22251 посетитель онлайн

"Горячая фаза" войны может закончиться до ноября этого года, — Зеленский на встрече со "слугами народа"

Зеленський

Президент Владимир Зеленский во время сегодняшней встречи с народными депутатами фракции "Слуга народа" выразил надежду, что активная фаза боевых действий в борьбе с РФ завершится до ноября 2026 года.

Об этом пишет Ukraine Context, близкий к ОП, передает Цензор.НЕТ.

Детали 

"На сегодняшней встрече с депутатами Зеленский сообщил им, что есть большие надежды на то, что "горячая фаза" войны закончится до ноября этого года", — говорится в сообщении.

По информации собеседников издания, глава государства подчеркнул наличие четкого понимания того, как именно Киев планирует достичь соответствующих договоренностей с российской стороной.

Других подробностей относительно формата возможных переговоров пока не сообщается.

Заявление Зеленского на встрече со слугами народа

Что предшествовало?

Топ комментарии
+28
Воно ж було на Поліссі і зазивало активно готуватись до можливого нападу з Білорусі у листопаді.
Йому хтось не ту бамажку прочитати дав ?
показать весь комментарий
25.05.2026 19:48 Ответить
+18
КиївМіськБудда
@saniolli
·
24 трав.
Тисячі Фламінго на тиждень, блекаути в Москві, кава в Ялті - на 5-й рік повномасштабного все це відбувається лише в голові Зе.

В реальності: Династія, корупційний Файр-Поїнт, мародери оточення Бубона і тисячі голів, що говорять, виправдовуючи некомпетентних мародерів за гроші.
показать весь комментарий
25.05.2026 19:57 Ответить
+14
Есть такое. Мы слышим это "2-3 месяца" с 2022 года. Планы перемоги, справедливого мира, достойного мира, устойчивого мира, просто мира, а теперь и перемирия - наше все. Он просто не обучаемый самовлюбленный дегенерат.
показать весь комментарий
25.05.2026 20:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Сподівання наше все - 🤡
показать весь комментарий
25.05.2026 19:48 Ответить
Есть такое. Мы слышим это "2-3 месяца" с 2022 года. Планы перемоги, справедливого мира, достойного мира, устойчивого мира, просто мира, а теперь и перемирия - наше все. Он просто не обучаемый самовлюбленный дегенерат.
показать весь комментарий
25.05.2026 20:07 Ответить
Обіцянка - цяцянка, а дурневі - радість.
показать весь комментарий
25.05.2026 21:20 Ответить
Що кому а курям просо: зелені переймаються, що закінчиться війна і треба буде йти на вибори...
показать весь комментарий
25.05.2026 20:19 Ответить
Воно ж було на Поліссі і зазивало активно готуватись до можливого нападу з Білорусі у листопаді.
Йому хтось не ту бамажку прочитати дав ?
показать весь комментарий
25.05.2026 19:48 Ответить
Такий сценарій...
показать весь комментарий
25.05.2026 19:54 Ответить
КиївМіськБудда
@saniolli
·
24 трав.
Тисячі Фламінго на тиждень, блекаути в Москві, кава в Ялті - на 5-й рік повномасштабного все це відбувається лише в голові Зе.

В реальності: Династія, корупційний Файр-Поїнт, мародери оточення Бубона і тисячі голів, що говорять, виправдовуючи некомпетентних мародерів за гроші.
показать весь комментарий
25.05.2026 19:57 Ответить
Вы слишком много хотите от конферансье. Он просто читает текст, не вдумываясь и не запоминая прочитанное.
показать весь комментарий
25.05.2026 20:08 Ответить
Стамбул -2 ? Капітуляція і кривава різанина ?
показать весь комментарий
25.05.2026 19:48 Ответить
ні, кордони 91 року і ти в перших рядах
показать весь комментарий
25.05.2026 20:06 Ответить
Тільки дурень не зрозумів цю закономірність : віддайте Крим і буде мир, віддайте Донецьк, віддайте Луганськ і буде мир, віддайте Донбасс, віддайте Запоріжжя і буде мир, віддайте Дніпро і буде мир.
Не буде ніякого миру, поки ворог вважає, що може ще чогось чужого урвати під себе.
показать весь комментарий
25.05.2026 20:13 Ответить
Євангелія від Луки 14
Або який цар, ідучи війною проти іншого (царя), не сяде перш та не роздумає, чи може з десятьма тисячами стати проти того, хто йде з двадцятьма тисячами на нього?

Коли ж не може, то, як той ще далеко, шле посольство й просить миру.
Ісус ще 2000 років тому все пояснив
показать весь комментарий
25.05.2026 20:20 Ответить
хєрню читаєш, почитай старий завіт
показать весь комментарий
25.05.2026 21:13 Ответить
У нового очільника ОПи навчився роботи «прогнози», Насравдамусе Ванговичу?
показать весь комментарий
25.05.2026 19:48 Ответить
Або медіумів наслухався, або звичайнісінький орієнтир - проміжні вибори у США - банально до ригачки...
показать весь комментарий
25.05.2026 20:12 Ответить
Вот что значит не просто жрать мивину, а запивать ее кофейком
показать весь комментарий
25.05.2026 20:17 Ответить
ЗА-ПІ-ЗНО!!! Треба значно РА-НІ-ШЕ!!!

