12478 посетителей онлайн

Минобороны готовит ряд решений для войск: изменения в мобилизации и СОЧ, сроки службы, выплаты

зсу

Министерство обороны готовит ряд решений по итогам совещания президента Украины Владимира Зеленского с министром обороны Михаилом Федоровым.

Об этом сообщила пресс-служба МОУ, информирует Цензор.НЕТ.

Какие изменения?

Среди задач на ближайшие несколько недель:

  •  Ключевые изменения в процессе мобилизации и СОЧ.
  • Отдельные подходы для штурмовиков и пехотинцев в отношении сроков службы.
  • Денежное обеспечение пехоты.

Это будет пакет конкретных проектов, которые укрепят украинскую пехоту и усовершенствуют систему контрактов в Силах обороны.

"Решения будут практичными и такими, которые реально сработают в армии", — заявило ведомство.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+24
Геть сумніви! Найпотужнішому видніше...
А то ти так докотишся до того, що почнеш називати нашу зе-гевару гівном собачим...
показать весь комментарий
03.04.2026 20:34 Ответить
+15
Зміни? - мобілізацію буде проводити поліція - отакі зміни
показать весь комментарий
03.04.2026 20:24 Ответить
+15
Війна це наука, розумні генерали воюють головою, а дурні солдатами.
показать весь комментарий
03.04.2026 20:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Зміни? - мобілізацію буде проводити поліція - отакі зміни
показать весь комментарий
03.04.2026 20:24 Ответить
Так і повинно бути.
показать весь комментарий
03.04.2026 20:53 Ответить
Має бути поруч жінка-оповіщун з електронним обліком
показать весь комментарий
03.04.2026 21:33 Ответить
Мобілізаційні заходи в державі, проходять під контролем Президента України!!!
показать весь комментарий
03.04.2026 20:54 Ответить
Зеленський, своїм німим лупання вирячених очей Оманського швондєра, зрадив, як Захисників України, так і Україну!!! Убивство службовця ТЦК у Львові та заробляння грошей на шламбаумах для ухилянтів, як це почав робити в Одесі воєнком, спровокує тепер ВРАДІЇВКУ, але за участю Захисників України!!
показать весь комментарий
03.04.2026 20:59 Ответить
Це буде пакет конкретних проєктів, які посилять українську піхоту Джерело: https://censor.net/ua/n3608779
- піхота в пріоритеті ? А от в кацапів , чомусь , основний акцент на посиленні БПЛА
показать весь комментарий
03.04.2026 20:27 Ответить
Геть сумніви! Найпотужнішому видніше...
А то ти так докотишся до того, що почнеш називати нашу зе-гевару гівном собачим...
показать весь комментарий
03.04.2026 20:34 Ответить
Посиділи опєсдали-ухилянти і нарішали.
показать весь комментарий
03.04.2026 20:28 Ответить
Пізно пити боржомі коли нирки відвалилися, це треба було вдосконалювати ще мінімум два роки тому
показать весь комментарий
03.04.2026 20:31 Ответить
Друг питає: буде гумористична мобілізація чи цифрова?
показать весь комментарий
03.04.2026 20:37 Ответить
Країна в смартфоні
А бюджет до Кібуцу..
🇮🇱🤝🇺🇦🌎🌍🗿
показать весь комментарий
03.04.2026 22:37 Ответить
Війна це наука, розумні генерали воюють головою, а дурні солдатами.
показать весь комментарий
03.04.2026 20:49 Ответить
Від зміни місць доданків сума не змінюється.
показать весь комментарий
03.04.2026 20:52 Ответить
буде ще бiльше кровi.
показать весь комментарий
03.04.2026 21:06 Ответить
В совковій країні і армія совкова. Нічого не змінилось.
показать весь комментарий
03.04.2026 21:29 Ответить
Ясно. Будуть заградотряди. Це вже колись було.
показать весь комментарий
03.04.2026 21:34 Ответить
Це Шляпа.
Як завжди, все лише зелене балабольство
показать весь комментарий
03.04.2026 22:36 Ответить
Вже більше пів року ця новина гуляє. Місять одне й те саме гівно в ступі, результату нуль.
показать весь комментарий
03.04.2026 22:41 Ответить
Терміни служби? Не смішіть
показать весь комментарий
04.04.2026 05:42 Ответить
Для золотого спермофонду Зеленського 18-24 є терміни, відстрочка, гроші. А усі інші кріпаки недостатньо потужні.
показать весь комментарий
04.04.2026 07:04 Ответить