8694 посетителя онлайн

Оккупант застрелился из автомата на поле боя. ВИДЕО

Топ комментарии
+26
показать весь комментарий
13.05.2024 20:29 Ответить
+18
Непоганий варіант. Дрон можна витратити на наступного виродка
показать весь комментарий
13.05.2024 20:36 Ответить
+14
Жарти жартами. Це свідчить лише про одне. Моральний стан у кацапському війську плачевний. Такого не спостерігалось навіть у радянській армії в Афганістані. А там моджахеди шкуру знімали з невірного. Вони йдуть у бій як щури розраховуючи лише на себе. Ніяких партнерських чи дружніх відносин. Така армія повинна програти. Бо я вірю в психологію.
показать весь комментарий
13.05.2024 21:31 Ответить

Загрузка...