Дякую за увагу.
показать весь комментарий
25.05.2026 19:50 Ответить
У нас для таких рішучих як ти яким мир в сраці горить навіть білборди вішають - із пропозицією долучитись в один відомий підрозділ і наблизити мир.
показать весь комментарий
25.05.2026 20:14 Ответить
Ну, коли "великі сподівання", тоді супер, потужно. Накінець то Буданов нап'ється кави в Ялті.
Це для цього метрів "трускавецьких акадємієв" найвеличніший збирав?
показать весь комментарий
25.05.2026 19:51 Ответить
Кожен місяць однакові казки-балачки. Всі поки на своїх позиціях і потужнічають кожен на свій лад.
показать весь комментарий
25.05.2026 19:51 Ответить
показать весь комментарий
25.05.2026 19:51 Ответить
А на Різдво - будуть шашлики!
показать весь комментарий
25.05.2026 19:51 Ответить
Шашлики з мирного населення.
показать весь комментарий
25.05.2026 19:55 Ответить
Щось мілкувато шашлички на Різдво - кабанця зазвичай кроять і запікають...
показать весь комментарий
25.05.2026 20:14 Ответить
Млть, забув як називається його діагноз...
показать весь комментарий
25.05.2026 19:54 Ответить
Мюнхаузен
показать весь комментарий
25.05.2026 19:55 Ответить
Зеленський провів лекцію зі "слугам народу", як правильно заходити "в хату".
Кожен слуга народу отримав брошуру "Життя в тюрмі. Перші кроки."
показать весь комментарий
25.05.2026 19:54 Ответить
Ох, зараз почнуть штаби розгортатися. Я навіть знаю чиї. У фейсбуківській стрічці лізуть як навіжені.
показать весь комментарий
25.05.2026 19:55 Ответить
Мабуть, вони разом з Будановом мають біля 50%, реалістично пролізти на другий термін. Нажаль війна нічого не навчила українців.
показать весь комментарий
25.05.2026 20:05 Ответить
Більше. І навіть без Буданова.
показать весь комментарий
25.05.2026 21:29 Ответить
Ти просто балабольством займаєшся, ніхто тобі не вірить
показать весь комментарий
25.05.2026 19:58 Ответить
До листопада ху"ло здохне?
показать весь комментарий
25.05.2026 19:59 Ответить
складно звонит! це він вміє добре....
показать весь комментарий
25.05.2026 19:59 Ответить
🤣🤣🤣
показать весь комментарий
25.05.2026 19:59 Ответить
Оманський шось знає.
показать весь комментарий
25.05.2026 20:00 Ответить
Йшов 13-й рік перемоги...
показать весь комментарий
25.05.2026 20:01 Ответить
показать весь комментарий
25.05.2026 20:01 Ответить
показать весь комментарий
25.05.2026 21:18 Ответить
Може закінчитися а може й ні...
показать весь комментарий
25.05.2026 20:01 Ответить
Ответ очевиден.Война уже никогда не кончиться дэаже если путин уйдет или его уберут.Возможно лишь некое подобие минска с возобновлением через некоторое время активной фазы войны
показать весь комментарий
25.05.2026 20:18 Ответить
Не бачу взагалі причини оркам іти на поступки, їх економіка наразі не зазнає значних втрат, ті удари у відповідь то комарині укуси, які ми ж самі покриваємо прокачуючи нафту через Дружбу (якщо хтось не в курсі, то в рік десь 9 млн тон через Україну, це 7 млрд. долларів). Хоча тут тиск так званих західних партнерів і як не крути приходиться це робити інакше блокування допомоги.

У нас шалена корупція яка залишає їм багато шансів з часом всерівно досягти мети, хіба тихо здадуть Донбас до осені всілякими пакостями, тоді орки досягнувши якоїсь мети, можуть зберегти лице.
показать весь комментарий
25.05.2026 20:03 Ответить
Як раз економіка в них в дупі, ті комарині укуси ломають іх нефтянеку щоб там не казали зрадойоби. В них теж шалена корупція, набагато більші ніж в нас.
показать весь комментарий
25.05.2026 20:05 Ответить
Що саме зламали більшість того що уражено вже повернулось до роботи, ми ж покриваємо більше чим нанесли збитків прокачуючи нафту.
показать весь комментарий
25.05.2026 20:07 Ответить
***** не покриваємо. Те що там вже від дружби мізер, що навіть близько не покриває.
показать весь комментарий
25.05.2026 20:10 Ответить
За 25 рік прокачали 9 млн тон нафти це мізер?? Ми спалили десь резервуарів на 800 млн. долларів не більше і зупинка роботи на тиждень чи два це 2-3 млрд. Як бачимо все покрили прокачкою.
показать весь комментарий
25.05.2026 20:13 Ответить
Тепер у цифрах у орків військовий бюджет 100 млрд. в рік за 4 роки це 400 млрд.

