8622 посетителя онлайн
4 021 29

Умер разработчик ракеты "Циркон", которой РФ атакует Украину

циркон

В России сообщили о смерти генерального директора и конструктора предприятия "НПО Машиностроение" Александра Леонова. 

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишут пропагандистские СМИ. Леонов является разработчиком ракеты 3М22 "Циркон".

Ракета, которой оккупанты обстреливают Украину

"Циркон" — гиперзвуковая противокорабельная ракета, которую Россия применяет для ударов по Украине. Изначально ее разрабатывали для запусков с кораблей и подводных лодок.

Впоследствии ее адаптировали для использования с береговых мобильных комплексов, в частности типа "Бастион". 

Благодаря высокой скорости и маневренности она считается сложной целью для противовоздушной обороны.

В то же время украинские военные уже имеют опыт перехвата таких ракет с использованием современных систем ПВО, в частности Patriot и SAMP/T.

Топ комментарии
+17
У пеклі чергове поповнення...
показать весь комментарий
05.04.2026 22:17 Ответить
+11
земля скловатою!
показать весь комментарий
05.04.2026 22:17 Ответить
+7
показать весь комментарий
05.04.2026 22:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
У пеклі чергове поповнення...
показать весь комментарий
05.04.2026 22:17 Ответить
земля скловатою!
показать весь комментарий
05.04.2026 22:17 Ответить
показать весь комментарий
05.04.2026 22:20 Ответить
Накабздон спаёёёёёёёёёёт!!!
показать весь комментарий
05.04.2026 22:28 Ответить
це справедливо.
показать весь комментарий
05.04.2026 22:32 Ответить
За*бісь!
показать весь комментарий
05.04.2026 22:33 Ответить
ну тепер зеля особисто та від всього свого кодла висловить ***** співчуття.
показать весь комментарий
05.04.2026 22:33 Ответить
показать весь комментарий
05.04.2026 22:38 Ответить
Дуркуватий пост від тролля.... що ви цим хотяли сказати, так. ляпнути трохи лайна. Я не в захваті від Зеленського, але читати такі безглузді заяви навіть соромно. Якщо ви маєте, що сказати по суті -то кажіть, а так... з унітазу.... тьфу
показать весь комментарий
05.04.2026 23:39 Ответить
Здох максім і х... й з ним
показать весь комментарий
05.04.2026 22:39 Ответить
Водночас українські військові вже мають досвід перехоплення таких ракет із використанням ******** систем ППО, зокрема Patriot та SAMP/T.

Та ладно. Оце франко-італійське непорозуміння хоч раз звичайну балістику перехорило? Не кажучи вже про циркони та онікси?
показать весь комментарий
05.04.2026 22:42 Ответить
У нас є своє краще?
показать весь комментарий
05.04.2026 22:59 Ответить
Станом на квітень 2026 року немає жодного офіційно підтвердженого випадку перехоплення російської гіперзвукової ракети «Циркон» саме комплексом SAMP/T в Україні. Перші успішні збиття «Цирконів» (наприклад, під час атак на Київ у лютому та березні 2024 року) приписують системі Patriot, а не SAMP/T. Україна під керівництвом "зеленої погані" штампує дрони на принтерах проти шахедів і не робить взагалі нічого в галузі ППО проти балістики та гіперзвукових ракет, а очікує на постачання новітньої версії SAMP/T NG в 2026 році (8 комплексів), яка спеціально адаптована для протидії ******** гіперзвуковим загрозам і балістиці. За технічними характеристиками ця система має ряд переваг на Patriot.
показать весь комментарий
05.04.2026 23:01 Ответить
Немає в москалів на озброєні гіперзвукових ракет.Гіперзвукова ракета,має мати прямоточний двигун.Москалі пускали якісь зенітні ракети і казали,що то циркон.
показать весь комментарий
05.04.2026 23:05 Ответить
Хочеться вірити, але нам спокійніше мати щось "на всяк випадок".
показать весь комментарий
05.04.2026 23:12 Ответить
А прямоточний двигун це якась недоступна технологія? "Онікс" з ним літає з минулого століття.
показать весь комментарий
05.04.2026 23:18 Ответить
Випав з вікна, чи просто від старості ласти склеїв?
показать весь комментарий
05.04.2026 22:58 Ответить
Какая разніца
показать весь комментарий
05.04.2026 23:34 Ответить
Вікно - гарна традиція. Красиво, задорно, креативно.
Старість - тупо і банально.
показать весь комментарий
05.04.2026 23:44 Ответить
Те що москалі показували на своїх картинках,була американська ракета.А от те,що москалі пускали,було схоже на зенітну ракету.
показать весь комментарий
05.04.2026 23:07 Ответить
Здесь конечно Боженька чуть сработал. Давно пора.
показать весь комментарий
05.04.2026 23:14 Ответить
хай би помер від свого виробу - заслужив це сто разів

а так помер на Пасху, вважається це достойна смерть, якось неправильно вийшло

сьогодні за грегоріанським календарем Великдень
показать весь комментарий
05.04.2026 23:14 Ответить
В православных обрядах если умер человек на Пасху, то не хоронят в этот день никого. Потом и через день даже.
показать весь комментарий
06.04.2026 00:39 Ответить
Не помер, а здох!
показать весь комментарий
05.04.2026 23:25 Ответить
Земля стекловатою
показать весь комментарий
05.04.2026 23:33 Ответить
***** незадоволений ефективністю цієї цяцьки. Настав час для конструктора вийти у вікно.
показать весь комментарий
06.04.2026 00:04 Ответить
Майбутнє воно таке!
показать весь комментарий
06.04.2026 00:12 Ответить