9410 посетителей онлайн

1000 дней полномасштабного вторжения РФ: Еврокомиссия подняла украинский флаг в Брюсселе. ФОТО

Перед зданием Еврокомиссии в связи с 1000-м днем с начала полномасштабного вторжения РФ подняли флаг Украины.

Об этом сообщили в соцсети X, передает Цензор.НЕТ.

Сегодня флаг Украины будет развеваться рядом с европейскими перед главным зданием Еврокомиссии в Брюсселе.

Єврокомісія підняла прапор України до тисячного дня повномасштабного вторгнення РФ

"1000 дней храбрости. 1000 дней солидарности ЕС", - отметили там.

19 ноября - тысяча дней с начала полномасштабного вторжения войск РФ в Украину. По случаю этого опубликовано обращение Вооруженных Сил Украины.

Топ комментарии
+15
Війна триває 10 років і 9 місяців. Російська агресія почалася з розстрілів Небесної сотні на Майдані, за якими стояли Москва і маріонетковий промосковський зрадник Янукович . З окупації Криму, Донецьку і Луганську. З голосування Держдуми про застосування окупаційних російських терористичних військ на території незалежної держави.

Й саме тому, що світ неадекватно відреагував на агресію, а велика частина України не помічала війни, стало можливе повномасштабне вторгнення. Але схоже, уроки не зроблені.

Говорити про 1000 днів війни- це принижувати памʼять загиблих за Україну в 2014-2021 роках, добровольців, мобілізованих, які не ховалися від повісток і тоді зберегли державність, зробили все аби зупинити ворога. Це забувати про звільнений тоді Маріупольі Бахмут. Краматорськ і Словʼянськ, Сєвєродонецьк і Авдіївку. Це переписувати новітню українську історію за кальками серіалу. Це настільки відверта демонстрація того, що цей етап життя країни пройшов повз нинішню владу, що незручно за них.

Коли влада з таким пафосом відзначає!!! 1000 днів, зганяючи в школах дітей на мітинги після безсонних ночей в бомбосховищах - це безсоромна демонстрація, що для них війни в 2014-2019 не існувало. Від цього нудить. Звільнення Херсону і Ізюму відзначали з меншим пафосом, ніж «1000». Чи не забагато «1000» останнім часом в нашому житті? Зараз варто трохи попуститися з пафосом. Від слів і обіцянок , що вже наступного року війна закінчиться, всі втомилися. Треба обʼєднатися навколо ЗСУ. Які воюють 10 років і 9 місяців. Й їм все важче.
показать весь комментарий
19.11.2024 09:52 Ответить
+5
Краще б зеленського підняли. За шию.
показать весь комментарий
19.11.2024 09:55 Ответить
+5
ну так !!! нехай би трохи повисів зебіл француватий і ніжками, недовго подригав трохи - бо є за що !!!



показать весь комментарий
19.11.2024 10:34 Ответить

Загрузка...