11984 посетителя онлайн

США нанесли удары по Ирану, несмотря на перемирие и переговоры

США нанесли удары по Ирану, несмотря на действующее перемирие

США нанесли удары по ракетным площадкам и катерам Ирана во время действующего перемирия. Удары были нанесены на фоне переговоров относительно ядерной программы Тегерана.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишетCNN.

По данным Центрального командования ВС США,целями стали ракетные пусковые площадки и иранские катера, которые якобы пытались установить мины в Ормузском проливе.

Пресс-секретарь CENTCOM Тимоти Хокинс заявил, что удары были направлены на защиту американских военных от потенциальных угроз со стороны иранских сил.

Переговоры между США и Ираном продолжаются

Несмотря на новый обмен ударами, Марко Рубио заявил во время визита в Индию, что США и Иран продолжают работать над меморандумом о взаимопонимании, который должен закрепить перемирие и создать основу для переговоров по ядерной программе Тегерана.

Ключевыми противоречиями остаются вопросы иранского обогащенного урана и условий возможного ослабления санкций.

Трамп настаивает на ликвидации иранского урана

Дональд Трамп заявил, что Вашингтон не позволит Ирану сохранить запасы высокообогащенного урана.

По его словам, уран могут либо вывезти в США для уничтожения, либо ликвидировать непосредственно на территории Ирана под контролем международных наблюдателей.

В то же время верховный лидер Ирана Моджтаба Хаменеи выступил против вывоза ядерных материалов за границу, опасаясь ослабления оборонных позиций страны.

Израиль готовит новые операции в регионе

На фоне обострения ситуации Израиль, по данным CNN, готовится к расширению военных операций в Ливане.

По информации телеканала, эти действия координируются с США, что может свидетельствовать о риске дальнейшей эскалации на Ближнем Востоке.

