8662 посетителя онлайн

"Слухи о моей отставке немного преувеличены", - Тука

Глава Луганской областной военно-гражданской администрации Георгий Тука назвал "немного преувеличенными" слухи о его возможной отставке.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом Тука написал на странице в Facebook.

"Интересно, есть ли сейчас в Украине служащий, которого бы "проинформированные источники" уже столько раз отправляли в отставку, как меня???
Уважаемые "проинформированные"!

Господа служащие! Хватит отмечать мою отставку. Внеочередная коллегия состоялась, программы восстановления утверждены, объекты определены. Вперед, к работе! Как говорил Марк Твен, слухи о моей отставке немного преувеличены", - отметил Тука, добавив, что его очень удивило то, "с какой готовностью и поспешностью сепары распространили слухи "очень проинформированного экс-министра".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Вслед за "снайперами НАТО" в "ДНР" распространяют новый миф об американских БПЛА, распыляющих "секретный вирус", - ИС
Топ комментарии
+6
Слава Богу, Тука має працювати, це справжній патріот України! Тука і Саакашвілі це дві надії України на зміни!
показать весь комментарий
20.04.2016 18:25 Ответить
+6
Вигнав старих корупціонерів - це добре, за це треба подякувати! Але наступного разу маю надію що простими звільненнями не закінчиться, а будуть посадки!
показать весь комментарий
20.04.2016 18:35 Ответить
+5
Тука дуже незручний місцевим сєпарам і чиновникам. Пробують його зкинути і так- і сяк... але все не виходить
показать весь комментарий
20.04.2016 18:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
во уцепился
показать весь комментарий
20.04.2016 18:23 Ответить
Слава Богу, Тука має працювати, це справжній патріот України! Тука і Саакашвілі це дві надії України на зміни!
показать весь комментарий
20.04.2016 18:25 Ответить
а чо,толян мостовой уже не? вышел из доверия?
показать весь комментарий
20.04.2016 18:28 Ответить
Так, "вміє" працювати: щойно прийшла звістка про утвореня трасту на освоєння 7 млрд грн для області, вигнав нахєр увесь фінансовий департамент ОДА (які не зрадили Україні и виїхали з окупованого Луганська!) и поставив своїх на потоки.
Вміє, не спорю. Я б так не зміг.
показать весь комментарий
20.04.2016 18:30 Ответить
Вигнав старих корупціонерів - це добре, за це треба подякувати! Але наступного разу маю надію що простими звільненнями не закінчиться, а будуть посадки!
показать весь комментарий
20.04.2016 18:35 Ответить
не кажи про те, чого не знаєшь. Який корупціонер з фахівця фіндирекції?! Він нічого "такого" не вирішує, за що йому давали лапувку, з наліком справи не має.
До речі, Балковой - дуже порядна людина.
А як людям, що все покінули в Луганську, у яких все майно вміщюється в одну торбу, жити, ти подумав?
показать весь комментарий
20.04.2016 18:40 Ответить
Україна не зобов'язана годувати колишніх держслужбовців. Якщо вони чесні та порядні люди, то знайдуть собі нову роботу.
показать весь комментарий
20.04.2016 20:17 Ответить
щас как раз время посадки
показать весь комментарий
20.04.2016 18:41 Ответить
щас как раз время посадки
показать весь комментарий
20.04.2016 18:42 Ответить
Этих "старых проверенных" ворюг надо было вообще к стенке.
показать весь комментарий
20.04.2016 18:38 Ответить
ложь. Рядовые сотрудники, тянувшие обеспечение области.
все "скользкие" вещицы шли не через ОГА.
Вот ТЕПЕРЬ будут красть, имея крышу!
показать весь комментарий
20.04.2016 18:41 Ответить
Тука и Саакашвили это две большие разницы. Кстати Тука не хорошо отзывается о Саакашвили...
показать весь комментарий
20.04.2016 18:46 Ответить
А че это сепары??? Я обнаружил такую ИНФУ на украинском ресурсе.Там даже фотка прилагалась преемника. Кажись- Гарбуз фамилия. Из БПП.
показать весь комментарий
20.04.2016 18:24 Ответить
пнх
показать весь комментарий
20.04.2016 18:36 Ответить
Хотелось бы знать - немного преувеличены, это как. А много преувеличены - это тоже как. Если кто то хочет занять это место, нужно прямо говорить. Завтра туда ******** поставят, а дальше.
показать весь комментарий
20.04.2016 18:29 Ответить
Тука дуже незручний місцевим сєпарам і чиновникам. Пробують його зкинути і так- і сяк... але все не виходить
показать весь комментарий
20.04.2016 18:30 Ответить
Чим?!! Він ничого не робить! Просто катається на броньовику, прям як Ленін, та "грізною" мордою в ТБ торгує.
От Москаль - так, багато мав ворогів, бо реально працював. Але на роботу ходив пішки!
показать весь комментарий
20.04.2016 18:34 Ответить
