12442 посетителя онлайн

В окружении Путина заговорили о тупике в войне против Украины, - Bloomberg

Война зашла в тупик: в Кремле заговорили о безвыходности

В Кремле растет растерянность среди политической и военной элиты. Некоторые высокопоставленные чиновники РФ открыто признают, что война против Украины зашла в тупик, а четкого и понятного сценария её завершения пока нет.

Об этом сообщает информационное агентство Bloomberg со ссылкой на собственные источники, пишет Цензор.НЕТ.

Фронт стабилизировался, а дроны перенесли войну в Москву

Западные союзники и Украина все больше убеждаются, что наступательный потенциал России исчерпывается. Вооруженным силам Украины удалось стабилизировать линию фронта и остановить очередную волну наступления оккупационных войск.

Ключевым фактором, изменившим ход боевых действий, стали беспилотники:

  • Массовое и эффективное применение дронов помогает ВСУ компенсировать нехватку личного состава и наносить врагу тяжелые потери.

  • Регулярные атаки украинских беспилотников по тыловым объектам и непосредственно по Москве перенесли войну на территорию агрессора.

Европейские дипломаты описывают настроения в российской столице как "мрачные". Наряду с падением экономических показателей и ужесточением ограничений в интернете это приводит к глубокой военной усталости среди рядовых россиян и подпитывает внутреннюю критику в адрес Владимира Путина.

По данным источников Bloomberg, российский диктатор стремится завершить войну до конца текущего года, но исключительно на своих условиях, которые он сможет преподнести населению как победу. Речь идет о полном захвате Донбасса и подписании соглашения о безопасности с Европой, которое де-факто легитимизировало бы аннексию украинских территорий.

Несмотря на очевидные проблемы РФ, ситуация остается сложной и для Украины. Киеву пока не удалось достичь своих главных стратегических целей — деоккупировать большую часть территорий или выйти на приемлемое мирное соглашение. Дипломатические отношения, которые пытались выстроить под эгидой США, пока также находятся в состоянии застоя. При этом администрация Дональда Трампа дала понять Евросоюзу, что не против параллельных переговоров европейских лидеров с Кремлем.

