільника ГУР то його не могли не призначити головою жОПи. Дива не сталося.
показать весь комментарий
04.04.2026 01:55 Ответить
Страница 2 из 2