13942 посетителя онлайн

Зеленский лично примет участие в заседании Европейского совета

Зеленский приедет на заседание Европейского совета на Кипре

Сегодня на Кипре состоится неформальное заседание Европейского совета, в котором лично примет участие президент Украины Владимир Зеленский.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Politico.

Изменение формата участия

Изначально планировалось, что Зеленский присоединится к встрече в формате видеосвязи, однако впоследствии формат изменили на личное присутствие.

Подтверждение от руководства ЕС

Президент Европейского совета Антониу Кошта подтвердил изданию Politico личное участие украинского президента.

"Мы будем рады лично приветствовать президента Зеленского в этот особенно важный момент", - отметил он.

Топ комментарии
+14
ОСОБИСТ!
САМ!
ЗНІЗОЙДЕ ДО ПЛЕБСА?!
показать весь комментарий
23.04.2026 08:35 Ответить
+8
Не випускайте Зе з його криворізькою дипломатією в люди. Він знову когось образить і ми втратимо європейську підтримку, а українців будуть вважати дебілами у всьому світі.
показать весь комментарий
23.04.2026 09:13 Ответить
+7
І, шо це безтолкове та бездарне чмо там забуло і шо воно там вирішує!? Чергова екскурсія зеленого дегенерата.
показать весь комментарий
23.04.2026 08:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Особисто візьме. Новина так подана що вже вся Європа це боневтік.
показать весь комментарий
23.04.2026 08:34 Ответить
ОСОБИСТ!
САМ!
ЗНІЗОЙДЕ ДО ПЛЕБСА?!
показать весь комментарий
23.04.2026 08:35 Ответить
Патужна патужність!
показать весь комментарий
23.04.2026 08:39 Ответить
Зіграє Європейській раді на піаніно ?
показать весь комментарий
23.04.2026 08:45 Ответить
Треба конче перевірити свою кіпрську нерухомість та рахунки!
показать весь комментарий
23.04.2026 08:45 Ответить
схоже у Оманської Гниди на літаку заначка коксу - от він з нього і не вилазить
показать весь комментарий
23.04.2026 08:46 Ответить
Так, литовська компанія J&C Aero оновила салон літака президента України Airbus A319 CJ, який використовує Володимир Зеленський.
показать весь комментарий
23.04.2026 08:53 Ответить
Думаєш поповнила запаси?
показать весь комментарий
23.04.2026 10:00 Ответить
17C° зараз на кіпрі, як для чєловєка ізмученного нарзаном таблєткох сухого вина - холоднувато. зате четвер - саме то, рибний день для риби його ))
показать весь комментарий
23.04.2026 08:49 Ответить
А толку?
показать весь комментарий
23.04.2026 08:49 Ответить
І, шо це безтолкове та бездарне чмо там забуло і шо воно там вирішує!? Чергова екскурсія зеленого дегенерата.
показать весь комментарий
23.04.2026 08:49 Ответить
ну, звісно!
вентиль дружби відкрив, дозволили поторгувати їблом серед поважних людей.
показать весь комментарий
23.04.2026 08:55 Ответить
Не випускайте Зе з його криворізькою дипломатією в люди. Він знову когось образить і ми втратимо європейську підтримку, а українців будуть вважати дебілами у всьому світі.
показать весь комментарий
23.04.2026 09:13 Ответить
..аби тільки не займатися "невдячною" роботою Верховного і не визначитися нарешті, як говнокомандувач, з політикою мобілізаціїї та з безпекою "своїх" беззбройних та безправних кріпаків, бо нєлоху шото сцикотно мати свою думку, яка вплине на "касу" - на рейтинги..
а у Європі він - герой, за рахунок зламаного "шашликами" життя українців, вбитих-скалічених наших справжніх Героїв (часто безіменних)..
показать весь комментарий
23.04.2026 09:18 Ответить
Вангую масований наліт. Цей портрет часто, я б сказав дуже, змивається кудись у такий день
показать весь комментарий
23.04.2026 09:22 Ответить
А що робити коли тебе попереджують
показать весь комментарий
23.04.2026 09:57 Ответить
Ощадбанку уже недовіряю кожен тиждень гастролює
показать весь комментарий
23.04.2026 09:53 Ответить
Ну, а як без нього, такий привід покататися, головне напишіть у сценарії що рота не відкривати, ворогів нам і так вистачає
показать весь комментарий
23.04.2026 09:55 Ответить
Для України і її народу.його участь - "погані новини"
показать весь комментарий
23.04.2026 11:06 Ответить
Впевнений, що найвеличніший лідор відомої людству частини Всесвіту займе почесне головуюче місце в президії цього форуму, організує та направить його діяльність в правильному напрямку і взагалі надасть сенс існуванню Європейської ради
показать весь комментарий
23.04.2026 11:39 Ответить
Буде аж цілий на засіданні, я думаю без тебе там було би вільніше дихатися, весільний генерал.
показать весь комментарий
23.04.2026 11:44 Ответить