Топ комментарии
+11
Чому безвихідь? Безвихідь це коли виходу немає.
У бувшої росії є багато виходів - наприклад повністю вивести війська з України для закінчення війни...
Як в приказці - "навіть коли вас з'їв лев - у вас є ДВА виходи"
показать весь комментарий
22.05.2026 10:32 Ответить
+10
То все до сраки. Кацапія має капітулювати а війсськовий потенціал має бути або знищений, або переданий під міжнародниий контроль. Найкраще - це поділ на улуси і громадянська війна, яка б ще більше виснажила сили кацапів. В усіх інших випадкає мир/перемир'я триватиме рівно до того часу, доки кчцапія не відновить свій потенціал, а при наявних природних ресурсах це станеться дуже швидко - досвід двох чеченських воєн це підтверджує.
показать весь комментарий
22.05.2026 10:35 Ответить
+7
А как всьо харашо начіналась... Залєтєлі, напізділі стіралак і унітазав - пачті пабєда.. А патом всьо пашло не па плану. Тєпєрь толька пакєтікі чьорниє назад вивозім
показать весь комментарий
22.05.2026 10:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Чому безвихідь? Безвихідь це коли виходу немає.
У бувшої росії є багато виходів - наприклад повністю вивести війська з України для закінчення війни...
Як в приказці - "навіть коли вас з'їв лев - у вас є ДВА виходи"
показать весь комментарий
22.05.2026 10:32 Ответить
безвіхідь тому що ***** або вмирати потрібно або вести війну іншого варіанту нема от тому і безвихідь для чма
показать весь комментарий
22.05.2026 11:08 Ответить
Про безвихідь говорить оточення ліліпута - а не ліліпут, якщо ти помітив.
Смерть фюрера - це цілком прийнятний варіант для оточення.
Але є ньюанс... якщо допускати, що ліліпут давно мертвий, а "колективне оточення" і є тим самим ліліпутом.
Тоді все стає на свої місця.
показать весь комментарий
22.05.2026 11:33 Ответить
Та це все балачки для любітелей "голобородька"....
Не можна розслабитися й сподіватись що на рашисько-нациській ********* щось зміниться до того часу поки там не пройдуть зміни й міне тиждень для впевненості. Бо ці балачки що засрашка ось, ось рухне ми чуємо з 2022 року як мінімум.
показать весь комментарий
22.05.2026 12:19 Ответить
я так розумію, що великоймовірний наступ з білорусі має вивести їх з глухого кута
показать весь комментарий
22.05.2026 10:35 Ответить
І привести до кобзона.
показать весь комментарий
22.05.2026 11:50 Ответить
То все до сраки. Кацапія має капітулювати а війсськовий потенціал має бути або знищений, або переданий під міжнародниий контроль. Найкраще - це поділ на улуси і громадянська війна, яка б ще більше виснажила сили кацапів. В усіх інших випадкає мир/перемир'я триватиме рівно до того часу, доки кчцапія не відновить свій потенціал, а при наявних природних ресурсах це станеться дуже швидко - досвід двох чеченських воєн це підтверджує.
показать весь комментарий
22.05.2026 10:35 Ответить
Навіщо ти вливаєш у простір дитячі мрії.? Скільки тобі рочків?
показать весь комментарий
22.05.2026 10:43 Ответить
Наталья, його допис не дитячі мрії а абсолютно можливий сценарій.
Чи ви досі вірите у могутність ср4ного ссср який "нікому не здолати"???
Те саме цілком можливо й з засрашкою.
показать весь комментарий
22.05.2026 12:22 Ответить
Від слова халва у роті халви не з'явиця. А щоб тобі мізки трохи на місце вправилися- ти хоча б перестань працювати на ворога і зривати разом із ростролями мобілізацію в Укрваїні.
А то таке враження, що " знищувати роісію" у ваших головах повинні індуси, чи якісь інопланєтяне.
показать весь комментарий
22.05.2026 10:45 Ответить
Ти би сиділа мовчки, втекла з України, тепер рашистам допомагаєш, тож не критикуй того, хто переживає за Україну. А тобі скільки років, що так мізки промили