Нам дали західної допомоги вже на 190 млрд. Половину з того.

Скільки ми виготовили ракет у порівнянні з орками??? хоч 30% є? х... цілих нуль.

А може по аналогах шахедів їх догнали?
показать весь комментарий
25.05.2026 20:17 Ответить
До листопада може:
- закінчитися золотий запас атамана (с)
- впасти пізанська вежа
- випасти перший сніг
- трамп одружитися з прутіним
- скумбрія по 8-м баксів
- всі прокурори стануть інвалідами
- картель "дінастія" перепише майно на батьків...
показать весь комментарий
25.05.2026 20:04 Ответить
Головне влучно сцяти в очі лохторату.
показать весь комментарий
25.05.2026 20:04 Ответить
Галя фэншуй на листопад вказала
показать весь комментарий
25.05.2026 20:06 Ответить
До листопада Оманський здійснить вояж в загадковий Оман на зустріч зі своїм куратором Патрушевим?
показать весь комментарий
25.05.2026 20:07 Ответить
Може я завтра найду на дороге миллион баксов а может и не найду...
показать весь комментарий
25.05.2026 20:08 Ответить
Хотілося би вірити, але поки що не віриться.
показать весь комментарий
25.05.2026 20:08 Ответить
Його треба показати психіатру. Він небезпечний для країни.
показать весь комментарий
25.05.2026 20:08 Ответить
Він робить свою справу дурити ідіотів на відмінно. Він зі своїм оточенням насилу стримуються, щоб не засміятися за свою брехню. Психіатру потрібно показати 73%, але і серед них є також психіатри.
показать весь комментарий
25.05.2026 22:07 Ответить
Його трамп покусав , чи у них однакова хвороба ?
показать весь комментарий
25.05.2026 20:12 Ответить
Зе - це Трампон на мінімалках.
показать весь комментарий
25.05.2026 22:06 Ответить
що тільки не ********, аби депутати проголосували за підвищення податків для його племені
показать весь комментарий
25.05.2026 20:14 Ответить
🤣🤣
показать весь комментарий
25.05.2026 20:18 Ответить
Викликанні такі "сподівання " тим , що дилера поміняв.
показать весь комментарий
25.05.2026 20:18 Ответить
Є дуже гарне українське прислів'я
- Не кажи гоп поки не перескочив!
Нічого бігти попереду паровоза,бо ти скільки всього наобіцяв та скільки брав під контроль,а потім "пшик".
показать весь комментарий
25.05.2026 20:20 Ответить
Ну що воно меле...
показать весь комментарий
25.05.2026 20:23 Ответить
Де ж ти харчуватися будешь? А, бубочка?
показать весь комментарий
25.05.2026 20:27 Ответить
За 6 місяців може багато чого зміниться і не на користь зелені.
показать весь комментарий
25.05.2026 20:27 Ответить
а що кажуть стерненко та пєтров?
показать весь комментарий
25.05.2026 20:28 Ответить
Валодя знову побідив, в своїй голові
показать весь комментарий
25.05.2026 20:33 Ответить
до осени еще дожить надо. И не довести до гражданского противостояния. У кремлевских упырей есть уверенность в том, откуда-то.
показать весь комментарий
25.05.2026 20:40 Ответить
А чего не в августе или декабре? Или посмотрели сколько надерибанили, сами прихуели и поняли что зиму некоторые города просто не переживут с такими обстрелами? Зелупа надеется что зимой стрелять не будут?
показать весь комментарий
25.05.2026 20:49 Ответить
показать весь комментарий
25.05.2026 20:56 Ответить
Звідки він це взяв?Видає бажане за дійсне.Кацапи кажуть-віддайте Донбас,і тоді,можливо,почнуться переговори.А ще приспічить Херсон і Запоріжжя.
показать весь комментарий
25.05.2026 21:03 Ответить
показать весь комментарий
25.05.2026 21:17 Ответить
Знову обіцянки - заспокійливе для лохів 73%, мов чекайте, все буде нормально, не кипишуйте, дайте ще трішечки поцарювати і не заважайте моєму оточенню і друзям красти. Я ж вам обіцяв шашлики, не обдурив? І вчителі мають 4 штуки баксів і все напилися кави в Ялті...
показать весь комментарий
25.05.2026 21:41 Ответить
Йшов би ти в ліс тихенько і заблукав там до кінця своїх днів.
показать весь комментарий
25.05.2026 21:56 Ответить
Гаряча фаза війни закінчиться тоді коли буде знищено кілька мільйонів кацапів та визволено усі українські території!
показать весь комментарий
25.05.2026 22:00 Ответить
Поговорили. Вирішили. Постановили. Зеленскій підписав указ "Гаряча фаза війни може закінчиться до листопада цього року". Бурхливі оплески.
показать весь комментарий
25.05.2026 22:04 Ответить
Як остоїпенили, ці брехливі **********. ЗеПіпл "хаваєт", ну і добренько....