Топ комментарии
+23
"Тиць-*******!" То що ж це за "перемир'я"? Прямо, як з кацапами?!!!
показать весь комментарий
26.05.2026 06:24 Ответить
+15
Тільки на біржах нафта почала дешевшать і на тобі.Ще один геополітик-є банько.Майстер пісділа.
показать весь комментарий
26.05.2026 06:34 Ответить
+11
Цікаво, чи є ще хоч одна країна, яка довіряє сша?
показать весь комментарий
26.05.2026 06:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"Тиць-*******!" То що ж це за "перемир'я"? Прямо, як з кацапами?!!!
показать весь комментарий
26.05.2026 06:24 Ответить
У Трампа, як і у ***** з руснею, "східний" менталитет.
Я - на першому місці, всі інші - лайно, з ними можна поводитись відповідно до наявних можливостей "нагнути".
Звідси - майже тотожня поведінка обох.
Хоча в даному випадку - це не так і погано: іраноподібні дуже добре воюють хіба що з "західниками", які хоч якось поважають чужі інтереси і тому не можуть а) витримати великих втрат, б) мобілізувати багато ресурсів. А от коли така країна, як США, починає поводитись "по-східному", з її можливостями, для іраноподібних виходить сумно.
показать весь комментарий
26.05.2026 06:36 Ответить
Правильно писати, у американців і у кацапів східний менталітет. Не треба боятися і валити все на Трампа.
показать весь комментарий
26.05.2026 06:41 Ответить
Якби у американців був східний менталітет, Трамп би давно почав наземну, як ***** проти України.
Його зупиняє потенційна кількість трун.
Для "східняків" це не проблема взагалі. Русня он вбитими і пораненими вже втратила більше мільйона, ані за хєр собачий - і тиша.
показать весь комментарий
26.05.2026 08:40 Ответить
Ви самі собі суперечите. Виходить Трамп зовсім не схожий на кацапів.
показать весь комментарий
26.05.2026 08:58 Ответить
Саме через менталітет більшості американців Трамп не зовсім схожий на русню.
Але дуже хоче. І на русню, і на пончика, навіть на бульбу. На будь-якого "короля".
А американці масово виходять на протести з плакатами "No kings".
показать весь комментарий
26.05.2026 09:04 Ответить
Не смішіть, пара сотень комуністів це не Америка. Більшість американців проти війни в Ірані, але всі мовчать.
показать весь комментарий
26.05.2026 09:06 Ответить
Тому що немає трун.
Десятки десь півтора загиблих, і то здебільшого через власні помилки.
Втрати грошей і техніки їх турбують мало.
А от коли підуть потоком труни з загиблими в контактних боях, тоді буде з Трампом та іншими МАГовцями зовсім інша розмова.
показать весь комментарий
26.05.2026 09:08 Ответить
А як же "одінарот" у пуйла?
показать весь комментарий
26.05.2026 08:28 Ответить
Шнобелівська премія миру для Трампа- саме те, що заслужив цей злючий брехливий аферист.
показать весь комментарий
26.05.2026 09:47 Ответить
Тільки на біржах нафта почала дешевшать і на тобі.Ще один геополітик-є банько.Майстер пісділа.
показать весь комментарий
26.05.2026 06:34 Ответить
трампло з пуйлом за нефть поговорив та кинувся виконувати наказ
показать весь комментарий
26.05.2026 06:41 Ответить
До чого тут *****, як що Трамп сам заробояе на нафті?
показать весь комментарий
26.05.2026 09:31 Ответить
Цікаво, чи є ще хоч одна країна, яка довіряє сша?
показать весь комментарий
26.05.2026 06:36 Ответить
Є країна, яка навіть маніпулює США, але у нас згадувати її назву тепер не можна, - стаття!
показать весь комментарий
26.05.2026 10:11 Ответить
Ну ви, панове, наче діти малі. Яка угода?
показать весь комментарий
26.05.2026 06:37 Ответить
у дідуганів (довбойоба та *****) одна хвороба - маразм. Їх обох треба ізолювати в дурдомі НАЗАВЖДИ
показать весь комментарий
26.05.2026 06:42 Ответить
А ти не згоден з ударами по Ірану???Там же довбодятли
показать весь комментарий
26.05.2026 06:46 Ответить
Це девальвує підтримку України. Занадто багато почали задавати питань "правдолюби" чому одного можна бомбити, іншого не можна.
показать весь комментарий
26.05.2026 06:50 Ответить
я не згоден з "базаром" рудого ідіота., котрий несе нісенітницю. У якого є притензії не лише до Ірану, але і до України, Тайваню, Канади, Мексіки. Нема лише до *****. Так війни не воюють. Бо воно обісралось
показать весь комментарий
26.05.2026 06:52 Ответить
А в Білому домі, зараз, їх менше? І чим "перші", від "других", відрізняються ?
показать весь комментарий
26.05.2026 08:32 Ответить
У трампанутого зовсім таргани в голові з глузду з'їхали, невже так заздрить ху...лу, що теж бажає таке поганяло. Дійсно дебіл....***...
показать весь комментарий
26.05.2026 06:56 Ответить
Нє мєшайтє міратворцу міратворіть...
показать весь комментарий
26.05.2026 06:57 Ответить
США знищують загрозу ракетного удару по їх військових і по сусідах, в також не дають можливості Ірану, прикриваючись передмовами, замінувати протоку. Що ж тут не так? Все правильно.
показать весь комментарий
26.05.2026 06:57 Ответить
Хитро, але подленько. Не по голлівудськи.
показать весь комментарий
26.05.2026 07:02 Ответить
Що правильно? Ти *******? Нам потрібна дешева нафта. А путіну потрібний постійна війна у Перській Затоці.
показать весь комментарий
26.05.2026 09:17 Ответить
То нехай іранці продовжуть далі тримати закритою Затоку і беруть плату з кожного судна, яке буде там проходити? То це не змусить постачальників нафти і газу брати більше ціну, бо третину вони мають віддати Ірану за прохід? Здається були встановлені терміни розрішення конфлікту, але чомусь Іран тягне кота за хвіст і прискоренними темпами за допомогою Засрашки збагачує уран.
показать весь комментарий
26.05.2026 10:07 Ответить
До 28.02. Іран нічого не стягував. Якщо цей рудий їблан знову полізе в замєс - Іран стягуватиме плату за проходження Панамським Каналом. США довели свою непідготовленість і нездатність вести війну з Іраном.
показать весь комментарий
26.05.2026 10:43 Ответить
Це Ви про себе? Не навчилися спілкуватися з людьми? То йди на йух.
показать весь комментарий
26.05.2026 10:14 Ответить
Довбойоб - досить умовно може вважатись людиною.
показать весь комментарий
26.05.2026 10:48 Ответить
Угу, "...наша пісня гарна, нова, починаєм її знову..."
показать весь комментарий
26.05.2026 07:30 Ответить
А шоб знали )
показать весь комментарий
26.05.2026 07:45 Ответить
Отличная работа,друзья путина должны жить в постоянном страхе быть приложенными на ноль.
показать весь комментарий
26.05.2026 08:24 Ответить
Допоки Трамп місяць відсмоктував у персів - друзі путіна підраховували прибутки. Я бачу, що всім сподобалось - рєшілі повторіть.
показать весь комментарий
26.05.2026 09:35 Ответить
Путинских аятолл разбомбили,и чем больше из бомбят,тем выгоднее это Украине.
показать весь комментарий
26.05.2026 09:55 Ответить
Ну як з цим підором рудим домовлятись??? ******* гандон! Все погодили, аж тут накрив клімакторичний розлад
показать весь комментарий
26.05.2026 09:14 Ответить
Трап красава,аятоллы должны капитулировать, никаких договоренностей с дружками путина не будет,не надейтесь.
показать весь комментарий
26.05.2026 09:57 Ответить
Підрило обісране - тільки і вміє, що під час перемовин вдарити, але коли Іран розчехляється - не встигає змінювати памперси.
показать весь комментарий
26.05.2026 09:30 Ответить
Аятоллские фанатики получили по заслугам,и ещё получат.
показать весь комментарий
26.05.2026 10:07 Ответить
Тобто Трамп вчинив так само як Іран, шановні є такий вислів "подібне виганяють подібним'.
показать весь комментарий
26.05.2026 09:44 Ответить
Молодці США, що діють на випередження. Знищили ракетні установки, щоб менше ракет полетіло в бік Ізраюля, країн Перської Затоки і їх війська. Це мав би зробити і Зеленський, коли мав інформацію від всіх західних розвідок, що Пуйло стягує ракетні установки, літаки до кордону з Україною, щоб вдарити по Києву. Але крім обіцянок і брехні у нього немає чим бити. Обіцяні 3000 крилатих ракет "Фламінго" десь поділися, мабуть їх забрав міндіч до Ізраїлю.
показать весь комментарий
26.05.2026 10:01 Ответить
Повилазили корисні довбойоби))) Чим скоріше у Перській Затоці стане спокійно - тим менше буде у путіна грошей. Чи вас самих не ****** на заправках переплачувати??? Воістину - власний довбойоб - гірше за ворога.
показать весь комментарий
26.05.2026 10:46 Ответить
це щоб газ у Европі недешевшал...