показать весь комментарий
22.05.2026 10:54 Ответить
тобто якщо він довбойоб який пише відверту хрень то його все одно не треба критикувати. бо його дитячі мрії за Україну?
показать весь комментарий
22.05.2026 10:59 Ответить
Вихід є, спочатку закрийте ваше ***** в бункері і пустіть туди газ. А потім починайте те що робив Хрущов, відлигу і починайте домовлятися.
показать весь комментарий
22.05.2026 10:35 Ответить
Занадто просто, як би хотілось щоб плешивий здихав хоча б як і його кумир Джугашвіль- "на підлозі біля столу в мокрій нижній білизні, був при тямі, але не міг говорити (видавав нерозбірливі звуки)", паралізованим, судомами, температурою під 40, тиск 210, через 5 діб раптово розплющив очі, обвів ними присутніх, підняв ліву руку вгору, почав хрипіти. І до пекла гнидо, до чортів.
показать весь комментарий
22.05.2026 11:12 Ответить
оточення куйла може десятиліттями говорити про безвихідь у війні.ХОЧА ВИХІД ЗАВЖДИ Є ЧЕРЕЗ ТІ САМІ ДВЕРІ.ЧЕРЕЗ КОТРІ РАШИСТСЬКІ КРОВОПИВЦІ УКРАЇНСЬКОЇ КРОВІ ВЛІЗЛИ В УКРАЇНУ.ЦЕ ЄДИНИЙ ВИХІД...
показать весь комментарий
22.05.2026 10:36 Ответить
А как всьо харашо начіналась... Залєтєлі, напізділі стіралак і унітазав - пачті пабєда.. А патом всьо пашло не па плану. Тєпєрь толька пакєтікі чьорниє назад вивозім
показать весь комментарий
22.05.2026 10:37 Ответить
Ох уж ці "власні джерела" інформагенств Знов фсб-шники пробують впарити дурнувату ідею що в оточенні ***** є люди з якими можна вести діалог
показать весь комментарий
22.05.2026 10:38 Ответить
Якщо їх зараз не додавить до розвалу - через 15 років знов полізуть.
показать весь комментарий
22.05.2026 10:38 Ответить
Вся біла в тому, що Західні демократії не бажають розвалу рашки, тому що бояться щоб ЯЗ не потрапила до рук бандитів. Хтось притомний їм пояснить, що кацапська ЯЗ уже в руках бандитів? Невже можуть бути гірші бандити ніж пуйло?
показать весь комментарий
22.05.2026 10:43 Ответить
Совок розвалився попри бажання західних демократій. Достатньо що локальні боси і босики вважали відокремлення більш вигідним до них персонально. Ви що думаєте, комуняки в 1991му підняли національні прапори тому що раптово стали полум'яними націоналістами? Ні просто дуже хотілося хапати не озираючись на Москву.
показать весь комментарий
22.05.2026 11:16 Ответить
Погоджуюся, що єльцин без огляду на всіх світових політиків розвалив радянський союз, бо дуже хотів посунути Горбачова з російського трону. Він надіявся, що після усунення горбатого швиденько збере союз докупи назад, але Чечня йому завадила, тому сьогоднішня війна могла статися ще тоді замість чеченської... Але зараз такого трікстера, як єльцин, в оточенні пуйла не проглядається, хіба що він дуже замаскований і законспірований...
показать весь комментарий
22.05.2026 11:40 Ответить
А союз ніхто і не розвалював, він сам іздох в корчах дефіцитів. Економіка рашки до речі значно слабше за економіку совка.
показать весь комментарий
22.05.2026 12:19 Ответить
ще можно пробувать просити іванішвілі кратно збільшити постачання "Боржомі". Може допомогти. Але це не точно.
показать весь комментарий
22.05.2026 10:40 Ответить
Немає ніякого глухого кута, Україна виграла цю війну і доведе її до кінця!
показать весь комментарий
22.05.2026 10:41 Ответить
як тільки ти повернешся с Польщі та вступиш до ЗСУ так і буде, всі тільки на тебе чекають для контрнаступу.
показать весь комментарий
22.05.2026 11:00 Ответить
Про це повідомляє інформаційне агентство https://www.bloomberg.com/news/articles/2026-05-22/ukraine-and-allies-grow-confident-russia-s-invasion-losing-steam?srnd=homepage-europe Bloomberg, посилаючись на власні джерела, пише Цензор.НЕТ. Джерело: https://censor.net/ua/n4004521