Москаль теж був нормальний, але на роботу пішки НЕ ходив. Щодо результатів діяльності Туки можна довго говорити, але він точно не продажний і точно український патріот... А для Луганської обл. це вже не мало!
показать весь комментарий
20.04.2016 18:42 Ответить
ага, розскажи мешканцю Сєвєродонецька, як Москаль ходив на роботу.
показать весь комментарий
20.04.2016 18:45 Ответить
маленький факт. Тука, коли проводить нараду, тримає в приміщенні озброєного охоронника. Нарада, звісно, серед робітників ОДА, не на вулиці ж.
показать весь комментарий
20.04.2016 18:47 Ответить
Тю, і що тут такого? На Туку були спроби замаху... і вати у вашому Сєвєродонецьку 2/3 населення... Я б на його місці теж на броньовику їздив.
показать весь комментарий
20.04.2016 18:51 Ответить
але Москаль не їздив. Захочуть грохнути, то грохнуть. Як казав герой фильму "Міраж": "п`ять президентів убили, а він не президент"
в будівлі ОДА три "рубежі" рамок, охорони, там ворог не пройде.
Хто замах зробить? Секретарка? Бухгалтер?
показать весь комментарий
20.04.2016 18:56 Ответить
Не грохнуть... Для цього як раз й існують броньовики та контррозвідка... А Москаль теж їздив із великою охороною, просто від при цьому вмів піаритись, - проходив останні 20 метрів перед телекамерами.
показать весь комментарий
20.04.2016 19:00 Ответить
Ще раз кажу, я це бачив сам. Він на роботу з дому ходив пішки. І міг запросто вийти в магазин - така людина. До речі, в будівлі ОДА не було "укрепрайонів" и трьої "рубежів оборони", як зараз - на вході сиділо просто двоє охоронників и все.
показать весь комментарий
20.04.2016 19:08 Ответить
А люди, що відмовились від посад в "уряді ЛНР", за що зараз в чорних списках "МГБ ЛНР", кинули все і виїхали - не патріоти? Вони зараз навіть не можуть до Луганська на Великдень, на могили батьків, поїхати!
показать весь комментарий
20.04.2016 18:49 Ответить
І вони патріоти, але не бачу при чому тут Тука... Тільки тому що він не місцевий?
показать весь комментарий
20.04.2016 18:54 Ответить
так він зробив конфлікт і вичавив людей на вулицю - треба було "вичистити" фіндирекцію під прихід своїх людей. Саме ФІНдирекцію. Не АХО, не освіту, не здрав, а саме ФІНАНСОВУ!
показать весь комментарий
20.04.2016 18:59 Ответить
Він що якогось вашого родича до фінансового потоку не пустив? На те він і керівник, щоб вирішувати подібні питання... З іншого, боку вся попередня діяльність Туки свідчить про його некорумпованість.
показать весь комментарий
20.04.2016 19:06 Ответить
чому не пустив? Моя жінка в числі звільненних, чесно працювала на рядовій посаді. І куди нам тепер? В "ЛНР"?
показать весь комментарий
20.04.2016 19:09 Ответить
Хрінова ситуація - співчуваю! Але це вже треба на місці дивитись, як виходити із ситуації...
показать весь комментарий
20.04.2016 19:11 Ответить
та ніяк. Роботи для неї в Сєвері не має, років теж не по 25 нам. Назад їхати - навіть не обговорюється, там прямий шлях "на підвал". Квартира тут на місяц - 2 т грн.
Дитина перевелась літом 14го, тепер вчиться у Львові, навчання на рік - 14т грн. Живи, як хочешь...
показать весь комментарий
20.04.2016 19:18 Ответить
Но она же собственноручно написала заявление на расчет, как и все остальные сотрудники финотдела. Думали, демарш пройдет, а оно вот как вышло. Так что финансисты сами себе сделали проблему.
показать весь комментарий
20.04.2016 19:42 Ответить
про некорумпованність.
Офіційно не працював, але дочка вчилася в єлітшколі, відпочивала в Іспанії.
показать весь комментарий
20.04.2016 19:19 Ответить
Бл.., Тука! Ты хоть Марка Твена не искажай- он говорил о смерти, а не об отставке. Хотел сослаться- так и скажи: "...немного переиначив слова Марка Твена...".
Дебил, бл. (с)
показать весь комментарий
20.04.2016 19:10 Ответить
Мужики --на зоне, знаток с "передовой")))
показать весь комментарий
20.04.2016 19:31 Ответить
Нехай працює - щоб приниження перед соєвим кандітєром не були марними.
Може ціль й виправдовує засоби в його розумінні - подивимося що з цього вийде.
показать весь комментарий
20.04.2016 20:12 Ответить
Для меня Тука чмо и вор, старых убрал а своих поставил на потоки и шоколадному подлизывает как надо, противно было его слушать у Савика Шустера и сразу было понятно, что он шестёркам у петюни как и гончаренко.
показать весь комментарий
20.04.2016 20:19 Ответить
Коментар підтримки Туки.
показать весь комментарий
20.04.2016 20:34 Ответить
Очень жаль, что преувеличены слухи. Тука, уйди, тварь продажная по-хорошему.
показать весь комментарий
20.04.2016 21:16 Ответить
Мои выводы о Туке, нарытые в сети, что это порядочный и честный человек, но все конечно может измениться. Пока, я верю Туке больше, чем тыловам офицерам