7410 посетителей онлайн

Украинские защитники взяли в плен 5 оккупантов: "Спасибо 2-му батальйону, что бодро дали нам пи#ды, Гойда!". ВИДЕО

Топ комментарии
+25
От би туди ще підора ахлабистіна
показать весь комментарий
21.05.2024 20:32 Ответить
+24
Гидко отаке слухати. Ну от навіщо глумитися над полоненими? Як на мене то брати їх в полон після всього що вони тут наробили западло. Знищувати кацапню, а не брати на "відгодовування" в санітарно-курортних умовах за рахунок пенсіонерів, вдів та сиріт України. А їх ще й охороняти треба! 1900 азовців два роки в полоні завдяки Зєлєнскому. Їх не міняють. Ну так навіщо нам оці чорти, а тим більше їх моральне гвалтування на камеру? Зрозуміло що виголошувати оту "подяку" їх змусили під дулом автомата і вона є нічим іншим як приниженням кацапні під страхом розстрілу. Це що нормально? Так Женевська Конвенція рекомендує? Ми не кацапи, а такими відосами ЗСУ ганьбить себе.
показать весь комментарий
21.05.2024 21:02 Ответить
+17
BRAVISSIMO!!!!....
показать весь комментарий
21.05.2024 20:26 Ответить

Загрузка...