Назвіть ці джерела.
показать весь комментарий
22.05.2026 10:42 Ответить
Ну це Блумберг, вони не розуміють та не бажають розуміти причин війни. Розгубленість еліт РФ була і в лютому 2022, просто Путіну це до жопи.
показать весь комментарий
22.05.2026 10:44 Ответить
глибокої військової втоми серед пересічних росіян Джерело: https://censor.net/ua/n4004521
- та невже ?
показать весь комментарий
22.05.2026 10:46 Ответить
В оточенні Путіна заговорили про безвихідь у війні проти України, - Bloomberg

Заговорили пошепки, між собою на кухнях, у туалетах, у ліжках з любовницями...
При т. Сталіні, т. Гітлері теж говорили, але...
Путіну завершувати війну - здійснити самогубство, Китаю - невигідно.
Потім т. Трамп на стороні т. Путіна...

Продовження війни багатьом вигідно і потрібно.

Що би там посіпаки т. Путіна не говорили про безвихідь у війні проти України, війна вигідна багатьом - політика брудне, лукаве, хитре,... чудовисько
показать весь комментарий
22.05.2026 10:47 Ответить
війна проти України зайшла у глухий кут, а чіткого і зрозумілого сценарію її завершення наразі немає.

Чому немає вивісили білий прапор над ху....лоградом, а потім змінили на українській
показать весь комментарий
22.05.2026 10:47 Ответить
Безвихідних ситуацій не існує.Ваш вихід підари за поребрик!Нечисть кацапська!!!А ще краще щоб ваша грьобана недо країна розвалилась!
показать весь комментарий
22.05.2026 10:49 Ответить
Ага. Йдемо на шашлички? Ми вже це ще з середини 22-го року чуємо що рашисти от-от закінчаться і що в них ракет залишилось на 2-3 рази. Скільки можна вже писати цю дезу? Рашисти спеціально запускають таку дезу щоб розслабити противника і їх союзників а потім наносять неочікуваний удар. Ху'йло як і Гітлер буде до останнього здоху воювати бо це для того виродка принципово знищити Україну. А ще Ху'йлу важливо щоб Європа як вже зробила сша припинила допомагати Україні в тому числі не встигла віддати Україні заморожені кацапські активи. А всі вуха розвісили і знову вірять що Ху'йло хоче переговорів і міра. Якщо б Ху'йло хотів міра то воно б забрало ноги своїх зольдат з української землі і війна закінчилася б в один день і не потрібні для цього жодні переговори
показать весь комментарий
22.05.2026 10:54 Ответить
А як Європа може "не встигти віддати"? Рішенням спеціального трибуналу узаконять передачу і все. Забаганки підсудного нікого вже не цікавлять.
показать весь комментарий
22.05.2026 12:03 Ответить
На тлі цього, було б добре масовано влупити по наз параші 😏
показать весь комментарий
22.05.2026 11:05 Ответить
Тривожні повідомлення з пітьми:



показать весь комментарий
22.05.2026 11:06 Ответить
Це пропагада, в яку активно впряглись европейскі ліберали. Суть проста - воюйте далі, українці. Росія скоро розвалиться (ще 2-3 тижні), ми дало вам багато грошей - воюйте.
показать весь комментарий
22.05.2026 11:09 Ответить
Українці захищають себе від вторгнення антилібералів. Поки русня їх не виведе з усієї України, ЗСУ будуть їх кінчати.
показать весь комментарий
22.05.2026 12:08 Ответить
Є вихід , забирайте манатки і за поребрик..всього лише, навіть США с Іраку і Афганістану вийшли самі тому що порахували що це не вигідно навіть для них, що в головах у цих кремлівських пердунів, хз.
показать весь комментарий
22.05.2026 11:17 Ответить
Це "скоро раша розвалиться" дуже противно слухати в прифронтовому місті, де кожного місяця стає по троху гірше. До цього" скоро" ще потрібно дожити і героям на фронті, і людям в домах куди прилітає все. І це не пісімізм, а реальність де переможні реляції сприймаються як балобольство. Треба терпіти, донатити, підтримувати своїх і знати, що нічого "скоро" не вийде, а готуватись до гіршого з надією на краще. Знаю, що ті хто живе в Херсоні, Харькові, Сумах, Запоріжжі, Дніпрі і інших містах де фронт поруч, мене розуміють.
показать весь комментарий
22.05.2026 11:23 Ответить
Задача СБС та СБУ на червень - добити великі російські НПЗ, на липень - розбити усі маленькі російські НПЗ.
показать весь комментарий
22.05.2026 11:58 Ответить
А я этим питарам еще в двадцать втором говорил, Экономику победить нельзя. На шо уже совок независимым был в экономическом плане, и тот накрылся органом. Не эти бабуины решили победить цивилизационный процесс.
показать весь комментарий
22.05.2026 12:02 Ответить